Logo Da Vinci Program TV Da Vinci - ramówka, emisje

2018-01-17 Pokaż dziś

06:00

Był sobie człowiek: Zjednoczone prowincje

program historyczny Czas: 28min.

W tym odcinku serii "Był sobie człowiek" o zjednoczeniu prowincji. Pod koniec XVI wieku Niderlandy, czyli prowincje obejmujące dzisiejsze tereny Belgii i Holandii, uniezależniły się od Hiszpanii i zjednoczyły się. W wieku XVI stały się drugą po Anglii potęgą morską. Narrator snuje opowieść o tym, jak doszło do tak zmian wielkich na mapie Europy.

Godziny emisji Był sobie człowiek

06:30

Marvi Hammer: Miłośnik pszczół i zebry

program popularnonaukowy Czas: 25min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o afrykańskich zebrach, egzotycznych gatunkach pszczół oraz o tym, że żaby nie muszą być zielone. W dzisiejszym odcinku m.in. o afrykańskich zebrach, egzotycznych gatunkach pszczół oraz o tym, że żaby nie muszą być zielone.

Godziny emisji Marvi Hammer

07:00

Wszystko dla małych: Wesołe jabłka i wirujące wiatraczki

program o sztuce Czas: 25min.

Christian i katapulty z klipsów do prania, Madi i wirujące wiatraczki, Jameson i wesołe jabłka, Lindsay i bananowy chleb. Christian buduje katapulty z klipsów do prania, wyrzucające w powietrze papierowe kulki, Madi upiększa swój ogród wirującymi wiatraczkami, Jameson z pomocą nauki i historii serwuje wesołe jabłka, a Lindsay piecze pyszny bananowy chleb.

Godziny emisji Wszystko dla małych

07:30

Obłędne zwierzaki: Pancernik i wstrzymywanie oddechu

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Na jak długo pancernik umie wstrzymać oddech? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Na jak długo pancernik umie wstrzymać oddech? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

07:50

Mily Pytalska: Chęć i potrzeba

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce dostać nową grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad różnicą pomiędzy zachciankami a potrzebami. Mily bardzo chce dostać najnowszą grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad tym, czym się różnią zachcianki, od potrzeb.

Godziny emisji Mily Pytalska

08:00

Były sobie Ameryki: Koniec francuskiego snu

program historyczny Czas: 25min.

Maestro, gospodarz program, dzieli się z nami wiedzą na temat historii kontynentów amerykańskich. Maestro, gospodarz program, dzieli się z nami wiedzą na temat historii kontynentów amerykańskich.

Godziny emisji Były sobie Ameryki

08:30

Magija: Zdradliwe przemiany

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget potrafią sprawić, że jedna rzecz zmieni się w drugą! Jay i Bridget potrafią sprawić, że jedna rzecz zmieni się w drugą!

Godziny emisji Magija

08:45

Kuchmistrzostwo: Mus z mango

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link przygotowuje mus z mango – odrobina bezsmakowej żelatyny zmieni płynne składniki w pienistą, kremową masę. Link przygotowuje mus z mango – odrobina bezsmakowej żelatyny zmieni płynne składniki w pienistą, kremową masę. Przy okazji eksperyment: dlaczego galaretka z ananasa tężeje wolniej niż te z innych owoców.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

09:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 3

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

09:30

Zręczne pomysły: Przyjęcie na rajskiej wyspie

program o sztuce Czas: 16min.

Jak zrobić schowek na kasety wideo, latającą maszynę w niecałą minutę i jak urządzić przyjęcie na rajskiej wyspie? Jak zrobić schowek na kasety wideo, latającą maszynę w niecałą minutę i jak urządzić przyjęcie na rajskiej wyspie?

Godziny emisji Zręczne pomysły

09:50

Mati, Dada i sztuka: Peter Brueghel

program o sztuce Czas: 7min.

