Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-26 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Henryk Żeglarz i kartografia Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o Henryku Żeglarzu i kartografii. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Chęć i potrzeba Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce dostać nową grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad różnicą pomiędzy zachciankami a potrzebami. Mily bardzo chce dostać najnowszą grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad tym, czym się różnią zachcianki, od potrzeb.

06:40

Magija: Magiczna różdżka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay czaruje za pomocą swojej magicznej różdżki. Jay czaruje za pomocą swojej magicznej różdżki.

07:00

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

07:15

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

07:30

Sportowe laboratorium: Piłka nożna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

07:45

Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młoda sprinterka Anjelina chce szybciej ruszać z bloków. Dr Heather opowiada o środku ciężkości i nagle bieganie staje się lżejsze! Anjelina to młoda sprinterka, która chce szybciej ruszać z bloków. Ashlea, zawodowa lekkoatletka, ma dla niej kilka świetnych rad, a dr Heather opowiada o środku ciężkości. Dzięki tej wiedzy bieganie staje się nagle lżejsze!

08:00

Wymyśl to!: Ripperstik Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał. Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Przy podjazdach wykorzystują one energię, zebraną podczas jazdy w dół. Kończący program wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał.

08:30

Nauka na maksa: Stany skupienia materii Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil nalewa „błotko” ze skrobi kukurydzianej do koryta i spróbuje po nim przebiec. Ponadto: cukierkowa skała i młot z zamrożonej dyni. Ciała stałe, ciecze, gazy i wszystko, co pomiędzy – np. „błotko” ze skrobi kukurydzianej. Raz jest płynne, raz stałe. Phil nalewa je do wielkiego koryta, żeby sprawdzić, czy da się po nim przebiec. Ponadto: wielka cukierkowa skała i wielki młot z zamrożonej dynii.

09:00

Mily Pytalska: Awaryjny nauczyciel Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? Wychowawczyni choruje i Mily zaczyna się zastanawiać, co by się stało, gdyby nigdy nie wróciła. Czy chodzenie do szkoły miałoby sens? A może mogłaby się uczyć sama?

09:10

Przedziwna nauka: Internet Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci. Czy wiecie, że Internet wynaleziono podczas zimnej wojny i uruchomiono w 1969 r.? Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci.

09:40

Naukowe dowody: Lustra Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Sjanne jest z Holandii, uwielbia tańczyć i ćwiczy przed lustrem. W tym odcinku dowie się, jak działają lustra. Sjanne jest z Holandii i uwielbia tańczyć. Chce być coraz lepsza i ćwiczy przed lustrem. W tym odcinku dowie się, jak działają lustra.

10:00

Wszystko dla małych: Zbyt duże tarcie i rośliny ścienne Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Madi i rośliny pnące, Jameson i tarcie, Christian i tekturowe karetki oraz Lindsay i jajecznica. Madi hoduje rośliny, które pną się nie w górę, a w dół ściany, Jameson eksperymentuje z tarciem, Christian buduje fantastyczne tekturowe karetki ze starych pudeł, a Lindsay smaży starą dobrą jajecznicę nową metodą.

10:30

W zwierciadle nauki: Programowanie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza odkrywa, że jego ukochany Super Kot tak naprawdę jest komputerem. Tylko jak się z nim porozumieć? O-o, Super Kot ma spięcie! Hamza nie może zapanować nad ukochanym metalowym futrzakiem, a przy okazji odkrywa, że składa się on z wielu fajnych elementów, w tym komputera. Musi nauczyć się rozmawiania z komputerami, by naprawić Super Kota.

11:00

Zręczne pomysły: Sztuka jadalna Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zbudować zegar i jak tworzyć z pieczywa jadalne dzieła sztuki! Jak zbudować zegar i jak tworzyć z pieczywa jadalne dzieła sztuki!

11:20

Artzooka: Sekretna sztuka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie tworzy artystyczne kryjówki, uczy innego spojrzenia na fotografowanie i zachęca do rysowania bez patrzenia. Jeremie tworzy artystyczne kryjówki, uczy innego spojrzenia na fotografowanie i zachęca do rysowania bez patrzenia.

