Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-04 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Buffon i odkrycia przeszłości Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W programie „Byli sobie wynalazcy“ Buffon i odkrycia przeszłości. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Wolność! Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby wzięła prysznic. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy? Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby zamiast tego wzięła prysznic. Przez zamieszanie nie może się skupić na pracy. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy?

06:40

Magija: Iluzje optyczne Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Mrowie iluzji optycznych autorstwa Jaya i magików z przeszłości! Do zobaczenia tylko tutaj! Mrowie iluzji optycznych autorstwa Jaya i magików z przeszłości! Do zobaczenia tylko tutaj!

07:00

Kuchmistrzostwo: Zupa minestrone Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link ma plan idealny: ugotować zupę minestrone. Nie rozumie tylko, po co przysmażać niektóre warzywa. Link ma plan idealny: ugotować zupę minestrone. Nie rozumie tylko, po co przysmażać niektóre warzywa. Nie można wrzucić wszystkich składników na raz? Otóż nie, bo niektóre wolniej miękną w pomidorowym wywarze.

07:15

Kuchmistrzostwo: Czekoladowa rolada z cukinii Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link lubi warzywa na deser. Dowód? Czekoladowa rolada z cukinii, która sprawia, że ciasto jest wilgotne. Link lubi warzywa na deser. Dowód? Czekoladowa rolada z cukinii. Brak wody w masie powoduje panikę, ale zawartość wody w cukinii ratuje sytuację.

07:30

Sportowe laboratorium: Hokej Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nasza ekipa wjeżdża na lód i poznaje naukowe tajniki „uderzenia z kija”, gdy dr Heather tłumaczy, czym są zderzenia sprężyste. Nykeem wjeżdża na lód z młodym Chase'em i Seanem, zawodowym hokeistą. Ekipa poznaje naukowe tajniki „uderzenia z kija”, gdy dr Heather tłumaczy, czym są zderzenia sprężyste.

07:45

Sportowe laboratorium: Squash Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Noah chce jeszcze lepiej grać w squasha. Dowiaduje sie, jak wiele zależy od odkształcenia piłeczki. Młody Noah chce jeszcze lepiej grać w squasha. Dr Heather błyskawicznie wysyła do niego Marię, która uprawia tę dyscyplinę zawodowo. Noah i Nykeem, gospodarz programu, dowiadują sie, jak wiele zależy od odkształcenia piłeczki.

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Izaak Newton i siły w świecie fizycznym Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron zbudował wielki mechanizm, który chodzi zgodnie z rytmem wszechświata. Nagle coś nawala, ale na szczęście zjawia się Izaak Newton. Baron zbudował skomplikowany mechanizm, który chodzi zgodnie z rytmem wszechświata. Nagle coś się psuje. Na szczęście na ratunek, z pewnym elementem w ręku, przybywa Izaak Newton. Zafascynuje was dar, który przyniósł Anglik, oraz jego związek z kosmosem.

08:30

Gra z głową : Pamięć mięśniowa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Mózg kieruje wszystkimi organami ciała. Dzięki temu może ono szybko i w sposób skoordynowany zareagować na zmieniające się warunki. Mózg kieruje wszystkimi organami naszego ciała. Wysyła impulsy do mięśni i wydziela związki chemiczne, zwane hormonami. Dzięki temu centralnemu zarządzaniu nasz organizm może szybko i w sposób skoordynowany zareagować na zmieniające się warunki.

09:00

Artzooka: Mówiący alarm Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi alarm przeciwłamaniowy, dekoruje pudełko na lunch i tworzy coś za pomocą skanera. Jeremie robi alarm przeciwłamaniowy, dekoruje pudełko na lunch i tworzy coś za pomocą skanera.

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Wulkany Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dzisiejszy temat to wulkany! Dowiecie się, co by było, gdyby ktoś spowodował pęknięcie skorupy ziemskiej. Dzisiejszy temat to wulkany! Dowiecie się, co by było, gdyby ktoś spowodował pęknięcie skorupy ziemskiej. Harrison dostaje zgodę ze swojej szkoły na budowę wielkiego wulkanu i postanawia uczcić to jednym z największych wybuchów coli i mentosów w dziejach telewizji!