7, 8, 9, 10 – szukam! Zabawa w chowanego prowadzi Mati i Dadę do pracowni jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach świata. 7, 8, 9, 10 – szukam! Zabawa w chowanego prowadzi Mati i Dadę do pracowni jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach świata.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

10:00

GEOlino: Chińskie wojowniczki

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Guo Jia uczęszcza do jedynej w Chinach żeńskiej szkoły kung-fu. Jej umiejętności skakania i wspinania się na mury zostaną poddane próbie. Guo Jia uczęszcza do jedynej w Chinach żeńskiej szkoły kung-fu, położonej u podnóża jednej z pięciu świętych gór. Guo Jia od zawsze marzyła, żeby nauczyć się skakać przed dachy i wspinać na mury. Jej umiejętności zostaną poddane próbie podczas zawodów z inną szkołą.

Godziny emisji GEOlino

10:15

Magija: Tajny asystent

program o sztuce Czas: 11min.

Jay robi widowiskowe sztuczki magiczne z pomocą Bridget, swojej asystentki. Jay robi widowiskowe sztuczki magiczne z pomocą Bridget, swojej asystentki.

Godziny emisji Magija

10:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Język i komunikacja

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to komunikacja! Harrison stara się zrozumieć dźwięki, jakie wydaje odwiedzająca go papuga. Dzisiejszy temat to komunikacja! Harrison stara się zrozumieć dźwięki, jakie wydaje odwiedzająca go papuga. Przetestujecie też swoją umiejętność komunikowania się z psami i dowiecie się, dlaczego ludzie mówią tyloma różnymi językami.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

11:00

Przedziwna nauka: Światło

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje rozwoju oświetlenia oraz współczesne innowacje, które mogą zmienić przyszłość! Wbrew powszechnej opinii Edison nie wynalazł żarówki sam – wkład w ten wynalazek miało wiele osób. Zbadajmy dzieje rozwoju oświetlenia oraz współczesne innowacje, które mogą zmienić przyszłość!

Godziny emisji Przedziwna nauka

11:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Nanoboty gryzą i Miej nosa

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Zjadające śmieci nanoboty Angie uciekają, więc dzieci muszą je znaleźć. JD i Kent przez przypadek wysyłają swoje nosy w nieznane. Gdy zjadające śmieci nanoboty Angie uciekają z Sekretnego Laboratorium, dzieciaki muszą je powstrzymać, zanim zamienią całą planetę w wielkie żerowisko. JD i Kent przez przypadek wysyłają swoje nosy w nieznane. Muszą znaleźć i na powrót przymocować zbiegów.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

12:00

Historia sztuki: Reakcje na Renesans w innych krajach: odrodzenie w Wenecji i na północy Europy

program o sztuce Czas: 22min.

Artyści z północy Europy przekuli tradycję gotyku w realizm. Była to tamtejsza reakcja na włoskie Odrodzenie. W Niderlandach i Niemczech rozkwitało renesansowe malarstwo. Artyści z północy Europy przekuli tradycję gotyku w realizm, czyli nurt, który zachwycał dbałością o szczegół. Była to tamtejsza reakcja na włoskie Odrodzenie.

Godziny emisji Historia sztuki

12:30

Sportowe laboratorium: Hokej

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nasza ekipa wjeżdża na lód i poznaje naukowe tajniki „uderzenia z kija”, gdy dr Heather tłumaczy, czym są zderzenia sprężyste. Nykeem wjeżdża na lód z młodym Chase'em i Seanem, zawodowym hokeistą. Ekipa poznaje naukowe tajniki „uderzenia z kija”, gdy dr Heather tłumaczy, czym są zderzenia sprężyste.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

12:45

Magija: Magiczna matma

program o sztuce Czas: 11min.

Jay, Bridget i czarodziejskie liczby! Jay, Bridget i czarodziejskie liczby!

Godziny emisji Magija

13:00

Marvi Hammer: Pandy i labirynt

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. ostatnie pandy żyjące na wolności oraz tajemnicze podwodne labirynty. W dzisiejszym odcinku m.in. ostatnie pandy żyjące na wolności oraz tajemnicze podwodne labirynty.

Godziny emisji Marvi Hammer

13:30

Ekspres naukowców: Latanie

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Dlaczego samolot unosi się w powietrzu? Odpowiedź na to i wiele innych pytań w dzisiejszym odcinku. Dlaczego samolot unosi się w powietrzu? Odpowiedź na to i wiele innych pytań w dzisiejszym odcinku.