11:50

Mily Pytalska: Kpiny Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily sepleni, bo wypadł jej ząb. Boi się, że podczas gry w parku będzie obiektem kpin i zastanawia się: dlaczego naśmiewamy się z ludzi? Mily sepleni, bo wypadł jej ząb. Boi się, że podczas gry w parku będzie obiektem kpin i zastanawia się: dlaczego naśmiewamy się z ludzi?

12:00

Obłędne zwierzaki: Wyścigi wielbłądów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Czy wielbłądy potrafią się ścigać? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy wielbłądy potrafią się ścigać? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Mati, Dada i sztuka: Leonardo Da Vinci Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada ruszają we wspaniałą przygodę i odkrywają machiny latające Leonarda Da Vinci. Mati i Dada ruszają we wspaniałą przygodę i odkrywają machiny latające Leonarda Da Vinci.

12:30

Marvi Hammer: Wielbłądy i ryby Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. hasające na Filipinach delfiny, pewna niebezpieczna ryba oraz dziwne pustynne zwierzę. W dzisiejszym odcinku m.in. hasające na Filipinach delfiny, pewna niebezpieczna ryba oraz dziwne pustynne zwierzę.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Gutenberg i druk Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o wynalezieniu druku. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: W imieniu prawa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada? Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada?

13:40

Magija: Karkołomne popisy Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget porywają się na niemal kaskaderskie wyczyny! Jay i Bridget porywają się na niemal kaskaderskie wyczyny!

14:00

Kuchmistrzostwo: Faszerowane ziemniaki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Niektóre odmiany ziemniaka nadają się na puree albo do sałatkę, inne do upieczenia z farszem. Warto je nakłuć, żeby nie wybuchły. Niektóre odmiany ziemniaka nadają się na puree albo do sałatkę, inne do wypełnienia farszem i upieczenia. Link dowiaduje się, że kartofla trzeba nakłuć, bo inaczej gotów jest wybuchnąć w piekarniku.

14:15

Kuchmistrzostwo: Tzatziki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zna doskonały przepis na tzatziki. Z jogurtu uzyskuje kulturę bakterii. Prezentuje też techniki sterylizacji. Link zna doskonały przepis na tzatziki. W trakcie kucharzowi zabrakło jogurtu, ale jego resztka to świetna kultura bakterii. Złe bakterie załatwimy za pomocą technik sterylizacji.

14:30

Sportowe laboratorium: Bejsbol Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu mocniej odbija piłki. Młody Porter jest pod wrażeniem. Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu wybija piłki ze zdwojoną siłą. Porter, jego młodszy brat, staje z kolei naprzeciw miotacza – naszego gospodarza, Nykeema.

14:45

Sportowe laboratorium: Jazda na desce Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

David, młody skate, chce robić lepsze triki. On, Nykeem i gość programu, Erik, dowiadują się, czym jest siła ciągu i opór powietrza. David to młody deskorolkowiec, który chce robić lepsze triki. Wraz z Nykeemem i gościem programu, Erikiem, spędza aktywny dzień w skateparku. Przy okazji dowiaduje się, czym jest siła ciągu i opór powietrza.

15:00

Obłędne zwierzaki: Wspinaczki lamparta Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co lamparty robią na drzewach? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co lamparty robią na drzewach? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Mati, Dada i sztuka: Parmigianino Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona. Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona.

15:30

Marvi Hammer: Gauczowie i węże Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kim jest gaucho? Czy można wydoić węża? W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak pobiera się jad węży i do czego on służy.

16:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Jang Yeong-sil – dzieje i zasady pomiaru czasu Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron zaprasza eksperta ze średniowiecznej Korei. To Jang Yeong-sil, twórca urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu. Baron zaprasza na scenę eksperta od czasu: to Jang Yeong-sil, gość ze średniowiecznej Korei. Gdy gwardziści koreańskiego króla zaspali i nie zadzwonili na pełną godzinę, monarcha zlecił Jangowi skonstruowanie urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu.

16:30

Gra z głową : Umysł ponad materią Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Nasze mózgi odbierają bodźce emocjonalne. Emocje zaś to połączenie myśli, uczuć i działania. Określają nasz stan i dyktują zachowanie. Co wpływa na nasz proces decyzyjny? Nasze mózgi odbierają bodźce emocjonalne. Emocje zaś to połączenie myśli, uczuć i działania. Określają nasz stan i dyktują zachowanie.