10:00

Wymyśl to!: Pomocnik rolnika Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Chloe konstruuje maszynę rolniczę o potrójnej funkcji: podajnika, podnośnika i motoru. Chloe konstruuje maszynę rolniczę o potrójnej funkcji: podajnika, podnośnika i motoru. Stary pojazd, zaadaptowany na potrzeby wynalazku, będzie dowoził mleko dla cieląt, a także podnosił pojemniki za pomocą hydraulicznego ramienia.

10:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Potworna zagadka i Jak rośliny po deszczu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Za pomocą nauki zespół ustala, czy Grzmot to rzeczywiście potwór. JD opracowuje nawóz, który zaczyna zamieniać go w roślinę. JD i Kent obawiają się grasującego poza laboratorium straszliwego Grzmota. Za pomocą nauki dzieciaki muszą ustalić, czy to rzeczywiście potwór. JD opracował nawóz, który powoli przemienia go w roślinę, więc zespół ściąga go do laboratorium i próbuje wyleczyć.

11:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Kreda Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czym są rysunki chodnikowe? Czemu pałeczki kredy rzadko kiedy zawierają główny składnik kredy? Co łączy malowidła skalne i freski? Czym są rysunki chodnikowe? Czemu pałeczki kredy rzadko kiedy zawierają węglan wapnia, główny składnik kredy? Co wybrać do rysowania: pastele czy sangwiny? Co łączy malowidła skalne i freski? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

11:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Roboty Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dlaczego wraz z robotami nadchodzi nowa era ludzkości? Co łączy kadm z mitycznymi smokami? Jak powstał pierwszy dystrybutor wody? Dlaczego wraz z robotami nadchodzi nowa era ludzkości? Dlaczego w mitach kadm kojarzy się ze smokami? Dlaczego pierwszy w dziejach dystrybutor wody powstał w starożytnej Grecji? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

11:20

GEOlino: Sumatra: nowa nadzieja dla orangutanów Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Na Sumatrze mieszka ok. 6000 orangutanów. Plantacje palm zagarniają ich naturalne środowisko, a wielu miejscowych traktuje je jak zabawki. Na Sumatrze mieszka ok. 6000 orangutanów, ale ten zagrożony gatunek może nie przetrwać następnej dekady. Plantacje palm olejowych zagarniają ich naturalne środowisko, zaś wielu miejscowych traktuje je jak zabawki, zamiast dostrzegać w małpach część dziedzictwa wyspy.

11:40

GEOlino: Kambodża: Soun i węże Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

W porze deszczowej wody jeziora Tonle Sap w Kambodży zalewają okoliczne lasy. Rybacy wypływają z wiosek i polują na węże wodne. W porze deszczowej wody jeziora Tonle Sap w Kambodży zalewają okoliczne lasy. Rybacy wypływają z wiosek i polują na cenną zwierzynę – węże wodne. Osierocona Soun rusza w łodzi z krewnymi.

12:00

Obłędne zwierzaki: Mały gad o wielkiej paszczy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy wąż o głowie małej jak kciuk połknie jajo wielkości piłki golfowej? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania! Czy wąż o głowie małej jak kciuk połknie jajo wielkości piłki golfowej? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Kolejka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Pociągi pojawiły się przed torami. Stały się inspiracją dla powstania modelarstwa kolejowego. Poznaj drogę do sławy zabawkowej kolejki. Pociągi pojawiły się przed torami. Stały się inspiracją dla powstania modelarstwa kolejowego, biznesu wartego miliony. Na tym pomyśle oparto wiele filmów, musicali i kreskówek. W tym odcinku poznasz początki, historię i drogę do sławy zabawowej kolejki.

