Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-01 Pokaź dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Sos pomidorowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link gotuje sos pomidorowy idealny do lasagni, pizzy i spaghetti! Gdy doprowadza go do wrzenia, sos zaczyna bulgotać jak wulkan. Link gotuje sos pomidorowy idealny do lasagni, pizzy i spaghetti! Gdy doprowadza go do wrzenia, sos zaczyna bulgotać jak wulkan. Tajny Agent przybywa na ratunek i wręcza Linkowi odpowiedni sprzęt kuchenny.

06:15

Kuchmistrzostwo: Naleśniki Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link smaży owsiane naleśniki z jabłkiem, na bazie proszku do pieczenia. Dowiemy się, dlaczego dzięki proszkowi są puszyste. Link smaży owsiane naleśniki z jabłkiem, na bazie proszku do pieczenia. Gastro Bob pokazuje mu, jak działa ów proszek, a nasz kucharz-detektyw bada tajemnicę oklapniętych naleśników.

06:30

Sportowe laboratorium: Krykiet Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Darius D’Souza, gwiazda krykieta, uczy parę przyjaciół, zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa. Darius D’Souza, gwiazda krykieta, jest mentorem dla Abrahama i Delaine, przyjaciół zafascynowanych tą dyscypliną. Dr Heather analizuje mocarny zamach Dariusa, a dzieciaki wracają na boisko z przydatną wiedzą na temat przepływu powietrza.

06:45

Sportowe laboratorium: Tenis Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dzięki radom zawodowego tenisty Daniela oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, młoda Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie. Nykeem gra w debla z Chloe, młodą miłośniczką tenisa, która chce poprawić swój topspin. Dzięki radom Daniela, naszego gościa i zawodowego gracza, oraz naukowym uwagom dr Heather w laboratorium, Chloe będzie nie do zatrzymania na korcie.

07:00

Obłędne zwierzaki: Niedźwiedzie himalajskie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co łączy niedźwiedzia z pluszowym misiem? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co łączy niedźwiedzie himalajskie z pluszowymi misiami? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

07:20

Mati, Dada i sztuka: Hokusai Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Ekscentryczny japoński malarz Hokusai opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”. Mati i Dada poznają ekscentrycznego japońskiego malarza imieniem Hokusai. Uczy ich niezwykłej techniki druku i opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”.

07:30

Marvi Hammer: Kosmos i wzloty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii. Już od czterdziestu lat astronauci latają w kosmos. W dzisiejszym odcinku o początkach lotnictwa, a także o locie zabytkową maszyną z Anglii do Australii.

08:00

Wymyśl to!: Gokart-amfibia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Krishant konstruuje gokart-amfibię. Każde dziecko będzie mogło z pomocą rodziców zbudować ten pojazd w domu. Dziesięcioletni Krishant konstruje gokart-amfibię. Mały wizjoner marzy o tym, żeby każde dziecko mogło z pomocą rodziców zbudować ten pojazd w domu. Pomysł okazuje się jednak trudny w realizacji.

08:30

Przedziwna nauka: Guma Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje przemysłu gumowego oraz następny niezwykły przełom w tej branży. Czy wiecie, że musiało minąć kilkadziesiąt lat, zanim opracowano metodę, dzięki której guma nie topi się w wysokich temperaturach i nie sztywnieje w niskich? Zbadajmy dzieje rozwoju przemysłu gumowego oraz następny niezwykły przełom w tej branży.

09:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Genialny Leonardo da Vinci Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki Münchhausena. Właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem? Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki i kosztowności Münchhausena. Żeby zdjąć czar, właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem?

09:30

W zwierciadle nauki: Kratownice Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza zastanawia się, dlaczego tyle budowli, zwłaszcza mostów, składa się z połączonych trójkątów. Hamza zastanawia się, dlaczego tyle budowli, zwłaszcza mostów, składa się z połączonych trójkątów. Pyta o to trolla spod mostu, zleca budowę mostów nad pełnym rekinów akwenem oraz testuje wytrzymałość mostu ze spaghetti.

10:00

SciQ: Jak działa magia kina? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący badają efekty specjalne, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę. Prowadzący badają efekty specjalne i dźwiękowe, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę.

10:30

Mati, Dada i sztuka: Man Ray Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Robienie zdjęć bez aparatu jest niemożliwe, prawda? Mati i Dada dowiedzą się, jak robić je sposobem Man Raya. Robienie zdjęć bez aparatu jest niemożliwe, prawda? Nie w świecie Man Raya. Mati i Dada dowiedzą się wszystkiego na temat jego „rayografii” i pseudosolaryzacji. Uśmiech proszę!

