Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-11 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Pasteur i mikroorganizmy Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W programie „Byli sobie wynalazcy“ o Ludwiku Pasteur i jego badaniach nad mikroorganizmami. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Właściwe słowa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Do pokoju Mily wlatuje papuga, przez co Mily zastanawia się: czy papugi rozmawiają tak jak ludzie? Jeśli tak, to jakim mówią językiem? Do pokoju Mily wlatuje papuga, przez co Mily zastanawia się: czy papugi rozmawiają tak jak ludzie? Jeśli tak, to jakim mówią językiem?

06:40

Magija: Szalone asy Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay wyciąga asy z talii, a szalone sztuczki z rękawa! Jay wyciąga asy z talii, a szalone sztuczki z rękawa!

07:00

Kuchmistrzostwo: Lasagna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zaprasza na warzywną lasagnę: trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta. Palce lizać! Dziś serwujemy warzywną lasagnę. Wystarczą zwykłe składniki, kuchenka i trochę czasu. I oto trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta – palce lizać!

07:15

Kuchmistrzostwo: Tarta cytrynowa z bezą Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Zwieńczeniem tarty cytrynowej jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek. Dziś w karcie tarta cytrynowa z bezą, słodko-gorzki majstersztyk. Jego zwieńczeniem jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek i wytłumaczy ten proces naukowo.

07:30

Sportowe laboratorium: Lacrosse Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, uczy się od Kelsey, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę strzału. Nykeem i Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, próbują poprawić celność strzałów. Dr Heather posyła na pomoc Kelsey, zawodowo uprawiającego tę dyscyplinę. Dowiemy się, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę uderzenia.

07:45

Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

John chce idealnie podkręcić piłkę. Dr Heather wysyła na pomoc futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. John to dwunastoletni rozgrywający, który chce rzucić idealnie podkręconą piłkę. Dr Heather wysyła mu na pomoc zawodowego futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. Tymczasem Nykeem z pewnymi oporami rozpoczyna ciężki trening.

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Ludwik Pasteur i ukryty świat mikroorganizmów Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Zaraza zmienia otaczający las w pustkowie. Ludwik Pasteur dowodzi jednak, że jest ono pełne życia. Baron zwiedza las pełen roślin i zwierząt, gdy zaraza zmienia ten barwny świat w pustkowie. Ludwik Pasteur, odkrywca mikrobów, pokazuje mu jednak, że pustynia jest pełna żywych, choć niewielkich organizmów.

08:30

Gra z głową : Nasz niezwykły mózg Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Nasze reakcje i działania to efekt złożonych procesów myślowych. Perspektywa potrafi zmienić nasz ogląd rzeczywistości. Nasze reakcje i działania nie są przypadkowe: to efekt złożonych procesów myślowych. Kształt, barwa i perspektywa potrafią zmienić nasz ogląd rzeczywistości. Jedno jest pewne – nasze mózgi są niezwykłe!

09:00

Artzooka: Kiwające głową figurki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi figurki, kiwające głowami, papier do pakowania z balonów oraz ćwiczy rysowanie mowy ciała. Jeremie robi figurki, kiwające głowami, papier do pakowania z balonów oraz ćwiczy rysowanie mowy ciała.

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Odżywianie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Czy zdrowa żywność wspomaga nasz rozwój? Dlaczego jedzenie każdemu smakuje inaczej? Harrison poszuka odpowiedzi na te i inne pytania! Ręka do góry, kto lubi brokuły! A tak na serio: czy wiecie, w jaki sposób śmieciowe jedzenie nas oszukuje? Dlaczego jedzenie każdemu smakuje inaczej? Harrison poszuka odpowiedzi na te pytania i poradzi, co trzeba jeść, żeby być dużym, silnym i mądrym!