Godziny emisji Ekspres naukowców

14:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Wulkany

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to wulkany! Dowiecie się, co by było, gdyby ktoś spowodował pęknięcie skorupy ziemskiej. Dzisiejszy temat to wulkany! Dowiecie się, co by było, gdyby ktoś spowodował pęknięcie skorupy ziemskiej. Harrison dostaje zgodę ze swojej szkoły na budowę wielkiego wulkanu i postanawia uczcić to jednym z największych wybuchów coli i mentosów w dziejach telewizji!

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

14:30

Migawki: Czas zbliżeń

program o sztuce Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy będą robić zdjęcia kolorowych kwiatów i kolczastych kaktusów. Kto wykona najlepsze zbliżenie? W dzisiejszym odcinku uczestnicy pojadą na fotosafari, by robić zdjęcia kolorowych kwiatów, kolczastych kaktusów i kwitnących pąków. Kto wykona najlepsze zbliżenie i zgarnie wyróżnienie?

Godziny emisji Migawki

15:00

SciQ: Jak działa magia kina?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący badają efekty specjalne, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę. Prowadzący badają efekty specjalne i dźwiękowe, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę.

Godziny emisji SciQ

15:30

Byli sobie podróżnicy: Vitus Bering

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o Vitusie Beringu. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

Godziny emisji Byli sobie podróżnicy

16:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Deskorolka

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dla wielu deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To zaskakujące, że zwykła deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym dla milionów miłośników sportów ekstremalnych na całym świecie. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To i wiele więcej w tym odcinku!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

16:10

Zręczne pomysły: Roślina z kartki

program o sztuce Czas: 16min.

Jak wyhodować roślinę z kartki, jak przemienić kleks w tajną wiadomość oraz inne, zręczne pomysły! Jak wyhodować roślinę z kartki, jak przemienić kleks w tajną wiadomość oraz inne, zręczne pomysły!

Godziny emisji Zręczne pomysły

16:30

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 3

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

17:00

Mily Pytalska: Zakochana para

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Na podwórku dzieci śmieją się z tego, że Pénélope podkochuje się Julienie. Dlaczego naśmiewamy się z ludzi, na których nam zależy? Na podwórku dzieci śmieją się z tego, że Pénélope podkochuje się Julienie. Dlaczego naśmiewamy się z ludzi, na których nam zależy?

Godziny emisji Mily Pytalska

17:15

W zwierciadle nauki: Łuki

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza robi mostek, żeby sprawdzić, dlaczego łuki są tak wytrzymałe. Łuki, czyli zakrzywione elementy budowli, wykorzystujące siłę ciążenia. Hamza robi mostek, żeby sprawdzić, dlaczego łuki są tak wytrzymałe. Łuki, czyli zakrzywione elementy budowli, wykorzystujące siłę ciążenia. Zasadę ich działania wytłumaczy nam średniowieczny murarz, będzie też łuk z sera i oda na cześć przypór.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

17:45

Magija: Tajny asystent

program o sztuce Czas: 11min.

Jay robi widowiskowe sztuczki magiczne z pomocą Bridget, swojej asystentki. Jay robi widowiskowe sztuczki magiczne z pomocą Bridget, swojej asystentki.

Godziny emisji Magija

18:00

Sportowe laboratorium: Tenis

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dzięki radom zawodowego tenisty Daniela oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, młoda Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie. Nykeem gra w debla z Chloe, młodą miłośniczką tenisa, która chce poprawić swój topspin. Dzięki radom Daniela, naszego gościa i zawodowego gracza, oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

18:15

Nauka na maksa: Wyścigi równoległe

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wóz do wyścigów typu „drag race”. Ponadto: zasady dynamiki Newtona, szybkie ściąganie obrusu oraz jaskiniowiec wyważający drzwi. Phil buduje mały wóz do wyścigów typu „drag race”, który porusza się za sprawą siły bezwładu. Następnie postanawia go podrasować. Ponadto: zasady dynamiki Newtona, błyskawiczne ściąganie obrusu oraz jaskiniowiec, który próbuje wyważyć drzwi.

