Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-19 Pokaź dziś

06:00

Byli sobie wynalazcy: Darwin i ewolucja Godziny emisji

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy“ o Darvinie i teorii ewolucji. Serial animowany, opowiada niektóre z najważniejszych odkryć w historii - od początków teorii matematycznych Archimedesa do przełomowych idei Alberta Einsteina i Darwina.

06:30

Mily Pytalska: Duch zespołu Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę nożną i zastanawia się, dlaczego dorośli nie rozumieją, jakie to frustrujące. Przez stan boiska Mily nie może zagrać z przyjaciółmi w piłkę. Dorośli nie rozumieją, jakie to dla nich ważne i Mily zastanawia się: dlaczego dzieci nie mają żadnej władzy? Czemu nikt ich nie słucha?

06:40

Magija: Łebski mag Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Jay wykonuje wyjątkowo trudne sztuczki dzięki mocy swojego umysłu! Jay wykonuje wyjątkowo trudne sztuczki dzięki mocy swojego umysłu!

07:00

Kuchmistrzostwo: Paluszki z kurczaka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link przedstawia podstawy kuchennej higieny, piekąc paluszki z kurczaka. W surowych produktach mogą ukrywać się bakterie salmonelli. Link przedstawia podstawy kuchennej higieny, piekąc chrupkie paluszki z kurczaka. Najważniejsze to umyć ręce przed i po tym, jak dotykało się surowych jajek i mięsa. W surowych produktach mogą ukrywać się groźne dla nas bakterie salmonelli.

07:15

Kuchmistrzostwo: Sushi Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Sushi to popularna potrawa: glon owinięty wokół ryżu i np. surowych warzyw. Dowiemy się, dlaczego ryż musi być lepki i krótkoziarnisty. Sushi to popularna potrawa: glon owinięty np. wokół ryżu lub surowych warzyw. Link dowie się, dlaczego musi zastosować lepką, krótkoziarnistą odmianę ryżu.

07:30

Sportowe laboratorium: Trampolina Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młoda gimnastyczka Nya poznaje trampolinę od naukowej strony. Pomagają jej Nykeem, dr Heather i Thomas, zawodowy gimnastyk. Młoda gimnastyczka Nya korzysta z okazji, żeby poznać trampolinę od naukowej strony. Pomagają jej Nykeem, dr Heather i Thomas, zawodowy gimnastyk. A prawo Hooke’a sprawia, że wszyscy czworo mocno się sprężą.

07:45

Sportowe laboratorium: Breakdance Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Logan, młody ambitny tancerz, oraz Jim “JFX” Han, prawdziwy breakdancer, pokazują Nykeemowi swoje obłędne triki. Logan, młody ambitny tancerz, oraz Jim “JFX” Han, prawdziwy zawodowiec , pokazują Nykeemowi swoje obłędne triki. Dr Heather odkrywa, że kwygrana w konkursie breakdancu niemal całkowicie zależy od siły dośrodkowej.

08:00

Ekspres naukowców: Ultrafiolet Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Co to jest światło ultrafioletowe? W dzisiejszym odcinku odpowiedź na to i inne pytania. Co to jest światło ultrafioletowe? W dzisiejszym odcinku odpowiedź na to i inne pytania.

08:30

W zwierciadle nauki: Płytki Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

W chłodne dni Hamza lubi zaszyć się w domu i szyć. Tym razem ozdabia kołdrę geometrycznymi kształtami. W chłodne dni Hamza lubi zaszyć się w domu i szyć. Tym razem ozdabia kołdrę geometrycznymi kształtami. Ponadto: przycinamy dywan, poznajemy omnibusa, zjadamy geometryczne ciasto i uczymy się kafelkowania od pszczół.

09:00

Wymyśl to!: Tłumik do suszarki Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Jessie miała dość szumu suszarki do włosów, wymyśliła więc tłumik. Prototyp zostanie przetestowany w salonie fryzjerskim. Jessie miała dość hałasu wydawanego przez suszarkę do włosów, wymyśliła więc tłumik. Prototyp zostanie przetestowany w lokalnym salonie fryzjerskim.

09:30

Nauka na maksa: Elastyczność i energia Godziny emisji

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty. Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Następnie dzięki wiedzy o elastyczności konstruuje machinę, która miota dynie! Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty.

