Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-12 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Tomasz Edison i nauka stosowania Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W programie „Byli sobie wynalazcy“ o Tomaszu Edisonie i nauce stosowanej. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Do pracy Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily robi z mamą przyjęcie na urodziny Loli, gdy nagle do mamy dzwoni ktoś z pracy. Mily zastanawia się: dlaczego praca jest taka ważna? Mily robi z mamą przyjęcie na urodziny Loli, gdy nagle do mamy dzwoni ktoś z pracy. Co za pech! Mily zastanawia się: dlaczego praca jest taka ważna?

06:40

Magija: Kredki-wariatki Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget z magicznym skutkiem mieszają czary z kredkami! Jay i Bridget z magicznym skutkiem mieszają czary z kredkami!

07:00

Kuchmistrzostwo: Makaron z serem Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Podstawą makaronu z serem jest sos. Zadziwiające, ile można się dowiedzieć na podstawie takiej prostej, kleistej mazi. Link gotuje roux, czyli połączenie masła i mąki, podstawę sosu, którym polejemy pyszny makaron. Zadziwiające, ile można się dowiedzieć na podstawie takiej prostej, kleistej mazi.

07:15

Kuchmistrzostwo: Pizza Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

07:30

Sportowe laboratorium: Skok wzwyż Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, udoskonalają technikę skoku wzwyż. Dr Heather tłumaczy jej naukowe podstawy. Nykeem i Jaden, młoda gwiazda lekkoatletyki, ćwiczą skok wzwyż. Dr Heather tłumaczy naukowe podstawy techniki zwanej Fosbury flop. Jillian, zawodowa sportsmenka, pomoże Jaden wskoczyć na wyższy poziom.

07:45

Sportowe laboratorium: Narty wodne Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather i Charlie, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej ekipie, że dzięki sile dośrodkowej można pędzić szybciej niż motorówka. Nykeema czeka szalona jazda na nartach wodnych z młodym pasjonatem tej dyscypliny, Russellem. Dr Heather i Charlie Newlands, dzisiejszy zawodowiec, uzmysławiają naszej parze, że dzięki sile dośrodkowej mogą pędzić szybciej niż motorówka.

08:00

Ekspres naukowców: Wilki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Jak naprawdę niebezpieczne są wilki? Thomas i Kati odpowiedzą dziś na to i inne pytania. Jak naprawdę niebezpieczne są wilki? Thomas i Kati odpowiedzą dziś na to i inne pytania.

08:30

W zwierciadle nauki: Wykreślanie mapy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. W tym odcinku założy też orkiestrę, spyta gargulca o drogę i zobaczy mapę z pirackim skarbem.

09:00

Wymyśl to!: Łyżwy rakietowe Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Adam z pomocą dorosłych uczonych konstruuje działające łyżwy odrzutowe. Adam chciał się szybciej ślizgać po lodzie. Dlatego z pomocą dorosłych uczonych konstruuje prawdziwe łyżwy odrzutowe. Musi tylko znaleźć wariata, który zechce je przetestować.

09:30

Nauka na maksa: Błyskawica Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil produkuje błyskawice oraz ujarzmia ich moc, dzięki czemu klei do siebie różne rzeczy, unosi je i sprawia, że włosy stają dęba! Elektrostatyka! To ona kryje się za błyskawicami – tymi, które uderzają z nieba i tymi, które naukowcy uzyskują w laboratorium. Ponadto: Phil ujarzmia moc błyskawicy i klei do siebie różne rzeczy, unosi je i sprawia, że włosy stają dęba!

10:00

Zręczne pomysły: Ochrona owoców Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zabezpieczyć owoce przed obtłuczeniem, jak sporządzić kraba łapiącego zdjęcia i jak przetestować w grze umiejętność rzucania! Jak zabezpieczyć owoce przed obtłuczeniem, jak sporządzić kraba łapiącego zdjęcia i jak przetestować w grze umiejętność rzucania!

