Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaż dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Chleb

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link chce dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników chleba. Eksperyment udaje się aż za dobrze. Chleb równie fajnie robić, co zjadać. Link i Gastro Bob chcą dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników. Udaje im się do tego stopnia, że Bob zawisa w powietrzu!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:15

Kuchmistrzostwo: Jajka faszerowane

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa, że ugotowane przez niego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa. Jajka faszerowane zostały ugotowane na twardo, a żółtka zmieszano z majonezem i przyprawami. Link odkrywa, że jego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:30

Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem spotyka Tai-Lee i jej konia Geralda, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika, o której opowie dr Heather. Nykeem spotyka się z Tai-Lee i jej koniem Geraldem, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika. Dr Heather opowie o niej na przykładzie jazdy Olivii i jej klaczy Zeezee.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

06:45

Sportowe laboratorium: Tenis stołowy

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bliźnięta uczą się jeszcze lepiej grać w pingponga od zawodowca. Dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni. Bliźnięta Antong i Anda chc grać jeszcze lepiej w pingponga. Uczy je zawodowiec, czyli nasz gość Jimmy. Nykeem i dzieciaki prężą muskuły, gdy dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

07:00

Obłędne zwierzaki: Orka u lekarza

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak umyć orkę? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak umyć orkę? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

07:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Koń na biegunach

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy na koniu uczyły się dzieci królów i cesarzy? Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy konnej uczyły się dzieci królów i cesarzy? Dlaczego koń na biegunach tak dobrze wpływa na rozwój motoryczny dziecka? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

07:30

Marvi Hammer: Morze i Orinoko

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. Kokodyle z Wenezueli inolis rycayk. Odwieka eż podwodny raj. W dzisiejszym odcinku m.in. Kokodyle z Wenezueli inolis rycayk. Odwieka eż podwodny raj.

Godziny emisji Marvi Hammer

08:00

Nauka na maksa: Świetlne wyzwanie

program technologiczny Czas: 21min.

Phil ma za pomocą światła rozwiązać pewną zagadkę. Ponadto: odbijamy promienie, aby wyłączyć telewizor oraz widzimy w ciemnościach! Światło będzie się nas słuchało! Phil ma za pomocą światła rozwiązać zagadkę, która staje się coraz trudniejsza. Ponadto: konstruujemy peryskop, odbijamy promienie, aby wyłączyć telewizor oraz widzimy w ciemnościach!

Godziny emisji Nauka na maksa

08:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Potwór nie spod łóżka i Superwóz Deluxe

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci pomniejszają się, żeby udowodnić, że pod łóżkiem nie ma potworów. Gdy Kent jedzie na przejażdżkę nowym autem… pojawia się problem. Dzieciaki pomniejszają się, żeby udowodnić, że pod łóżkiem nie mieszkają potwory. Nie wzięły jednak pod uwagę całej masy mikroskopijnych stworzeń. Zespół modyfikuje nowe samoprowadzące się auto. Gdy Kent wybiera się na przejażdżkę... pojawia się problem.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

09:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

09:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Ciecze, gazy i ciała stałe

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Na strychu Harrisona znajdziemy mnóstwo niezwykłych przedmiotów, takich jak nietopniejące lody, czy latająca świnka morska. Magia istnieje... w przyrodzie. Potrafi przemienić gaz w ciecz, ciecz w ciało stałe, a ciało stałe w gaz. Na strychu Harrisona znajdziemy mnóstwo niezwykłych przedmiotów, takich jak nietopniejące lody, latająca świnka morska, czy magika, który umie wyczarować wodę.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

10:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Santos-Dumont, bracia Wright i marzenie o lataniu

program historyczny Czas: 24min.

Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie, po czym wykazuje, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w tymże powietrzu zawisnąć. Alberto Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie. Baron i spółka przelecą się nim nad Paryżem, a Santos-Dumont wykaże, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w nim zawisnąć – jak bąbelki w wodzie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

10:30

Gra z głową : Złudzenie wzrokowe

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Wierzycie w duchy? Złudzenia to najczęściej błędna reakcja zmysłów i mózgu, ale umiemy też tworzyć iluzje za pomocą sztuki i nauki. Wierzycie w duchy? Czy może to tylko halucynacje? Ich istnienia nie da się udowodnić. Złudzenia to najczęściej błędna reakcja zmysłów i mózgu. Potrafimy też tworzyć iluzje za pomocą narzędzi dostępnych sztuce i nauce.

Godziny emisji Gra z głową

11:00

SciQ: Jak z pomocą nauki rozwiązuje się zagadki kryminalne?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem? Prowadzący przechodzą szybki kurs kryminalistyki na miejscu przestępstwa – od pobierania odcisków palców po próbki DNA. Kto jest najlepszym detektywem?

Godziny emisji SciQ

11:30

Mily Pytalska: Dotknąć nieba

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily i Lola wydają swoje oszczędności na losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja? Mily, Lola i Luc idą do lunaparku, gdzie spotykają Anne, która prowadzi zbiórkę na rzecz „światowego pokoju”. Mily i Lola wydają swoje oszczędności na dwa losy na loterię, mając nadzieję na wielką wygraną. Ale czym właściwie jest nadzieja?

Godziny emisji Mily Pytalska

11:45

Mily Pytalska: Deszczowe rozważania

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu, ale Mily nie wierzy, że to możliwe. Kto ma rację? Niektórzy uczniowie chcieliby, żeby odkryto sztuczny sposób na zatrzymanie deszczu. Na jednej z lekcji Mily słyszała, że to naturalne zjawisko, którego nie można zatrzymać. Kto ma rację?

