Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-21 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Archimedes Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o greckim matematyku, uczonym, wynalazcy i konstruktorze -Archimedesie. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Ja tu rządzę Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć. Dzieci biorą udział w wyścigu, aby wyłonić swojego przywódce. Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć.

06:40

Magija: Luźna lewitacja Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget sprawią, że w powietrze wzniosą się uziemione dotąd przedmioty! Jay i Bridget sprawią, że w powietrze wzniosą się uziemione dotąd przedmioty!

07:00

Kuchmistrzostwo: Francuska zupa cebulowa Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Francuska zupa cebulowa składa się głównie z posiekanej i zeszklonej na patelni cebuli. Link ma łzy w oczach już po skrojeniu jednej sztuki! Francuska zupa cebulowa składa się głównie z posiekanej i zeszklonej na patelni cebuli. Link ma łzy w oczach już po skrojeniu jednej sztuki! Spryciarz wymyśla więc sposób: gogle ochronne.

07:15

Kuchmistrzostwo: Guacamole Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link robi guacamole z chipsami tortilla domowej roboty. Dowiaduje się, jak przyspieszyć dojrzewanie awokado: włożyć je do torby z jabłkiem. Link ma pomysł na smaczny, orzeźwiający dip: guacamole z chipsami tortilla domowej roboty. Dowiaduje się też, jak sprawić, aby awokado szybciej dojrzało: wystarczy włożyć je do torby z jabłkiem. Owoce kryją niejeden sekret!

07:30

Sportowe laboratorium: Paraolimpijskie narciarstwo alpejskie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Erin, zawodowa narciarka z niepełnosprawnością ruchową, zjeżdża slalom. Dr Heather opowie, jaką rolę w zjazdach odgrywa opór powietrza. Erin, zawodowa narciarka, spotyka na trasie slalomu Nykeema i Sarah, zawziętą młodą alpejkę z niepełnosprawnością ruchową. Dr Heather tłumaczy, jaką rolę w zjazdach odgrywa opór powietrza.

07:45

Sportowe laboratorium: Narciarstwo dowolne Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Charlie chce skoczyć jak najwyżej w half-pipe'ie. Pomoże mu narciarz Drew, przydadzą się też rady na temat przyspieszenia dośrodkowego. Nykeem spotyka na stoku Charliego, młodego adepta narciarstwa dowolnego, który chce skoczyć jak najwyżej w half-pipe'ie. Pomoże mu zawodowy narciarz Drew, w locie przydadzą się też rady dr Heather dotyczące przyspieszenia dośrodkowego.

08:00

Historia sztuki: Trzej giganci Renesansu: sztuka pełnego Renesansu we Włoszech Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Kultura antyku ożyła we Włoszech w XIV w. Czołowymi postaciami renesansu, opartego na humanizmie, byli Leonardo, Michał Anioł i Rafael. Kultura antyku ożyła ponownie we Włoszech w XIV w. Czołowymi postaciami renesansu byli Leonardo, Michał Anioł i Rafael. Zadziwili świat swoimi dziełami, pomysłowością i pasją tworzenia. Ideały humanizmu rozprzestrzeniły się po całej Europie.

08:30

W zwierciadle nauki: Origami Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Wiecie, że reguły origami mają wiele praktycznych zastosowań? Hamza sięgnie po origami, pakując walizkę. Wiecie, że reguły origami mają wiele praktycznych zastosowań? Na przykład przy konstruowaniu robotów czy tak zwanych stentów, stosowanych przy operacjach serca. Za to Hamza sięgnie po origami, pakując walizkę.

09:00

Wymyśl to!: Latający kapelusz Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Ośmioletnia Madalena to najmłodsza uczestniczka programu. Miała ambicję wzbić się w powietrze za pomocą... kapelusza. Ośmioletnia Madalena to najmłodsza uczestniczka programu. Miała ambicję wzbić się w powietrze za pomocą... kapelusza. Pomysł był wielkim wyzwaniem dla naszych ekspertów, ale udało im się w niezwykle pomysłowy sposób spełnić marzenie dziewczynki.

