Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Maria Skłodowska-Curie Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o odkryciach Marii Skłodowskiej-Curie. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Nierozłączki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily i Juliette nie pamiętają kwestii na szkolne przedstawienie i wzajemnie się oskarżają. Mily zastanawia się: jak wygląda dobra przyjaźń? Mily i Juliette nie pamiętają swoich kwestii na szkolne przedstawienie, przez co próba kończy się chaosem. Zaczynają się wzajemnie oskarżać i Mily zastanawia się: jak wygląda dobra przyjaźń?

06:40

Magija: Drobniaki i gruba kasa Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay czaruje pieniędzmi, od bilonu po banknoty! Jay czaruje pieniędzmi, od bilonu po banknoty!

07:00

Kuchmistrzostwo: Chleb Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link chce dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników chleba. Eksperyment udaje się aż za dobrze. Chleb równie fajnie robić, co zjadać. Link i Gastro Bob chcą dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników. Udaje im się do tego stopnia, że Bob zawisa w powietrzu!

07:15

Kuchmistrzostwo: Jajka faszerowane Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa, że ugotowane przez niego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa. Jajka faszerowane zostały ugotowane na twardo, a żółtka zmieszano z majonezem i przyprawami. Link odkrywa, że jego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa.

07:30

Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem spotyka Tai-Lee i jej konia Geralda, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika, o której opowie dr Heather. Nykeem spotyka się z Tai-Lee i jej koniem Geraldem, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika. Dr Heather opowie o niej na przykładzie jazdy Olivii i jej klaczy Zeezee.

07:45

Sportowe laboratorium: Tenis stołowy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bliźnięta uczą się jeszcze lepiej grać w pingponga od zawodowca. Dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni. Bliźnięta Antong i Anda chc grać jeszcze lepiej w pingponga. Uczy je zawodowiec, czyli nasz gość Jimmy. Nykeem i dzieciaki prężą muskuły, gdy dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni.

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Karol Darwin – O powstawaniu gatunków Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Ludzie barona uciekają przed dinozaurem i chronią się na pokładzie statku Beagle, gdzie poznają młodego uczonego: Karola Darwina. Ludzie barona znajdują skamieniałe jajo dinozaura, ale zaraz muszą zwiewać, bo dino-mama ożyła. Chronią się na pokładzie statku Beagle, gdzie poznają młodego uczonego: Karola Darwina. Za chwilę dojdzie on do wniosku o doniosłym znaczeniu dla nauki.

08:30

Gra z głową : Zaburzone widoki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Każdy bawił się kiedyś w chowanego. Trudno ukryć się, gdy brakuje kryjówek. Od czego są jednak sztuczki z percepcją? Każdy bawił się kiedyś w chowanego. Trudno ukryć się, gdy brakuje kryjówek. Mimo to ludzki wzrok da się oszukać – i trzeba do tego tylko kilku prostych sztuczek.

09:00

Artzooka: Zagadkowa kostka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi zagadkową kostkę z klocków, dekoracje na przyjęcie oraz lalkę ze starej butelki i koszulki. Jeremie robi zagadkową kostkę z klocków, dekoracje na przyjęcie oraz lalkę ze starej butelki i koszulki.

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Rośliny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rośliny to żywe organizmy, bez których człowiek by nie przeżył. Harrison opowie, czemu kwiaty pachną tak ładnie, a owoce smakują tak słodko. Rośliny to żywe organizmy, bez których człowiek by nie przeżył. Dzięki nim mamy jedzenie, ubrania, a nawet czyste powietrze. Harrison opowie nam, czemu kwiaty pachną tak ładnie, a owoce smakują tak słodko.

10:00

Wymyśl to!: Skuter śnieżny Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Kharn wynalazł snowboard z silnikiem, aby nie stać w kolejce do wyciągu. Pomoże mu kanadyjska legenda popisów na skuterze śnieżnym.. Kharn wynalazł snowboard z silnikiem, żeby nie stać w kolejce do wyciągu. W budowie maszyny pomoże mu Jimmy Blaze, kanadyjska legenda popisów kaskaderskich na skuterze śnieżnym.

10:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Nanoboty gryzą i Miej nosa Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Zjadające śmieci nanoboty Angie uciekają, więc dzieci muszą je znaleźć. JD i Kent przez przypadek wysyłają swoje nosy w nieznane. Gdy zjadające śmieci nanoboty Angie uciekają z Sekretnego Laboratorium, dzieciaki muszą je powstrzymać, zanim zamienią całą planetę w wielkie żerowisko. JD i Kent przez przypadek wysyłają swoje nosy w nieznane. Muszą znaleźć i na powrót przymocować zbiegów.

11:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Gumowa piłeczka Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co to jest „super piłeczka”? Co pewien chemik robił po godzinach? Jaki to ma związek z wyścigiem kosmicznym? Co to właściwie jest „super piłeczka”? Co pewien chemik robił w laboratorium po godzinach? Jaki to ma związek z wyścigiem kosmicznym? Kto wymyślił materiał o nazwie Zectron? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

11:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Sprężynka slinky Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Jak pewien mechanik amerykańskiej marynarki wojennej zmienił branżę zabawkarską? Dlaczego slinky schodzi po schodach? Jak opuściła Ziemię? Co spotkało mechanika amerykańskiej marynarki wojennej, który zrewolucjonizował branżę zabawkarską? Dlaczego sprężynka slinky schodzi po schodach? Jak wyleciała w kosmos? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

11:20

GEOlino: Chińskie wojowniczki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Guo Jia uczęszcza do jedynej w Chinach żeńskiej szkoły kung-fu. Jej umiejętności skakania i wspinania się na mury zostaną poddane próbie. Guo Jia uczęszcza do jedynej w Chinach żeńskiej szkoły kung-fu, położonej u podnóża jednej z pięciu świętych gór. Guo Jia od zawsze marzyła, żeby nauczyć się skakać przed dachy i wspinać na mury. Jej umiejętności zostaną poddane próbie podczas zawodów z inną szkołą.

11:40

GEOlino: Szczur, który został saperem Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 12min.

W przypadku rasy szczurów, które wyczuwają trotyl, wydanie potomstwa to sukces. Wkrótce młode zwierzę nauczy się znajdować zakopane miny. W ośrodku APOPO w Tanzanii zapanowało poruszenie. Jeden ze szczurów wydał potomstwo – w przypadku tej wyjątkowej rasy to duży sukces. W ciągu kilku tygodni młody szczur nauczy się znajdować zakopane miny. Szczury tej rasy potrafią wyczuwać trotyl.

12:00

Obłędne zwierzaki: Orka u lekarza Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak umyć orkę? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak umyć orkę? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Koń na biegunach Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy na koniu uczyły się dzieci królów i cesarzy? Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy konnej uczyły się dzieci królów i cesarzy? Dlaczego koń na biegunach tak dobrze wpływa na rozwój motoryczny dziecka? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

12:30

Marvi Hammer: Morze i Orinoko Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. Kokodyle z Wenezueli inolis rycayk. Odwieka eż podwodny raj. W dzisiejszym odcinku m.in. Kokodyle z Wenezueli inolis rycayk. Odwieka eż podwodny raj.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Darwin i ewolucja Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o Darvinie i teorii ewolucji. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

13:30

Mily Pytalska: Duch zespołu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę nożną i zastanawia się, dlaczego dorośli nie rozumieją, jakie to frustrujące. Przez stan boiska Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę. Dorośli nie rozumieją, jakie to dla nich ważne i Mily zastanawia się: dlaczego dzieci nie mają żadnej władzy? Czemu nikt ich nie słucha?

13:40

Magija: Łebski mag Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay wykonuje wyjątkowo trudne sztuczki dzięki mocy swojego umysłu! Jay wykonuje wyjątkowo trudne sztuczki dzięki mocy swojego umysłu!

14:00

Kuchmistrzostwo: Paluszki z kurczaka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link przedstawia podstawy kuchennej higieny, piekąc paluszki z kurczaka. W surowych produktach mogą ukrywać się bakterie salmonelli. Link przedstawia podstawy kuchennej higieny, piekąc chrupkie paluszki z kurczaka. Najważniejsze to umyć ręce przed i po tym, jak dotykało się surowych jajek i mięsa. W surowych produktach mogą ukrywać się groźne dla nas bakterie salmonelli.

14:15

Kuchmistrzostwo: Sushi Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Sushi to popularna potrawa: glon owinięty wokół ryżu i np. surowych warzyw. Dowiemy się, dlaczego ryż musi być lepki i krótkoziarnisty. Sushi to popularna potrawa: glon owinięty np. wokół ryżu lub surowych warzyw. Link dowie się, dlaczego musi zastosować lepką, krótkoziarnistą odmianę ryżu.

14:30

Sportowe laboratorium: Trampolina Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młoda gimnastyczka Nya poznaje trampolinę od naukowej strony. Pomagają jej Nykeem, dr Heather i Thomas, zawodowy gimnastyk. Młoda gimnastyczka Nya korzysta z okazji, żeby poznać trampolinę od naukowej strony. Pomagają jej Nykeem, dr Heather i Thomas, zawodowy gimnastyk. A prawo Hooke’a sprawia, że wszyscy czworo mocno się sprężą.

