Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-25 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Byli sobie wynalazcy. Jak mierzono czas. Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o tym, jak mierzono czas. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Czego nie mówić Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Kiedy Juliette nie nosi sukienki, którą dostała od Mily na urodziny, Mily zastanawia się, czy powinna ją o to zapytać. Mily dała Juliette na urodziny sukienkę. Juliette zapewnia , że włoży ją następnego dnia, jednak łamie obietnicę i Mily zastanawia się, czy sukienka jej się nie podoba. Może o to zapytać, czy to byłoby niegrzeczne?

06:40

Magija: Zaczarowany umysł Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget potrafią czytać w myślach! Jay i Bridget potrafią czytać w myślach!

07:00

Kuchmistrzostwo: Pizza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

07:15

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

07:30

Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, udoskonalają technikę skoku wzwyż. Dr Heather tłumaczy jej naukowe podstawy. Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, ćwiczą skok wzwyż. Dr Heather tłumaczy naukowe podstawy techniki zwanej Fosbury flop. Jillian, zawodowa sportsmenka, pomoże Jaden wskoczyć na wyższy poziom.

07:45

Sportowe laboratorium: Narty wodne Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather i Charlie, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej ekipie, że dzięki sile dośrodkowej można pędzić szybciej niż motorówka. Nykeema czeka szalona jazda na nartach wodnych z młodym pasjonatem tej dyscypliny, Russellem. Dr Heather i Charlie Newlands, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej parze, że dzięki sile dośrodkowej mogą pędzić szybciej niż motorówka.

08:00

Mily Pytalska: Po równo Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily musi się podzielić ciastem z trójką przyjaciół i Popem, ale nie jest pewna, jak je podzielić. Na pięć czy sześć części? Mily musi się podzielić ciastem z trójką przyjaciół i Popem. Nie może się doczekać, ale nie ma pewności, jak to zrobić. Części ma być pięć czy sześć? I kto dostanie szóstą?

08:15

Mily Pytalska: Nierozłączki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily i Juliette nie pamiętają kwestii na szkolne przedstawienie i wzajemnie się oskarżają. Mily zastanawia się: jak wygląda dobra przyjaźń? Mily i Juliette nie pamiętają swoich kwestii na szkolne przedstawienie, przez co próba kończy się chaosem. Zaczynają się wzajemnie oskarżać i Mily zastanawia się: jak wygląda dobra przyjaźń?

08:30

SciQ: Jak latać bez samolotu? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący sprawdzają alternatywne metody latania: od zdalnie sterowanych samolotów, przez poduszkowce, po jet pack. Prowadzący sprawdzają alternatywne metody latania: od zdalnie sterowanych samolotów, które pozornie nie mają skrzydeł, przez poduszkowce, unoszące się na „powietrznych poduchach, po jet pack – odrzutowy plecak .

09:00

Zręczne pomysły: Rozrywkowa magia Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zorganizować dla przyjaciół magiczną rozrywkę i jak przeobrazić stary pojemnik w dozownik karteczek! Jak zorganizować dla przyjaciół magiczną rozrywkę i jak przeobrazić stary pojemnik w dozownik karteczek!

09:20

Artzooka: Mapa skarbów Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie uczy, jak postarzyć mapę skarbów, robi kwiatek z kolażu oraz bączek z kartonu i pędzla. Jeremie uczy, jak postarzyć mapę skarbów, robi kwiatek z kolażu oraz bączek z kartonu i pędzla.

09:50

Mati, Dada i sztuka: Dorothea Lange Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Gotowi, do biegu, pstryk! Dorothea Lange pokazuje Mati i Dadzie, jak zrobić idealne zdjęcie. Gotowi, do biegu, pstryk! Dorothea Lange pokazuje Mati i Dadzie, jak zrobić idealne zdjęcie.

10:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Sen Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to sen! Dowiecie się, dlaczego nietoperze śpią do góry nogami. Dzisiejszy temat to sen! Dowiecie się, dlaczego nietoperze śpią do góry nogami. Harrison zbada okołosenne zjawiska w rodzaju ziewania, chrapania i lunatykowania. Ponadto dowiecie się o źródle koszmarów sennych i o tym, jak je odpędzić.

10:30

Naukowe dowody: Równowaga Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Tristan z Amsterdamu jest mistrzem trików na BMX-ie. Skąd ten talent? W dzisiejszym odcinku Tristan zrobi eksperyment z równowagą. Tristan z Amsterdamu jest mistrzem trików na BMX-ie. Skąd ten talent? W dzisiejszym odcinku Tristan zrobi eksperyment z równowagą.