10:45

Mati, Dada i sztuka: Michał Anioł Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada odwiedzili Michała Anioła, legendarnego malarza i rzeźbiarza. Zobaczyli, że jedna z jego rzeźb jest jakby żywa... Mati i Dada odwiedzili Michała Anioła, legendarnego malarza i rzeźbiarza. Zobaczyli, że jedna z jego rzeźb jest jakby żywa...

11:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Owady Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to owady! Dowiecie się, czy nieznośne komary mogą być do czegokolwiek przydatne. Dzisiejszy temat to owady! Dowiecie się, czy nieznośne komary mogą być do czegokolwiek przydatne. Ponadto: entomolog tłumaczy Harrisonowi, w jaki sposób owadożerne owady mogą zastąpić trujące środki, którymi rolnicy chronili dotąd swoje uprawy.

11:30

Historia sztuki: Świadomość i odrodzenie: włoski Renesans, XIV-XVI wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Dante zapowiadał nową epokę, Petrarka chciał zerwać ze średniowieczem, Boccaccio krytykował Watykan. Tak zaczął się renesans w sztuce. Florencja to kolebka Odrodzenia, wydała wielu geniuszy literatury i sztuki. Dante zwiastował nadejście nowej epoki, Petrarka chciał zerwać ze średniowieczem, Boccaccio krytykował Watykan. Humanizm dał sygnał, od którego zaczął się renesans w sztuce.

12:00

Nauka na maksa: Odporność na wstrząsy Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil próbuje postawić wieżę, która nie rozpadnie się pod wpływem potężnego trzęsienia ziemi. Ponadto: łapanie równowagi i ruchome piaski! Phil próbuje postawić wieżę, która nie rozpadnie się pod wpływem potężnego trzęsienia ziemi. Ponadto: łapanie równowagi, ruchome piaski, ciasteczkowe wieże oraz stół z ludzi!

12:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Modne geny i Elektro-Kent Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Żeby wygrać pokaz mody, Nicky klonuje idealną modelkę – siebie. Kent znajduje wynalazek – skafander, który zmienia go w „superbohatera”. Nicky rywalizuje z Sheilą w pokazie mody w stylu „Project Runway”. Potrzebuje idealnej modelki, więc klonuje siebie. Kent odkrywa jeden z sekretnych wynalazków pana Edisona – mechaniczny skafander. Steampunkowe urządzenie przemienia go w niezdarnego superbohatera.

13:00

Wymyśl to!: Po-mniam!-niki Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Madison chce stworzyć ekologiczne i jadalne pojemniki na jogurt. Madison chce stworzyć ekologiczne i jadalne pojemniki na jogurt. Udajemy się wraz z nią do jedynego nowozelandzkiego producenta maszyn do pakowania. Gotowy wynalazek przetestuje banda głodnych dzieciaków.

13:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Narzędzia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to narzędzia! Harrison składa proste mechanizmy ze zwykłej kartki papieru. Dzisiejszy temat to narzędzia! Antropolog i znawca prehistorycznych narzędzi nauczy Harrisona strugać noże, jakimi posługiwał się neandertalczyk, oraz malować jak jaskiniowiec. Dołączcie do niego, aby nauczyć się składać proste mechanizmy ze zwykłej kartki papieru.

14:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Marie Skłodowska-Curie – Niewidzialne promienie Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Maria Skłodowska-Curie wkracza na scenę i opowiada o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów. Maria Skłodowska-Curie jest gwiazdą odcinka poświęconego naukowcom płci żeńskiej. Opowie o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów i kuchni. Wspaniały przykład poświęcenia w imię nauki i walki o równouprawnienie.

14:30

Gra z głową : Jak oszukać język i nos Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Język i nos to ważne elementy ludzkiego ciała. Dzięki nim odczuwamy przyjemność, wpływają też na nasze wspomnienia i emocje. Język „spotyka” na swojej drodze wiele rodzajów pożywienia. Komórki jamy ustnej i przełyku tworzą kubki smakowe. Z kolei język i nos są w ważne w doznawaniu przyjemności. Wpływają także na nasze wspomnienia i emocje.

15:00

SciQ: Czego nie widzą nasze oczy? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący lecą policyjnym helikopterem z wizjerem na podczerwień. Zaglądamy też do wnętrza mumii oraz poznajemy delfinich szpiegów. Prowadzący lecą policyjnym helikopterem z wizjerem na podczerwień do wypatrywania przestępców. Zaglądamy też do wnętrza mumii, nie odwijając jej, oraz poznajemy delfinich szpiegów, którzy chronią nasze statki i porty.