09:30

Nauka na maksa: Łódka ze sreberka Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Philowi w końcu udaje się zbudować łódkę ze sreberka, która zmieści na pokładzie człowieka. Ponadto: wanna pełna głównego składnika-pieluch. Dlaczego łodzie unoszą się na wodzie? Folia aluminiowa tonie, ale zrobiony z niej stateczek już nie. Philowi dopiero za którymś razem udaje się zbudować łódkę ze sreberka, która zmieści na pokładzie człowieka. Ponadto: Phil w wannie pełnej głównego składnika-pieluch.

10:00

Zręczne pomysły: Biurkowy kumpel Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak przekształcić stary pojemnik w pożytecznego kumpla na biurko i jak urządzić wariackie pole golfowe z góry śmieci! Jak przekształcić stary pojemnik w pożytecznego kumpla na biurko i jak urządzić wariackie pole golfowe z góry śmieci!

10:20

Zręczne pomysły: Tkane szaliki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak wykreować monstrualną przestrzeń, aby uporządkować sypialnię, jak zrobić tkane szaliki i jak upichcić zdrowe miniomlety! Jak wykreować monstrualną przestrzeń, aby uporządkować sypialnię, jak zrobić tkane szaliki i jak upichcić zdrowe miniomlety!

10:40

Mily Pytalska: Recepta na sukces Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Kiedy Mily dostaje w szkole dobre oceny, jej tata mówi, że może odnieść w życiu duży sukces. Mily zastanawia się: z czym wiąże się sukces? Mily dostała bardzo w szkole bardzo dobre oceny i rodzice są z niej dumni. Tata mówi, że może odnieść w życiu duży sukces, jednak Mily zastanawia się: z czym wiąże się sukces?

10:55

Artzooka: Fontanna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie konstruuje fontannę z plastikowych butelek, ozdabia plecak oraz uczy rysowania twarzy. Jeremie konstruuje fontannę z plastikowych butelek, ozdabia plecak stworami z wyciorów fo fajki oraz uczy rysowania realistycznych i zwariowanych twarzy.

11:25

Wszystko dla małych: Niewybuchowa puszka i sympatyczny strach na wróble Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Jameson i wybuchająca puszka, Christian i wyjątkowa tarcza, Madi i przyjazne strachy na wróble oraz Lindsay i wyboista droga. Jameson poskramia wybuchającą puszkę z napojem gazowanym, Christian robi tarczę z tektury na meksykańskie święto, Madi wykonuje sympatyczne strachy na wróble, a Lindsay szykuje pyszne danie na wyboistą drogę.

12:00

Obłędne zwierzaki: Sowa na rowerze Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy sowy potrafią jeździć na rowerze? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy sowy potrafią jeździć na rowerze? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Mati, Dada i sztuka: Rembrandt Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

W pokoju Mati i Dady chowa się tajemnicza małpka. Chyba należy do pewnego słynnego malarza z Amsterdamu... W pokoju Mati i Dady chowa się tajemnicza małpka. Chyba należy do pewnego słynnego malarza z Amsterdamu...

12:30

Marvi Hammer: Gepardziątka Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak dorastają niedźwiadki polarne, kangury i szczenięta afrykańskich dzikich psów – likaonów. W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak dorastają niedźwiadki polarne, kangury i szczenięta afrykańskich dzikich psów – likaonów.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Heron z Aleksandrii Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o Heronie z Aleksandrii. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: Normalność Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily jako jedyna przychodzi na bal przebierańców bez przebrania. Czuje się głupio i zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym? Mily dostaje zaproszenie na bal przebierańców, ale nie chcę głupio ubrać. Jako jedyna przychodzi bez przebrania, ale to właśnie ona czuje się głupio. Zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym?

13:40

Magija: Zdradliwe przemiany Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget potrafią sprawić, że jedna rzecz zmieni się w drugą! Jay i Bridget potrafią sprawić, że jedna rzecz zmieni się w drugą!