10:00

Zręczne pomysły: Żonglerka Godziny emisji

program o sztuce Czas: 16min.

Jak nauczyć się żonglować w niecałą minutę, jak przygotować wyjątkowy smakołyk oraz inne, zręczne pomysły! Jak nauczyć się żonglować w niecałą minutę, jak przygotować wyjątkowy smakołyk oraz inne, zręczne pomysły!

10:20

Zręczne pomysły: Wścibski sąsiad Godziny emisji

program o sztuce Czas: 16min.

Jak sporządzić najbardziej wścibskiego sąsiada w okolicy i upiec ciasto, które zupełnie zdezorientuje przyjaciół! Jak sporządzić najbardziej wścibskiego sąsiada w okolicy i upiec ciasto, które zupełnie zdezorientuje przyjaciół!

10:40

Mily Pytalska: Ogród tajemnic Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola chodzi po domu nago w obecności opiekunki. Luc jest zażenowany, ale Mily tego nie rozumie: skąd się bierze skromność? Lola chodzi po domu nago w obecności opiekunki. Luc jest zażenowany, ale Mily tego nie rozumie: skąd się bierze skromność?

10:55

Artzooka: Klejący statek kosmiczny Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi statek kosmiczny z tubki po kleju, meduzę z plastikowej butelki oraz przedstawia teatrzyk cieni. Jeremie robi statek kosmiczny z tubki po kleju, meduzę z plastikowej butelki oraz przedstawia teatrzyk cieni.

11:25

Wszystko dla małych: Kolorowe goździki i straszne balony Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Madi i herbatka, Christian i przerażające dekoracje, Lindsay i owadzie danie, Jameson i kolorowe goździki. Madi urządza szaloną herbatkę w ogrodzie, Christian szykuje przerażające balonowe dekoracje na imprezę kumpla, Lindsay gotuje danie, zainspirowana przez owady, a Jameson traktuje białe goździki barwnikami do żywności.

12:00

Obłędne zwierzaki: Nurkowanie z delfinami Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak zbadać delfina? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak zbadać delfina? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

12:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Śluz Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Czym jest ciecz nienewtonowska? Dlaczego ludzie boją się śluzu? Jak wykonać domowym sposobem dekoracje na Halloween? Czym jest ciecz nienewtonowska? Co łączy fikcyjnego Cthulhu ze śluzem? Dlaczego ludzie boją się tego drugiego? Jak wykonać domowym sposobem dekoracje na Halloween? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

12:30

Marvi Hammer: Wieloryby i głębiny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym podwodnym odcinku m.in. pasterzyki i grindwale. W dzisiejszym podwodnym odcinku m.in. pasterzyki i grindwale.

13:00

Byli sobie wynalazcy: Lorenz i jego gęsi Godziny emisji

program historyczny Czas: 26min.

W kolejnym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy” tym razem Lorenz i jego gęsi. W kolejnym odcinku serii „Byli sobie wynalazcy” tym razem Lorenz i jego gęsi. Ten doskonały zoolog i ornitolog, zdobywca Nagrody Nobla, stworzył podstawy nowoczesnej etologii i studiował zachowanie zwierząt, zwłaszcza zjawisko wdrukowania u gęsi gęgawy.

13:30

Mily Pytalska: Właściwa chwila Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily wygrywa w wesołym miasteczku zegarek, mimo że chciała latawiec. Zastanawia się: dlaczego właściwie musimy wiedzieć, która jest godzina? Mily wygrywa w wesołym miasteczku zegarek, ale jest zawiedziona, bo chciała latawiec. Rozgoryczona zastanawia się: dlaczego właściwie musimy wiedzieć, która jest godzina?

13:40

Magija: Kalkulujące karty Godziny emisji

program o sztuce Czas: 11min.

Zwykła talia kart służy Jayowi do wykonania fantastycznych sztuczek! Zwykła talia kart służy Jayowi do wykonania fantastycznych sztuczek!

14:00

Kuchmistrzostwo: Pikle Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Pikle to warzywa poddane pewnemu procesowi. Link pokaże, jak znaleźć odpowiednie słoiki i warzywa. Pikle to warzywa poddane pewnemu procesowi. Link pokaże, jak znaleźć odpowiednie słoiki i warzywa. Dzięki piklowaniu kapitan Hak i inni piraci mieli co jeść, bo ich przetwory się nie psuły.