15:30

Co wy wiecie o zabawkach?: Latawiec Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Zabawka, broń, urządzenie meteorologiczne, strach na wróble lub sztuczka rybaków – czym jest ta cudowna rzecz? Jak zbudować latawiec? Zabawka, broń oblężnicza, urządzenie meteorologiczne, strach na wróble lub sztuczka rybaków – czym jest ta cudowna rzecz? Jak wykorzystać swoją pomysłowość do budowy latawca i wzlecieć w niebo? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku.

15:45

Co wy wiecie o zabawkach?: Piłka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Jak wynaleziono piłkę? Kto jako pierwszy wziął udział w grze zespołowej? Jak piłka nożna zmieniła porządek świata? To jedna z najstarszych zabawek na świecie. Jak wynaleziono piłkę? Kto jako pierwszy wziął udział w grze zespołowej? W jakie gry grali Majowie i Aztecy? Jak piłka nożna zmieniła porządek świata? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

16:00

Wymyśl to!: Robopiła Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Piętnastoletni Shaun zamierza sprawić, że przycinanie gałęzi piłą łańcuchową przestanie być niebezpieczne. Piętnastoletni Shaun zamierza sprawić, że przycinanie gałęzi piłą łańcuchową przestanie być niebezpieczne. Jego wyzwanie polega na tym, żeby ściąć gałęzie wysokiego drzewa za pomocą swojej zdalnie sterowanej robopiły.

16:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Maszyna do tańca i Małpie figle Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Von Bolt wkłada taneczny strój na pilota. Ponadto: z zoo uciekła gorylica. Czy dzieciaki zdołają zwabić ją z powrotem? Von Bolt chce wystąpić w konkursie tańca, wkłada więc taneczny strój na pilota. Ponadto: dzieciaki z Sekretnego Laboratorium odpowiadają za ucieczkę gorylicy z zoo. Czy zdołają zwabić ją z powrotem?

17:00

Wymyśl to!: Skimboard Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Jedenastoletni Cam chce dłużej pływać na desce do skimboardingu, przypina więc do niej zdalnie odpalane silniczki rakietowe. Jedenastoletni Cam rozpędza się, wskakuje na deskę do skimboardingu, ale ta wkrótce się zatrzymuje. Chce jechać dłużej, przypina więc do niej silniczki rakietowe, odpalane zdalnie. Ciekawe, czy to ciekawe rozwiązanie zadziała?

17:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Chaos w Mrówkopolis i Niezidentyfikowany Supermobil Latający Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kent zaprzyjaźnił się z mrówkami z Mrówkopolis. Ponadto został wzięty za kosmitę w UFO, kiedy leciał nad Francją. Kent zaprzyjaźnił się z mrówkami z Mrówkopolis, które mogą z nim rozmawiać dzięki zjedzeniu specjalnej substancji. Ponadto: Kent został wzięty za kosmitę w UFO, kiedy leciał w Supermobilu Edisona nad Francją. Czy dzieciaki go uratują?

18:00

Wymyśl to!: Kurołap Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletnia Leina wynalazła metodę szybkiego wyłapywania kurczaków i umieszczania ich w kurniku. To m.in. automatyczna siatka. Dziesięcioletnia Leina wynalazła metodę szybkiego wyłapywania kur. Zawiera m.in.automatyczną siatkę, dzięki której nie trzeba ganiać za drobiem po podwórku. Leina wymyśliła też sprytny płot, zaganiający kury do kurnika.

18:45

Mily Pytalska: Prawdziwy geniusz Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Hugo rysuje niesamowity statek, który wszystkim się podoba. Zyskuje dzięki temu opinię geniusza. Mily zastanawia się: czym jest geniusz? Hugo rysuje niesamowity statek, który wszystkim się podoba. Zyskuje dzięki temu opinię geniusza. Mily zastanawia się: czym jest geniusz?

19:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Choroba Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to choroba! Dowiedzcie się, jak i dlaczego leci wam z nosa. Dzisiejszy temat to choroba! Dowiedzcie się, jak i dlaczego leci wam z nosa. Znajomy mikrobiolog pokazuje Harrisonowi niewidoczny gołym okiem świat i wyjaśnia, jak uchronić się przed niebezpieczeństwem ze strony wirusów.

19:30

Ekspres naukowców: Skraplanie gazów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Czy powietrze da się skroplić? Thomas i Kati odpowiedzą dziś na to i inne pytania. Czy powietrze da się skroplić? Thomas i Kati odpowiedzą dziś na to i inne pytania.

20:00

Gruźlica - biała śmierć: Gruźlica - biała śmierć Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 42min.

Opowieść o historycznym rozwoju gruźlicy, jej śmiertelnym żniwie i naukowej analizie groźnej bakterii. Opowieść o historycznym rozwoju gruźlicy, jej śmiertelnym żniwie i naukowej analizie groźnego prątka. W ramach śledztwa, wzbogaconego o filmową rekonstrukcję badań Roberta Kocha, pokażemy zagrożenia dla świata, jakie niesie ze sobą ta choroba.

