Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Gutenberg i druk Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o wynalezieniu druku. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: W imieniu prawa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada? Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada?

06:40

Magija: Karkołomne popisy Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget porywają się na niemal kaskaderskie wyczyny! Jay i Bridget porywają się na niemal kaskaderskie wyczyny!

07:00

Kuchmistrzostwo: Faszerowane ziemniaki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Niektóre odmiany ziemniaka nadają się na puree albo do sałatkę, inne do upieczenia z farszem. Warto je nakłuć, żeby nie wybuchły. Niektóre odmiany ziemniaka nadają się na puree albo do sałatkę, inne do wypełnienia farszem i upieczenia. Link dowiaduje się, że kartofla trzeba nakłuć, bo inaczej gotów jest wybuchnąć w piekarniku.

07:15

Kuchmistrzostwo: Tzatziki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zna doskonały przepis na tzatziki. Z jogurtu uzyskuje kulturę bakterii. Prezentuje też techniki sterylizacji. Link zna doskonały przepis na tzatziki. W trakcie kucharzowi zabrakło jogurtu, ale jego resztka to świetna kultura bakterii. Złe bakterie załatwimy za pomocą technik sterylizacji.

07:30

Sportowe laboratorium: Bejsbol Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu mocniej odbija piłki. Młody Porter jest pod wrażeniem. Dr Heather odkrywa, że Bryce, zawodowy bejsbolista, dzięki łańcuchowi kinetycznemu wybija piłki ze zdwojoną siłą. Porter, jego młodszy brat, staje z kolei naprzeciw miotacza – naszego gospodarza, Nykeema.

07:45

Sportowe laboratorium: Jazda na desce Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

David, młody skate, chce robić lepsze triki. On, Nykeem i gość programu, Erik, dowiadują się, czym jest siła ciągu i opór powietrza. David to młody deskorolkowiec, który chce robić lepsze triki. Wraz z Nykeemem i gościem programu, Erikiem, spędza aktywny dzień w skateparku. Przy okazji dowiaduje się, czym jest siła ciągu i opór powietrza.

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Jang Yeong-sil – dzieje i zasady pomiaru czasu Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron zaprasza eksperta ze średniowiecznej Korei. To Jang Yeong-sil, twórca urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu. Baron zaprasza na scenę eksperta od czasu: to Jang Yeong-sil, gość ze średniowiecznej Korei. Gdy gwardziści koreańskiego króla zaspali i nie zadzwonili na pełną godzinę, monarcha zlecił Jangowi skonstruowanie urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu.

08:30

Gra z głową : Umysł ponad materią Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Nasze mózgi odbierają bodźce emocjonalne. Emocje zaś to połączenie myśli, uczuć i działania. Określają nasz stan i dyktują zachowanie. Co wpływa na nasz proces decyzyjny? Nasze mózgi odbierają bodźce emocjonalne. Emocje zaś to połączenie myśli, uczuć i działania. Określają nasz stan i dyktują zachowanie.

09:00

Artzooka: Renowacja zepsutej zabawki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie artzookuje zepsute zabawki, robi odbitki ulubionego obrazka oraz tworzy miniaturowe światy. Jeremie artzookuje zepsute zabawki, robi niezwykłe odbitki ulubionego obrazka oraz tworzy miniaturowe światy.

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Pogoda Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to pogoda! Dowiecie się, dlaczego jest taka zmienna. Dzisiejszy temat to pogoda! Dowiecie się, dlaczego jest taka zmienna. Harrison rozmawia z telewizyjnym prezenterem pogody, który nauczy nas przewidywać jej zmiany. Ponadto słynny łowca tornad pokaże nam, jak mierzyć siłę i kierunek wiatru.

10:00

Wymyśl to!: Fantastyczny generator pływowy Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dwunastoletni Ruairi próbuje ujarzmić energię morskich fal za pomocą generatora, który zasila wyciąg dla surferów. Dwunastoletni Ruairi próbuje ujarzmić energię morskich fal za pomocą generatora, który zasila wyciąg dla surferów. Skomplikowany wynalazek składa się z bojki, nowoczesnych kotwic, rowerków i wielu metrów liny.

10:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Pączkowi zombie i Von Śruba bez woltów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Pod wpływem wirusa JD zmienia się w zombie, więc Angie szuka leku. Podczas rejsu Von Śruba ma awarię, którą dzieciaki muszą naprawić. Pod wpływem wirusa JD zmienia się zombie łaknącego pączków, więc Angie poszukuje leku. Podczas rejsu żaglówką Von Śruba ma awarię, która zagraża ALVIE i panu Edisonowi, więc dzieci zgłębiają temat pierwiastków, związków chemicznych i stopów, żeby zdiagnozować problem.