14:00

Kuchmistrzostwo: Lasagna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zaprasza na warzywną lasagnę: trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta. Palce lizać! Dziś serwujemy warzywną lasagnę. Wystarczą zwykłe składniki, kuchenka i trochę czasu. I oto trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta – palce lizać!

14:15

Kuchmistrzostwo: Tarta cytrynowa z bezą Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Zwieńczeniem tarty cytrynowej jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek. Dziś w karcie tarta cytrynowa z bezą, słodko-gorzki majstersztyk. Jego zwieńczeniem jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek i wytłumaczy ten proces naukowo.

14:30

Sportowe laboratorium: Lacrosse Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, uczy się od Kelsey, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę strzału. Nykeem i Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, próbują poprawić celność strzałów. Dr Heather posyła na pomoc Kelsey, zawodowo uprawiającego tę dyscyplinę. Dowiemy się, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę uderzenia.

14:45

Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

John chce idealnie podkręcić piłkę. Dr Heather wysyła na pomoc futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. John to dwunastoletni rozgrywający, który chce rzucić idealnie podkręconą piłkę. Dr Heather wysyła mu na pomoc zawodowego futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. Tymczasem Nykeem z pewnymi oporami rozpoczyna ciężki trening.

15:00

Obłędne zwierzaki: Pancernik i wstrzymywanie oddechu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Na jak długo pancernik umie wstrzymać oddech? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Na jak długo pancernik umie wstrzymać oddech? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Mati, Dada i sztuka: Paul Klee Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Dziwne lalki, latające ryby i zabawny walczyk: Mati i Dada zostają uwięzieni w śnie Paula Klee. Dziwne lalki, latające ryby i zabawny walczyk: Mati i Dada zostają uwięzieni w śnie Paula Klee.

15:30

Marvi Hammer: Marsz przez pustynię Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o salamandrach, larwach ważek i kijankach. W dzisiejszym odcinku m.in. o salamandrach, larwach ważek i kijankach.

16:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Orzeł wylądował i Zanik pszczół Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieciaki budują rakietę, która pozwoli bezpiecznie sprowadzić na ziemię orle gniazdo. JD i Kent odkrywają, że w okolicy zniknęły pszczoły. Gdy robotnik znajduje opuszczone orle gniazdo na silniku wiatrowym, dzieciaki budują rakietę, żeby bezpiecznie sprowadzić ptaki na ziemię. JD i Kent odkrywają, że w okolicy brakuje wosku pszczelego. Wkrótce okazuje się, że z uli zniknęły wszystkie pszczoły.

16:30

Artzooka: Jajo dinozaura Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi jajo dinozaura, zasłonę z płyt CD oraz rysunki inspirowane kamieniami. Jeremie robi z masy papierowej jajo dinozaura z niespodzianką, tworzy zasłonę z płyt CD oraz rysunki inspirowane kamieniami.

17:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Język i komunikacja Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to komunikacja! Harrison stara się zrozumieć dźwięki, jakie wydaje odwiedzająca go papuga. Dzisiejszy temat to komunikacja! Harrison stara się zrozumieć dźwięki, jakie wydaje odwiedzająca go papuga. Przetestujecie też swoją umiejętność komunikowania się z psami i dowiecie się, dlaczego ludzie mówią tyloma różnymi językami.

17:30

Mati, Dada i sztuka: Edgar Degas Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada jadą do Paryża. Na lekcji tańca poznają piękne baletnice… narysowane i „stworzone” przez Edgara Degasa. Mati i Dada jadą do Paryża. Na lekcji tańca poznają piękne baletnice… narysowane i „stworzone” przez Edgara Degasa.

17:45

Wymyśl to!: Inteligentny toster Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dziesięcioletni Matthew buduje przezroczysty toster. Z pomocą komputera będzie się dało wypalać na grzankach różne obrazki. Dziesięcioletni Matthew miał dość przypalonych grzanek. Postanowił więc zbudować przezroczysty toster, umożliwiający obserwowanie pieczenia. Z pomocą komputera będzie można też wypalać na tostach różne obrazki.

