Reklama

Logo Da Vinci Program TV Da Vinci - ramówka, emisje

2018-03-24

06:00

Był sobie człowiek: Pierwsze imperia

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii "Był sobie człowiek" o pierszych imperiach. Mistrz snuje tym razem opowieść o największych władcach starożytności: Dariuszu i Aleksandrze Wielkim. Stara się, byśmy zapamiętali nie tylko najważniejsze daty ich wielkich bitew, ale dowiedzieli się innych ciekawostek m.in., jak mieszkańcy imperiów mierzyli czas i orientowali się w gwiazdach na niebie…

Godziny emisji Był sobie człowiek

06:30

Mily Pytalska: Życie jest piękne

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Wszyscy oprócz Mily wyjeżdżają z miasta na ferie wiosenne. Mily zastanawia się: dlaczego wszyscy oprócz mnie są szczęśliwi? Zaczęły się ferie wiosenne, więc wszyscy wyjeżdżają z miasta. Wszyscy poza Mily, która zgodziła się zająć klasową rośliną. Szykują się okropne ferie. Mily zastanawia się: dlaczego wszyscy oprócz mnie są szczęśliwi?

Godziny emisji Mily Pytalska

06:40

Naukowe dowody: Sól

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Masajka Joy mieszka niedaleko słonego jeziora w Kenii. W tym odcinku zrobi z soli naszyjnik i pyszne lody kokosowe. Masajka Joy mieszka niedaleko słonego jeziora w Kenii. W tym odcinku dowie się, jak fajna potrafi być sól: zrobi z niej naszyjnik i pyszne lody kokosowe.

Godziny emisji Naukowe dowody

07:00

Przedziwna nauka: Światło

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje rozwoju oświetlenia oraz współczesne innowacje, które mogą zmienić przyszłość! Wbrew powszechnej opinii Edison nie wynalazł żarówki sam – wkład w ten wynalazek miało wiele osób. Zbadajmy dzieje rozwoju oświetlenia oraz współczesne innowacje, które mogą zmienić przyszłość!

Godziny emisji Przedziwna nauka

07:35

Kuchmistrzostwo: Tzatziki

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zna doskonały przepis na tzatziki. Z jogurtu uzyskuje kulturę bakterii. Prezentuje też techniki sterylizacji. Link zna doskonały przepis na tzatziki. W trakcie kucharzowi zabrakło jogurtu, ale jego resztka to świetna kultura bakterii. Złe bakterie załatwimy za pomocą technik sterylizacji.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

07:55

SciQ: Kto chciałby mieć własnego robota?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Robot-kolejka górska, robot-pies i robot tak ludzki, że chciałby poprowadzić nasz program. Poznamy dziś wielu mechanicznych przyjaciół. Robot-kolejka górska, robot-pies i robot tak ludzki, że chciałby poprowadzić nasz program. Poznamy dziś wielu mechanicznych przyjaciół i dowiemy się, jak ich skonstruować.

Godziny emisji SciQ

08:30

Siesta Z: „Odyseja” Homera

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce dotrzeć do Itaki, gdzie czeka na niego Penelopa. Muszą pokonać wiele niebezpieczeństw. We śnie Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce wrócić do Itaki. Jego żona Penelopa czeka na niego mimo plotek, że zginął na wojnie. Zalotnicy nalegają, by Penelopa ponownie wyszła za mąż, a Siesta i Odyseusz pokonują wiele niebezpieczeństw, by dotrzeć do domu.