12:30

Marvi Hammer: Wielki sztorm Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o guźcach. Weźmiemy też udział w akcji ratunkowej na oceanie. W dzisiejszym odcinku m.in. o guźcach. Weźmiemy też udział w akcji ratunkowej na oceanie.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Lavoisier i chemia Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W programie „Byli sobie wynalazcy“ Lavoisier i chemia. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: Wszystko nie tak Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Leo nie ćwiczy do szkolnego biegu przełajowego. Jest pewny, że ludzie o innym kolorze skóry są silniejsi, więc Gaspard i tak wygra. Leo nie ćwiczy do szkolnego biegu przełajowego. Jest pewny, że ludzie o innym kolorze skóry zawsze będą silniejsi i Gaspard dzięki temu wygra. Mily to nie przekonuje.

13:40

Magija: Wybierz kartę Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget wyciągają z rękawa kolejną zdumiewającą partię karcianych sztuczek! Jay i Bridget wyciągają z rękawa kolejną zdumiewającą partię karcianych sztuczek!

14:00

Kuchmistrzostwo: Dietetyczne batoniki z muesli Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Dwa przepisy – te same składniki. Muesli idealnie komponują się z mlekiem i jogurtem. Jak sprawić, żeby trzymały się w batoniku? Link próbuje po raz pierwszy zrobić dwa przepisy z tych samych składników. Muesli i otręby idealnie komponują się z mlekiem i jogurtem. Tylko jak sprawić, żeby trzymały się razem w dietetycznym batoniku?

14:15

Kuchmistrzostwo: Empanadas Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa tajemnicę delikatnego ciasta do pierożków empanada z mieloną wołowiną. Tu mniej znaczy więcej. Link odkrywa tajemnicę delikatnego ciasta do pierożków empanada z mieloną wołowiną. Tu mniej znaczy więcej: nie nacinać za bardzo, dolewać wodę stopniowo, umiarkowanie ugniatać.

14:30

Sportowe laboratorium: Pływanie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dajemy nura do „naukowego basenu”. Dr Heather opowiada o zjawisku zwanym oporem, a trójka uczestników szaleje w wodzie. Emma Sproule, zawodowa pływaczka, wraz z młodym Tyrusem i gospodarzem programu Nykeemem dają nura do „naukowego basenu”. Dr Heather opowiada o zjawisku zwanym oporem, a nasza trójka szaleje w wodzie.

14:45

Sportowe laboratorium: Kręgle Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Melissa, zawodowo grająca w kręgle, pokazuje Jennifer i Nykeemowi świetną technikę rzutu. Dr Heather opowiada o sile bezwładności. Jennifer to młoda, niezwykle utalentowana adeptka kręgli. Melissa, zawodowo uprawiająca tę dyscyplinę, pokazuje Jennifer i Nykeemowi świetną technikę rzutu. Dr Heather opowiada przy tej okazji o sile bezwładności.

15:00

Obłędne zwierzaki: Lecznicze larwy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy larwy mogą leczyć? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy larwy mogą leczyć? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Deskorolka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dla wielu deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To zaskakujące, że zwykła deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym dla milionów miłośników sportów ekstremalnych na całym świecie. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To i wiele więcej w tym odcinku!

15:30

Marvi Hammer: Syreny i jaskinie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. podróż do wnętrza Ziemi w poszukiwaniu nowych gatunków. W dzisiejszym odcinku m.in. podróż do wnętrza Ziemi w poszukiwaniu nowych gatunków.

16:00

Ekspres naukowców: Psi nos Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Dlaczego psy mają lepszy węch niż ludzie? Odpowiedź na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku. Dlaczego psy mają lepszy węch niż ludzie? Odpowiedź na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku.

16:30

W zwierciadle nauki: Zero Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Badamy liczbę zero, rozmawiając ze starożytnym Majem, i sprawiając, że inne liczby znikają. Zero, czyli nic? Badamy tę tajemniczą liczbę, rozmawiając ze starożytnym Majem, rozwiązując lizako-łamigłówki i sprawiając, że inne liczby znikają. Dlaczego zero jest tak ważną liczbą?