10:00

Wymyśl to!: Finał Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Jurorzy wybierają zwycięzcę spośród dziewięciu najlepszych wynalazków. Który sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów? Jurorzy, w tym prawnik patentowy, organizacja Icehouse Business Incubator i śmiały przedsiębiorca Mad Butcher, wybierają zwycięzcę spośród dziewięciu najlepszych wynalazków. Który sprytny młody konstruktor dostanie patent i 10 000 dolarów?

10:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Maskotka mutant i Von Wyrzutek Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

By cofnąć mutację świnki morskiej, dzieciaki odwołują się do genetyki. Von Śruba opuszcza ekipę i popada w poważne tarapaty. Gdy świnka morska przeobraża się w wielkiego puszystego potwora, dzieciaki odnajdują sposób na cofnięcie mutacji dzięki genetyce. Von Śruba czuje się niedoceniany i zbytnio eksploatowany. Opuszcza ekipę Sekretnego Laboratorium i popada w poważne tarapaty.

11:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Śluz Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czym jest ciecz nienewtonowska? Dlaczego ludzie boją się śluzu? Jak wykonać domowym sposobem dekoracje na Halloween? Czym jest ciecz nienewtonowska? Co łączy fikcyjnego Cthulhu ze śluzem? Dlaczego ludzie boją się tego drugiego? Jak wykonać domowym sposobem dekoracje na Halloween? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

11:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Bączki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dlaczego bączek wiruje i się nie przewraca? Które prawo fizyki za to odpowiada? W jaki sposób pomaga statkom i samolotom utrzymać kurs? Dlaczego bączek wiruje i się nie przewraca? Zgodnie z którym prawem mechaniki się zachowuje? Dlaczego wymyślono go w starożytnych Chinach? W jaki sposób pomaga statkom i samolotom utrzymać kurs? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

11:20

GEOlino: Sierociniec na wyprawie arktycznej Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Na Grenlandii stoi najdalej wysunięty na północ sierociniec. Dziesięcioro dzieci jedzie na biegun północny, aby lepiej radzić sobie w życiu. Na Grenlandii stoi najdalej wysunięty na północ sieroniciec na Ziemi. Mieszka tu dziesięcioro dzieci, każde z trudnej rodziny. Dwumiesięczna wyprawa na biegun północny nauczy je radzić sobie w skrajnych warunkach – a także na co dzień.

11:40

GEOlino: Dzicy jeźdźcy Joaquima Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Na farmie Joaquima dzieci mogą cieszyć się dzieciństwem, ale uczą się też odpowiedzialności. Każde opiekuje się własnym koniem. Zanim 10-letni Luam trafił na farmę Joaquima, większość życia spędził na ulicy. Tutaj dzieci dostają szansę na nowe życie. Mogą cieszyć się dzieciństwem, ale uczą się też odpowiedzialności. Każde opiekuje się własnym koniem.

12:00

Obłędne zwierzaki: Ogon, który mówi Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy ogon potrafi mówić? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy ogon potrafi mówić? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Jo-jo Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Jo-jo – wspaniała zabawka, która podbiła świat. Skąd pochodzi? Dlaczego stała się tak popularna? W czym znalazła zastosowanie? Jo-jo – wspaniała zabawka, która podbiła świat. Skąd pochodzi? Dlaczego stała się tak popularna? W czym znalazła zastosowanie we współczesnym świecie? W tym odcinku poznasz historię jo-jo.

12:30

Marvi Hammer: Lamparty morskie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o lampartach morskich, sępach plamistych i gibonach. W dzisiejszym odcinku m.in. o lampartach morskich, sępach plamistych i gibonach.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Tomasz Edison i nauka stosowania Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W programie „Byli sobie wynalazcy“ o Tomaszu Edisonie i nauce stosowanej. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: Do pracy Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily robi z mamą przyjęcie na urodziny Loli, gdy nagle do mamy dzwoni ktoś z pracy. Mily zastanawia się: dlaczego praca jest taka ważna? Mily robi z mamą przyjęcie na urodziny Loli, gdy nagle do mamy dzwoni ktoś z pracy. Co za pech! Mily zastanawia się: dlaczego praca jest taka ważna?