Godziny emisji Siesta Z

08:55

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Potwór nie spod łóżka i Superwóz Deluxe

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci pomniejszają się, żeby udowodnić, że pod łóżkiem nie ma potworów. Gdy Kent jedzie na przejażdżkę nowym autem… pojawia się problem. Dzieciaki pomniejszają się, żeby udowodnić, że pod łóżkiem nie mieszkają potwory. Nie wzięły jednak pod uwagę całej masy mikroskopijnych stworzeń. Zespół modyfikuje nowe samoprowadzące się auto. Gdy Kent wybiera się na przejażdżkę... pojawia się problem.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

09:25

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

09:55

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków

program historyczny Czas: 24min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

10:30

Siesta Z: „Podróże Guliwera. Podróż do krainy Liliputów” Jonathana Swifta

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta i Guliwer zostają uwięzieni przez karzełki z krainy Liliputów. Udaje im się uwolnić, ale król ma wobec nich inne plany. Sieście śni się, że ona i Guliwer są rozbitkami i zostają uwięzieni przez karzełki z królestwa Liliputów. Udaje im się uwolnić, jednak król chce ich wykorzystać, żeby podbić sąsiednią krainę Blefuscu.

Godziny emisji Siesta Z

10:50

Poznajemy największych artystów w dziejach świata: Poznajemy Michała Anioła

program o sztuce Czas: 24min.

Biografia „boskiego” Michała Anioła: od młodości spędzonej we Florencji po status największego artysty renesansu. Zwykły chłopak z Florencji wyrósł na największego twórcę epoki renesansu. Dołączcie do Michała Anioła, aby zobaczyć, jak pracuje nad najsłynniejszym posągiem świata i nad swoim najtrudniejszym malowidłem – sklepieniem Kaplicy Sykstyńskiej w Rzymie.

Godziny emisji Poznajemy największych artystów w dziejach świata

11:20

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Choroba

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to choroba! Dowiedzcie się, jak i dlaczego leci wam z nosa. Dzisiejszy temat to choroba! Dowiedzcie się, jak i dlaczego leci wam z nosa. Znajomy mikrobiolog pokazuje Harrisonowi niewidoczny gołym okiem świat i wyjaśnia, jak uchronić się przed niebezpieczeństwem ze strony wirusów.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

11:50

Przedziwna nauka: Fale

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje fal elektromagnetycznych oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie. Fale radiowe, mimo że zupełnie dla nas niewidoczne, całkowicie zmieniły współczesny świat. Zbadajmy dzieje rozwoju fal elektromagnetycznych oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie.

Godziny emisji Przedziwna nauka

12:25

Naukowe dowody: Lustra

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Sjanne jest z Holandii, uwielbia tańczyć i ćwiczy przed lustrem. W tym odcinku dowie się, jak działają lustra. Sjanne jest z Holandii i uwielbia tańczyć. Chce być coraz lepsza i ćwiczy przed lustrem. W tym odcinku dowie się, jak działają lustra.

Godziny emisji Naukowe dowody

12:45

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

13:20

Migawki: Wielki plusk

program o sztuce Czas: 22min.

Aby opanować sztukę wybrania dobrego momentu na zdjęcie, nasi fotografowie idą do aquaparku. Kto zmyje głowę konkurencji? Aby opanować sztukę wybrania dobrego momentu na zdjęcie, nasi fotografowie idą do aquaparku. Sędziowie przez cały ten czas bacznie się im przyglądają. Kto zmyje głowę konkurencji?

Godziny emisji Migawki

13:50

Zręczne pomysły: Najwierniejszy kibic

program o sztuce Czas: 16min.

Jak zrobić tablicę wyników prawdziwego kibica, zasadzić tropikalny raj i urządzić fantastyczne podwodne przyjęcie? Jak zrobić tablicę wyników prawdziwego kibica, zasadzić tropikalny raj i urządzić fantastyczne podwodne przyjęcie?

Godziny emisji Zręczne pomysły

14:15

Nauka na maksa: Grunt to równowaga

program technologiczny Czas: 21min.

Phil utrzymuje równowagę na linie, wspomagając się nauką. Ponadto wymyśla plecak ze stabilizatorem żyroskopowym. Jak utrzymać ziemniaka na kijku? Co więcej, czy Phil tę samą metodą zdoła utrzymać się na linie? Jak lepiej utrzymać równowagę: stojąc nieruchomo czy stosując coś, co się kręci? Phil spaceruje po linie, a potem wymyśla plecak ze stabilizatorem żyroskopowym.

