Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-14 Pokaź dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Lasagna Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zaprasza na warzywną lasagnę: trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta. Palce lizać! Dziś serwujemy warzywną lasagnę. Wystarczą zwykłe składniki, kuchenka i trochę czasu. I oto trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta – palce lizać!

06:15

Kuchmistrzostwo: Tarta cytrynowa z bezą Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Zwieńczeniem tarty cytrynowej jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek. Dziś w karcie tarta cytrynowa z bezą, słodko-gorzki majstersztyk. Jego zwieńczeniem jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek i wytłumaczy ten proces naukowo.

06:30

Sportowe laboratorium: Lacrosse Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, uczy się od Kelsey, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę strzału. Nykeem i Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, próbują poprawić celność strzałów. Dr Heather posyła na pomoc Kelsey, zawodowo uprawiającego tę dyscyplinę. Dowiemy się, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę uderzenia.

06:45

Sportowe laboratorium: Futbol amerykański Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

John chce idealnie podkręcić piłkę. Dr Heather wysyła na pomoc futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. John to dwunastoletni rozgrywający, który chce rzucić idealnie podkręconą piłkę. Dr Heather wysyła mu na pomoc zawodowego futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. Tymczasem Nykeem z pewnymi oporami rozpoczyna ciężki trening.

07:00

Obłędne zwierzaki: Ogon, który mówi Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy ogon potrafi mówić? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy ogon potrafi mówić? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

07:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Jo-jo Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Jo-jo – wspaniała zabawka, która podbiła świat. Skąd pochodzi? Dlaczego stała się tak popularna? W czym znalazła zastosowanie? Jo-jo – wspaniała zabawka, która podbiła świat. Skąd pochodzi? Dlaczego stała się tak popularna? W czym znalazła zastosowanie we współczesnym świecie? W tym odcinku poznasz historię jo-jo.

07:30

Marvi Hammer: Lamparty morskie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 24min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o lampartach morskich, sępach plamistych i gibonach. W dzisiejszym odcinku m.in. o lampartach morskich, sępach plamistych i gibonach.

08:00

Nauka na maksa: Wyścigówka szpulowa Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wyścigówkę na szpulkę... długiego kabla. Ponadto: reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. Tajemnicą działania wyścigówki na szpulkę jest przechowywanie energii. Czy Phil skonstruuje ją z wielkiego kabla? Ponadto: wielkie kostki domina, megafajna reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. To będzie wybuchowy odcinek!

08:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Draka Śluzaka i Rekin salonowy Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

JD niechcący stwarza potwora Śluzaka, który zagraża miastu. W restauracji dzieciaki stają twarzą w twarz z rekinem! JD niechcący stwarza galaretowatego potwora Śluzaka, który zagraża całemu miastu. Podczas wizyty u krewnego Kenta dzieciaki wpadają na pomysł, jak przyciągnąć więcej turystów do jego restauracji. Oprócz nich zjawia się też wielki rekin z wielkimi zębiskami.

09:00

Wymyśl to!: Zbieraczka owoców Godziny emisji

program technologiczny Czas: 22min.

Dziesięcioletni Cole konstruuje zdalnie sterowaną maszynę, która zastąpi go w zbieraniu gruszek. Dziesięcioletni Cole konstruuje zdalnie sterowaną maszynę, która zastąpi go w nudnym obowiązku zbierania gruszek. W trakcie wizyty na polu golfowym wpada na jeszcze lepszy pomysł, zainspirowany działaniem maszyny do zbierania piłeczek.

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Dowiedz się najlepszego! Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu składa się z wyboru najlepszych scen z piętnastu poprzednich wydań. Ostatni odcinek pierwszego sezonu składa się z wyboru najlepszych scen z piętnastu poprzednich wydań. Najbardziej zadziwiający eksperci, doświadczenia i zwierzak oraz najśmieszniejsze wpadki - Harrison efektownie świętuje wielki finał!

10:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

10:30

Gra z głową : Między okiem a mózgiem Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Jak działa ludzki umysł? Nie wszystko jest takie, jakim się zdaje – magia czy może to mózg was oszukuje? Jak powstają myśli i emocje? Jak działa ludzki umysł? Codziennie odbieramy nowe wrażenia słuchowe i dotykowe, widzimy nowe barwy i kształty. Nie wszystko jest takie, jakim się zdaje – to magia czy może mózg was oszukuje?