10:20

Zręczne pomysły: Wisior z chleba Godziny emisji

program o sztuce Czas: 14min.

Jak wykonać przyczepianą do lodówki tablicę, jak przerobić czerstwy chleb na fantastyczną zawieszkę i jak zawadiacko przyrządzić zupę! Jak wykonać przyczepianą do lodówki tablicę, jak przerobić czerstwy chleb na fantastyczną zawieszkę i jak zawadiacko przyrządzić zupę!

10:40

Mily Pytalska: Cii! Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily będzie musiała deklamować wiersz przed klasą i szuka cichego miejsca do nauki. Zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę? Mily musi się nauczyć wiersza, który będzie deklamować przed klasą. Szukając cichego miejsca, w którym się skoncentruje, zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę?

10:55

Artzooka: Ukryta warstwa Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie pokazuje, jak dodać ukrytą warstwę do obrazka, wystraszyć potwory z szafy oraz lepi ludziki z plasteliny i gałązek. Jeremie pokazuje, jak dodać ukrytą warstwę do obrazka, wystraszyć potwory z szafy oraz lepi ludziki z plasteliny i gałązek.

11:25

Wszystko dla małych: Sztuczne tęcze i cudowna woda Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Madi i znaczenie wody, Jameson i tęcze, Christian i obraz, Lindsay i ciasto na kiju. Madi wyjaśnia, dlaczego woda jest tak ważna dla ludzi i zwierząt, Jameson wytwarza tęczę z zaledwie trzech kolorów, Christian maluje obraz, rzucając kulkę z farbę na kawałek zużytego papieru, a Lindsay piecze ciasto na kiju.

12:00

Obłędne zwierzaki: Niebywale giętka ośmiornica Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak giętka potrafi być ośmiornica? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak giętka potrafi być ośmiornica? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Lalka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co było pierwsze: lalka czy homo sapiens? Które lalki czczono jako bożki? Czy lalki-roboty wyznaczają początek ery sztucznej inteligencji? To najstarsza znana zabawka na świecie! Co było pierwsze: lalka czy homo sapiens? Które lalki czczono jako bożki? Które budziły w ludziach strach? Czy lalki-roboty wyznaczają początek ery sztucznej inteligencji? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

12:30

Marvi Hammer: Sahara i foka Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku: Sahara, jedno z najbardziej suchych miejsc na świecie. Ponadto: osierocona foczka. W dzisiejszym odcinku: Sahara, jedno z najbardziej suchych miejsc na świecie. Ponadto: osierocona foczka.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Marconi i fale radiowe Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W programie „Byli sobie wynalazcy“ o Marconim i falach radiowych. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: A, E, I, O, U Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily ma walczyć z Maceo podczas konkursu ortograficznego, ale męczy ją ból zęba. Zastanawia się: dlaczego czujemy ból? Mily ma walczyć z Maceo podczas konkursu ortograficznego, ale męczy ją ból zęba. Nie chce iść do dentysty, żeby nie ominął jej konkurs i zastanawia się: dlaczego tak właściwie czujemy ból?

13:40

Magija: Oszałamiająca matemagika Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Matemagiki Jaya ciąg dalszy, tym razem z dodatkiem telepatii! Matemagiki Jaya ciąg dalszy, tym razem z dodatkiem telepatii!

14:00

Kuchmistrzostwo: Sałata Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Część liści zwiędła: winna była oliwa. Link testuje na sałacie trzy sosy: vinaigrette, vinaigrette sojowy i kremowy ranczerski. Liście w vinaigrette szybko zwiędły: nauka podpowiada, że winna była oliwa.

14:15

Kuchmistrzostwo: Torcik truskawkowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link połączy biszkopciki, zmiksowane truskawki i bitą śmietanę. Efekt: torcik truskawkowy. Potrzebne są schłodzone narzędzia. Link upiekł biszkopciki, do których postanowił dodać warstwy zmiksowanych truskawek i bitej śmietany. Efekt: torcik truskawkowy. Do odpowiedniego ubicia potrzebne są schłodzone narzędzia.