18:15

Co wy wiecie o zabawkach?: Kukiełki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czego nie może zabraknąć w teatrze kukiełkowym? Jak w starożytnym Rzymie wykpiwano cezara? Co łączy kukiełki i postacie z kreskówek? Marioni czy Maria, komedia czy dramat? Czego nie może zabraknąć w teatrze kukiełkowym? Jak w starożytnym Rzymie wykpiwano cezara i senat? Co łączy kukiełki i postacie z kreskówek? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

18:25

Wymyśl to!: Szkolny pociąg Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Ośmioletni Dylan wynalazł elektryczny pociąg na pedały, który zawiezie uczniów do szkoły. Ośmioletni Dylan wynalazł elektryczny pociąg na pedały, który zawiezie uczniów do szkoły. Gdy pojazd podjedzie pod wasz dom, po prostu podepniecie do niego swój „wagonik”, Będziecie na miejscu pierwsi – pociąg osiąga prędkość do 15 km/h!

18:55

Co wy wiecie o zabawkach?: Bilbokiet Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

W co grali Indianie? Jak wspinano się po drabinie społecznej we Francji za czasów Ludwika XV? Co Tołstoj napisał w „Wojnie i pokoju”? W co grali Indianie? Jak można było wspiąć się po drabinie społecznej we Francji pod panowaniem Ludwika XV? Co Lew Tołstoj napisał w „Wojnie i pokoju”? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

19:05

Wymyśl to!: Jennifer Beckham Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Czternastoletnia Jennifer postanowiła wyposażyć deskę w silniczki odrzutowe, ułatwiające młodym surferom złapanie fali. Czternastoletnia Jennifer pływała akurat na desce, gdy wpadła na pomysł wyposażenia deski w silniczki odrzutowe, ułatwiające młodym surferom złapanie fali. Miała dość mozolnego wiosłowania – bez niego surfing będzie jeszcze fajniejszy!

19:30

Wymyśl to!: Podwodna wizja Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dziesięcioletnia Emma wynalazła podwodną kamerę, która umożliwi wędkarzom obserwowanie haczyka, spławika oraz ryb. Dziesięcioletnia Emma wynalazła podwodną kamerę, która umożliwi wędkarzom obserwowanie haczyka, spławika oraz łowionych ryb. Można będzie oglądać głębiny z kontrolerem w ręku, bez konieczności zmoczenia choćby małego paluszka.

20:00

Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia: Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 59min.

Opowieść o przedziwnych automatach – cudach techniki sprzed rewolucji przemysłowej, naśladujących istoty żywe. Oto, jak „ożywały”. Cofamy się w czasie, do epoki przedziwnych automatów – cudów techniki sprzed rewolucji przemysłowej, naśladujących istoty żywe. Piękne, choć niepokojące, niemal naturalne, a zarazem mechaniczne. Gdy wprawiane są w ruch – to jakby ożywały.

21:25

Oto cywilizacja: O bogowie! Godziny emisji

program o sztuce Czas: 48min.

Pierwszy odcinek dotyczy religii i tego, jak chrześcijaństwo, islam i pogańska kultura starożytnej Grecji wzajemnie oddziaływały na siebie. Pierwszy odcinek omawia, co zawdzięczamy religii. To historia, w której splatają się dzieje trzech wielkich cywilizacji – chrześcijaństwa, islamu i pogańskiej kultury starożytnej Grecji. Oddziaływały one na siebie wzajemnie i do dziś wpływają na kształt świata.

22:35

Twarz: Komunikacja Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 26min.

W programie „Kwant” o tym, jaką rolę odgrywa twarz w komunikacji międzyludzkiej. Ludzka twarz komunikuje wiele: tożsamość, piękno, atrakcyjność, emocje. Bez niej nie moglibyśmy domyślić się, co zajmuje umysły ludzi. W programie „Kwant” o tym, jaką rolę odgrywa twarz w komunikacji międzyludzkiej.