Godziny emisji Nauka na maksa

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
14:45

Trwa...  Historia sztuki: Eksperymenty: sztuka w XX wieku

program o sztuce Czas: 22min.

Impresjonizm stanowił zapowiedź sztuki XX wieku. Artyści podkreślali swoją oryginalność i wyrażali w sztuce stan swojego ducha. Impresjonizm stanowił zapowiedź sztuki XX wieku. Artyści współcześni walczyli o uwagę publiczności, podkreślając i zgłębiając własną oryginalność. Uważali, że sztuka nie powinna odwzorowywać natury i przedmiotu, tylko wyrażać stan ducha artysty.

Godziny emisji Historia sztuki

15:15

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Marie Skłodowska-Curie – Niewidzialne promienie

program historyczny Czas: 24min.

Maria Skłodowska-Curie wkracza na scenę i opowiada o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów. Maria Skłodowska-Curie jest gwiazdą odcinka poświęconego naukowcom płci żeńskiej. Opowie o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów i kuchni. Wspaniały przykład poświęcenia w imię nauki i walki o równouprawnienie.

  Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

Reklama
15:50

Siesta Z: „Dawid i Goliat” z „Księgi Samuela” w Starym Testamencie

program o sztuce Czas: 13min.

Sieście śni się Dawid, młody pasterz. Izraelitów atakują Filistyni. Tylko Dawid i Siesta ośmielają się zmierzyć z olbrzymim Goliatem. Siesta zasypia i śni jej się Dawid, młody pasterz. Izraelitów atakują Filistyni. Dawid jest zbyt młody, żeby walczyć, ale gdy zjawia się olbrzymi Goliat, tylko on i Siesta ośmielają się z nim zmierzyć.

  Godziny emisji Siesta Z

16:10

Wymyśl to!: Kawiarka spalinowa

program technologiczny Czas: 21min.

Rory buduje pierwszy na świecie ekspres do kawy zasilany energią silnika V-8. Ma za zadanie sprzedać wynalazek na pokazie aut. Rory zastanawiał się nad wykorzystaniem ciepła, jakie wytwarza silnik samochodowy. Chłopak lubi przy tym kawę, wynalazł więc pierwszy na świecie ekspres zasilany energią silnika V-8. Ma za zadanie sprzedać wynalazek na pokazie aut typu hot-rod.

  Godziny emisji Wymyśl to!

16:35

Mily Pytalska: Recepta na sukces

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Kiedy Mily dostaje w szkole dobre oceny, jej tata mówi, że może odnieść w życiu duży sukces. Mily zastanawia się: z czym wiąże się sukces? Mily dostała bardzo w szkole bardzo dobre oceny i rodzice są z niej dumni. Tata mówi, że może odnieść w życiu duży sukces, jednak Mily zastanawia się: z czym wiąże się sukces?

  Godziny emisji Mily Pytalska

16:45

W zwierciadle nauki: Aerodynamika

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza robi geometryczne doświadczenia za pomocą samolotów z papieru. Dlaczego niektóre kształty latają lepiej niż inne? Hamza robi geometryczne doświadczenia za pomocą samolotów z papieru. Dlaczego niektóre kształty latają lepiej niż inne? Ekipa zbuduje rakietę, przetestuje pilotów i pozna speca od technologii kosmicznych, który pływa lepiej niż chodzi.

  Godziny emisji W zwierciadle nauki

17:15

Ekspres naukowców: Dino-rekonstrukcja

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Skąd wiemy, jak wyglądały dinozaury? Thomas i Kati udzialą odpowiedzi w dzisiejszym odcinku. Skąd wiemy, jak wyglądały dinozaury? Thomas i Kati udzialą odpowiedzi w dzisiejszym odcinku.