11:00

Mati, Dada i sztuka: Constantin Brancusi Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada gonią koguta i wpadają przy okazji do pracowni Brancusiego. Tam dowiedzą się, jak ten artysta tworzy swoje niezwykłe rzeźby. Mati i Dada gonią koguta i wpadają przy okazji do pracowni Brancusiego. Tam dowiedzą się, jak ten artysta tworzy swoje niezwykłe rzeźby.

11:10

Mati, Dada i sztuka: Amedeo Modigliani Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Przeprowadzki bywają męczące, ale wielki Amedeo Modigliani nie ma z tym problemu: jego wielbiciele, Mati i Dada, przeniosą każde pudło! Przeprowadzka do nowego mieszkania bywa bardzo męcząca, ale wielki Amedeo Modigliani nie ma z tym problemu: jego wielbiciele, Mati i Dada, z radością przeniosą każde pudło!

11:20

GEOlino: Arktyka: chłopiec staje się myśliwym Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Innuici z północnej Grenlandii do dziś polują na foki i niedźwiedzie polarne. Coraz mniej chłopców chce jednak zostać myśliwymi. Innuici, rdzenni mieszkańcy północnej Grenlandii, do dziś polują na foki i niedźwiedzie polarne. Coraz mniej chłopców chce jednak zostać myśliwymi. Qaaqqukannguaq jest wyjątkiem. Ten dwunastolatek po raz pierwszy rusza na łowy z dorosłymi.

11:40

GEOlino: Hannah i kuce szetlandzkie Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Hannah ma 12 lat i chce wystąpić w najważniejszej brytyjskiej gonitwie. Ma jednak problem, bo kuc szetlandzki to uparte zwierzę. Kuce to bodaj najsłynniejszy towar eksportowy Szetlandów. Hannah ma 12 lat i chce wypaść dobrze w kilku mniejszych imprezach, aby wystąpić w najważniejszej brytyjskiej gonitwie. Ma jednak problem, bo kuc szetlandzki to uparte zwierzę.

12:00

Obłędne zwierzaki: Wspinaczki lamparta Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co lamparty robią na drzewach? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co lamparty robią na drzewach? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Mati, Dada i sztuka: Parmigianino Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona. Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona.

12:30

Marvi Hammer: Gauczowie i węże Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kim jest gaucho? Czy można wydoić węża? W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak pobiera się jad węży i do czego on służy.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Leonardo da Vinci Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o geniuszu Leonardo da Vinci. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: To nie moja wina Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola pocięła mamie sukienkę, ale nie dostała kary, bo jest za mała. Mily zastanawia się, dlaczego to się zmienia wraz z wiekiem. Lola pocięła mamie sukienkę, jednak nie dostała za to kary. Jest mała, a więc nie jest odpowiedzialna. Mily zastanawia się, dlaczego z wiekiem mamy coraz więcej obowiązków.

13:40

Magija: Magia kieszonkowa Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget sięgają głęboko do kieszeni po opętańczo dzikie triki. Jay i Bridget sięgają głęboko do kieszeni po opętańczo dzikie triki.

14:00

Kuchmistrzostwo: Sos pomidorowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link gotuje sos pomidorowy idealny do lasagni, pizzy i spaghetti! Gdy doprowadza go do wrzenia, sos zaczyna bulgotać jak wulkan. Link gotuje sos pomidorowy idealny do lasagni, pizzy i spaghetti! Gdy doprowadza go do wrzenia, sos zaczyna bulgotać jak wulkan. Tajny Agent przybywa na ratunek i wręcza Linkowi odpowiedni sprzęt kuchenny.

14:15

Kuchmistrzostwo: Naleśniki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link smaży owsiane naleśniki z jabłkiem, na bazie proszku do pieczenia. Dowiemy się, dlaczego dzięki proszkowi są puszyste. Link smaży owsiane naleśniki z jabłkiem, na bazie proszku do pieczenia. Gastro Bob pokazuje mu, jak działa ów proszek, a nasz kucharz-detektyw bada tajemnicę oklapniętych naleśników.

14:30

Sportowe laboratorium: Krykiet Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Darius D’Souza, gwiazda krykieta, uczy parę przyjaciół, zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa. Darius D’Souza, gwiazda krykieta, jest mentorem dla Abrahama i Delaine, przyjaciół zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa, a dzieciaki wracają na boisko z przydatną wiedzą na temat przepływu powietrza.

14:45

Sportowe laboratorium: Tenis Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dzięki radom zawodowego tenisty Daniela oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, młoda Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie. Nykeem gra w debla z Chloe, młodą miłośniczką tenisa, która chce poprawić swój topspin. Dzięki radom Daniela, naszego gościa i zawodowego gracza, oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie.

