Reklama

Logo Da Vinci Program TV Da Vinci - ramówka, emisje

2018-03-22

04:25

Trwa...  Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata: Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. To jeden z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. W programie zobaczymy, jak te dziwne zwierzęta rozmnażają się i wychowują młode. Dziobak jest jednym z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Drugim jest równie niezwykła kolczatka.

Godziny emisji Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

05:25

Śmiałe pomysły: Nadludzki ja

program technologiczny Czas: 22min.

W USA i Wielkiej Brytanii skonstruowano dwa urządzenia: jedno rzekomo zwiększa ludzką inteligencję, drugie pozwoli nam przegonić Bolta. Odwiedzamy USA i Wielką Brytanię. Znany brytyjski uczony skonstruował urządzenie, które podobno zwiększa ludzką inteligencję. Z kolei wynalazek pewnego amerykańskiego barmana być może sprawi, że przeciętny człowiek pobiegnie szybciej niż Usain Bolt.

  Godziny emisji Śmiałe pomysły

Reklama
05:45

Futuris: Przed nami zieleńsza droga

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

  Godziny emisji Futuris

06:00

Był sobie człowiek: Człowiek z Cro-Magnon

program historyczny Czas: 25min.

W kolejnym odcinku z serii „Był sobie człowiek” tym razem o człowieku rozumnym z Cro-Magnon. W epoce kamienia pojawia się człowiek współczesny, choć na razie „współczesny” tylko z nazwy. Dzięki opowiesci Mistrza dowiemy się, że właśnie wtedy odkryto ogień, nauczono się polować i odprawiać modły…

  Godziny emisji Był sobie człowiek

06:30

Mily Pytalska: Cii!

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily będzie musiała deklamować wiersz przed klasą i szuka cichego miejsca do nauki. Zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę? Mily musi się nauczyć wiersza, który będzie deklamować przed klasą. Szukając cichego miejsca, w którym się skoncentruje, zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę?

  Godziny emisji Mily Pytalska

06:40

Naukowe dowody: Matematyka i kształty

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Idil ze Stambułu uwielbia meczet, który stoi niedaleko jej domu. W tym odcinku dowie się, że piękno tej budowli ma związek z matematyką. Idil ze Stambułu uwielbia meczet, który stoi niedaleko jej domu. W tym odcinku dowie się, że piękno tej budowli ma ścisły związek z matematyką. Oraz że za pomocą wzorów i figur geometrycznych może sama tworzyć piękne rzeczy.

  Godziny emisji Naukowe dowody

07:00

Przedziwna nauka: Lot

program historyczny Czas: 25min.

Ludzkość zdobywa przestworza od ponad stu lat. Zbadajmy następny niezwykły przełom w tej dziedzinie. Ludzkość zdobywa przestworza od ponad stu lat. Jaki będzie następny niezwykły przełom w dziejach lotu? Zbadajmy dzieje machin latających oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie.

  Godziny emisji Przedziwna nauka

Reklama
07:35

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

  Godziny emisji Kuchmistrzostwo

07:55

Marvi Hammer: Orły i wodorosty

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o wielobarwnych zwierzętach żyjących w podwodnym raju oraz o królu przestworzy - orle. W dzisiejszym odcinku m.in. o wielobarwnych zwierzętach żyjących w podwodnym raju oraz o królu przestworzy - orle.

  Godziny emisji Marvi Hammer

08:30

Siesta Z: „Makbet” Williama Szekspira

program o sztuce Czas: 13min.

Gdy Siesta spotyka Makbeta, trzy wiedźmy przepowiadają, że zostanie królem. Siesta przekonuje go, żeby zabił króla Dunkana i przejął władzę. Sieście śni się, że spotyka Makbeta, któremu trzy wiedźmy przepowiadają, że zostanie królem. Siesta przekonuje go, żeby zabił króla Dunkana i przejął władzę. Makbet ulega jej namowom, ale zemsty szukają Malkolm i Makduf.

  Godziny emisji Siesta Z

08:55

Historia sztuki: Nieskrępowane barwy: sztuka romantyczna

program o sztuce Czas: 22min.

Romantyzm powstał w odruchu buntu wobec nurtów klasycznych. Romantycy gardzili klasycznym umiarem, byli mistrzami koloru. Pod koniec XVIII w. we wszystkich dziedzinach kultury zapanowała moda na romantyzm, który powstał w odruchu buntu wobec nurtów klasycznych. Romantycy marzyli o czystej, nieskrępowanej namiętności. Gardzili klasycznym umiarem, byli mistrzami koloru.

  Godziny emisji Historia sztuki

09:25

Zręczne pomysły: Jedyny taki kubek

program o sztuce Czas: 14min.

Jak przechowywać pamiątki, ozdobić swój kubek i wiele więcej! Jak przechowywać pamiątki, ozdobić swój kubek i wiele więcej!