11:00

SciQ: Jak rogrzać się podczas zimowej zabawy? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Szukamy idealnego płatka śniegu i rzeźbimy w lodzie, a prowadzący wznoszą wielką śnieżną fortecę. Szukamy idealnego płatka śniegu, rzeźbimy w krystalicznie przejrzystym lodzie i jeździmy na najdłuższym otwartym torze łyżwiarskim świata. Za to prowadzący uczą się budować wielką śnieżną fortecę, aby się ogrzać w zimne dni.

11:30

Mily Pytalska: Galaktyka emocji Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily jest przykro, że nie może zagrać astronoma podczas przedstawienia urodzinowego. Jak ma opanować emocje? Mily chce uczestniczyć w przedstawieniu podczas urodzin taty, ale okazuje się, że nie będzie mogła zagrać astronoma. Jak ma opanować emocje?

11:45

Mily Pytalska: Panna Pytalska kontra Pan Mądraliński Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Zastanawia się: co to znaczy być mądrym? Luc ogłasza, że jest inteligentniejszy od Mily, więc ta postanawia mu pokazać, że nie ma racji. Ich pojedynek kończy się w zaskakujący sposób. Mily zastanawia się: co to znaczy być mądrym?

12:00

Wymyśl to!: Wyprowadzacz psów Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Kristen wynalazła zdalną maszynę, która wyprowadza jej psa i do niego mówi. Wynalazek musi działać przez co najmniej godzinę. Psiaki są słodkie, ale trzeba je wyprowadzać! Kristen wynalazła zdalną maszynę, która zajmuje się jej psem i do niego mówi. Musi skonstruować ten szalony wynalazek i sprawić, żeby działał przez co najmniej godzinę.

12:30

Przedziwna nauka: Proch strzelniczy Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje prochu strzelniczego oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie wiedzy. Receptura prochu zawierała pewien zaskakujący składnik! Poznamy go w dzisiejszym odcinku, śledząc dzieje prochu strzelniczego oraz badając następny niezwykły przełom w tej dziedzinie wiedzy.

13:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Albert Einstein – światło, przestrzeń i czas Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Baron zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. Ale czym jest światło? Wyjaśni to Albert Einstein, który przyleciał na chmurze fotonów. Baron Münchhausen zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. A co jest istotą światła? Albert Einstein przylatuje na chmurze fotonów i opowiada o tym, jak wątpliwości pewnego ucznia doprowadziły do odkrycia jednego z najbardziej niebywałych zjawisk we wszechświecie.

13:30

W zwierciadle nauki: Dziwne kształty Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

W tym odcinku Hamza wymyśla nowy kształt: wtopazoid. Jakie jeszcze dziwne figury wymyślimy? Pobawimy się najbardziej szalonymi trójwymiarowymi kształtami. Z pozoru chropowata forma zapewnia gładką jazdę. Hamza wymyśla nowy kształt: wtopazoid. Jakie jeszcze dziwne figury wymyślimy?

14:00

SciQ: Czy ludzie mogą żyć pod wodą? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący uczą się grać w podwodnego hokeja i nurkować bez butli, a także odwiedzają laboratorium na dnie oceanu. Prowadzący sprawdzają, jak żyłoby się nam wśród ryb. Uczą się grać w podwodnego hokeja i nurkować bez butli, a także odwiedzają laboratorium na dnie oceanu.

14:30

Mily Pytalska: Dwa znaczenia Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Przeglądając się w krzywych zwierciadłach Mily i jej przyjaciele odkrywają, że to co widzą nie zawsze jest zgodne z prawdą. Przeglądając się w krzywych zwierciadłach Mily i jej przyjaciele odkrywają, że to co widzą nie zawsze jest zgodne z prawdą.

14:45

Mily Pytalska: Ja tu rządzę Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć. Dzieci biorą udział w wyścigu, aby wyłonić swojego przywódce. Mily zastanawia się, co to znaczy, być przywódcą i spotyka się z mamą, tatą i restauratorką Jacky, aby się dowiedzieć.

15:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Konstrukcje Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison przekona się, jak wspaniałymi inżynierami są zwierzęta i jakie niezwykłe konstrukcje potrafią budować. Harrison przekona się, jak wspaniałymi inżynierami są zwierzęta i jakie niezwykłe konstrukcje potrafią budować. Dowiemy się, jakie triki stosują zwierzęta, aby ich budowle były mocne i trwałe. Sprawdzimy też, czego możemy nauczyć się od bobrów!