14:15

Kuchmistrzostwo: Rybne tacosy Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link nauczy nas smażyć rybę tak, aby jej skórka nabrała złocistej barwy – a zawdzięcza to reakcji Maillarda. Link nauczy nas smażyć rybę tak, aby jej skórka nabrała złocistej barwy – a zawdzięcza to reakcji Maillarda. Stosuje termometr kuchenny, żeby nie przegapić chwili, w której ryba będzie idealna do zrobienia tacos.

14:30

Sportowe laboratorium: Curling Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Dr Heather wie, do kogo się zwrócić: do Abbie, zawodniczki curlingu. Nykeem i Emily dowiadują się, jak ważna na lodzie jest siła tarcia. Emily chce lepiej grać w curling, a dr Heather wie, kto jej pomoże. Abbie uprawia tę dyscyplinę zawodowo. Umie nieźle podkręcić kamienie, a Nykeem i Emily dowiadują się, jak ważna na lodzie jest siła tarcia.

14:45

Sportowe laboratorium: Siatkówka Godziny emisji

program o zdrowiu Czas: 10min.

Siatkarka Kira i młoda Megan przyglądają się serwom od strony naukowej. Dr Heather opowiada o zasadach dynamiki Izaaka Newtona. Siatkarka Kira wraz z Nykeemem i Megan, przyszłą gwiazdą tej dyscypliny, przyglądają się serwom od strony naukowej. Dr Heather opowiada o zasadach dynamiki Izaaka Newtona, a nasza ekipa wyskakuje na boisko.

15:00

Obłędne zwierzaki: Pora karmienia rekinów Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Co jedzą rekiny? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Co jedzą rekiny? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

15:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Bączki Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dlaczego bączek wiruje i się nie przewraca? Które prawo fizyki za to odpowiada? W jaki sposób pomaga statkom i samolotom utrzymać kurs? Dlaczego bączek wiruje i się nie przewraca? Zgodnie z którym prawem mechaniki się zachowuje? Dlaczego wymyślono go w starożytnych Chinach? W jaki sposób pomaga statkom i samolotom utrzymać kurs? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

15:30

Marvi Hammer: Lamy i Australia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. o najbardziej jadowitych wodnych stworzeniach świata – osach morskich. Poznamy też inne australijskie zwierzęta. W dzisiejszym odcinku m.in. o najbardziej jadowitych wodnych stworzeniach świata – osach morskich. Poznamy też inne australijskie zwierzęta.

16:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Zgrzybiały młodzieniec i Wodni przyjaciele Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kent chce wyleczyć grzybicę stóp, ale ta mutuje w... jego sobowtóra. Ponadto: lądowanie kosmitów i ich skarb. Kent chce wyleczyć grzybicę stóp, ale ta mutuje w... sobowtóra Kenta. Czy dzieciaki z Sekretnego Laboratorium zatrzymają replikanta? Ponadto: kosmici lądują w centrum Edisona, a dzieciaki muszą pomóc im znaleźć cenny „skarb”...

16:30

Artzooka: Latający spodek Godziny emisji

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremierobi statek kosmiczny z papieru i szklanych kulek, kalejdoskop i nocną lampkę z niespodzianką. Jeremie robi statek kosmiczny z papieru i szklanych kulek, kalejdoskop i nocną lampkę z niespodzianką.

17:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Miejsce na ziemi Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Ludzie, zwierzęta, rośliny - każdy ma swoje miejsce, bez którego by nie przeżył. Harrison opowie o małych światach na tej wielkiej planecie. Ludzie, zwierzęta, rośliny - każdy ma swoje wyjątkowe miejsce. Dlaczego dżdżownice wychodzą na powierzchnię, kiedy w powietrzu jest wilgoć? Jak ryby oddychają pod wodą? Czemu delfiny nie mieszkają na lądzie? Harrison opowie o małych światach na naszej wielkiej planecie.

17:30

Mily Pytalska: W imieniu prawa Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada? Mama każe Mily posprzątać pokój, ale nasza bohaterka nie ma na to ochoty. Takie są zasady, ale czym tak właściwie jest zasada?