10:45

Naukowe dowody: Rdza Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Jedenastoletni Dylan z Gujany Francuskiej ma dach, który rdzewieje. Aby zrozumieć, o co chodzi, robi eksperyment z tlenem i metalami. Poznamy dziś jedenastoletniego Dylana z Gujany Francuskiej. Dach w jego domu rdzewieje. Chłopiec, aby dowiedzieć się, dlaczego tak jest, przeprowadza eksperyment z tlenem i metalami.

11:00

Nauka na maksa: Chemia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

„Wulkan z octu i sody oczyszczonej” warto udoskonalić. Ponadto: Phil spryskuje ubranie wodoodpornym sprejem i wskakuje do basenu. „Wulkan z octu i sody oczyszczonej” warto udoskonalić. Może zwiększmy ilość składników 60 razy? Co powiecie na 100% kwas? A na silniej reagujące związki chemiczne? Ponadto: Phil spryskuje ubranie wodoodpornym sprejem i wskakuje do basenu. Czy wyjdzie z niego suchy?

11:30

Wymyśl to!: Pogo-broń Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Johanna wymyśliła nową grę zespołową dla szkół. Ciśnienie w drążku pogo wykorzystywane jest do wystrzeliwania farby. Johanna skonstruowała nową zabawkę, połączenie drążka pogo i pistoletu na farbę, która jest wystrzeliwana pod ciśnieniem. Dziewczyna wymyśliła też opartą o wynalazek grę zespołową dla szkół.

12:00

Obłędne zwierzaki: Podniebne przeszpiegi Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak dostrzec z ziemi drapieżnego ptaka? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak dostrzec z ziemi drapieżnego ptaka? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Mati, Dada i sztuka: René Magritte Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Który z mężczyzn w melonikach to prawdziwy René Magritte? Razem z Mati i Dadą spróbujemy rozwiązać tę zagadkę. Czy wiecie który z mężczyzn w melonikach to prawdziwy René Magritte? Dlaczego jego dzieła są tak tajemnicze? Razem z Mati i Dadą spróbujemy rozwiązać tę zagadkę.

12:30

Marvi Hammer: Akacja i lisy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o latającym lisie, australijskim gatunku nietoperza. Ponadto: jak szybko wielbłąd miele językiem? W dzisiejszym odcinku m.in. o latającym lisie, australijskim gatunku nietoperza. Ponadto: jak szybko wielbłąd miele językiem?

13:00

Byli sobie wynalazcy: Henryk Żeglarz i kartografia Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o Henryku Żeglarzu i kartografii. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: Chęć i potrzeba Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce dostać nową grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad różnicą pomiędzy zachciankami a potrzebami. Mily bardzo chce dostać najnowszą grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad tym, czym się różnią zachcianki, od potrzeb.

13:40

Magija: Magiczna różdżka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay czaruje za pomocą swojej magicznej różdżki. Jay czaruje za pomocą swojej magicznej różdżki.

14:00

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

14:15

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

14:30

Sportowe laboratorium: Piłka nożna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

14:45

Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młoda sprinterka Anjelina chce szybciej ruszać z bloków. Dr Heather opowiada o środku ciężkości i nagle bieganie staje się lżejsze! Anjelina to młoda sprinterka, która chce szybciej ruszać z bloków. Ashlea, zawodowa lekkoatletka, ma dla niej kilka świetnych rad, a dr Heather opowiada o środku ciężkości. Dzięki tej wiedzy bieganie staje się nagle lżejsze!

15:00

Obłędne zwierzaki: Wyścigi wielbłądów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Czy wielbłądy potrafią się ścigać? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy wielbłądy potrafią się ścigać? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Mati, Dada i sztuka: Leonardo Da Vinci Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada ruszają we wspaniałą przygodę i odkrywają machiny latające Leonarda Da Vinci. Mati i Dada ruszają we wspaniałą przygodę i odkrywają machiny latające Leonarda Da Vinci.

15:30

Marvi Hammer: Wielbłądy i ryby Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. hasające na Filipinach delfiny, pewna niebezpieczna ryba oraz dziwne pustynne zwierzę. W dzisiejszym odcinku m.in. hasające na Filipinach delfiny, pewna niebezpieczna ryba oraz dziwne pustynne zwierzę.