17:00

Wymyśl to!: Warzywna wyrzutnia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziewięcioletni Fraser zaprojektował urządzenie, które wystrzeli warzywa prosto do buzi. Nudny posiłek zmienia się w grę. Dziewięcioletni Fraser zaprojektował urządzenie, które wystrzeli warzywa prosto do buzi. Nudny posiłek zmienia się w grę. Chłopak wymyślił cztery metody strzału, dzięki którym „zjadanie witaminek” przestanie być nieprzyjemnym obowiązkiem.

17:30

Nauka na maksa: Elektromagnes Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil próbuje skonstruować jak najsilniejszy elektromagnes. Ponadto: wybiera się na biegun północny z kompasem w ręku. Phil próbuje skonstruować jak najsilniejszy elektromagnes. Ponadto: zabawa z ferrofluidem. Czarodzieje! Oraz Phil, który wybiera się na biegun północny z kompasem w ręku.

18:00

Wymyśl to!: Muzyczna droga Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Albert postanowił stworzyć drogę, która będzie wygrywała melodię znanego przeboju, kiedy najedzie się na nią z odpowiednią prędkością. Albert miał ambitny pomysł: drogę, która będzie wygrywała melodię znanego przeboju, kiedy najedzie się na nią z odpowiednią prędkością. Do budowy urządzenia reagującego na nacisk potrzebne były setki węży z pianą i rur. Jego muzyczny talent przetestował wózek golfowy.

18:30

Nauka na maksa: Wyścigi równoległe Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wóz do wyścigów typu „drag race”. Ponadto: zasady dynamiki Newtona, szybkie ściąganie obrusu oraz jaskiniowiec wyważający drzwi. Phil buduje mały wóz do wyścigów typu „drag race”, który porusza się za sprawą siły bezwładu. Następnie postanawia go podrasować. Ponadto: zasady dynamiki Newtona, błyskawiczne ściąganie obrusu oraz jaskiniowiec, który próbuje wyważyć drzwi.

19:00

Wymyśl to!: Ripperstik Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał. Dziesięcioletni Edmond podrasował swoją deskę, montując na niej silniczki elektryczne. Przy podjazdach wykorzystują one energię, zebraną podczas jazdy w dół. Kończący program wyścig z panem Metalem ma iście ognisty finał.

19:30

Nauka na maksa: Mini-szybowiec Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zamierza pokonać siłę ciążenia, ale podrasowanie mini-szybowca jest dosyć trudne. Ponadto: balony z helem i antygrawitacyjny szał! Phil zamierza pokonać siłę ciążenia, ale podrasowanie mini-szybowca okazuje się dosyć trudne. Ponadto: spadające jajko i dynia, balony z helem i antygrawitacyjny szał!

20:00

Mój Juliusz Verne: Mój Juliusz Verne Godziny emisji

program o sztuce Czas: 55min.

„Mój Juliusz Verne” to film dokumentalny o życiu i twórczości wybitnego francuskiego pisarza. Żaden z francuskich pisarzy nie jest tak uwielbiany, rozpoznawany ani częściej tłumaczony niż Juliusz Verne, nazywany również ""dziadkiem science fiction"". Na calym świecie ulice upamiętniają jego imię, nawet krater na Księżycu nazwano jego imieniem. Da

21:30

Cicha rewolucja: Cicha rewolucja Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 47min.

Inspirująca opowieść o dwojgu małych Singapurczykach, czekających na egzamin, który wpłynie na całe ich życie. Singapur zdaniem wielu ekspertów ma najlepszy system edukacyjny na świecie. Po co więc go zmieniać? Program opowiada inspirującą historię dwojga małych Singapurczyków, czekających na egzamin o niezwykle wysokiej stawce - test, który wpłynie na całe ich życie.