13:40

Magija: Kredki-wariatki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget z magicznym skutkiem mieszają czary z kredkami! Jay i Bridget z magicznym skutkiem mieszają czary z kredkami!

14:00

Kuchmistrzostwo: Makaron z serem Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Podstawą makaronu z serem jest sos. Zadziwiające, ile można się dowiedzieć na podstawie takiej prostej, kleistej mazi. Link gotuje roux, czyli połączenie masła i mąki, podstawę sosu, którym polejemy pyszny makaron. Zadziwiające, ile można się dowiedzieć na podstawie takiej prostej, kleistej mazi.

14:15

Kuchmistrzostwo: Pizza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

14:30

Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, udoskonalają technikę skoku wzwyż. Dr Heather tłumaczy jej naukowe podstawy. Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, ćwiczą skok wzwyż. Dr Heather tłumaczy naukowe podstawy techniki zwanej Fosbury flop. Jillian, zawodowa sportsmenka, pomoże Jaden wskoczyć na wyższy poziom.

14:45

Sportowe laboratorium: Narty wodne Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather i Charlie, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej ekipie, że dzięki sile dośrodkowej można pędzić szybciej niż motorówka. Nykeema czeka szalona jazda na nartach wodnych z młodym pasjonatem tej dyscypliny, Russellem. Dr Heather i Charlie Newlands, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej parze, że dzięki sile dośrodkowej mogą pędzić szybciej niż motorówka.

15:00

Obłędne zwierzaki: Niebywale giętka ośmiornica Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak giętka potrafi być ośmiornica? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak giętka potrafi być ośmiornica? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Lalka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co było pierwsze: lalka czy homo sapiens? Które lalki czczono jako bożki? Czy lalki-roboty wyznaczają początek ery sztucznej inteligencji? To najstarsza znana zabawka na świecie! Co było pierwsze: lalka czy homo sapiens? Które lalki czczono jako bożki? Które budziły w ludziach strach? Czy lalki-roboty wyznaczają początek ery sztucznej inteligencji? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

15:30

Marvi Hammer: Sahara i foka Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku: Sahara, jedno z najbardziej suchych miejsc na świecie. Ponadto: osierocona foczka. W dzisiejszym odcinku: Sahara, jedno z najbardziej suchych miejsc na świecie. Ponadto: osierocona foczka.

16:00

Ekspres naukowców: Wilki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Jak naprawdę niebezpieczne są wilki? Thomas i Kati odpowiedzą dziś na to i inne pytania. Jak naprawdę niebezpieczne są wilki? Thomas i Kati odpowiedzą dziś na to i inne pytania.

16:30

W zwierciadle nauki: Wykreślanie mapy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. W tym odcinku założy też orkiestrę, spyta gargulca o drogę i zobaczy mapę z pirackim skarbem.

17:00

Wymyśl to!: Łyżwy rakietowe Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Adam z pomocą dorosłych uczonych konstruuje działające łyżwy odrzutowe. Adam chciał się szybciej ślizgać po lodzie. Dlatego z pomocą dorosłych uczonych konstruuje prawdziwe łyżwy odrzutowe. Musi tylko znaleźć wariata, który zechce je przetestować.

17:30

Nauka na maksa: Błyskawica Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil produkuje błyskawice oraz ujarzmia ich moc, dzięki czemu klei do siebie różne rzeczy, unosi je i sprawia, że włosy stają dęba! Elektrostatyka! To ona kryje się za błyskawicami – tymi, które uderzają z nieba i tymi, które naukowcy uzyskują w laboratorium. Ponadto: Phil ujarzmia moc błyskawicy i klei do siebie różne rzeczy, unosi je i sprawia, że włosy stają dęba!