  Godziny emisji Ekspres naukowców

Reklama
17:45

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 3

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

  Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

18:15

Gra z głową : Pamięć

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Mózg umożliwia nam dostęp do przeżyć z przeszłości, czyli wspomnień – nawet tych ze snów. Składają się na nasze niepowtarzalne osobowości. Mózg umożliwia nam dostęp do przeżyć z przeszłości. Wszystkie wspomnienia – nawet te ze snów – składają się na to, kim jesteśmy. Różne połączenia wspomnień budują naszą osobowość. Niektóre bywają podobne, ale każda jest niepowtarzalna.

  Godziny emisji Gra z głową

18:50

SciQ: Kto chciałby mieć własnego robota?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Robot-kolejka górska, robot-pies i robot tak ludzki, że chciałby poprowadzić nasz program. Poznamy dziś wielu mechanicznych przyjaciół. Robot-kolejka górska, robot-pies i robot tak ludzki, że chciałby poprowadzić nasz program. Poznamy dziś wielu mechanicznych przyjaciół i dowiemy się, jak ich skonstruować.

  Godziny emisji SciQ

19:25

Artzooka: Scenka podwodna

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi podwodną scenkę, zdradza tajniki efektów specjalnych i tworzy świecącą głowę robota! Jeremie robi podwodną scenkę z plasteliny domowej roboty. Tworzy kosmiczny film z efektami specjalnymi oraz głowę robota z kartonu po mleku.

  Godziny emisji Artzooka

20:00

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Owady

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Na Uniwersytecie Penn State Philippe poznaje zwierzęta zapylające i dołącza do zespołu badającego przenoszenie chorób przez komary. W tym odcinku odkrywamy niezwykły świat owadów. Na Uniwersytecie Penn State Philippe przygląda się złożonym społecznościom mrówek, poznaje zwierzęta zapylające i dołącza do zespołu badającego przenoszenie chorób przez komary.

  Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

20:40

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

  Godziny emisji Niesamowity świat hormonów

21:55

Historia matematyki.: Przekroczyć nieskończoność.

program popularnonaukowy Czas: 58min.

W ostatnim odcinku analizujemy problemy, które bada matematyka w XXI wieku i opowiadamy historie matematyków, którzy starają się je rozwiązać. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak...

  Godziny emisji Historia matematyki.

23:10

Twarz: Rozpoznawanie

program o zdrowiu Czas: 27min.

Da Vinci Learning zaprasza na cykl programów pt. „Twarz” – w tym odcinku o tym, w jaki sposób postrzegamy i rozróżniamy twarze. Da Vinci Learning zaprasza na cykl programów pt. „Twarz” – w tym odcinku o tym, w jaki sposób postrzegamy i rozróżniamy twarze. Ludzka twarz, choć tak niezwykła i skomplikowana, jest jedynie zbiorem otworów na strukturze kostnej. W programie przedstawimy wiele naukowych ciekawostek.

  Godziny emisji Twarz

Reklama
23:50

Naukowa chata: Pioruny

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning przedstawia „Naukową chatę“ – w tym odcinku naukowiec Adam Hart-Davis zajmuje się fenomenem piorunów. Około 1000 ludzi rocznie zostaje trafionych przez piorun – 30% z nich w wyniku tego umiera. Interesujące jest to, że prawdopodobieństwo bycia trafionym przez piorun u mężczyzn jest cztery razy wyższe niż u kobiet. W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Naukowa chata“ (Science Shack) naukowiec Adam Hart-Davis stawia czoło piorunom, by w ten sposób znaleźć środki ochroniarce...

  Godziny emisji Naukowa chata

00:25

James May przedstawia: Śmiałe pomysły: Energia w ręce ludu

program technologiczny Czas: 58min.

James zaprasza na poszukiwanie lepszych, bardziej wydajnych i technologicznie zaawansowanych źródeł energii. James zastanawia się, dlaczego w lśniący nowością XXI wieku olbrzymią większość energii nadal pozyskujemy spalając martwe rośliny i zwierzęta. Szuka lepszych, bardziej wydajnych i technologicznie zaawansowanych źródeł energii.