20:55

Dąb: roślina, która przetrwa wszystko: Dąb - Część 1 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb musi przejść podczas każdej z pór roku. Np. po to, aby przetrwać wichury i mrozy. Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku, aby poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niosą. Jesienią jego korzenie wysysają z ziemi cenne zasoby. Zimą dzięki złożonej strategii drzewo potrafi przetrwać wichury i mrozy.

22:00

Ogród Darwina: Małpy i ludzie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Rekonstruujemy eksperyment Darwina, który dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją, obecną w całym królestwie zwierząt. Rekonstruujemy eksperyment Darwina, w którym za pomocą papierowych trójkątów, udających liście, dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją. Uczony był pewien, że w królestwie zwierząt można znaleźć także inne cechy, przypisywane dotąd tylko ludziom.

23:10

Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu: Muzeum życia - Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 49min.

Poznaj dzieje Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i jego wkład w postępy nauki na całym świecie! Film dokumentalny na temat Muzeum Historii Naturalnej w Wiedniu i wkładu tej instytucji w postępy nauki na świecie.

00:15

Nowy wspaniały świat Darwina: Publikuj i bądź przeklęty (1857–1864) Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 53min.

Darwin w końcu publikuje swoje dzieło „O powstawaniu gatunków” i kontynuuje pracę naukową aż do śmierci w wieku 82 lat. Po dwudziestu latach prowadzenia badań w tajemnicy, Darwin w końcu publikuje swoje dzieło „O powstawaniu gatunków”. Zyskuje dzięki niemu sławę, ale nie ustaje w prowadzeniu dalszych badań aż do śmierci w wieku 82 lat.

01:10

Energia w roku 2050 - Życie po krachu naftowym: Energia w roku 2050 – Życie po krachu naftowym Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 44min.

Poznajemy szereg fascynujących projektów ekologicznych i przyglądamy się globalnym problemom, od których może zależeć przyszłość świata. Ropa naftowa zasila olbrzymią część cywilizacji – co będzie, gdy jej złoża wyschną? Uczeni z całego świata przygotowują nas na życie bez paliw kopalnych, opracowując nowe technologie i szukając nowych źródeł energii dla współczesnego społeczeństwa. Oto wyniki ich pracy.

02:00

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

03:00

Surowa nauka: Wykreślanie mapy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze mają zbudować urządzenia nagrywające odgłosy wyspy. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) naukowcom nie wystarcza wysłanie kartki pocztowej z miejsca, w którym się tym razem znaleźli. Zamiast tego mają za zadanie nagrać odgłosy wyspy na samodzielnie zbudowane urządzenia. W tym celu zespół musi przygotować coś, co będzie podobne do pionierskiej nagrywarki wynalezionej przez Edisona. W tym...

03:30

Naukowa chata: Jak wysoko możemy skakać? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Da Vinci Learning przedstawia: W tym odcinku „Naukowej Chaty“ naukowiec Adam Hart-Davis wyjaśnia, jak wysoko może skoczyć człowiek. W tym odcinku serii Da Vinci Learning „Naukowa Chata“ (Science Shack) brytyjski naukowiec Adam Hart-Davis wejdzie w świat lekkoatletów. Zorganizuje zawody w skakaniu przez jego domek z narzędziami, Naukową Chatę. Ekipa Davida skonstruuje w tym celu specjalną pomoc do skakania. Jak w prawdziwym sporcie, skok musi wynikać z użytej siły ludzkiej. Tak więc katapulty...

04:00

Gruźlica - biała śmierć: Gruźlica - biała śmierć Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 42min.

Opowieść o historycznym rozwoju gruźlicy, jej śmiertelnym żniwie i naukowej analizie groźnej bakterii. Opowieść o historycznym rozwoju gruźlicy, jej śmiertelnym żniwie i naukowej analizie groźnego prątka. W ramach śledztwa, wzbogaconego o filmową rekonstrukcję badań Roberta Kocha, pokażemy zagrożenia dla świata, jakie niesie ze sobą ta choroba.

05:00

Dąb: roślina, która przetrwa wszystko: Dąb - Część 1 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb musi przejść podczas każdej z pór roku. Np. po to, aby przetrwać wichury i mrozy. Odkrywamy niezwykłe przemiany, które dąb przechodzi podczas każdej z pór roku, aby poradzić sobie z wyzwaniami, jakie niosą. Jesienią jego korzenie wysysają z ziemi cenne zasoby. Zimą dzięki złożonej strategii drzewo potrafi przetrwać wichury i mrozy.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info