Reklama

Logo Da Vinci Program TV Da Vinci - ramówka, emisje

2018-03-20

06:00

Był sobie człowiek: Była sobie Ziemia.

program historyczny Czas: 25min.

W odcinku z serii „Był sobie człowiek” o pojawieniu się pierwszego gatunku z rodzaju człowieka na Ziemi. W przyspieszonym tempie dowiadujemy się, w jaki sposób na ziemi pojawiło się życie. Od pierwszej komórki, poprzez dinozaury, do przodków człowieka. Opowieść narratora wciąga nas w sam środek tajemnicy człowieka!

Godziny emisji Był sobie człowiek

06:30

Mily Pytalska: Panna Pytalska kontra Pan Mądraliński

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Zastanawia się: co to znaczy być mądrym? Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Ich pojedynek kończy się w zaskakujący sposób. Mily zastanawia się: co to znaczy być mądrym?

Godziny emisji Mily Pytalska

06:40

Naukowe dowody: Grawitacja

program popularnonaukowy Czas: 13min.

Zoë jest akrobatką, uwielbia taśmy. Czy umie latać? Co będzie, jeśli spadnie? Zoë należy do holenderskiego cyrku i uwielbia taśmy, które łapią ją tuż nad ziemią za każdym razem, gdy spada. W tym odcinku dowie się, co to jest grawitacja, jak działa i czy można za jej pomocą polecieć do gwiazd.

Godziny emisji Naukowe dowody

07:00

Wszystko dla małych: Zadziwiające mleko i ogród meduzy

program o sztuce Czas: 25min.

Christian i ogród meduzy, Lindsay i danie na karnawał, Madi i szalone gliniane doniczki, Jameson i eksperymenty z mlekiem. Christian zakłada dziki ogród meduzy, Lindsay serwuje danie na karnawał - Chilli Con Carnival, Madi znajduje niezwykły ogród i postanawia sama ulepić szalone gliniane doniczki, a Jameson prezentuje niesamowite eksperymenty z mlekiem.

Godziny emisji Wszystko dla małych

07:35

Kuchmistrzostwo: Pizza

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

07:55

Marvi Hammer: Bizony i orły

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o amerykańskich bizonach oraz o orłach wychowywanych przez ludzi. W dzisiejszym odcinku m.in. o amerykańskich bizonach oraz o orłach wychowywanych przez ludzi.

Godziny emisji Marvi Hammer

08:30

Siesta Z: „Odyseja” Homera

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce dotrzeć do Itaki, gdzie czeka na niego Penelopa. Muszą pokonać wiele niebezpieczeństw. We śnie Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce wrócić do Itaki. Jego żona Penelopa czeka na niego mimo plotek, że zginął na wojnie. Zalotnicy nalegają, by Penelopa ponownie wyszła za mąż, a Siesta i Odyseusz pokonują wiele niebezpieczeństw, by dotrzeć do domu.

Godziny emisji Siesta Z

08:55

W zwierciadle nauki: Sześciany

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza prezentuje jeden ze swoich ulubionych kształtów: sześcian. To jakby kwadrat, ale z bogatszym wnętrzem. Hamza prezentuje jeden ze swoich ulubionych kształtów: sześcian. To jakby kwadrat, ale z bogatszym wnętrzem. Poznamy sławnego kubistę imieniem Pablo Picasso, zobaczymy nieudany naszyjnik z kostek lodu i zmierzymy się z Piekielnym Psem, poszukując olbrzymich kostek.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

09:25

Zręczne pomysły: Zabawne koszulki

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą, przerobić starą koszulkę i trafić do celu w dziesiątkę? Jak zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą, przerobić starą koszulkę i trafić do celu w dziesiątkę?

Godziny emisji Zręczne pomysły

09:55

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

10:30

Kuchmistrzostwo: Rybne tacosy

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link nauczy nas smażyć rybę tak, aby jej skórka nabrała złocistej barwy – a zawdzięcza to reakcji Maillarda. Link nauczy nas smażyć rybę tak, aby jej skórka nabrała złocistej barwy – a zawdzięcza to reakcji Maillarda. Stosuje termometr kuchenny, żeby nie przegapić chwili, w której ryba będzie idealna do zrobienia tacos.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

10:50

Nauka na maksa: Chemia

program technologiczny Czas: 21min.

„Wulkan z octu i sody oczyszczonej” warto udoskonalić. Ponadto: Phil spryskuje ubranie wodoodpornym sprejem i wskakuje do basenu. „Wulkan z octu i sody oczyszczonej” warto udoskonalić. Może zwiększmy ilość składników 60 razy? Co powiecie na 100% kwas? A na silniej reagujące związki chemiczne? Ponadto: Phil spryskuje ubranie wodoodpornym sprejem i wskakuje do basenu. Czy wyjdzie z niego suchy?