  Godziny emisji James May przedstawia: Śmiałe pomysły

01:30

Nowy wspaniały świat Darwina: Początki (1831–1839)

program popularnonaukowy Czas: 54min.

Podczas pięcioletniej podróży po południowej półkuli Darwin widzi cuda przyrody, które zainspirują go do napisania przełomowego dzieła. Podczas pięcioletniej podróży po południowej półkuli na statku HMS Beagle młody Karol Darwin doświadcza niezliczonych cudów świata przyrody. Pozwoli mu to później napisać przełomowe dzieło.

  Godziny emisji Nowy wspaniały świat Darwina

02:25

Super nauka: Nanotechnologia: Seul

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Czy to prawda, że niebawem odkryjemy lekarstwo na raka? Odpowiedź znajdziesz w odcinku poświęconym rozwojowi nanotechnologii w Korei. Czy to prawda, że niebawem odkryjemy lekarstwo na raka? Odpowiedź znajdziesz w odcinku poświęconym rozwojowi nanotechnologii w Korei.

  Godziny emisji Super nauka

02:55

Naukowa chata: Ludzka moc

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: „Naukowa chata“ - w tym odcinku naukowiec Adam Hart-Davis chce z siły ludzkiego ciała uzyskać najwyższą prędkość. Ludzkie ciało nie jest w stanie poruszać się tak szybko, jak to robią niektóre zwierzęta czy światło. Chyba, że posiada odpowiednią pomoc. W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Naukowa chata” (Science Shack) naukowiec Adam Hart-Davis chce z siły ludzkiego ciała uzyskać najwyższą prędkość. Jak można przyśpieszyć jazdę na rowerze, jak można wywrzeć na...

  Godziny emisji Naukowa chata

03:25

Człowiek kontra Ziemia: Człowiek kontra Ziemia: lawina

program popularnonaukowy Czas: 44min.

Czy za pomocą nauki jesteśmy w stanie kontrolować lawiny? Jak powstaje ta niszczycielska siła? Co robić w sytuacji zagrożenia? Dzięki nowoczesnej technologii ludzkie osiedla budowane są coraz wyżej w górach, dlatego lawiny zagrażają już całym miasteczkom. Czy za pomocą nauki jesteśmy w stanie kontrolować lawiny? Jak powstaje ta niszczycielska siła? Co robić w sytuacji zagrożenia?

  Godziny emisji Człowiek kontra Ziemia

04:10

Futuris: Przed nami zieleńsza droga

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

  Godziny emisji Futuris

04:25

Powrót nosorożca białego: Powrót nosorożca białego

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale okazuje się, że ten zagrożony gatunek nie występuje już na wolności. Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale na granicy zatrzymał ich kryzys związany z napływem uchodźców. Okazuje się, że ten gatunek nosorożca nie występuje już na wolności. Ostatnie osobniki, żyją w zoo w Czechach.

  Godziny emisji Powrót nosorożca białego

05:25

W pogoni za szczęściem: Długo i szczęśliwie

program o zdrowiu Czas: 22min.

Adrian odkrywa, jak reaguje na muzykę. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje. Więc czemuż by nie śmiać się trochę więcej? Adrian, podpięty do prawie 6000 elektrod mierzących jego fale mózgowe i puls, odkrywa, jak reaguje na słuchanie muzyki. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje, a czynność ta wywołuje zdrowe zmiany w ciele. Więc czemuż by nie śmiać się nieco więcej?

  Godziny emisji W pogoni za szczęściem

05:45

Futuris: Autonomiczne samochody

program popularnonaukowy Czas: 11min.

W tym odcinku przetestujemy najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody? W tym odcinku przetestujemy w ruchu ulicznym najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jazda po publicznych drogach z prędkościami dochodzącymi do 130 km/h pozwoli nam oszacować jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody.

  Godziny emisji Futuris

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info