18:00

SciQ: Czym jest dźwięk? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Przyjrzymy się dziś naturze dźwięku, a jedno z prowadzących spróbuje załapać się do zespołu rockowego. Przyjrzymy się dziś naturze dźwięku, a jedno z prowadzących spróbuje załapać się do zespołu rockowego. Czym jest dźwięk? Jakie odgłosy nie docierają do naszych uszu? Na jakiej zasadzie działa nasz głos?

18:30

Mati, Dada i sztuka: Giotto Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada ratują ptaszka, który zabłądził w czasie. Przy okazji poznają dzieje świętego Franciszka. Mati i Dada ratują ptaszka, który zabłądził w czasie. Przy okazji poznają dzieje świętego Franciszka.

18:40

Naukowe dowody: Dźwięk Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Mnichowi Thi Yain Da z Birmy w trakcie medytacji często przeszkadza hałas. W tym odcinku dowiaduje się, skąd pochodzi dźwięk. Mnichowi Thi Yain Da z Birmy w trakcie medytacji często przeszkadza hałas. W tym odcinku dowiaduje się, skąd pochodzi dźwięk, oraz dlaczego potrafimy go usłyszeć i zobaczyć.

19:00

Historia sztuki: Świadomość i odrodzenie: włoski Renesans, XIV-XVI wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Dante zapowiadał nową epokę, Petrarka chciał zerwać ze średniowieczem, Boccaccio krytykował Watykan. Tak zaczął się renesans w sztuce. Florencja to kolebka Odrodzenia, wydała wielu geniuszy literatury i sztuki. Dante zwiastował nadejście nowej epoki, Petrarka chciał zerwać ze średniowieczem, Boccaccio krytykował Watykan. Humanizm dał sygnał, od którego zaczął się renesans w sztuce.

19:30

Nauka na maksa: Najgłośniejszy dźwięk Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil chce zapanować nad dźwiękiem i wydaje jak najgłośniejszy odgłos. Ponadto: zatańcz w „błotku” ze skrobi kukurydzianej i zbij kieliszek! Phil próbuje poskromić dźwięk i wydać z siebie możliwie najgłośniejszy odgłos. Ponadto: zatańcz w „błotku” ze skrobi kukurydzianej, zbij kieliszek i ułóż wzory z piasku, a wszystko to za pomocą potęgi dźwięku!

20:00

Wielcy marzyciele: Juliusz Verne. Podróż całego życia Godziny emisji

program historyczny Czas: 51min.

Film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć. Kto z nas nie marzył o podróżowaniu dookoła świata z Fileasem Foggiem i Jeanem Passepartou? O pływaniu w głębinach z kapitanem Nemo? Niniejszy film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć.

21:15

Vivaldi: zagadka „Czterech pór roku”: Vivaldi: zagadka „Czterech pór roku” Godziny emisji

program o sztuce Czas: 49min.

Jakim cudem XVIII-wieczny wenecki duchowny wynalazł rocka? I dlaczego po skomponowaniu największego przeboju epoki zniknął na ponad 200 lat? Jakim cudem XVIII-wieczny wenecki duchowny wynalazł rocka? I dlaczego po skomponowaniu największego przeboju epoki zniknął na ponad 200 lat? Rick Wakeman poszuka odpowiedzi w nietuzinkowej biografii i twórczości Antonia Vivaldiego.

22:20

Płótno Hubble'a: Kolor i fioletowe końcówki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Czy barwy wyjaśnia budowę wszechświata? Wielkie gwiazdy wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości. Każdy obraz z Hubble'a jest początkowo czarno-biały. W jaki sposób barwy wyjaśniają budowę wszechświata? Nie każda gwiazda umiera po cichu. Największe wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości.

22:55

Lot bociana: Lot bociana Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Polećcie za bocianami w ich corocznej jesiennej podróży z Europy Środkowej do Afryki! Film dokumentalny, który umożliwia nam lot tropem bocianów w ich corocznej jesiennej podróży z Europy Środkowej do Afryki oraz przedstawia cykl życiowy tych ptaków.