17:45

Migawki: GOL! Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

W tym odcinku uczestnicy pracują z piłkarzami z Toronto. Kto zrobi swemu partnerowi najlepsze zdjęcie? W tym odcinku uczestnicy pracują z piłkarzami z Toronto i muszą zrobić najlepsze zdjęcie, kojarzące się ze słowem „technika”, „gol” lub „obrona”. Kto zrobi najlepszą fotę świata i zachwyci sędziów?

18:15

Mati, Dada i sztuka: Leonardo Da Vinci Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Mati i Dada ruszają we wspaniałą przygodę i odkrywają machiny latające Leonarda Da Vinci. Mati i Dada ruszają we wspaniałą przygodę i odkrywają machiny latające Leonarda Da Vinci.

18:30

Migawki: Wielki plusk Godziny emisji

program o sztuce Czas: 22min.

Aby opanować sztukę wybrania dobrego momentu na zdjęcie, nasi fotografowie idą do aquaparku. Kto zmyje głowę konkurencji? Aby opanować sztukę wybrania dobrego momentu na zdjęcie, nasi fotografowie idą do aquaparku. Sędziowie przez cały ten czas bacznie się im przyglądają. Kto zmyje głowę konkurencji?

19:00

Mati, Dada i sztuka: Parmigianino Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona. Młody malarz Parmigianino opowiada Mati i Dadzie uroczy mit na temat bogini Diany i Akteona.

19:15

Mati, Dada i sztuka: Hokusai Godziny emisji

program o sztuce Czas: 7min.

Ekscentryczny japoński malarz Hokusai opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”. Mati i Dada poznają ekscentrycznego japońskiego malarza imieniem Hokusai. Uczy ich niezwykłej techniki druku i opowiada o swojej olśniewającej serii obrazów „36 widoków na górę Fidżi”.

19:30

Gra z głową : Złudzenie słuchowe Godziny emisji

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Spektrum dźwiękowe jest olbrzymie. Ale nowe sposoby słuchania otworzą nas na nowy, zdumiewający świat dźwięków. Wydaje się, że niektóre dźwięki potrafią nas dosłownie poruszyć czy nami wstrząsnąć. Znamy część tego spektrum, ale nowe sposoby słuchania otworzą nas na nowy, zdumiewający świat dźwięków.

20:00

Gatunki zagrożone: Nosorożec biały północny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen i Mark dowiedzieli się, że nosorożec biały północny prawie wyginął. Chcą dopilnować, aby nosorożec czarny nie podzielił jego losu. Stephen i Mark dowiadują się na granicy Konga, że niezwykle rzadki nosorożec biały północny niemal na pewno wyginął na wolności. Nie wjeżdżają do kraju, angażują się za to w walką o uratowanie innego zagrożonego gatunku, nosorożca czarnego.

21:20

Porządek i chaos: Porządek i chaos: Energia Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Profesor Jim Al-Khalili tłumaczy, jak dzięki energii zdołaliśmy pojąć działanie niemal wszystkiego, od silnika samochodowego po supernową. Profesor Jim Al-Khalili tłumaczy, jak ludzkość budując coraz potężniejsze silniki parowe odsłoniła zasady rządzące wszechświatem. Dzięki energii zdołaliśmy pojąć działanie niemal wszystkiego, od silnika samochodowego, przez komórkę organizmu po supernową.

22:40

Muzyka liczb pierwszych: Odcinek 3 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

W tym odcinku dowiemy się, jak komputer zgłębia tajemnicę liczb pierwszych. Co to są liczby pierwsze, co sprawa, że są one wyjątkowe i jakie mają znaczenie dla naszego życia codziennego? W tym odcinku cyklu Da Vinci Learning „Muzyka liczb pierwszych” brytyjski profesor matematyki Marcus du Sautoy wyjaśnia, w jaki sposób matematycy wykorzystują moc komputerów do zgłębiania tajemnicy liczb pierwszych.