15:30

Historia sztuki: Zwierciadło natury Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W XVII w. holenderscy malarze próbowali oddać na płótnach rzeczywistość taką, jaka jest. Sztuka spełniała oczekiwania szerszej publiczności. W XVII w. holenderscy malarze próbowali oddać na swoich płótnach prostotę kalwińskiego życia i pokazywać rzeczywistość taką, jaka jest. Sztuka przestała być przywilejem arystokracji. Zaczęła spełniać oczekiwania szerszej publiczności, stawała się towarem.

16:00

Mati, Dada i sztuka: Kazimierz Malewicz Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Spora czkawka sprawia, że Mati i Dada poznają abstrakcyjne dzieła rosyjskiego suprematysty, Kazimierza Malewicza. Za sprawą sporej czkawki – czk – Mati i Dada poznają abstrakcyjne dzieła – czk – rosyjskiego suprematysty – czk – Kazimierza Malewicza.

16:15

Mati, Dada i sztuka: Giacomo Balla Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada wpadają na futurystyczną ucztę dla zmysłów. Mniam! Mati i Dada wpadają na futurystyczną ucztę dla zmysłów. Mniam!

16:30

Historia sztuki: Racjonalizm i przepych: akademizm i rokoko, XVIII wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Klasycyzm zalecał umiar, racjonalizm i harmonię. W 1637 roku powstała Akademia Francuska, tak narodził się akademizm. Klasycyzm niezwykle poważał starożytność. Zalecał umiar, racjonalizm, świętobliwość i harmonię. W 1637 roku powstała Akademia Francuska, pozostająca pod patronatem monarchów absolutnych Francji. Tak narodził się, wtedy jeszcze kojarzony pozytywnie, akademizm.

17:00

Mati, Dada i sztuka: Peter Brueghel Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

7, 8, 9, 10 – szukam! Zabawa w chowanego prowadzi Mati i Dadę do pracowni jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach świata. 7, 8, 9, 10 – szukam! Zabawa w chowanego prowadzi Mati i Dadę do pracowni jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach świata.

17:15

Mati, Dada i sztuka: Rembrandt Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

W pokoju Mati i Dady chowa się tajemnicza małpka. Chyba należy do pewnego słynnego malarza z Amsterdamu... W pokoju Mati i Dady chowa się tajemnicza małpka. Chyba należy do pewnego słynnego malarza z Amsterdamu...

17:30

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Genialny Leonardo da Vinci Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki Münchhausena. Właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem? Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki i kosztowności Münchhausena. Żeby zdjąć czar, właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem?

18:00

Historia sztuki: Sztuka i rewolucja: neoklasycyzm Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Podczas rewolucji francuskiej rokoko przestało być modne. Artyści stworzyli nowy nurt, oparty na estetycznych tradycjach starożytnego Rzymu. W 1789 wybuchła rewolucja francuska. Sztuka rokokowa, przedstawiająca życie arystokracji, przestała być modna. Artyści włączyli się w dziejową zawieruchę, tworząc nowy nurt, oparty na estetycznych tradycjach starożytnego Rzymu. Później nazwano go neoklasycyzmem.

18:30

Gra z głową : Złudzenie wzrokowe Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Wierzycie w duchy? Złudzenia to najczęściej błędna reakcja zmysłów i mózgu, ale umiemy też tworzyć iluzje za pomocą sztuki i nauki. Wierzycie w duchy? Czy może to tylko halucynacje? Ich istnienia nie da się udowodnić. Złudzenia to najczęściej błędna reakcja zmysłów i mózgu. Potrafimy też tworzyć iluzje za pomocą narzędzi dostępnych sztuce i nauce.

19:00

SciQ: Jak z pomocą nauki rozwiązuje się zagadki kryminalne? Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem? Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki na miejscu przestępstwa – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem?

19:30

Mily Pytalska: Dotknąć nieba Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily i Lola wydają swoje oszczędności na losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja? Mily, Lola i Luc idą do lunaparku, gdzie spotykają Anne, która prowadzi zbiórkę na rzecz „światowego pokoju”. Mily i Lola wydają swoje oszczędności na dwa losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja?

19:45

Mily Pytalska: Deszczowe rozważania Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu, ale Mily nie wierzy, że to możliwe. Kto ma rację? Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu. Na jednej z lekcji Mily słyszała, że to naturalne zjawisko, którego nie można zatrzymać. Kto ma rację?