16:00

Wymyśl to!: Ripperstik Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał. Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Przy podjazdach wykorzystują one energię, zebraną podczas jazdy w dół. Kończący program wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał.

16:30

Nauka na maksa: Stany skupienia materii Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil nalewa „błotko” ze skrobi kukurydzianej do koryta i spróbuje po nim przebiec. Ponadto: cukierkowa skała i młot z zamrożonej dyni. Ciała stałe, ciecze, gazy i wszystko, co pomiędzy – np. „błotko” ze skrobi kukurydzianej. Raz jest płynne, raz stałe. Phil nalewa je do wielkiego koryta, żeby sprawdzić, czy da się po nim przebiec. Ponadto: wielka cukierkowa skała i wielki młot z zamrożonej dynii.

17:00

Mily Pytalska: Awaryjny nauczyciel Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? A może mogłaby się uczyć sama?

17:10

Przedziwna nauka: Internet Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci. Czy wiecie, że Internet wynaleziono podczas zimnej wojny i uruchomiono w 1969 r.? Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci.

17:40

Naukowe dowody: Lustra Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Sjanne jest z Holandii, uwielbia tańczyć i ćwiczy przed lustrem. W tym odcinku dowie się, jak działają lustra. Sjanne jest z Holandii i uwielbia tańczyć. Chce być coraz lepsza i ćwiczy przed lustrem. W tym odcinku dowie się, jak działają lustra.

18:00

Wszystko dla małych: Zbyt duże tarcie i rośliny ścienne Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Madi i rośliny pnące, Jameson i tarcie, Christian i tekturowe karetki oraz Lindsay i jajecznica. Madi hoduje rośliny, które pną się nie w górę, a w dół ściany, Jameson eksperymentuje z tarciem, Christian buduje fantastyczne tekturowe karetki ze starych pudeł, a Lindsay smaży starą dobrą jajecznicę nową metodą.

18:30

W zwierciadle nauki: Programowanie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza odkrywa, że jego ukochany Super Kot tak naprawdę jest komputerem. Tylko jak się z nim porozumieć? O-o, Super Kot ma spięcie! Hamza nie może zapanować nad ukochanym metalowym futrzakiem, a przy okazji odkrywa, że składa się on z wielu fajnych elementów, w tym komputera. Musi nauczyć się rozmawiania z komputerami, by naprawić Super Kota.

19:00

Zręczne pomysły: Sztuka jadalna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zbudować zegar i jak tworzyć z pieczywa jadalne dzieła sztuki! Jak zbudować zegar i jak tworzyć z pieczywa jadalne dzieła sztuki!

19:20

Artzooka: Sekretna sztuka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie tworzy artystyczne kryjówki, uczy innego spojrzenia na fotografowanie i zachęca do rysowania bez patrzenia. Jeremie tworzy artystyczne kryjówki, uczy innego spojrzenia na fotografowanie i zachęca do rysowania bez patrzenia.

19:50

Mily Pytalska: Kpiny Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily sepleni, bo wypadł jej ząb. Boi się, że podczas gry w parku będzie obiektem kpin i zastanawia się: dlaczego naśmiewamy się z ludzi? Mily sepleni, bo wypadł jej ząb. Boi się, że podczas gry w parku będzie obiektem kpin i zastanawia się: dlaczego naśmiewamy się z ludzi?

20:00

Historia elektryczności: Iskra Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Poznaj prawdziwą próbę zrozumienia elektryczności przez ludzkość. Oto historia prawdziwej próby zrozumienia elektryczności. Jak nauczyliśmy się ją wytwarzać i przechowywać, zanim w końcu stała się dostępna na każde nasze zawołanie dzięki bateriom.

21:25

Historia matematyki.: Język wszechświata. Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Marcus du Sautoy opowiada, jak fundamentalny wpływ na nasze życie ma matematyka, przedstawiając podstawy matematyki starożytnych kultur. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak często...

22:45

W pogoni za długowiecznością: Jesteś tym, co jesz Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 21min.

Jesz, aby żyć, czy żyjesz, po to, by jeść? Wszyscy wiedzą, że właściwa dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Jak ją opisać? Jesz, aby żyć, czy żyjesz, po to, by jeść? Wszyscy wiedzą, że właściwa dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Jak ją opisać? W tym odcinku powiemy, co należy jeść, a czego lepiej nie tykać, oraz ile powinniśmy jeść. A także: jak dieta wpływa na proces starzenia.