14:30

Sportowe laboratorium: Piłka nożna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Legendarny Dwayne De Rosario pokazuje, jak kopać piłkę. Dr Heather opisuje energię kinetyczną, dzięki której Dwayne kopie tak mocno. Legendarny zawodowiec Dwayne De Rosario pokazuje jak kopać piłkę Sophie, jedenastoletniej miłośniczce futbolu. Dr Heather objaśnia, czym jest energia kinetyczna, dzięki której Dwayne kopie tak mocno.

14:45

Sportowe laboratorium: Lekkoatletyka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młoda sprinterka Anjelina chce szybciej ruszać z bloków. Dr Heather opowiada o środku ciężkości i nagle bieganie staje się lżejsze! Anjelina to młoda sprinterka, która chce szybciej ruszać z bloków. Ashlea, zawodowa lekkoatletka, ma dla niej kilka świetnych rad, a dr Heather opowiada o środku ciężkości. Dzięki tej wiedzy bieganie staje się nagle lżejsze!

15:00

Obłędne zwierzaki: Miej oko na lisa Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy da się podpatrzeć lisy we własnym ogródku? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy da się podpatrzeć lisy we własnym ogródku? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Kreda Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czym są rysunki chodnikowe? Czemu pałeczki kredy rzadko kiedy zawierają główny składnik kredy? Co łączy malowidła skalne i freski? Czym są rysunki chodnikowe? Czemu pałeczki kredy rzadko kiedy zawierają węglan wapnia, główny składnik kredy? Co wybrać do rysowania: pastele czy sangwiny? Co łączy malowidła skalne i freski? To wszystko i wiele więcej w tym odcinku!

15:30

Marvi Hammer: Ściana i Alaska Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Wyobrażacie sobie życie bez telewizora, lodówki i kanalizacji? Pewna rodzina mieszkająca w dzikich ostępach Alaski - owszem. Wyobrażacie sobie życie bez telewizora, lodówki i kanalizacji? Pewna rodzina mieszkająca w dzikich ostępach Alaski - owszem.

16:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Brak chemii i Kudłate kuriozum Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci budują przyjaciółkę-robota dla smutnego Von Śruby. Gdy Angie i jej pies zamieniają się ciałami, rozpętuje się chaos. Von Śruba jest smutny, więc dzieci budują dla niego przyjaciółkę-robota, żeby dotrzymywała mu towarzystwa. Robot okazuje się zbyt zaawansowany i konieczna jest interwencja. Gdy w wyniku dziwacznego wypadku Angie i jej pies zamieniają się ciałami, rozpętuje się chaos.

16:30

Artzooka: Sztuka odcisków Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi dzieło z odcisków palców, marionetkę ze spaghetti westernu oraz ozdabia koszulki. Jeremie robi dzieło z odcisków palców, marionetkę ze spaghetti westernu oraz ozdabia koszulki.

17:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Słońce Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Słońce - największa gwiazda naszego Układu Słonecznego, bez której niemożliwe byłoby życie na Ziemi. Harrison przyjrzy się jej z bliska! Słońce - największa gwiazda naszego Układu Słonecznego, bez której niemożliwe byłoby życie na Ziemi. Harrison przyjrzy się jej z bliska i odkryje, że wszystko, przynajmniej pośrednio, jest napędzane energią słoneczną. Jakie jeszcze tajemnice kryje Słońce?

17:30

Mily Pytalska: Normalność Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily jako jedyna przychodzi na bal przebierańców bez przebrania. Czuje się głupio i zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym? Mily dostaje zaproszenie na bal przebierańców, ale nie chcę głupio ubrać. Jako jedyna przychodzi bez przebrania, ale to właśnie ona czuje się głupio. Zastanawia się: co decyduje o byciu normalnym?

