Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Było sobie życie: Szpik kostny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o szpiku kostnym. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o szpiku kostnym.

06:30

Byli sobie podróżnicy: Jak powstało potężne imperium Dżyngis–chana. Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o powstaniu potężnego imperium Dżyngis-chana. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

07:00

Była sobie Ziemia: Ekosystemy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Dołącz do Strażników Planety i poznaj różne ekosystemy świata. Strażnicy Planety omawiają ekosystemy: jak funkcjonują i dlaczego dbanie o ich równowagę jest ważne dla dobra wszystkich ziemskich stworzeń.

07:30

Były sobie Ameryki: Cortez i Aztekowie Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W dzisiejszym odcinku o spotkaniu hiszpańskich konkwistadorów z rdzenną ludnością Ameryki Południowej. Z serią Da Vinci Learning „Były sobie Ameryki“ poznamy historię zasiedlenia Ameryki Północnej i Południowej od przybycia pierwszych osadników po powstanie znanej dziś ulicy Bering w USA. Sympatyczny Maestro z charakterystyczną długą, białą brodą opowiada dzieciom najważniejsze wydarzenia z dziejów obu kontynentów oraz jaką rolę odegrały w nich państwa europejskie. Życie Indian, walki...

08:00

SciQ: Co będzie, jeśli zacznę się bawić jedzeniem? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Jedzenie nie musi tylko leżeć na talerzu. Ubieramy się w nie, wysyłamy w kosmos i budujemy z niego roboty. Oraz - jak oszukać kubki smakowe. Jedzenie nie musi tylko leżeć na talerzu. Ubieramy się w nie, wysyłamy w kosmos i budujemy z niego roboty. Oraz – jak z pomocą chemii oszukać swoje kubki smakowe.

08:30

Obłędne zwierzaki: Wyląg rekinów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Jak wylęgają się rekiny? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak wylęgają się rekiny? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

08:45

GEOlino: Lamu – ośla wyspa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 15min.

Na wysepce Lamu, tropikalnym raju u wybrzeży Kenii, mieszka 6000 osłów. Shee ma 14 lat i marzy o własnym osiołku. Na wysepce Lamu, tropikalnym raju u wybrzeży Kenii, mieszka 20 000 ludzi i 6000 osłów. Shee ma 14 lat i marzy o własnym osiołku. Być może marzenia spełnią się dzięki pewnemu wyścigowi.

09:00

Historia sztuki: Zwierciadło natury Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

W XVII w. holenderscy malarze próbowali oddać na płótnach rzeczywistość taką, jaka jest. Sztuka spełniała oczekiwania szerszej publiczności. W XVII w. holenderscy malarze próbowali oddać na swoich płótnach prostotę kalwińskiego życia i pokazywać rzeczywistość taką, jaka jest. Sztuka przestała być przywilejem arystokracji. Zaczęła spełniać oczekiwania szerszej publiczności, stawała się towarem.

09:30

Artzooka: Wielkanocne kukiełki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Jeremie robi wielkanocne kukiełki, zmieniający się obrazek oraz lampkę ze świecącej kuli. Jeremie robi wielkanocne kukiełki, zmieniający się obrazek oraz lampkę ze świecącej kuli.

10:00

Sportowe laboratorium: Narty wodne Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 15min.

Dr Heather i Charlie, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej ekipie, że dzięki sile dośrodkowej można pędzić szybciej niż motorówka. Nykeema czeka szalona jazda na nartach wodnych z młodym pasjonatem tej dyscypliny, Russellem. Dr Heather i Charlie Newlands, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej parze, że dzięki sile dośrodkowej mogą pędzić szybciej niż motorówka.

10:15

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 15min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

10:30

Marvi Hammer: Syreny i jaskinie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W dzisiejszym odcinku m.in. podróż do wnętrza Ziemi w poszukiwaniu nowych gatunków. W dzisiejszym odcinku m.in. podróż do wnętrza Ziemi w poszukiwaniu nowych gatunków.

11:00

W zwierciadle nauki: Piramidy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu i fakt, że owoce na dole nie pękają. Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu. W tym odcinku będziemy siłować się na rękę z krokodylem, poznamy architekta-samozwańca i sprawdzimy, jak silne są czirliderki.

11:30

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

12:00

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza Godziny emisji

program technologiczny Czas: 30min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

12:30

Naukowe dowody: Fale Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Surferka Chayenne w tym odcinku dowie się, czym właściwie są fale. Czy dzięki tej wiedzy stworzy najpiękniejszą falę na Ziemi? Chayenne uwielbia surfować, ale wie, jak groźne bywają fale. W tym odcinku dowie się, czym właściwie są. Czy dzięki tej wiedzy stworzy najpiękniejszą falę na Ziemi?