22:45

Płótno Hubble'a: Malowanie światłem i arcydzieło Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Aby zrozumieć zdjęcie z teleskopu, trzeba pojmować zasady zachowania światła w kosmosie. Wyjaśniamy, jak sfotografowano Mgławicę Oriona. Aby zrozumieć zdjęcie z teleskopu, trzeba pojmować zasady zachowania światła w kosmosie. Mgławica Oriona to największa grupa gwiazd w pobliżu Ziemi. Wyjaśniamy naukowe podstawy zdjęć mgławicy z dwóch wielkich teleskopów - Hubble'a i Spitzera.

23:25

Super nauka: Robotyka: Japonia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Roboty są integralną częścią naszego życia... Ale czy te urocze, inteligentne twory któregoś dnia zajmą nasze miejsce? Sprawdź to z nami! Roboty są integralną częścią naszego życia... Ale czy te urocze, inteligentne twory któregoś dnia zajmą nasze miejsce? Sprawdź to z nami!

00:00

Kod genetyczny: Księga życia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Sięgamy korzeniami do samych początków życia i pierwszych kręgowców. W programie zgłębiamy ten i inne tematy! Każdy człowiek nosi w swoim DNA całą historię życia na Ziemi. Zapraszamy na opowieść o naszym bezpośrednim związku z jego początkami. Zastanowimy się też, jaki wniosek płynie z faktu, że człowiek przez większą część swojego istnienia był gatunkiem zagrożonym.

00:55

Historia kobiet: Cywilizacja Godziny emisji

program historyczny Czas: 58min.

Amanda bada pierwsze prawa, które służyły kontrolowaniu kobiet. Odkrywa wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy. Amanda bada pierwsze kodeksy z Mezopotamii, zawierające prawa, które służyły kontrolowaniu statusu i zachowania kobiet. W tym pierwszy nakaz zasłaniania twarzy z 1350 r. p.n.e. Na Bliskim Wschodzie odkrywamy wyjątkowe kobiety, które same utorowały sobie drogę do władzy.

02:00

Surowa nauka: Owady i barometry Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” badacze mają za zadanie zbudowanie ochrony przeciw komarom i burzom. Poradzenie sobie na bezludnej wyspie jest nie lada wyzwaniem. Zespół naukowców musi zwyciężyć w walce z komarami i burzami. Pomóc może krem antybakteryjny przygotowany z roślin rosnących na wyspie. W tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) na kanale Da Vinci Learning ze śliny naukowca pozyskane zostaną kultury bakterii, a z roślin – olej. Za pomocą najprostszych...

02:30

Tajemnice kolorów: Biel: z nieba na ziemię Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 20min.

Dzisiejszy odcinek serii Da Vinci Learning poświęcony jest kolorowi białemu. Dzisiejszy odcinek serii Da Vinci Learning poświęcony jest kolorowi białemu.

03:00

Rewolucja Robotów: Rewolucja Robotów Godziny emisji

program technologiczny Czas: 53min.

Czołowy specjalista od AI i robotyki udoskonala pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota. Zapraszamy na nowoczesny film dokumentalny o hybrydowej formule, który opowiada o czołowym specjaliście od sztucznej inteligencji i robotyki. Pokażemy, jak stara się udoskonalić pierwszego wchodzącego w prawdziwą interakcję społeczną humanoidalnego robota.

04:00

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

05:00

Płótno Hubble'a: Oko patrzącego i rozkwitający wszechświat Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Śmiała akcja ratuje teleskop Hubble'a, a jego zdjęcia mgławic pomagają astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy. Teleskop Hubble'a umieszczono wysoko, aby jego działania nie zakłócała ziemska atmosfera. Plan mógł się nie powieść przez defekt aparatu. Monet malował lilie, Hubble robi zdjęcia mgławicom planetarnym. Pomogły ony astronomom zrozumieć, jak rodzą się i umierają gwiazdy.

05:30

Super nauka: Klonowanie: Seul Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Jak koreańscy naukowcy sklonowali po raz pierwszy psa? Jakich innych cudów dokonano w tym kraju, stosując techniki klonowania? Jak koreańscy naukowcy sklonowali po raz pierwszy psa? Jakich innych cudów dokonano w tym kraju, stosując techniki klonowania?

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info