17:45

Historia sztuki: Trzej giganci Renesansu: sztuka pełnego Renesansu we Włoszech Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Kultura antyku ożyła we Włoszech w XIV w. Czołowymi postaciami renesansu, opartego na humanizmie, byli Leonardo, Michał Anioł i Rafael. Kultura antyku ożyła ponownie we Włoszech w XIV w. Czołowymi postaciami renesansu byli Leonardo, Michał Anioł i Rafael. Zadziwili świat swoimi dziełami, pomysłowością i pasją tworzenia. Ideały humanizmu rozprzestrzeniły się po całej Europie.

18:20

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Bracia Lumiere i pudełko pełne marzeń Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Pierwszy kinematograf gromadził tłumy ciekawskich. Tymczasem zniknięcie przyjaciela barona stawia przyszłość teatru pod znakiem zapytania. Kinematograf to pierwsze urządzenie, które potrafiło uchwycić i odtworzyć ruchome obrazy. Ten cudowny przyrząd gromadził przed Café de Paris tłumy. Jeden z przyjaciół barona znika w dziwnych okolicznościach, co stawia przyszłość teatru pod znakiem zapytania.

18:55

SciQ: Jak działa magia kina? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący badają efekty specjalne, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę. Prowadzący badają efekty specjalne i dźwiękowe, makijaż, popisy kaskaderskie i pirotechniczne. Poznają sztuczki, za pomocą których oszukuje się kamerę.

19:30

Historia sztuki: Reakcje na Renesans w innych krajach: odrodzenie w Wenecji i na północy Europy Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Artyści z północy Europy przekuli tradycję gotyku w realizm. Była to tamtejsza reakcja na włoskie Odrodzenie. W Niderlandach i Niemczech rozkwitało renesansowe malarstwo. Artyści z północy Europy przekuli tradycję gotyku w realizm, czyli nurt, który zachwycał dbałością o szczegół. Była to tamtejsza reakcja na włoskie Odrodzenie.

20:00

Wielcy marzyciele: Leonardo. W poszukiwaniu prawdy Godziny emisji

program historyczny Czas: 53min.

Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez Renesans, epokę Leonarda Da Vinci, do źródeł nauki i sztuki. Leonardo Da Vinci naszkicował pierwszy prototyp helikoptera, namalował najbardziej tajemnicze dzieło sztuki w dziejach świata i badał ludzką anatomię. Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez epokę Renesansu, do źródeł nauki i sztuki.

21:15

Wszystko i nic: Wszystko i nic: Nic Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Czym jest „nic”? Jim Al-Khalili dociera do celu, odkrywając jedną z najgłębszych prawd na temat świata: wszystko wzięło się z niczego. Czym jest „nic”? Jim Al-Khalili dociera do celu, odkrywając być może najgłębszą prawdę na temat naszej rzeczywistości: wszystko wzięło się z niczego. Z kwantowego, mikroskopijnego świata wyrósł wszechświat, w którym mieszkamy. Jim może nam to wszystko udowodnić.

22:40

Muzyka liczb pierwszych: Odcinek 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Da Vinci Learning przedstawia: „Muzykę liczb pierwszych”. W tym odcinku przedstawimy znaną pracę badawczą matematyka Bernharda Riemanna. Co nazywamy liczbami pierwszymi, co czyni je wyjątkowymi i jakie maja znaczenie w życiu codziennym? W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Muzyka liczb pierwszych” angielski profesor matematyki Marcus du Sautoy przedstawia nam znaczenie odkrycia niemieckiego matematyka Bernharda Riemanna, które jest tak samo ważne jak Einsteina forma E=mc². By poznać...

23:20

e² Design: Recykling budowlany w Holandii Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu, tworząc przeciwwagę dla zagrożeń „urban sprawl”. Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu. Osiedle, stanowiące przeciwwagę dla zagrożeń podmiejskiego „urban sprawl”, to przykład maksymalnego wykorzystania przestrzeni z zachowaniem prywatności oraz pomysłowego użycia szerokich szlaków wodnych.