12:40

Naukowe dowody: Plastik Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Monę martwią plastikowe śmiecie, zawalające Amsterdam. W tym odcinku stopi plastik i uformuje go w piękną wazę. Monę martwią plastikowe śmiecie, zawalające Amsterdam. W tym odcinku stopi plastik i uformuje go w piękną wazę. Czy Mona sprawi, że jej miasto stanie się czystsze i ładniejsze?

13:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Bufony z helem i Z deszczu pod rynnę Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Antymaterzyści napełnili wnętrze centrum Edisona helem. Angie wymyśliła maszynę, która zmienia pogodę. Antymaterzyści napełnili wnętrze centrum Edisona helem. Kent musi ratować ekipę! Angie wymyśliła maszynę, która zmienia pogodę. Ale kiedy wpada do niej Nicky, zaczynają się dziać dziwne rzeczy...

13:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Rośliny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Rośliny to żywe organizmy, bez których człowiek by nie przeżył. Harrison opowie, czemu kwiaty pachną tak ładnie, a owoce smakują tak słodko. Rośliny to żywe organizmy, bez których człowiek by nie przeżył. Dzięki nim mamy jedzenie, ubrania, a nawet czyste powietrze. Harrison opowie nam, czemu kwiaty pachną tak ładnie, a owoce smakują tak słodko.

14:00

Było sobie życie: Neurony Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ neurony i ich funkcje. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ neurony i ich funkcje.

14:30

Byli sobie podróżnicy: Amerigo Vespucci - odkrywca Nowego Świata Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ jeden z odkrywców Nowego Świata, nawigator i kartograf – Amerigo Vespucci. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

15:00

Była sobie Ziemia: Woda na świecie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Strażnicy Planety poznają różne sposoby na oszczędne gospodarowanie wodą stosowane od Meksyku po Chiny. Strażnik Planety Simon wyrusza do ogromnego miasta Meksyk, które potrzebuje 25 razy więcej wody, niż ma obecnie. Wraz z pozostałymi Strażnikami szuka rozwiązania dla tego powszechnego w wielu zakątkach świata problemu.

15:30

Były sobie Ameryki: Niech żyje Meksyk Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W dzisiejszym odcinku o cywilizacji Azteków i współczesnym Meksyku. Z serią Da Vinci Learning „Były sobie Ameryki“ poznamy historię zasiedlenia Ameryki Północnej i Południowej od przybycia pierwszych osadników po powstanie znanej dziś ulicy Bering w USA. Sympatyczny Maestro z charakterystyczną długą, białą brodą opowiada dzieciom najważniejsze wydarzenia z dziejów obu kontynentów oraz jaką rolę odegrały w nich państwa europejskie. Życie Indian, walki niepodległościowe, handel niewolnikami czy...

16:00

SciQ: Jak rogrzać się podczas zimowej zabawy? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Szukamy idealnego płatka śniegu i rzeźbimy w lodzie, a prowadzący wznoszą wielką śnieżną fortecę. Szukamy idealnego płatka śniegu, rzeźbimy w krystalicznie przejrzystym lodzie i jeździmy na najdłuższym otwartym torze łyżwiarskim świata. Za to prowadzący uczą się budować wielką śnieżną fortecę, aby się ogrzać w zimne dni.

16:30

Obłędne zwierzaki: Aligator w ogrodzie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Jak postąpić z aligatorem w ogrodzie? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak postąpić z aligatorem w ogrodzie? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

16:45

GEOlino: Walia - mistrzostwa świata psów pasterskich Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 15min.

W Walii żyje 11 milionów owiec i najlepsze psy pasterskie. Nigel i jego utalentowany wychowanek trenują przed mistrzostwami świata. W Walii żyje 11 milionów owiec, a także najlepsze psy pasterskie. Nigel to rolnik i wicemistrz świata w zaganianiu owiec. Wraz ze swoim utalentowanym wychowankiem, psem imieniem Lad z rasy Border Collie, trenuje do następnych mistrzostw.

17:00

Historia sztuki: Racjonalizm i przepych: akademizm i rokoko, XVIII wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Klasycyzm zalecał umiar, racjonalizm i harmonię. W 1637 roku powstała Akademia Francuska, tak narodził się akademizm. Klasycyzm niezwykle poważał starożytność. Zalecał umiar, racjonalizm, świętobliwość i harmonię. W 1637 roku powstała Akademia Francuska, pozostająca pod patronatem monarchów absolutnych Francji. Tak narodził się, wtedy jeszcze kojarzony pozytywnie, akademizm.

17:30

Artzooka: Śpiewająca kukiełka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 30min.

Jeremie robi śpiewającą kukiełkę, trójwymiarowe okulary i wypchaną świnkę. Jeremie robi śpiewającą kukiełkę, trójwymiarowe okulary i wypchaną świnkę.

18:00

Sportowe laboratorium: Piłka nożna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 15min.

Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

18:15

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 15min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

18:30

Marvi Hammer: Ściana i Alaska Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Wyobrażacie sobie życie bez telewizora, lodówki i kanalizacji? Pewna rodzina mieszkająca w dzikich ostępach Alaski - owszem. Wyobrażacie sobie życie bez telewizora, lodówki i kanalizacji? Pewna rodzina mieszkająca w dzikich ostępach Alaski - owszem.

19:00

Było sobie życie: Oko Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o budowie oka. W tym odcinku serii „Było sobie życie“ o budowie oka.

19:30

Byli sobie podróżnicy: Magellan i Del Cano – pierwsza podróż dookoła świata Godziny emisji

program historyczny Czas: 30min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ o Magellanie i Del Cano oraz podróży dookoła świata. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

20:00

Siła sieci - sześć stopni oddalenia: Siła sieci - sześć stopni oddalenia Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 60min.

Oto zdumiewająca hipoteza na temat podstawowego prawa fizyki, które być może rządzi wszelkimi sieciami - od wirusów po ludzi. Oto zdumiewająca hipoteza na temat wszechobecnego prawa fizyki, za pomocą którego przyroda porządkuje samą siebie. Rządzi wszelkimi sieciami - od wirusów po ludzi. Może okazać się równie ważne, co prawo powszechnego ciążenia czy teoria ewolucji Darwina.

20:45

Futuris: Cenne mikroelementy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Stanley jest jednym z setek kenijskich dzieci, biorących udział w projekcie badawczym, który ma na celu zwalczanie niedożywienia w Afryce. Stanley jest jednym z setek kenijskich dzieci, biorących udział w projekcie badawczym, który ma zwalczyć niedożywienie w Afryce. Obiady szkolne w Kibwezi są częścią niezwykłego eksperymentu. Naukowcy badają dwie odmiany manioku – głównego źródła węglowodanów w Afryce.

21:00

James May przedstawia: Śmiałe pomysły: Uleć ze mną Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

W dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach rodem z XIX i XX w. James poszuka lepszych metod przemieszczania się. James próbuje dostać się z punktu A do punktu B. Biada nad tym, że w XXI w dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach XIX i XX w., postanawia więc poszukać lepszych metod przemieszczania się.

22:00

Historia elektryczności: Odkrycia i rewolucje Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 60min.

Wraz ze zrozumieniem elektryczności wzrosła nasza zależność od niej. Dziś znaleźliśmy się u progu kolejnego przełomu… Wraz ze zrozumieniem elektryczności wzrosła nasza zależność od niej. Jesteśmy dziś u progu kolejnego przełomu. Jeśli bowiem poznamy tajemnicę nadprzewodnictwa, możemy ponownie odmienić świat.

23:00

Granice światła: Granice Światła Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 60min.

Wybitni naukowcy odkryją przed nami tajemnice widma spektroskopowego i zabiorą nas w podróż poza granice światła. Dzięki specjalistycznym urządzeniom zobaczymy to, czego ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec. Wybitni naukowcy odkryją przed nami tajemnice widma spektroskopowego i zabiorą nas w podróż poza granice widzialnego światła.

23:50

Futuris: Odpady żywnościowe Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Trwają prace nad przepisami, które mają ograniczyć marnotrawstwo żywności, a naukowcy chcą przekształcić odpady w odnawialne źródła energii. Europejczycy marnują co najmniej 20% kupionej żywności. Trwają prace nad przepisami, które mają to ograniczyć, a naukowcy chcą przekształcić tony odpadów żywnościowych w odnawialne źródła energii. Pokonali w tym celu 13000 kilometrów, udając się aż do Wietnamu.

00:00

Kod genetyczny: Księga życia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 60min.

Sięgamy korzeniami do samych początków życia i pierwszych kręgowców. W programie zgłębiamy ten i inne tematy! Każdy człowiek nosi w swoim DNA całą historię życia na Ziemi. Zapraszamy na opowieść o naszym bezpośrednim związku z jego początkami. Zastanowimy się też, jaki wniosek płynie z faktu, że człowiek przez większą część swojego istnienia był gatunkiem zagrożonym.

00:45

Futuris: Zdrowe e-tkaniny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Wynaleziono bardzo łatwą i tanią metodę zszywania niewielkich części elektronicznych, z których powstają zdrowe i bezpieczne stroje. Wynaleziono bardzo łatwą i tanią metodę zszywania części elektronicznych, z których powstają gotowe stroje. Zanurzymy się w świat inteligentnych tkanin, które chronią zdrowie i bezpieczeństwo ludzi najbardziej narażonych na ryzyko zawodowe. Co roku tonie ich tysiące.

01:00

Kod genetyczny: Łamanie kodu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 60min.