17:00

Artzooka: Renowacja zepsutej zabawki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie artzookuje zepsute zabawki, robi odbitki ulubionego obrazka oraz tworzy miniaturowe światy. Jeremie artzookuje zepsute zabawki, robi niezwykłe odbitki ulubionego obrazka oraz tworzy miniaturowe światy.

17:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Pogoda Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to pogoda! Dowiecie się, dlaczego jest taka zmienna. Dzisiejszy temat to pogoda! Dowiecie się, dlaczego jest taka zmienna. Harrison rozmawia z telewizyjnym prezenterem pogody, który nauczy nas przewidywać jej zmiany. Ponadto słynny łowca tornad pokaże nam, jak mierzyć siłę i kierunek wiatru.

18:00

Wymyśl to!: Fantastyczny generator pływowy Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dwunastoletni Ruairi próbuje ujarzmić energię morskich fal za pomocą generatora, który zasila wyciąg dla surferów. Dwunastoletni Ruairi próbuje ujarzmić energię morskich fal za pomocą generatora, który zasila wyciąg dla surferów. Skomplikowany wynalazek składa się z bojki, nowoczesnych kotwic, rowerków i wielu metrów liny.

18:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Pączkowi zombie i Von Śruba bez woltów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Pod wpływem wirusa JD zmienia się w zombie, więc Angie szuka leku. Podczas rejsu Von Śruba ma awarię, którą dzieciaki muszą naprawić. Pod wpływem wirusa JD zmienia się zombie łaknącego pączków, więc Angie poszukuje leku. Podczas rejsu żaglówką Von Śruba ma awarię, która zagraża ALVIE i panu Edisonowi, więc dzieci zgłębiają temat pierwiastków, związków chemicznych i stopów, żeby zdiagnozować problem.

19:00

Mati, Dada i sztuka: Constantin Brancusi Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada gonią koguta i wpadają przy okazji do pracowni Brancusiego. Tam dowiedzą się, jak ten artysta tworzy swoje niezwykłe rzeźby. Mati i Dada gonią koguta i wpadają przy okazji do pracowni Brancusiego. Tam dowiedzą się, jak ten artysta tworzy swoje niezwykłe rzeźby.

19:10

Mati, Dada i sztuka: Amedeo Modigliani Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Przeprowadzki bywają męczące, ale wielki Amedeo Modigliani nie ma z tym problemu: jego wielbiciele, Mati i Dada, przeniosą każde pudło! Przeprowadzka do nowego mieszkania bywa bardzo męcząca, ale wielki Amedeo Modigliani nie ma z tym problemu: jego wielbiciele, Mati i Dada, z radością przeniosą każde pudło!

19:20

GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Innuici z północnej Grenlandii do dziś polują na foki i niedźwiedzie polarne. Coraz mniej chłopców chce jednak zostać myśliwymi. Innuici, rdzenni mieszkańcy północnej Grenlandii, do dziś polują na foki i niedźwiedzie polarne. Coraz mniej chłopców chce jednak zostać myśliwymi. Qaaqqukannguaq jest wyjątkiem. Ten dwunastolatek po raz pierwszy rusza na łowy z dorosłymi.

19:40

GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Hannah ma 12 lat i chce wystąpić w najważniejszej brytyjskiej gonitwie. Ma jednak problem, bo kuc szetlandzki to uparte zwierzę. Kuce to bodaj najsłynniejszy towar eksportowy Szetlandów. Hannah ma 12 lat i chce wypaść dobrze w kilku mniejszych imprezach, aby wystąpić w najważniejszej brytyjskiej gonitwie. Ma jednak problem, bo kuc szetlandzki to uparte zwierzę.

20:00

Ogród Darwina: Małpy i ludzie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Rekonstruujemy eksperyment Darwina, który dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją, obecną w całym królestwie zwierząt. Rekonstruujemy eksperyment Darwina, w którym za pomocą papierowych trójkątów, udających liście, dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją. Uczony był pewien, że w królestwie zwierząt można znaleźć także inne cechy, przypisywane dotąd tylko ludziom.

21:25

Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu: Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 49min.

Poznaj dzieje Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i jego wkład w postępy nauki na całym świecie! Film dokumentalny na temat Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i wkładu tej instytucji w postępy nauki na świecie.