14:45

Sportowe laboratorium: Breakdance Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Logan, młody ambitny tancerz, oraz Jim “JFX” Han, prawdziwy breakdancer, pokazują Nykeemowi swoje obłędne triki. Logan, młody ambitny tancerz, oraz Jim “JFX” Han, prawdziwy zawodowiec , pokazują Nykeemowi swoje obłędne triki. Dr Heather odkrywa, że kwygrana w konkursie breakdancu niemal całkowicie zależy od siły dośrodkowej.

15:00

Obłędne zwierzaki: Nurkowanie z delfinami Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak zbadać delfina? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak zbadać delfina? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Śluz Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czym jest ciecz nienewtonowska? Dlaczego ludzie boją się śluzu? Jak wykonać domowym sposobem dekoracje na Halloween? Czym jest ciecz nienewtonowska? Co łączy fikcyjnego Cthulhu ze śluzem? Dlaczego ludzie boją się tego drugiego? Jak wykonać domowym sposobem dekoracje na Halloween? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

15:30

Marvi Hammer: Wieloryby i głębiny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym podwodnym odcinku m.in. pasterzyki i grindwale. W dzisiejszym podwodnym odcinku m.in. pasterzyki i grindwale.

16:00

Ekspres naukowców: Ultrafiolet Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Co to jest światło ultrafioletowe? W dzisiejszym odcinku odpowiedź na to i inne pytania. Co to jest światło ultrafioletowe? W dzisiejszym odcinku odpowiedź na to i inne pytania.

16:30

W zwierciadle nauki: Płytki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

W chłodne dni Hamza lubi zaszyć się w domu i szyć. Tym razem ozdabia kołdrę geometrycznymi kształtami. W chłodne dni Hamza lubi zaszyć się w domu i szyć. Tym razem ozdabia kołdrę geometrycznymi kształtami. Ponadto: przycinamy dywan, poznajemy omnibusa, zjadamy geometryczne ciasto i uczymy się kafelkowania od pszczół.

17:00

Wymyśl to!: Tłumik do suszarki Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Jessie miała dość szumu suszarki do włosów, wymyśliła więc tłumik. Prototyp zostanie przetestowany w salonie fryzjerskim. Jessie miała dość hałasu wydawanego przez suszarkę do włosów, wymyśliła więc tłumik. Prototyp zostanie przetestowany w lokalnym salonie fryzjerskim.

17:30

Nauka na maksa: Elastyczność i energia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty. Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Następnie dzięki wiedzy o elastyczności konstruuje machinę, która miota dynie! Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty.

18:00

Historia sztuki: Zwierciadło natury Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W XVII w. holenderscy malarze próbowali oddać na płótnach rzeczywistość taką, jaka jest. Sztuka spełniała oczekiwania szerszej publiczności. W XVII w. holenderscy malarze próbowali oddać na swoich płótnach prostotę kalwińskiego życia i pokazywać rzeczywistość taką, jaka jest. Sztuka przestała być przywilejem arystokracji. Zaczęła spełniać oczekiwania szerszej publiczności, stawała się towarem.

18:30

Mati, Dada i sztuka: Kazimierz Malewicz Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Spora czkawka sprawia, że Mati i Dada poznają abstrakcyjne dzieła rosyjskiego suprematysty, Kazimierza Malewicza. Za sprawą sporej czkawki – czk – Mati i Dada poznają abstrakcyjne dzieła – czk – rosyjskiego suprematysty – czk – Kazimierza Malewicza.

18:45

Mati, Dada i sztuka: Giacomo Balla Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada wpadają na futurystyczną ucztę dla zmysłów. Mniam! Mati i Dada wpadają na futurystyczną ucztę dla zmysłów. Mniam!

19:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Genialny Leonardo da Vinci Godziny emisji

program historyczny Czas: 24min.

Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki Münchhausena. Właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem? Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki i kosztowności Münchhausena. Żeby zdjąć czar, właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem?

19:30

Historia sztuki: Racjonalizm i przepych: akademizm i rokoko, XVIII wiek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Klasycyzm zalecał umiar, racjonalizm i harmonię. W 1637 roku powstała Akademia Francuska, tak narodził się akademizm. Klasycyzm niezwykle poważał starożytność. Zalecał umiar, racjonalizm, świętobliwość i harmonię. W 1637 roku powstała Akademia Francuska, pozostająca pod patronatem monarchów absolutnych Francji. Tak narodził się, wtedy jeszcze kojarzony pozytywnie, akademizm.

20:00

Oto cywilizacja: O bogowie! Godziny emisji

program o sztuce Czas: 48min.