Godziny emisji Nauka na maksa

18:45

Kuchmistrzostwo: Chleb

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link chce dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników chleba. Eksperyment udaje się aż za dobrze. Chleb równie fajnie robić, co zjadać. Link i Gastro Bob chcą dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników. Udaje im się do tego stopnia, że Bob zawisa w powietrzu!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

19:00

Marvi Hammer: Tornada i szerszenie

program popularnonaukowy Czas: 25min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak duże są azjatyckie szerszenie oraz jak powstają trąby powietrzne. W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak duże są azjatyckie szerszenie oraz jak powstają trąby powietrzne.

Godziny emisji Marvi Hammer

19:30

Wymyśl to!: Superklozet

program technologiczny Czas: 21min.

Ben zawsze zapominał opuszczać deskę klozetową. Wymyślił więc „super muszlę”, do której zamierza przekonać producentów toalet. Ben zawsze zapominał opuszczać deskę klozetową, mimo napomnień matki. Wymyślił więc „super muszlę”, która zaradzi temu problemowi. Ma za zadanie przekonać do swojego pomysłu producentów toalet.

Godziny emisji Wymyśl to!

20:00

W pogoni za długowiecznością: Wytrenuj mózg

program o zdrowiu Czas: 22min.

Zobaczymy, co dzieje się z naszymi mózgami wraz z upływem lat i dowiemy się, jak na starość zachować dobrą formę umysłową. Z wiekiem stajemy się bardziej roztargnieni, mniej inteligentni, maleje nasza podzielność uwagi – to prawda czy mit? Zobaczymy, co dzieje się z naszymi mózgami wraz z upływem lat i dowiemy się, jak na starość zachować dobrą formę umysłową.

Godziny emisji W pogoni za długowiecznością

20:30

Naturalna technika: Magia ruchu

program technologiczny Czas: 49min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat wzorców jakie technika znajduje w naturze, np. przy budowie maszyn. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia stajemy u progu...

Godziny emisji Naturalna technika

21:30

Oto cywilizacja: Save Our Souls

program o sztuce Czas: 48min.

Matthew Collings podąża śladem pisarza Johna Ruskina, który wierzył, że sztuka może wyzwolić nowoczesne społeczeństwo przemysłowe. Powstanie nowoczesnego społeczeństwa przemysłowego doprowadziło do kryzysu wiary i zaufania do idei cywilizacji. Matthew Collings podąża śladami Johna Ruskina, wizjonera i pisarza wiktoriańskiego, który wierzył, że sztuka stanowi remedium na problemy jego czasów.

Godziny emisji Oto cywilizacja

22:30

Kosmos: Życie we wszechświecie

program popularnonaukowy Czas: 25min.

A wy jak zbudowalibyście wszechświat? Adam przygląda się warunkom, jakie musiały być spełnione, aby kosmos mógł powstać. A jak wy zbudowalibyście wszechświat? Adam odwiedza miesjce, w którym prowadzony jest największy eksperyment świata, mający na celu odtworzenie warunków, jakie istniały w ułamku sekundy po Wielkim Wybuchu.

Godziny emisji Kosmos

23:00

Detektywi skamielin: Zachód i Walia

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Sir David Attenborough mówi o czasach, gdy poszukiwał skamielin oraz o swojej niegasnącej fascynacji tym tematem. Londyn jest ostatnim miejscem, w którym spodziewalibyście się znaleźć pozostałości pradawnego świata, ale można trafić na nie nawet tu, w wielkim mieście. Sir David Attenborough mówi o czasach, gdy poszukiwał skamielin oraz o swojej niegasnącej fascynacji tym tematem.

Godziny emisji Detektywi skamielin

23:30

Gatunki zagrożone: Aj-aj

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja. To zwierzę, które podobno zwiastuje śmierć i dlatego jest tępione. Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja, czyli palczaka madagaskarskiego. Prowadzące nocny tryb życia zwierzę jest tak szpetne, że podobno zwiastuje śmierć. Dlatego od lat jest prześladowane. Aj-aj ma jednak większy problem – wycinkę lasów pod uprawy.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

00:30

Surowa nauka: Surowa nauka

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” podczas symulowanego lotu kosmicznego badacze muszą znaleźć i oczyścić wodę. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) zespół naukowców ma sprostać wyzwaniom lotu kosmicznego. Naukowcy muszą przede wszystkim zbudować pojazd, który umożliwi im badanie obcych planet. Jednym z najważniejszych zadań jest jednak znalezienie wody. Do tego zespół musi wykorzystać całą swoją wiedzę geologiczną i botaniczną.