Godziny emisji Nauka na maksa

11:20

Artzooka: Podpórki na książki

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie tworzy podpórki w kształcie stóp, animację z plasteliny i kilka obrazków z jednego kleksa farby. Jeremie robi podpórki na książki w kształcie stóp, uczy animacji z plasteliny i otrzymuje kilka różnych obrazków z jednego kleksa farby.

Godziny emisji Artzooka

11:50

Ekspres naukowców: Wodny supeł

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Czy strumień wody da się zawiązać w supeł? Odpowiedzi na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku. Czy strumień wody da się zawiązać w supeł? Odpowiedzi na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku.

Godziny emisji Ekspres naukowców

12:25

Siesta Z: „Odyseja” Homera

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce dotrzeć do Itaki, gdzie czeka na niego Penelopa. Muszą pokonać wiele niebezpieczeństw. We śnie Siesta pływa po morzach z Odyseuszem, który chce wrócić do Itaki. Jego żona Penelopa czeka na niego mimo plotek, że zginął na wojnie. Zalotnicy nalegają, by Penelopa ponownie wyszła za mąż, a Siesta i Odyseusz pokonują wiele niebezpieczeństw, by dotrzeć do domu.

Godziny emisji Siesta Z

12:45

Marvi Hammer: Kosmos i wzloty

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii. Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii.

Godziny emisji Marvi Hammer

13:20

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Konstrukcje

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison przekona się, jak wspaniałymi inżynierami są zwierzęta i jakie niezwykłe konstrukcje potrafią budować. Harrison przekona się, jak wspaniałymi inżynierami są zwierzęta i jakie niezwykłe konstrukcje potrafią budować. Dowiemy się, jakie triki stosują zwierzęta, aby ich budowle były mocne i trwałe. Sprawdzimy też, czego możemy nauczyć się od bobrów!

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

13:50

Obłędne zwierzaki: Kangurzy kop

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Z jaką siłą kopie kangur? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Z jaką siłą kopie kangur? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

14:15

Poznajemy największych artystów w dziejach świata: Poznajemy Michała Anioła

program o sztuce Czas: 24min.

Biografia „boskiego” Michała Anioła: od młodości spędzonej we Florencji po status największego artysty renesansu. Zwykły chłopak z Florencji wyrósł na największego twórcę epoki renesansu. Dołączcie do Michała Anioła, aby zobaczyć, jak pracuje nad najsłynniejszym posągiem świata i nad swoim najtrudniejszym malowidłem – sklepieniem Kaplicy Sykstyńskiej w Rzymie.

Godziny emisji Poznajemy największych artystów w dziejach świata

14:45

Wymyśl to!: Skuter śnieżny

program technologiczny Czas: 21min.

Kharn wynalazł snowboard z silnikiem, aby nie stać w kolejce do wyciągu. Pomoże mu kanadyjska legenda popisów na skuterze śnieżnym.. Kharn wynalazł snowboard z silnikiem, żeby nie stać w kolejce do wyciągu. W budowie maszyny pomoże mu Jimmy Blaze, kanadyjska legenda popisów kaskaderskich na skuterze śnieżnym.

Godziny emisji Wymyśl to!

15:15

Byli sobie wynalazcy: Henryk Żeglarz i kartografia

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o Henryku Żeglarzu i kartografii. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

Godziny emisji Byli sobie wynalazcy

15:50

Magija: Worek pełen sztuczek

program o sztuce Czas: 11min.

Jay wyjmuje z magicznego worka mnóstwo zdumiewających sztuczek! Jay wyjmuje z magicznego worka mnóstwo zdumiewających sztuczek!

Godziny emisji Magija

16:10

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków

program historyczny Czas: 24min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

16:45

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

17:15

Historia sztuki: Sztuka i rewolucja: neoklasycyzm

program o sztuce Czas: 22min.

Podczas rewolucji francuskiej rokoko przestało być modne. Artyści stworzyli nowy nurt, oparty na estetycznych tradycjach starożytnego Rzymu. W 1789 wybuchła rewolucja francuska. Sztuka rokokowa, przedstawiająca życie arystokracji, przestała być modna. Artyści włączyli się w dziejową zawieruchę, tworząc nowy nurt, oparty na estetycznych tradycjach starożytnego Rzymu. Później nazwano go neoklasycyzmem.