23:20

e² Design: Zielona administracja federalna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Thom Mayne zaprojektował Federal Building w San Francisco, budynek będący prototypem miejsca pracy przyszłości. Budynki rządowe nie kojarzą się z wydajnością czy piękną architekturą. Tymczasem wykonanie projektu Federal Building w San Francisco, prototypu miejsca pracy przyszłości, zlecono Thomowi Mayne'owi, laureatowi nagrody Pritzkera.

00:00

Cuda codzienności: Poza domem Godziny emisji

program technologiczny Czas: 58min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

01:00

Muzyka umysłu: Muzyka umysłu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 55min.

Dźwięki mają wpływ na nasze życie od momentu poczęcia, aż do śmierci. W programie dowiemy się, jaką rolę w rozwoju mózgu odgrywa muzyka. Dźwięki mają wpływ na nasze życie od momentu poczęcia. W programie dowiemy się, jaką rolę w rozwoju ludzkiego mózgu odgrywa muzyka. Sprawdzimy jaki wpływ mają dźwięki na niemowlęta i dorastające dzieci, a także odwiedzimy szpitale, w których stosuje się muzykoterapię.

02:00

Płótno Hubble'a: Oko patrzącego i rozkwitający wszechświat Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Śmiała akcja ratuje teleskop Hubble'a, a jego zdjęcia mgławic pomagają astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy. Teleskop Hubble'a umieszczono wysoko, aby jego działania nie zakłócała ziemska atmosfera. Plan mógł się nie powieść przez defekt aparatu. Monet malował lilie, Hubble robi zdjęcia mgławicom planetarnym. Pomogły ony astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy.

02:30

Super nauka: Biotechnologia: Tajwan Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Od deficytu żywności po epidemie chorób zwierzęcych. Dowiedz się, w jaki sposób Tajwan rozwiązuje dzięki biotechnologii odwieczne problemy. Od deficytu żywności po epidemie chorób zwierzęcych. Dowiedz się, w jaki sposób Tajwan rozwiązuje dzięki biotechnologii odwieczne problemy.

03:00

Tajemnice inżynierii: Satelita Godziny emisji

program technologiczny Czas: 58min.

W programie krok po kroku pokażemy, jak powstaje jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń świata. Najnowocześniejsze satelity komunikacyjne są dziś projektowane i konstruowane w Wielkiej Brytanii. Dzięki wyjątkowemu zaproszeniu od ich producenta, firmy Astrium, pokażemy, jak powstaje jedno z najbardziej skomplikowanych urządzeń świata.

04:00

Ewolucja rozszyfrowana: Ewolucja rozszyfrowana Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 38min.

Allan Wilson zrewolucjonizował ewolucję za pomocą ilościowej metody biochemicznej. Program przedstawia kamienie milowe w jego karierze. Allan Wilson, wybitny i kontrowersyjny uczony, zrewolucjonizował naukę za pomocą ilościowego biochemicznego podejścia do ewolucji. Program przedstawia kamienie milowe w jego karierze: od cząsteczkowej filogenetyki molekularnej do ewolucji organizmów.

04:35

Futuris: Przed nami zieleńsza droga Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

05:00

Twarz: Rozpoznawanie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 27min.

Da Vinci Learning zaprasza na cykl programów pt. „Twarz” – w tym odcinku o tym, w jaki sposób postrzegamy i rozróżniamy twarze. Da Vinci Learning zaprasza na cykl programów pt. „Twarz” – w tym odcinku o tym, w jaki sposób postrzegamy i rozróżniamy twarze. Ludzka twarz, choć tak niezwykła i skomplikowana, jest jedynie zbiorem otworów na strukturze kostnej. W programie przedstawimy wiele naukowych ciekawostek.

05:30

e² Design: Szkoła Białego Lotosu Druk w Ladakh Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Szkoła Białego Lotosu Druk przygotowuje dzieci z rejonu Ladakhi do życia we współczesnym świecie, nie porzucając tradycji buddyjskiej. Ladakh to niezwykle oddalony od cywilizacji rejon Indii, toczony przez konflikty religijne, polityczne i kulturowe. Szkoła Białego Lotosu Druk przygotowuje tamtejsze dzieci do życia we współczesnym świecie, nie porzucając tradycji buddyjskiej.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info