23:20

e²: Transport: Paryż na dwóch kółkach Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ ma zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ miał zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryżanie pokochali Vélib’ do tego stopnia, że opowiadają o nim żarty i śpiewają piosenki.

00:00

Wielcy marzyciele: Juliusz Verne. Podróż całego życia Godziny emisji

program historyczny Czas: 51min.

Film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć. Kto z nas nie marzył o podróżowaniu dookoła świata z Fileasem Foggiem i Jeanem Passepartou? O pływaniu w głębinach z kapitanem Nemo? Niniejszy film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć.

01:00

Szyfr: Przewidywanie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 56min.

Marcus bada dziwny świat przeczuć i prognoz, odkrywając, że sens życia, kosmosu i rzeczywistości nie kryje się w liczbie 42, tylko 1,15. Marcus bada dziwny świat przeczuć i prognoz. W drodze do oświecenia unika zmiażdżenia, pokazuje, jak złapać seryjnego mordercę i odkrywa, że sens życia, kosmosu i w ogóle wszystkiego nie kryje się w liczbie 42 lecz w 1,15.

02:00

Detektywi skamielin: Zachód i Walia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Sir David Attenborough mówi o czasach, gdy poszukiwał skamielin oraz o swojej niegasnącej fascynacji tym tematem. Londyn jest ostatnim miejscem, w którym spodziewalibyście się znaleźć pozostałości pradawnego świata, ale można trafić na nie nawet tu, w wielkim mieście. Sir David Attenborough mówi o czasach, gdy poszukiwał skamielin oraz o swojej niegasnącej fascynacji tym tematem.

02:30

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Świat materialny Godziny emisji

program historyczny Czas: 29min.

Da Vinci Learning przedstawia serię „Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej“. Dziś opowiemy o najważniejszych wynalazkach XIX wieku. Rewolucja Przemysłowa stworzyła wiele wielkich rzeczy, jak np. maszynę parową. Ale w tym czasie ludzie dokonywali również dalszych niezwykłych odkryć. Wynaleźli np. stetoskop i fotokopiarkę biurową. W tym odcinku serii Da Vinci Learning „Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej“ nakreślimy ten wyjątkowy czas w historii ludzkości – przy stole w brytyjskiej...

03:00

Czym jest piękno?: Czym jest piękno? Godziny emisji

program o sztuce Czas: 59min.

Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings szuka w historii sztuki kanonów i podstaw piękna. Jaką wartością jest piękno: względną czy uniwersalną? Matthew Collings zabiera nas w bogatow ilustrowaną podróż poprzez epoki w historii sztuki, szukając kanonów i podstaw piękna.

04:00

Naturalna technika: Energia życiowa Godziny emisji

program technologiczny Czas: 51min.

Zapraszamy na dokument austriackiej telewizji publicznej ORF na temat inspiracji, jakie znajdujemy w naturze przy poszukiwaniu nowych źródeł energii. Dlaczego liście nigdy się nie brudzą - czy ten fenomen można wykorzystać w utrzymaniu samochodu w czystości? Dlaczego gekony są w stanie chodzić po sufitach i co sprawia, że dorosły osobnik potrafi utrzymać całą wagę swojego ciała jednym palcem? Czy można stworzyć na tej podstawie „cudowny środek klejący”? Na początku trzeciego tysiąclecia...

05:00

W pogoni za długowiecznością: Żyj długo i pomyślnie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 22min.

W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach? W ciągu ostatnich dwóch dekad oczekiwana długość życia człowieka wzrosła o sześć lat. Jak dokonaliśmy tego jako ludzkość? Czy będziemy żyli dłużej i czy jakość życia na starość będzie rosła? Czy sekret długowieczności tkwi we właściwych genach?

05:30

e²: Transport: Londyn: jedź i płać Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Zakorkowany Londyn mówi: dość i wypowiada wojnę samochodom. Aby wjechać do miasta trzeba teraz słono zapłacić. Czy ten pomysł się sprawdzi? Zakorkowany Londyn mówi: dość i wypowiada wojnę samochodom. Za wjazd do miasta i miejsce do parkowania trzeba teraz słono zapłacić. Dzięki temu metropolia powoli staje się pionierem efektywnej komunikacji miejskiej i rajem dla pieszych.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info