  Godziny emisji Zręczne pomysły

09:55

Gra z głową : Nastroje, natchnienie i umysł

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Może ci się zdawać, że wiesz, co powoduje twoje reakcje. Często się jednak zmieniamy, tym samym zmianie ulega nasz obraz samych siebie. Może ci się zdawać, że panujesz nad swoim zachowaniem, bo wiesz, co je spowodowało. Im dłużej żyjemy, tym więcej informacji na nasz temat zbiera mózg. W międzyczasie często się zmieniamy, a tym samym zmianie ulega nasz obraz samych siebie.

  Godziny emisji Gra z głową

10:30

Kuchmistrzostwo: Czekoladowa rolada z cukinii

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link lubi warzywa na deser. Dowód? Czekoladowa rolada z cukinii, która sprawia, że ciasto jest wilgotne. Link lubi warzywa na deser. Dowód? Czekoladowa rolada z cukinii. Brak wody w masie powoduje panikę, ale zawartość wody w cukinii ratuje sytuację.

  Godziny emisji Kuchmistrzostwo

10:50

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków

program historyczny Czas: 24min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

  Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

Reklama
11:20

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

  Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

11:50

Wymyśl to!: Kawiarka spalinowa

program technologiczny Czas: 21min.

Rory buduje pierwszy na świecie ekspres do kawy zasilany energią silnika V-8. Ma za zadanie sprzedać wynalazek na pokazie aut. Rory zastanawiał się nad wykorzystaniem ciepła, jakie wytwarza silnik samochodowy. Chłopak lubi przy tym kawę, wynalazł więc pierwszy na świecie ekspres zasilany energią silnika V-8. Ma za zadanie sprzedać wynalazek na pokazie aut typu hot-rod.

  Godziny emisji Wymyśl to!

12:25

Siesta Z: „Makbet” Williama Szekspira

program o sztuce Czas: 13min.

Gdy Siesta spotyka Makbeta, trzy wiedźmy przepowiadają, że zostanie królem. Siesta przekonuje go, żeby zabił króla Dunkana i przejął władzę. Sieście śni się, że spotyka Makbeta, któremu trzy wiedźmy przepowiadają, że zostanie królem. Siesta przekonuje go, żeby zabił króla Dunkana i przejął władzę. Makbet ulega jej namowom, ale zemsty szukają Malkolm i Makduf.

  Godziny emisji Siesta Z

12:45

Marvi Hammer: Skóra

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Ludzie ani zwierzęta nie mogą żyć bez skóry. Marvi przygląda się jej w dzisiejszym odcinku. Ludzie ani zwierzęta nie mogą żyć bez skóry. Marvi przygląda się jej w dzisiejszym odcinku.

  Godziny emisji Marvi Hammer

13:20

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Słońce

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Słońce - największa gwiazda naszego Układu Słonecznego, bez której niemożliwe byłoby życie na Ziemi. Harrison przyjrzy się jej z bliska! Słońce - największa gwiazda naszego Układu Słonecznego, bez której niemożliwe byłoby życie na Ziemi. Harrison przyjrzy się jej z bliska i odkryje, że wszystko, przynajmniej pośrednio, jest napędzane energią słoneczną. Jakie jeszcze tajemnice kryje Słońce?

  Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

13:50

Obłędne zwierzaki: Nurkowanie z delfinami

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak zbadać delfina? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak zbadać delfina? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

  Godziny emisji Obłędne zwierzaki

14:15

Ekspres naukowców: Wodny supeł

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Czy strumień wody da się zawiązać w supeł? Odpowiedzi na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku. Czy strumień wody da się zawiązać w supeł? Odpowiedzi na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku.

  Godziny emisji Ekspres naukowców

14:45

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

  Godziny emisji Nauka na maksa

15:15

Byli sobie wynalazcy: Leonardo da Vinci

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o geniuszu Leonardo da Vinci. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

  Godziny emisji Byli sobie wynalazcy

15:50

Magija: Łebski mag

program o sztuce Czas: 11min.

Jay wykonuje wyjątkowo trudne sztuczki dzięki mocy swojego umysłu! Jay wykonuje wyjątkowo trudne sztuczki dzięki mocy swojego umysłu!

  Godziny emisji Magija

16:10

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Ktoś tu śmierdzi i Mega-Chlast

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Pot Kenta zmusza dzieciaki, by znaleźć sposób na pozbycie się smrodu. Robot bitewny Mega-Chlast ucieka, a ekipa musi go odnaleźć. Gdy z powodu nieprzyjemnego zapachu swojego potu Kent obawia się wziąć udział w imprezie Comic Con, zespół Sekretnego Laboratorium rusza na ratunek. Gdy robot bitewny Mega-Chlast ucieka z laboratorium, dzieciaki muszą przebrnąć przez labirynt, żeby go znaleźć.

  Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

16:45

Artzooka: Scenka podwodna

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi podwodną scenkę, zdradza tajniki efektów specjalnych i tworzy świecącą głowę robota! Jeremie robi podwodną scenkę z plasteliny domowej roboty. Tworzy kosmiczny film z efektami specjalnymi oraz głowę robota z kartonu po mleku.

  Godziny emisji Artzooka

17:15

W zwierciadle nauki: Wykreślanie mapy

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. W tym odcinku założy też orkiestrę, spyta gargulca o drogę i zobaczy mapę z pirackim skarbem.

  Godziny emisji W zwierciadle nauki

17:45

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Karolina Południowa

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym tygodniu Philippe znakuje żarłacze tygrysie i bada stan ekosystemu za pomocą trzech różnych gatunków krabów w Karolinie Południowej. W tym tygodniu odwiedzamy Karolinę Południową, gdzie Philippe znakuje żarłacze tygrysie w Zatoce Port Royal, a także bada stan ekosystemu poprzez obserwację trzech różnych gatunków krabów.

  Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

18:15

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

  Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

18:40

Co wy wiecie o zabawkach?: Żołnierzyki

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Żaden z przywódców antycznego świata nie obyłby się bez żołnierzyków. Poznaj historię i drogę do popularności tej wspaniałej zabawki. Żaden z przywódców antycznego świata nie obyłby się bez żołnierzyków. Dzięki nim wygrano setki bitew. W tym odcinku poznasz historię i drogę do popularności tej wspaniałej zabawki!

  Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

18:50

Siesta Z: „Iliada” Homera

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta i Achajowie najeżdżają na Troję, żeby odbić Helenę. Achilles nie chce walczyć. Czy Siesta przekona go, żeby wziął udział w walce? Sieście śni się, że wraz Achajami najeżdża na Troję, żeby uratować Helenę, która uciekła z księciem Parysem. Achilles, najdzielniejszy wojownik, nie chce walczyć. Trojanom pomaga nieustraszony Hektor. Czy Siesta przekona Achillesa, żeby włączył się do bitwy?

  Godziny emisji Siesta Z

19:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Koń na biegunach

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy na koniu uczyły się dzieci królów i cesarzy? Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy konnej uczyły się dzieci królów i cesarzy? Dlaczego koń na biegunach tak dobrze wpływa na rozwój motoryczny dziecka? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

  Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

19:25

Wymyśl to!: Kajak odrzutowy

program technologiczny Czas: 21min.

12-letni Matt chciał doładować swój kajak, aby zarówno na wodzie, jak i na lądzie rozwijał prędkość 50 km/h. 12-letni Matt chciał doładować swój kajak, aby rozwijał zawrotną prędkość zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Odrzut i koła rowerowe pozwoliły mu rozpoędzić się do 50 km/h i zmierzyć się z kajakarzem olimpijskim.

  Godziny emisji Wymyśl to!

20:00

Super nauka: Nanotechnologia: Seul

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Czy to prawda, że niebawem odkryjemy lekarstwo na raka? Odpowiedź znajdziesz w odcinku poświęconym rozwojowi nanotechnologii w Korei. Czy to prawda, że niebawem odkryjemy lekarstwo na raka? Odpowiedź znajdziesz w odcinku poświęconym rozwojowi nanotechnologii w Korei.

  Godziny emisji Super nauka

20:45

Człowiek kontra Ziemia: Człowiek kontra Ziemia: lawina

program popularnonaukowy Czas: 44min.

Czy za pomocą nauki jesteśmy w stanie kontrolować lawiny? Jak powstaje ta niszczycielska siła? Co robić w sytuacji zagrożenia? Dzięki nowoczesnej technologii ludzkie osiedla budowane są coraz wyżej w górach, dlatego lawiny zagrażają już całym miasteczkom. Czy za pomocą nauki jesteśmy w stanie kontrolować lawiny? Jak powstaje ta niszczycielska siła? Co robić w sytuacji zagrożenia?

  Godziny emisji Człowiek kontra Ziemia

21:40

Futuris: Przed nami zieleńsza droga

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

  Godziny emisji Futuris

21:55

Powrót nosorożca białego: Powrót nosorożca białego

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale okazuje się, że ten zagrożony gatunek nie występuje już na wolności. Stephen Fry i Mark Carwardine szukają nosorożca białego północnego, ale na granicy zatrzymał ich kryzys związany z napływem uchodźców. Okazuje się, że ten gatunek nosorożca nie występuje już na wolności. Ostatnie osobniki, żyją w zoo w Czechach.

  Godziny emisji Powrót nosorożca białego

23:10

W pogoni za szczęściem: Długo i szczęśliwie

program o zdrowiu Czas: 22min.