20:00

Precyzja: miara wszechrzeczy: Energia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

W ostatnim odcinku zobaczymy, jak próby udoskonalenia systemu miar zaprowadziły nas zarówno w odległe rejony kosmosu, jak i w głąb atomu. Błyskawice, silniki Watta, fale elektromagnetyczne, pojedyncze elektrony i sekret zera bezwzględnego – to wszystko w ostatnim odcinku. Zobaczymy, jak próby udoskonalenia systemu miar zaprowadziły nas zarówno w odległe rejony kosmosu, jak i w głąb atomu.

21:30

Cuda codzienności: W domu Godziny emisji

program technologiczny Czas: 57min.

Oto chwile, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Przyglądamy się chwilom, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Opowiadamy o tym, jak powstały cegły, ale też zawartość domowych szaf, np. elastyczna odzież.

22:50

Historia elektryczności: Odkrycia i rewolucje Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Wraz ze zrozumieniem elektryczności wzrosła nasza zależność od niej. Dziś znaleźliśmy się u progu kolejnego przełomu… Wraz ze zrozumieniem elektryczności wzrosła nasza zależność od niej. Jesteśmy dziś u progu kolejnego przełomu. Jeśli bowiem poznamy tajemnicę nadprzewodnictwa, możemy ponownie odmienić świat.

00:05

Historia matematyki.: Granice przestrzeni. Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Marcus du Sautoy przygląda się dokonaniom René Descartes'a, wybitnego matematyka i filozofa, który zrozumiał, że można połączyć algebrę i geometrię. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i...

01:10

Precyzja: miara wszechrzeczy: Masa i mole Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

W programie opowiemy o jednostkach masy i współczesnych próbach zastąpienia kilograma czymś pewniejszym. W podziemnym skarbcu nieopodal Paryża mieszka wzorzec kilograma. Ma problem: zaczyna chudnąć! W programie opowiemy o jednostkach masy i współczesnych próbach zastąpienia kilograma czymś pewniejszym.

02:10

Wielcy marzyciele: Juliusz Verne. Podróż całego życia Godziny emisji

program historyczny Czas: 51min.

Film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć. Kto z nas nie marzył o podróżowaniu dookoła świata z Fileasem Foggiem i Jeanem Passepartou? O pływaniu w głębinach z kapitanem Nemo? Niniejszy film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć.

03:05

W pogoni za długowiecznością: Zestarzejmy się razem Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 21min.

Mówi się nam często, żeby więcej ćwiczyć, nie objadać się ani nie palić. Ale czy słyszymy, że powinniśmy częściej spotykać się z ludźmi? Mówi się nam często, żeby więcej ćwiczyć, nie objadać się ani nie palić. Ale czy słyszymy, że powinniśmy częściej spotykać się z ludźmi? Jak na długość życia wpływają kontakty z przyjaciółmi, bliskimi i znajomymi? Odpowiedź na to pytanie jest bezcenna.

03:30

e²: Transport: Seul: strumień świadomości Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 25min.

W 2003 r. władze Seulu rozebrały spory odcinek autostrady biegnącej przez centrum miasta, aby odsłonić strumień płynący tam od wieków. W 2003 r. władze Seulu rozebrały spory odcinek autostrady biegnącej przez centrum miasta, aby odsłonić strumień płynący tam od wieków. Materiałów z rozbiórki użyto do umocnienia jego brzegów i rewitalizacji najbliższego otoczenia.

04:00

Precyzja: miara wszechrzeczy: Energia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 58min.

W ostatnim odcinku zobaczymy, jak próby udoskonalenia systemu miar zaprowadziły nas zarówno w odległe rejony kosmosu, jak i w głąb atomu. Błyskawice, silniki Watta, fale elektromagnetyczne, pojedyncze elektrony i sekret zera bezwzględnego – to wszystko w ostatnim odcinku. Zobaczymy, jak próby udoskonalenia systemu miar zaprowadziły nas zarówno w odległe rejony kosmosu, jak i w głąb atomu.

05:00

Cuda codzienności: W domu Godziny emisji

program technologiczny Czas: 57min.

Oto chwile, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Przyglądamy się chwilom, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Opowiadamy o tym, jak powstały cegły, ale też zawartość domowych szaf, np. elastyczna odzież.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info