Pierwszy odcinek dotyczy religii i tego, jak chrześcijaństwo, islam i pogańska kultura starożytnej Grecji wzajemnie oddziaływały na siebie. Pierwszy odcinek omawia, co zawdzięczamy religii. To historia, w której splatają się dzieje trzech wielkich cywilizacji – chrześcijaństwa, islamu i pogańskiej kultury starożytnej Grecji. Oddziaływały one na siebie wzajemnie i do dziś wpływają na kształt świata.

21:10

Brzydkie piękno: Brzydkie piękno Godziny emisji

program o sztuce Czas: 59min.

Poszukując piękna w sztuce nowoczesnej, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów. Czy ze sztuki nowoczesnej zniknęło piękno? A może zmieniła się jego definicja? Poszukując go, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów: Damienem Hirstem, Jeffem Koonsem, Yoko Ono czy Tatsuo Miyajimą.

22:30

Oto cywilizacja: Uczucia Godziny emisji

program o sztuce Czas: 48min.

Matthew Colligns poszukuje źródeł ustawienia człowieka w centrum sztuki – od włoskiego renesansu po Rewolucję Francuską. Gdy w centrum sztuki zamiast Boga znalazł się człowiek, było to radykalne zerwanie z przeszłością. Matthew Collings poszukuje źródeł tej zmiany – od renesansowych Włoch w rozkwicie po Paryż czasów gwałtownej Rewolucji Francuskiej.

23:50

Zagadka Hobbita : Zagadka Hobbita Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 54min.

Odkrycie szkieletu maleńkiego hominida w Indonezji w 2003 r. każe nam przemyśleć to, co wiemy o narodzinach gatunku ludzkiego. Film opowiada o jednej z największych kontrowersji współczesnej nauki: do kogo właściwie należał maleńki szkielet, odkryty w Indonezji w 2003 r.? Znalezisko każe nam zrewidować podstawowe teorie na temat narodzin ludzkiego gatunku.

00:55

Historia kobiet: Władza Godziny emisji

program historyczny Czas: 58min.

Oto kobiety, które mimo średniowiecznych struktur religijnych, prawnych, małżeńskich i edukacyjnych, same torowały sobie drogę do władzy. Amanda przygląda się kobietom, które żyjąc w średniowiecznych strukturach religijnych, prawnych, małżeńskich i edukacyjnych, same utorowały sobie drogę do władzy. Rządziły, broniły praw kobiet, zmieniały zasady polityki dynastycznej, rewolucjonizowały estetykę.

02:00

Surowa nauka: Upał Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” wszystko kręci się wokół upału. Temperaturę trzeba zmierzyć i przetrwać. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) w centrum zainteresowania znajduje się upał. Wysokie temperatury mają zostać zmierzone, dopasowane, a nawet obniżone. Nasi doskonali naukowcy pocą się i męczą aby dokonać cudu: stworzyć kostkę lodu w czasie największego upału. Jako pomoc naukowcy budują termometr i przygotowują specjalny...

02:30

Tajemnice kolorów: Żółty: kolor sprzeczności Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem koloru żółtego. W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem koloru żółtego.

03:00

Wielcy marzyciele: Juliusz Verne. Podróż całego życia Godziny emisji

program historyczny Czas: 51min.

Film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć. Kto z nas nie marzył o podróżowaniu dookoła świata z Fileasem Foggiem i Jeanem Passepartou? O pływaniu w głębinach z kapitanem Nemo? Niniejszy film jest biografią Juliusza Verne'a, wyjątkowego człowieka, który nauczył świat marzyć.

04:00

Vivaldi: zagadka „Czterech pór roku”: Vivaldi: zagadka „Czterech pór roku” Godziny emisji

program o sztuce Czas: 49min.

Jakim cudem XVIII-wieczny wenecki duchowny wynalazł rocka? I dlaczego po skomponowaniu największego przeboju epoki zniknął na ponad 200 lat? Jakim cudem XVIII-wieczny wenecki duchowny wynalazł rocka? I dlaczego po skomponowaniu największego przeboju epoki zniknął na ponad 200 lat? Rick Wakeman poszuka odpowiedzi w nietuzinkowej biografii i twórczości Antonia Vivaldiego.

05:00

Płótno Hubble'a: Kolor i fioletowe końcówki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Czy barwy wyjaśnia budowę wszechświata? Wielkie gwiazdy wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości. Każdy obraz z Hubble'a jest początkowo czarno-biały. W jaki sposób barwy wyjaśniają budowę wszechświata? Nie każda gwiazda umiera po cichu. Największe wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości.

05:30

Super nauka: Fajerwerki: Chiny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Zobacz, jak powstają chińskie fajerwerki, jak ewoluowały na przestrzeni wieków i jak będą wyglądały w przyszłości! Zobacz, jak powstają chińskie fajerwerki, jak ewoluowały na przestrzeni wieków i jak będą wyglądały w przyszłości!

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info