00:00

Wielcy marzyciele: Juliusz Verne. Podróż całego życia Godziny emisji

program historyczny Czas: 51min.

Film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć. Kto z nas nie marzył o podróżowaniu dookoła świata z Fileasem Foggiem i Jeanem Passepartou? O pływaniu w głębinach z kapitanem Nemo? Niniejszy film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć.

01:00

Vivaldi: zagadka „Czterech pór roku”: Vivaldi: zagadka „Czterech pór roku” Godziny emisji

program o sztuce Czas: 49min.

Jakim cudem XVIII-wieczny wenecki duchowny wynalazł rocka? I dlaczego po skomponowaniu największego przeboju epoki zniknął na ponad 200 lat? Jakim cudem XVIII-wieczny wenecki duchowny wynalazł rocka? I dlaczego po skomponowaniu największego przeboju epoki zniknął na ponad 200 lat? Rick Wakeman poszuka odpowiedzi w nietuzinkowej biografii i twórczości Antonia Vivaldiego.

02:00

Płótno Hubble'a: Kolor i fioletowe końcówki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Czy barwy wyjaśnia budowę wszechświata? Wielkie gwiazdy wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości. Każdy obraz z Hubble'a jest początkowo czarno-biały. W jaki sposób barwy wyjaśniają budowę wszechświata? Nie każda gwiazda umiera po cichu. Największe wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości.

02:30

Super nauka: Fajerwerki: Chiny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Zobacz, jak powstają chińskie fajerwerki, jak ewoluowały na przestrzeni wieków i jak będą wyglądały w przyszłości! Zobacz, jak powstają chińskie fajerwerki, jak ewoluowały na przestrzeni wieków i jak będą wyglądały w przyszłości!

03:00

Gatunki zagrożone: Manat rzeczny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen i Mark szukają w Amazonii manata rzecznego. Dołączają do akcji uwolnienia osobnika tego zagrożonego gatunku. Stephen i Mark szukają w Amazonii manata rzecznego. Włączają się w akcję uwolnienia osobnika tego pozornie ponurego gatunku. Chodzi nie tyle o zwiększenie liczebności, ile o uświadomienie miejscowej ludności, która od wieków poluje na manaty, że zwierzę jest zagrożone.

04:00

Wszystko i nic: Wszystko i nic: Wszystko Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Dlaczego nocą jest ciemno? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie profesor Jim Al-Khalili dotrze do granic znanego wszechświata. Dlaczego nocą jest ciemno? W poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie profesor Jim Al-Khalili dotrze do granic znanego wszechświata. Po drodze przedstawi niezwykłe biografie ludzi, którzy odkrywali prawdę na temat kosmosu.

05:00

Muzyka liczb pierwszych: Odcinek Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

W tym odcinku przedstawimy charakterystykę liczb pierwszych. Co nazywamy liczbami pierwszymi, co czyni je wyjątkowymi i jakie maja znaczenie w życiu codziennym? W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Muzyka liczb pierwszych” profesor matematyki Marcus du Sautoy odkrywa nam tajemnicę liczb pierwszych. By dowiedzieć się więcej na ich temat, udajemy się w podroż do Aten – już w antycznej Grecji dużo rozmyślano na temat sensu i wyjątkowości liczb pierwszych. Do jakich wniosków w związku z nimi...

05:30

e² Design: Tanie eko-osiedla Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Jonathan Rose oprowadzi nas po nowojorskich osiedlach komunalnych, utting sustainability within reach of public housing residents. Nowy Jork słynie z różnorodności, ale cecha ta nie zawsze widoczna jest w budownictwie komunalnych. W tym odcinku Jonathan Rose oprowadzi nas po ekologicznych i samowystarczalnych osiedlach tego typu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info