Godziny emisji Surowa nauka

01:00

James May przedstawia: Śmiałe pomysły: Uleć ze mną

program technologiczny Czas: 59min.

W dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach rodem z XIX i XX w. James poszuka lepszych metod przemieszczania się. James próbuje dostać się z punktu A do punktu B. Biada nad tym, że w XXI w dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach XIX i XX w., postanawia więc poszukać lepszych metod przemieszczania się.

Godziny emisji James May przedstawia: Śmiałe pomysły

02:00

Super nauka: Oceanografia: Australia

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Zobacz, jak australijscy oceanografowie wykorzystują system GPS, autonomiczne pojazdy podwodne oraz sieć Internet aby ratować świat! Zobacz, jak australijscy oceanografowie wykorzystują system GPS, autonomiczne pojazdy podwodne oraz sieć Internet aby ratować świat!

Godziny emisji Super nauka

02:30

e² Design: Zielona maszyna

program o sztuce Czas: 25min.

Richard Daley, burmistrz Chicago, oprowadzi nas po swoim mieście i przedstawi plan uczynienia go „najzieleńszą metropolią Ameryki”. Richard Daley, burmistrz Chicago, oprowadzi nas po swoim mieście i przedstawi plan uczynienia go „najzieleńszą metropolią Ameryki”. W Chicago już dziś przykłada się wielką wagę do ekologicznego budownictwa.

Godziny emisji e² Design

03:00

Historia kobiet: Władza

program historyczny Czas: 58min.

Oto kobiety, które mimo średniowiecznych struktur religijnych, prawnych, małżeńskich i edukacyjnych, same torowały sobie drogę do władzy. Amanda przygląda się kobietom, które żyjąc w średniowiecznych strukturach religijnych, prawnych, małżeńskich i edukacyjnych, same utorowały sobie drogę do władzy. Rządziły, broniły praw kobiet, zmieniały zasady polityki dynastycznej, rewolucjonizowały estetykę.

Godziny emisji Historia kobiet

04:00

Surowa nauka: Co mamy zrobić?

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze mają za zadanie stworzyć flagę sygnalizacyjną i kompas. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) zespół badaczy już się urządził na wyspie. Kolejnym zdaniem jest przygotowanie flagi sygnalizacyjnej. Powinna ona zostać pofarbowana naturalnymi barwnikami istniejącymi na wyspie. Wydaje się, że pomóc tu mogą rosnące na wyspie rośliny, jednak nie wszyscy zgadzają się z tą koncepcją. Następnym...

Godziny emisji Surowa nauka

04:30

Życie za królową: Życie za królową

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Czy zbudowanie fabryki nie emitującej zanieczyszczeń jest możliwe? Zakład produkukcyjny jutra już dziś pracuje pełną parą! Pszczelarz nie przejmuje się tym, że może zostać użądlony, bo całkowicie pochłaniają go budowa ula , hodowanie królowych i zapylanie. Światowej sławy ekspert dzieli się olbrzymią wiedzą na temat sekretnego życia pszczół.

Godziny emisji Życie za królową

05:30

Śmiałe pomysły: Nadludzki ja

program technologiczny Czas: 22min.

W USA i Wielkiej Brytanii skonstruowano dwa urządzenia: jedno rzekomo zwiększa ludzką inteligencję, drugie pozwoli nam przegonić Bolta. Odwiedzamy USA i Wielką Brytanię. Znany brytyjski uczony skonstruował urządzenie, które podobno zwiększa ludzką inteligencję. Z kolei wynalazek pewnego amerykańskiego barmana być może sprawi, że przeciętny człowiek pobiegnie szybciej niż Usain Bolt.

Godziny emisji Śmiałe pomysły

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info