00:00

Kod genetyczny: Łamanie kodu Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Dzięki odszyfrowaniu genomu zaczęliśmy pojmować kierowany przez DNA proces, bez którego niczym byśmy się od siebie nie różnili. Dzięki odszyfrowaniu genomu zaczęliśmy pojmować kierowany przez DNA proces, bez którego niczym byśmy się od siebie nie różnili. Program przedstawia największy projekt naukowy w historii, uświadamiający nam, jak zadziwiającym i skomplikowanym gatunkiem jest człowiek.

00:55

Historia kobiet: Oddzielenie Godziny emisji

program historyczny Czas: 59min.

Amanda bada rolę kobiet w konfucjańskiej i buddyjskiej Azji. Tamtejszy ideał cnotliwości do dziś rzuca cień na życie Azjatek. Amanda bada rolę kobiet w konfucjańskiej i buddyjskiej Azji. Tamtejszy ideał cnotliwości oraz zdecydowany podział między sferą żeńską – domem – oraz męską – światem biznesu i polityki – do dziś uderza w mieszkające w Azji kobiety.

02:00

Surowa nauka: Czas i przekaźniki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Surowa nauka“ nasi naukowcy muszą zdołać porozumieć się między sobą za pomocą prostych urządzeń. W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Surowa nauka” (Rough Science) nasi naukowcy muszą zdołać komunikować się bez pomocy nowoczesnych przyrządów, podczas gdy cześć załogi znajduje się po drugiej stronie wyspy. Jest to wielkie wyzwanie dla naukowców znajdujących się na wyspie. Kolejne wyzwanie to zbudowanie latawca z liści roślin, który miąłby być...

02:30

Tajemnice kolorów: Zieleń: od życia do śmierci Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 19min.

W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem i odcieniami zieleni. W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem i odcieniami zieleni.

03:00

Mój Juliusz Verne: Mój Juliusz Verne Godziny emisji

program o sztuce Czas: 55min.

„Mój Juliusz Verne” to film dokumentalny o życiu i twórczości wybitnego francuskiego pisarza. Żaden z francuskich pisarzy nie jest tak uwielbiany, rozpoznawany ani częściej tłumaczony niż Juliusz Verne, nazywany również ""dziadkiem science fiction"". Na calym świecie ulice upamiętniają jego imię, nawet krater na Księżycu nazwano jego imieniem. Da

04:00

Cicha rewolucja: Cicha rewolucja Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 47min.

Inspirująca opowieść o dwojgu małych Singapurczykach, czekających na egzamin, który wpłynie na całe ich życie. Singapur zdaniem wielu ekspertów ma najlepszy system edukacyjny na świecie. Po co więc go zmieniać? Program opowiada inspirującą historię dwojga małych Singapurczyków, czekających na egzamin o niezwykle wysokiej stawce - test, który wpłynie na całe ich życie.

05:00

Płótno Hubble'a: Malowanie światłem i arcydzieło Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Aby zrozumieć zdjęcie z teleskopu, trzeba pojmować zasady zachowania światła w kosmosie. Wyjaśniamy, jak sfotografowano Mgławicę Oriona. Aby zrozumieć zdjęcie z teleskopu, trzeba pojmować zasady zachowania światła w kosmosie. Mgławica Oriona to największa grupa gwiazd w pobliżu Ziemi. Wyjaśniamy naukowe podstawy zdjęć mgławicy z dwóch wielkich teleskopów - Hubble'a i Spitzera.

05:30

Super nauka: Robotyka: Japonia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Roboty są integralną częścią naszego życia... Ale czy te urocze, inteligentne twory któregoś dnia zajmą nasze miejsce? Sprawdź to z nami! Roboty są integralną częścią naszego życia... Ale czy te urocze, inteligentne twory któregoś dnia zajmą nasze miejsce? Sprawdź to z nami!

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info