Dzięki odszyfrowaniu genomu zaczęliśmy pojmować kierowany przez DNA proces, bez którego niczym byśmy się od siebie nie różnili. Dzięki odszyfrowaniu genomu zaczęliśmy pojmować kierowany przez DNA proces, bez którego niczym byśmy się od siebie nie różnili. Program przedstawia największy projekt naukowy w historii, uświadamiający nam, jak zadziwiającym i skomplikowanym gatunkiem jest człowiek.

01:45

Futuris: Drugie życie kopalń Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Europejscy badacze szukają sposobów na rozpoznawanie nowych złóż w starych kopalniach i chcą nowocześnie zagospodarować odpady mineralne. Europejscy badacze szukają sposobów na rozpoznawanie nowych złóż w starych kopalniach, stosując najnowsze techniki modelowania 3D i 4D. Opracowują też innowacyjne metody zagospodarowania odpadów mineralnych, chcąc podnieść konkurencyjność europejskiego górnictwa.

02:00

Oto cywilizacja: Save Our Souls Godziny emisji

program o sztuce Czas: 60min.

Matthew Collings podąża śladem pisarza Johna Ruskina, który wierzył, że sztuka może wyzwolić nowoczesne społeczeństwo przemysłowe. Powstanie nowoczesnego społeczeństwa przemysłowego doprowadziło do kryzysu wiary i zaufania do idei cywilizacji. Matthew Collings podąża śladami Johna Ruskina, wizjonera i pisarza wiktoriańskiego, który wierzył, że sztuka stanowi remedium na problemy jego czasów.

02:45

Futuris: Wody Grenlandii Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Czy grenlandzki lądolód się topi? A jeśli tak, to w jakim tempie? Czy pod 3 kilometrami lodu znajdują się jeziora? Czy istnieje tam życie? Czy grenlandzki lądolód się topi? A jeśli tak, to w jakim tempie? Czy pod 3 kilometrami lodu znajdują się jeziora? Czy w lodowych głębinach istnieje życie? Oto pytania, które zadają sobie naukowcy badający zmniejszanie się pokrywy lodowej na Grenlandii.

03:00

Naukowa chata: Czy potrafisz stać się niewidzialnym? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Da Vinci Learning przedstawia: W tym odcinku „Naukowej Chaty“ Adam Hart-Davis musi stać się niewidzialny. W tym odcinku „Naukowej Chaty“ (Science Shack) Adam Hart-Davis rzuca swojej ekipie wielkie wyzwanie – jej członkowie mają uczynić go niewidzialnym i tym samym przemienić Science Fiction w prawdziwą naukę. Oczywiście nie wolno stosować żadnych trików optycznych ani cyfrowych efektów specjalnych, takich jak w filmach o Harrym Potterze albo Jamesie Bondzie. Adam musi naprawdę zniknąć. Jeden...

03:30

Detektywi skamielin: Anglia Południowo-Zachodnia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Zapraszamy nad Loch Ness w Szkocji, gdzie zapolujemy na skamieliny oraz na przedwieczne, opancerzone stwory. Szkocja jest wyjątkowym krajem: na świecie nie ma drugiego obszaru o tak zróżnicowanym charakterze geologicznym przy tak niewielkiej powierzchni. Nad Loch Ness zapolujemy na skamieliny oraz na przedwieczne, opancorzone stwory.

04:00

Siła sieci - sześć stopni oddalenia: Siła sieci - sześć stopni oddalenia Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 60min.

Oto zdumiewająca hipoteza na temat podstawowego prawa fizyki, które być może rządzi wszelkimi sieciami - od wirusów po ludzi. Oto zdumiewająca hipoteza na temat wszechobecnego prawa fizyki, za pomocą którego przyroda porządkuje samą siebie. Rządzi wszelkimi sieciami - od wirusów po ludzi. Może okazać się równie ważne, co prawo powszechnego ciążenia czy teoria ewolucji Darwina.

04:45

Futuris: Cenne mikroelementy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 10min.

Stanley jest jednym z setek kenijskich dzieci, biorących udział w projekcie badawczym, który ma na celu zwalczanie niedożywienia w Afryce. Stanley jest jednym z setek kenijskich dzieci, biorących udział w projekcie badawczym, który ma zwalczyć niedożywienie w Afryce. Obiady szkolne w Kibwezi są częścią niezwykłego eksperymentu. Naukowcy badają dwie odmiany manioku – głównego źródła węglowodanów w Afryce.

05:00

James May przedstawia: Śmiałe pomysły: Uleć ze mną Godziny emisji

program technologiczny Czas: 60min.

W dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach rodem z XIX i XX w. James poszuka lepszych metod przemieszczania się. James próbuje dostać się z punktu A do punktu B. Biada nad tym, że w XXI w dziedzinie transportu nadal polegamy na rozwiązaniach XIX i XX w., postanawia więc poszukać lepszych metod przemieszczania się.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info