Godziny emisji Historia sztuki

17:45

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Wędrówki zwierząt

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym odcinku poznajemy wszystkie sekrety wędrówek zwierząt. Podróżujemy na Hawaje, do Gór Skalistych i do Zatoki Delaware. W tym odcinku poznajemy wszystkie sekrety wędrówek zwierząt. Zaczynamy naszą podróż od Hawajów, gdzie Philippe dołącza do badaczy humbaków, a potem kierujemy się w stronę Zatoki Delaware, żeby zobaczyć, jak skrzypłocze wędrują ku linii brzegowej w celach rozrodczych.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
18:15

Trwa...  Siesta Z: „Iliada” Homera

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta i Achajowie najeżdżają na Troję, żeby odbić Helenę. Achilles nie chce walczyć. Czy Siesta przekona go, żeby wziął udział w walce? Sieście śni się, że wraz Achajami najeżdża na Troję, żeby uratować Helenę, która uciekła z księciem Parysem. Achilles, najdzielniejszy wojownik, nie chce walczyć. Trojanom pomaga nieustraszony Hektor. Czy Siesta przekona Achillesa, żeby włączył się do bitwy?

Godziny emisji Siesta Z

18:35

Mati, Dada i sztuka: Antoni Gaudì

program o sztuce Czas: 7min.

Hola, Barcelona! Mati i Dada zostają „porwani” przez tajemniczą salamandrę, która zostawia ich w fascynującym świecie Antoniego Gaudìego. Hola, Barcelona! Mati i Dada zostają „porwani” przez tajemniczą salamandrę, która zostawia ich w fascynującym świecie Antoniego Gaudìego.

  Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

Reklama
18:40

Mily Pytalska: Normalność

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily jako jedyna przychodzi na bal przebierańców bez przebrania. Czuje się głupio i zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym? Mily dostaje zaproszenie na bal przebierańców, ale nie chcę głupio ubrać. Jako jedyna przychodzi bez przebrania, ale to właśnie ona czuje się głupio. Zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym?

  Godziny emisji Mily Pytalska

18:50

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Karol Darwin – O powstawaniu gatunków

program historyczny Czas: 24min.

Ludzie barona uciekają przed dinozaurem i chronią się na pokładzie statku Beagle, gdzie poznają młodego uczonego: Karola Darwina. Ludzie barona znajdują skamieniałe jajo dinozaura, ale zaraz muszą zwiewać, bo dino-mama ożyła. Chronią się na pokładzie statku Beagle, gdzie poznają młodego uczonego: Karola Darwina. Za chwilę dojdzie on do wniosku o doniosłym znaczeniu dla nauki.

  Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

19:25

Wymyśl to!: Ekologiczna pułapka na szczury

program technologiczny Czas: 21min.

Tyler wymyślił ekologiczną pułapkę na szczury: odstrasza je prądem uzyskanym z energii słonecznej i chroni ptaki na swojej wyspie. Tyler wymyślił ekologiczną pułapkę na szczury. Za pomocą energii słonecznej razi lekko prądem gryzonie, które zagrażają ptakom na jego wyspie.

  Godziny emisji Wymyśl to!

20:00

Płótno Hubble'a: Perspektywa kosmiczna i wyryte w czasie

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Lecimy stąd do nieskończoności, do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy wstecz, prognozując jednocześnie los naszej galaktyki. Lecimy „stąd do nieskończoności” - do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy nie tylko wgłąb kosmosu, ale i cofa się w czasie, do najdawniejszych chwil jego istnienia. Pokazuje gwałtowny proces, stanowiący prognozę losu naszej galaktyki.

  Godziny emisji Płótno Hubble'a

20:40

Czym jest piękno?: Czym jest piękno?

program o sztuce Czas: 59min.

Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings szuka w historii sztuki kanonów i podstaw piękna. Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings zabiera nas w bogatow ilustrowaną podróż poprzez epoki w historii sztuki, szukając kanonów i podstaw piękna.

  Godziny emisji Czym jest piękno

Reklama
21:55

Brzydkie piękno: Brzydkie piękno

program o sztuce Czas: 59min.

Poszukując piękna w sztuce nowoczesnej, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów. Czy ze sztuki nowoczesnej zniknęło piękno? A może zmieniła się jego definicja? Poszukując go, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów: Damienem Hirstem, Jeffem Koonsem, Yoko Ono czy Tatsuo Miyajimą.

  Godziny emisji Brzydkie piękno

23:10

e² Design: Architektura 2030

program o sztuce Czas: 25min.

Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Ed Mazria chce do 2030 r. stworzyć budownictwo od dwutlenku węgla. Budynki odpowiadają za połowę emisji gazów ciepliarnych w USA. Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Organizacja Eda Mazria promuje rozwiązania, dzięki którym do 2030 r. sektor budowlany zostanie oczyszczony z dwutlenku węgla. Carbon neutral

  Godziny emisji e² Design

23:50

Super nauka: Słoneczna Dolina: Chiny

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Odwiedź zespół budowli, dzięki którym Chińczycy wykorzystują energię słoneczną na niespotykaną dotąd skalę. Czy to są zielone płuca Chin? Odwiedź zespół budowli, dzięki którym Chińczycy wykorzystują energię słoneczną na niespotykaną dotąd skalę. Czy to są zielone płuca Chin?

  Godziny emisji Super nauka

00:25

Tajemnice inżynierii: Satelita

program technologiczny Czas: 58min.

W programie krok po kroku pokażemy, jak powstaje jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń świata. Najnowocześniejsze satelity komunikacyjne są dziś projektowane i konstruowane w Wielkiej Brytanii. Dzięki wyjątkowemu zaproszeniu od ich producenta, firmy Astrium, pokażemy, jak powstaje jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń świata.

  Godziny emisji Tajemnice inżynierii

01:30

Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata: Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. To jeden z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. W programie zobaczymy, jak te dziwne zwierzęta rozmnażają się i wychowują młode. Dziobak jest jednym z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Drugim jest równie niezwykła kolczatka.

  Godziny emisji Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

02:20

Futuris: Autonomiczne samochody

program popularnonaukowy Czas: 11min.

W tym odcinku przetestujemy najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody? W tym odcinku przetestujemy w ruchu ulicznym najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jazda po publicznych drogach z prędkościami dochodzącymi do 130 km/h pozwoli nam oszacować jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody.

  Godziny emisji Futuris

02:25

Śmiałe pomysły: Nadludzki ja

program technologiczny Czas: 22min.

W USA i Wielkiej Brytanii skonstruowano dwa urządzenia: jedno rzekomo zwiększa ludzką inteligencję, drugie pozwoli nam przegonić Bolta. Odwiedzamy USA i Wielką Brytanię. Znany brytyjski uczony skonstruował urządzenie, które podobno zwiększa ludzką inteligencję. Z kolei wynalazek pewnego amerykańskiego barmana być może sprawi, że przeciętny człowiek pobiegnie szybciej niż Usain Bolt.

  Godziny emisji Śmiałe pomysły

02:55

Super nauka: Rozpoznawanie twarzy: Izrael

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Czy to możliwe, że komputer określi twoją tożsamość, studiując jedynie twarz? Z nami przyjrzysz się systemom rozpoznawania twarzy! Czy to możliwe, że komputer określi twoją tożsamość, studiując jedynie twarz? Z nami przyjrzysz się systemom rozpoznawania twarzy!

  Godziny emisji Super nauka

Reklama
03:25

Naturalna technika: Energia życiowa

program technologiczny Czas: 51min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat inspiracji, jakie znajdujemy w naturze przy poszukiwaniu nowych źródeł energii. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia...

  Godziny emisji Naturalna technika

04:20

Oto cywilizacja: Save Our Souls

program o sztuce Czas: 48min.

Matthew Collings podąża śladem pisarza Johna Ruskina, który wierzył, że sztuka może wyzwolić nowoczesne społeczeństwo przemysłowe. Powstanie nowoczesnego społeczeństwa przemysłowego doprowadziło do kryzysu wiary i zaufania do idei cywilizacji. Matthew Collings podąża śladami Johna Ruskina, wizjonera i pisarza wiktoriańskiego, który wierzył, że sztuka stanowi remedium na problemy jego czasów.

  Godziny emisji Oto cywilizacja

05:05

Futuris: Przed nami zieleńsza droga

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

  Godziny emisji Futuris

05:25

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Karolina Południowa

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym tygodniu Philippe znakuje żarłacze tygrysie i bada stan ekosystemu za pomocą trzech różnych gatunków krabów w Karolinie Południowej. W tym tygodniu odwiedzamy Karolinę Południową, gdzie Philippe znakuje żarłacze tygrysie w Zatoce Port Royal, a także bada stan ekosystemu poprzez obserwację trzech różnych gatunków krabów.

  Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

05:45

Futuris: Smacznego

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku odwiedzimy eksperymentalną farmę, która wydobywa wysokiej jakości proteiny z takich roślin jak komosa czy szarłat. W tym odcinku odwiedzimy eksperymentalną farmę, która wydobywa wysokiej jakości proteiny z takich roślin jak komosa czy szarłat. Czy da się przyspieszyć przejście z białek zwierzęcych na roślinne? Dlaczego jest to istotne?

  Godziny emisji Futuris

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info