23:20

e² Design: Architektura 2030 Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Ed Mazria chce do 2030 r. stworzyć budownictwo od dwutlenku węgla. Budynki odpowiadają za połowę emisji gazów ciepliarnych w USA. Czy nowa polityka i edukacja zapobiegną kryzysowi klimatycznemu? Organizacja Eda Mazria promuje rozwiązania, dzięki którym do 2030 r. sektor budowlany zostanie oczyszczony z dwutlenku węgla. Carbon neutral

00:00

Oto cywilizacja: O bogowie! Godziny emisji

program o sztuce Czas: 48min.

Pierwszy odcinek dotyczy religii i tego, jak chrześcijaństwo, islam i pogańska kultura starożytnej Grecji wzajemnie oddziaływały na siebie. Pierwszy odcinek omawia, co zawdzięczamy religii. To historia, w której splatają się dzieje trzech wielkich cywilizacji – chrześcijaństwa, islamu i pogańskiej kultury starożytnej Grecji. Oddziaływały one na siebie wzajemnie i do dziś wpływają na kształt świata.

01:00

Brzydkie piękno: Brzydkie piękno Godziny emisji

program o sztuce Czas: 59min.

Poszukując piękna w sztuce nowoczesnej, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów. Czy ze sztuki nowoczesnej zniknęło piękno? A może zmieniła się jego definicja? Poszukując go, Waldemar Januszczak, krytyk sztuki, rozmawia z niektórymi z największych żyjących artystów: Damienem Hirstem, Jeffem Koonsem, Yoko Ono czy Tatsuo Miyajimą.

02:00

Płótno Hubble'a: Perspektywa kosmiczna i wyryte w czasie Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Lecimy stąd do nieskończoności, do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy wstecz, prognozując jednocześnie los naszej galaktyki. Lecimy „stąd do nieskończoności” - do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy nie tylko wgłąb kosmosu, ale i cofa się w czasie, do najdawniejszych chwil jego istnienia. Pokazuje gwałtowny proces, stanowiący prognozę losu naszej galaktyki.

02:30

Super nauka: Energia wiatru: Chiny Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dowiedz się, jak Chińczycy wykorzystują energię wiatru za pomocą najnowszych osiągnięć techniki! Dowiedz się, jak Chińczycy wykorzystują energię wiatru za pomocą najnowszych osiągnięć techniki!

03:00

Wielcy marzyciele: Leonardo. W poszukiwaniu prawdy Godziny emisji

program historyczny Czas: 53min.

Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez Renesans, epokę Leonarda Da Vinci, do źródeł nauki i sztuki. Leonardo Da Vinci naszkicował pierwszy prototyp helikoptera, namalował najbardziej tajemnicze dzieło sztuki w dziejach świata i badał ludzką anatomię. Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez epokę Renesansu, do źródeł nauki i sztuki.

04:00

Wszystko i nic: Wszystko i nic: Nic Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Czym jest „nic”? Jim Al-Khalili dociera do celu, odkrywając jedną z najgłębszych prawd na temat świata: wszystko wzięło się z niczego. Czym jest „nic”? Jim Al-Khalili dociera do celu, odkrywając być może najgłębszą prawdę na temat naszej rzeczywistości: wszystko wzięło się z niczego. Z kwantowego, mikroskopijnego świata wyrósł wszechświat, w którym mieszkamy. Jim może nam to wszystko udowodnić.

05:00

Muzyka liczb pierwszych: Odcinek 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Da Vinci Learning przedstawia: „Muzykę liczb pierwszych”. W tym odcinku przedstawimy znaną pracę badawczą matematyka Bernharda Riemanna. Co nazywamy liczbami pierwszymi, co czyni je wyjątkowymi i jakie maja znaczenie w życiu codziennym? W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Muzyka liczb pierwszych” angielski profesor matematyki Marcus du Sautoy przedstawia nam znaczenie odkrycia niemieckiego matematyka Bernharda Riemanna, które jest tak samo ważne jak Einsteina forma E=mc². By poznać...

05:30

e² Design: Recykling budowlany w Holandii Godziny emisji

program o sztuce Czas: 25min.

Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu, tworząc przeciwwagę dla zagrożeń „urban sprawl”. Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu. Osiedle, stanowiące przeciwwagę dla zagrożeń podmiejskiego „urban sprawl”, to przykład maksymalnego wykorzystania przestrzeni z zachowaniem prywatności oraz pomysłowego użycia szerokich szlaków wodnych.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info