15:00

Obłędne zwierzaki: Niedźwiedzie himalajskie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co łączy niedźwiedzia z pluszowym misiem? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co łączy niedźwiedzie himalajskie z pluszowymi misiami? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Mati, Dada i sztuka: Hokusai Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Ekscentryczny japoński malarz Hokusai opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”. Mati i Dada poznają ekscentrycznego japońskiego malarza imieniem Hokusai. Uczy ich niezwykłej techniki druku i opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”.

15:30

Marvi Hammer: Kosmos i wzloty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii. Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii.

16:00

Historia sztuki: Epoka namiętności: barok, XVII wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W XVII w. pojawił się nowy nurt w architekturze, malarstwie i sztuce deokracyjnej. Barok uderzał w renesansowe gusta. W XVII w. pojawił się nowy nurt w architekturze, malarstwie i sztuce deokracyjnej. Barok pochodził od słowa „barocco”, opisującego perłę o nieregularnym kształcie. Ówcześni zwolennicy klasycyzmu uważali świat za doskonały, a barokowa wizja przyrody obrażała ich gusta.

16:30

W zwierciadle nauki: Pod jakim kątem? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza dowiaduje się, jak ważne są kąty – zarówno w budowlach, jak i w sporcie. Hamza buduje Koci Zamek dla Super Kota, ale nie radzi sobie z kątami. Dowiaduje się przy okazji, jak ważne są kąty – zarówno w budowlach, jak i w sporcie. Czy zdoła postawić Koci Zamek do pionu?

17:00

Wymyśl to!: Wodnochody Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Kirsten, 13-letnia świetna pływaczka, próbuje jako pierwsza osoba w historii przejść suchą stopą po zatoce Auckland. 13-letnia Kirsten próbuje jako pierwsza osoba w historii przejść suchą stopą po zatoce Auckland. Uzbrojona w długie wodnochody pływaczka mierzy się z wiatrem o sile 30 węzłów.

17:30

Nauka na maksa: Samolocik z papieru Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil spróbuje puścić olbrzymi samolot z papieru. Ponadto: prędkość graniczna i tornada pod dachem! Najpierw nauczymy się robić samolot z papieru, który pobije rekord długości lotu. Potem Phil spróbuje puścić olbrzymi samolot. To wbrew pozorom wcale nie takie łatwe. Ponadto: prędkość graniczna i tornada pod dachem!

18:00

Nauka na maksa: Samochód odrzutowy Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje auto na balon. Ponadto kołyska Newtona z kul do kręgli, tajemnica nazwy „świnki morskie” oraz trzecie prawo dynamiki Newtona. Phil konstruuje auto na balon. Chce zbudować model, do którego da się wsiąść. Czy ekipa „Nauki na maksa” znajdzie dostatecznie duży balon? Ponadto kołyska Newtona z kul do kręgli, tajemnica nazwy „świnki morskie” oraz trzecie prawo dynamiki Newtona.

18:30

Wymyśl to!: Wiązacz włosów Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Rachel potrafi związać sobie włosy bez użycia rąk. Pomoże jej urządzenie ssące i wiążace kok. Rachel potrafi związać sobie włosy bez użycia rąk. Wynalazła urządzenie wiążace je w koński ogon, do czego wykorzystuje siłę ssania. Włosy szkolnych cheerleaderek na szczęście przetrwały test maszyny.

19:00

Nauka na maksa: Łódka ze sreberka Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Philowi w końcu udaje się zbudować łódkę ze sreberka, która zmieści na pokładzie człowieka. Ponadto: wanna pełna głównego składnika-pieluch. Dlaczego łodzie unoszą się na wodzie? Folia aluminiowa tonie, ale zrobiony z niej stateczek już nie. Philowi dopiero za którymś razem udaje się zbudować łódkę ze sreberka, która zmieści na pokładzie człowieka. Ponadto: Phil w wannie pełnej głównego składnika-pieluch.

19:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Nanoboty gryzą i Miej nosa Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Zjadające śmieci nanoboty Angie uciekają, więc dzieci muszą je znaleźć. JD i Kent przez przypadek wysyłają swoje nosy w nieznane. Gdy zjadające śmieci nanoboty Angie uciekają z Sekretnego Laboratorium, dzieciaki muszą je powstrzymać, zanim zamienią całą planetę w wielkie żerowisko. JD i Kent przez przypadek wysyłają swoje nosy w nieznane. Muszą znaleźć i na powrót przymocować zbiegów.

20:00

Rewolucja Robotów: Rewolucja Robotów Godziny emisji

program technologiczny Czas: 52min.