22:35

Surowa nauka: Wykreślanie mapy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze mają zbudować urządzenia nagrywające odgłosy wyspy. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) naukowcom nie wystarcza wysłanie kartki pocztowej z miejsca, w którym się tym razem znaleźli. Zamiast tego mają za zadanie nagrać odgłosy wyspy na samodzielnie zbudowane urządzenia. W tym celu zespół musi przygotować coś, co będzie podobne do pionierskiej nagrywarki wynalezionej przez Edisona. W tym...

23:20

Naukowa chata: Jak wysoko możemy skakać? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Da Vinci Learning przedstawia: W tym odcinku „Naukowej Chaty“ naukowiec Adam Hart-Davis wyjaśnia, jak wysoko może skoczyć człowiek. W tym odcinku serii Da Vinci Learning „Naukowa Chata“ (Science Shack) brytyjski naukowiec Adam Hart-Davis wejdzie w świat lekkoatletów. Zorganizuje zawody w skakaniu przez jego domek z narzędziami, Naukową Chatę. Ekipa Davida skonstruuje w tym celu specjalną pomoc do skakania. Jak w prawdziwym sporcie, skok musi wynikać z użytej siły ludzkiej. Tak więc katapulty...

00:00

Historia elektryczności: Iskra Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Poznaj prawdziwą próbę zrozumienia elektryczności przez ludzkość. Oto historia prawdziwej próby zrozumienia elektryczności. Jak nauczyliśmy się ją wytwarzać i przechowywać, zanim w końcu stała się dostępna na każde nasze zawołanie dzięki bateriom.

01:00

Historia matematyki.: Język wszechświata. Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Marcus du Sautoy opowiada, jak fundamentalny wpływ na nasze życie ma matematyka, przedstawiając podstawy matematyki starożytnych kultur. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak często...

02:00

W pogoni za długowiecznością: Jesteś tym, co jesz Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 21min.

Jesz, aby żyć, czy żyjesz, po to, by jeść? Wszyscy wiedzą, że właściwa dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Jak ją opisać? Jesz, aby żyć, czy żyjesz, po to, by jeść? Wszyscy wiedzą, że właściwa dieta to podstawa długiego i zdrowego życia. Jak ją opisać? W tym odcinku powiemy, co należy jeść, a czego lepiej nie tykać, oraz ile powinniśmy jeść. A także: jak dieta wpływa na proces starzenia.

02:30

e²: Transport: Paryż na dwóch kółkach Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ ma zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ miał zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryżanie pokochali Vélib’ do tego stopnia, że opowiadają o nim żarty i śpiewają piosenki.

03:00

Ogród Darwina: Burza się zrywa Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Film o roślinach, które na drodze ewolucji zaczęły zjadać owady obfitujące w azot, gdyż rosły na bagnach, gdzie brakuje tego pierwiastka. Film o doświadczeniach na roślinach owadożernych, zwłaszcza rosiczce, które chwytają i pożerają insekty. Darwin stwierdził, że rośliny te rosły na bagnach, gdzie brakuje azotu, więc na drodze ewolucji zaczęły zjadać owady, które mają w sobie dużo tego pierwiastka.

04:00

Granice światła: Granice Światła Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Wybitni naukowcy odkryją przed nami tajemnice widma spektroskopowego i zabiorą nas w podróż poza granice światła. Dzięki specjalistycznym urządzeniom zobaczymy to, czego ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec. Wybitni naukowcy odkryją przed nami tajemnice widma spektroskopowego i zabiorą nas w podróż poza granice widzialnego światła.

05:00

Surowa nauka: Skąd wziąć jedzenie? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze muszą rozwiązać problem braku żywności. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze muszą rozwiązać problem braku żywności.

05:30

Naukowa chata: Naukowa chata. Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning przedstawia: W tym odcinku „Naukowej Chaty“ naukowiec Adam Hart-Davis zbada, jak latają ptaki. W tym odcinku „Naukowej Chaty“ (Science Shack) naukowiec Adam Hart-Davis spróbuje zgłębić sztukę latania. Zbada wiele teorii dotyczących lotu ptaków. Wielkie wyzwanie dla ekipy: Adam - może niekoniecznie tak elegancko, jak albatros - ma unieść się w powietrze.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info