Adrian odkrywa, jak reaguje na muzykę. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje. Więc czemuż by nie śmiać się trochę więcej? Adrian, podpięty do prawie 6000 elektrod mierzących jego fale mózgowe i puls, odkrywa, jak reaguje na słuchanie muzyki. Człowiek należy do jedynego gatunku, który się śmieje, a czynność ta wywołuje zdrowe zmiany w ciele. Więc czemuż by nie śmiać się nieco więcej?

  Godziny emisji W pogoni za szczęściem

23:50

Naukowa chata: Kiedy skończy się ropa

program popularnonaukowy Czas: 29min.

W „Naukowej chacie“ o tym, jak zapewnić sobie luksusowy tryb życia, jeżeli zrezygnuje się z dotychczasowych źródeł energii? Zasoby ropy naftowej na Morzu Północnym wyczerpią się prawdopodobnie w roku 2040. W jaki sposób angielski naukowiec Adam Hart-Davis zapewni sobie luksusowy tryb życia, jeżeli zrezygnuje z dotychczasowych źródeł energii? W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Naukowa chata“ (Science Shack) naukowiec Adam Hart-Davis przekształca swoją starą chatę w miejsce, gdzie...

  Godziny emisji Naukowa chata

00:25

Wielcy marzyciele: Leonardo. W poszukiwaniu prawdy

program historyczny Czas: 53min.

Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez Renesans, epokę Leonarda Da Vinci, do źródeł nauki i sztuki. Leonardo Da Vinci naszkicował pierwszy prototyp helikoptera, namalował najbardziej tajemnicze dzieło sztuki w dziejach świata i badał ludzką anatomię. Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez epokę Renesansu, do źródeł nauki i sztuki.

  Godziny emisji Wielcy marzyciele

01:25

Sekrety fizyki kwantowej: Koszmar Einsteina

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Odkrycie, że światem rządzi przypadek, zachwiało teorią względności. Czy świat istnieje? Czy sami go stwarzamy, przez czynność obserwacji? Podstawowe dla teorii kwantowych stwierdzenie, że światem rządzi przypadek, podważyło teorię względności Einsteina. Jim Al-Khalili powtarza doświadczenie, w ramach którego pytamy: czy świat istnieje? Czy też do istnienia powołuje go fakt, że go obserwujemy?

  Godziny emisji Sekrety fizyki kwantowej

02:25

Płótno Hubble'a: Perspektywa kosmiczna i wyryte w czasie

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Lecimy stąd do nieskończoności, do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy wstecz, prognozując jednocześnie los naszej galaktyki. Lecimy „stąd do nieskończoności” - do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy nie tylko wgłąb kosmosu, ale i cofa się w czasie, do najdawniejszych chwil jego istnienia. Pokazuje gwałtowny proces, stanowiący prognozę losu naszej galaktyki.

  Godziny emisji Płótno Hubble'a

02:55

Naukowa chata: Chodząc po suficie

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: „Naukowa chata“ - w tym odcinku naukowiec Adam Hart-Davis chce chodzić po suficie. Potrafią to muchy, pająki, a nawet jaszczurki – ale niestety my ludzie nie jesteśmy w stanie chodzić po ścianach czy suficie. W tym odcinku Da Vinci Learning angielski naukowiec Adam Hart-Davis wraz z grupą pomocników z Australii próbują zbudować przyrząd umożliwiający chodzenie po suficie. Czy załodze Adama uda się niemożliwe uczynić rzeczywistością? Czy może ich próba zakończy się...

  Godziny emisji Naukowa chata

03:25

Czym jest piękno?: Czym jest piękno?

program o sztuce Czas: 59min.

Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings szuka w historii sztuki kanonów i podstaw piękna. Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings zabiera nas w bogatow ilustrowaną podróż poprzez epoki w historii sztuki, szukając kanonów i podstaw piękna.

  Godziny emisji Czym jest piękno

04:25

Brzydkie piękno: Brzydkie piękno

program o sztuce Czas: 59min.

Poszukując piękna w sztuce nowoczesnej, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów. Czy ze sztuki nowoczesnej zniknęło piękno? A może zmieniła się jego definicja? Poszukując go, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów: Damienem Hirstem, Jeffem Koonsem, Yoko Ono czy Tatsuo Miyajimą.

  Godziny emisji Brzydkie piękno

05:25

e² Design: Architektura 2030

program o sztuce Czas: 25min.

Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Ed Mazria chce do 2030 r. stworzyć budownictwo od dwutlenku węgla. Budynki odpowiadają za połowę emisji gazów ciepliarnych w USA. Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Organizacja Eda Mazria promuje rozwiązania, dzięki którym do 2030 r. sektor budowlany zostanie oczyszczony z dwutlenku węgla. Carbon neutral

  Godziny emisji e² Design

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info