Czołowy specjalista od AI i robotyki udoskonala pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota. Zapraszamy na nowoczesny film dokumentalny o hybrydowej formule, który opowiada o czołowym specjaliście od sztucznej inteligencji i robotyki. Pokażemy, jak stara się udoskonalić pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota.

21:15

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

22:35

Płótno Hubble'a: Oko patrzącego i rozkwitający wszechświat Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Śmiała akcja ratuje teleskop Hubble'a, a jego zdjęcia mgławic pomagają astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy. Teleskop Hubble'a umieszczono wysoko, aby jego działania nie zakłócała ziemska atmosfera. Plan mógł się nie powieść przez defekt aparatu. Monet malował lilie, Hubble robi zdjęcia mgławicom planetarnym. Pomogły ony astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy.

23:20

Super nauka: Klonowanie: Seul Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Jak koreańscy naukowcy sklonowali po raz pierwszy psa? Jakich innych cudów dokonano w tym kraju, stosując techniki klonowania? Jak koreańscy naukowcy sklonowali po raz pierwszy psa? Jakich innych cudów dokonano w tym kraju, stosując techniki klonowania?

00:00

Ogród Darwina: Małpy i ludzie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Rekonstruujemy eksperyment Darwina, który dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją, obecną w całym królestwie zwierząt. Rekonstruujemy eksperyment Darwina, w którym za pomocą papierowych trójkątów, udających liście, dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją. Uczony był pewien, że w królestwie zwierząt można znaleźć także inne cechy, przypisywane dotąd tylko ludziom.

01:00

Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu: Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 49min.

Poznaj dzieje Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i jego wkład w postępy nauki na całym świecie! Film dokumentalny na temat Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i wkładu tej instytucji w postępy nauki na świecie.

02:00

Surowa nauka: Wykreślanie mapy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze mają zbudować urządzenia nagrywające odgłosy wyspy. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) naukowcom nie wystarcza wysłanie kartki pocztowej z miejsca, w którym się tym razem znaleźli. Zamiast tego mają za zadanie nagrać odgłosy wyspy na samodzielnie zbudowane urządzenia. W tym celu zespół musi przygotować coś, co będzie podobne do pionierskiej nagrywarki wynalezionej przez Edisona. W tym...

02:30

Naukowa chata: Jak wysoko możemy skakać? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Da Vinci Learning przedstawia: W tym odcinku „Naukowej Chaty“ naukowiec Adam Hart-Davis wyjaśnia, jak wysoko może skoczyć człowiek. W tym odcinku serii Da Vinci Learning „Naukowa Chata“ (Science Shack) brytyjski naukowiec Adam Hart-Davis wejdzie w świat lekkoatletów. Zorganizuje zawody w skakaniu przez jego domek z narzędziami, Naukową Chatę. Ekipa Davida skonstruuje w tym celu specjalną pomoc do skakania. Jak w prawdziwym sporcie, skok musi wynikać z użytej siły ludzkiej. Tak więc katapulty...

03:00

Cuda codzienności: Poza domem Godziny emisji

program technologiczny Czas: 58min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

04:00

Muzyka umysłu: Muzyka umysłu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 55min.

Dźwięki mają wpływ na nasze życie od momentu poczęcia, aż do śmierci. W programie dowiemy się, jaką rolę w rozwoju mózgu odgrywa muzyka. Dźwięki mają wpływ na nasze życie od momentu poczęcia. W programie dowiemy się, jaką rolę w rozwoju ludzkiego mózgu odgrywa muzyka. Sprawdzimy jaki wpływ mają dźwięki na niemowlęta i dorastające dzieci, a także odwiedzimy szpitale, w których stosuje się muzykoterapię.

05:00

Płótno Hubble'a: Oko patrzącego i rozkwitający wszechświat Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Śmiała akcja ratuje teleskop Hubble'a, a jego zdjęcia mgławic pomagają astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy. Teleskop Hubble'a umieszczono wysoko, aby jego działania nie zakłócała ziemska atmosfera. Plan mógł się nie powieść przez defekt aparatu. Monet malował lilie, Hubble robi zdjęcia mgławicom planetarnym. Pomogły ony astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy.

05:30

Super nauka: Biotechnologia: Tajwan Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Od deficytu żywności po epidemie chorób zwierzęcych. Dowiedz się, w jaki sposób Tajwan rozwiązuje dzięki biotechnologii odwieczne problemy. Od deficytu żywności po epidemie chorób zwierzęcych. Dowiedz się, w jaki sposób Tajwan rozwiązuje dzięki biotechnologii odwieczne problemy.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info