Godziny emisji Mily Pytalska

12:00

Wymyśl to!: Antystresowe okulary

program technologiczny Czas: 21min.

Richard boi się przemawiać publicznie. Wymyślił więc okulary, które pomogą każdemu mówcy zwalczyć tremę. Richard boi się przemawiać publicznie. Ma więc wymyślić okulary, które pomogą każdemu zwalczyć tremę. Przetestują je dorośli mówcy.

Godziny emisji Wymyśl to!

12:30

Przedziwna nauka: Chłodzenie

program historyczny Czas: 24min.

Chłodzenie to coś więcej niż luksus. W dzisiejszych czasach nie można się bez niego obejść. Zbadajmy dzieje rozwoju maszyn chłodniczych. Chłodzenie to coś więcej niż luksus. Dziś nie można się bez niego obejść, zwłaszcza przy transporcie i magazynowaniu świeżych produktów spożywczych, zanim trafią do naszych sklepów. Wyobrażacie sobie życie bez nich? Zbadajmy dzieje rozwoju maszyn chłodniczych.

Godziny emisji Przedziwna nauka

13:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Jang Yeong-sil – dzieje i zasady pomiaru czasu

program historyczny Czas: 24min.

Baron zaprasza eksperta ze średniowiecznej Korei. To Jang Yeong-sil, twórca urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu. Baron zaprasza na scenę eksperta od czasu: to Jang Yeong-sil, gość ze średniowiecznej Korei. Gdy gwardziści koreańskiego króla zaspali i nie zadzwonili na pełną godzinę, monarcha zlecił Jangowi skonstruowanie urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

13:30

W zwierciadle nauki: Piramidy

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu i fakt, że owoce na dole nie pękają. Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu. W tym odcinku będziemy siłować się na rękę z krokodylem, poznamy architekta-samozwańca i sprawdzimy, jak silne są czirliderki.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

14:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

14:30

Mily Pytalska: Czego nie mówić

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Kiedy Juliette nie nosi sukienki, którą dostała od Mily na urodziny, Mily zastanawia się, czy powinna ją o to zapytać. Mily dała Juliette na urodziny sukienkę. Juliette zapewnia , że włoży ją następnego dnia, jednak łamie obietnicę i Mily zastanawia się, czy sukienka jej się nie podoba. Może o to zapytać, czy to byłoby niegrzeczne?

Godziny emisji Mily Pytalska

14:45

Mily Pytalska: Chęć i potrzeba

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce dostać nową grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad różnicą pomiędzy zachciankami a potrzebami. Mily bardzo chce dostać najnowszą grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad tym, czym się różnią zachcianki, od potrzeb.

Godziny emisji Mily Pytalska

15:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Dzieci i rodzice

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison dowie się, dlaczego niemowlęta piją tyle mleka, czemu trzeba im tak często zmieniać pieluchy i czy rodzice lubią się rządzić. Każdy z nas do przetrwania potrzebuje rodziny. Harrison dowie się, dlaczego niemowlęta piją tyle mleka i czemu trzeba im tak często zmieniać pieluchy. Sprawdzimy też, dlaczego dorośli się rządzą, a dzieci są milutkie.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

15:30

Przedziwna nauka: Fale

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje fal elektromagnetycznych oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie. Fale radiowe, mimo że zupełnie dla nas niewidoczne, całkowicie zmieniły współczesny świat. Zbadajmy dzieje rozwoju fal elektromagnetycznych oraz następny niezwykły przełom w tej dziedzinie.

Godziny emisji Przedziwna nauka

16:00

Mati, Dada i sztuka: Henri Rousseau

program o sztuce Czas: 7min.

Henri Rousseau ani razu nie widział prawdziwej dżungli, jednak ją malował. Mati i Dada odwiedzają go w Paryżu. Henri Rousseau ani razu nie opuścił ojczystej Francji i nie widział prawdziwej dżungli, ale malował prawie tylko tę drugą. Mati i Dada odwiedzają malarza w Paryżu, gdzie poznają prawdę na temat Henriego i jego prac.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

16:15

Mati, Dada i sztuka: Henri Matisse

program o sztuce Czas: 7min.

Legendarny Henri Matisse uczy Mati i Dadę wszystkiego, co należy wiedzieć na temat wycinanek. Legendarny Henri Matisse uczy Mati i Dadę wszystkiego, co należy wiedzieć na temat wycinanek.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

16:30

Historia sztuki: Nieskrępowane barwy: sztuka romantyczna

program o sztuce Czas: 22min.

Romantyzm powstał w odruchu buntu wobec nurtów klasycznych. Romantycy gardzili klasycznym umiarem, byli mistrzami koloru. Pod koniec XVIII w. we wszystkich dziedzinach kultury zapanowała moda na romantyzm, który powstał w odruchu buntu wobec nurtów klasycznych. Romantycy marzyli o czystej, nieskrępowanej namiętności. Gardzili klasycznym umiarem, byli mistrzami koloru.

Godziny emisji Historia sztuki

17:00

Przedziwna nauka: Internet

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci. Czy wiecie, że Internet wynaleziono podczas zimnej wojny i uruchomiono w 1969 r.? Zbadajmy dzieje Internetu i rzućmy okiem w przyszłość sieci.

Godziny emisji Przedziwna nauka

17:30

Mati, Dada i sztuka: Antoni Gaudì

program o sztuce Czas: 7min.

Hola, Barcelona! Mati i Dada zostają „porwani” przez tajemniczą salamandrę, która zostawia ich w fascynującym świecie Antoniego Gaudìego. Hola, Barcelona! Mati i Dada zostają „porwani” przez tajemniczą salamandrę, która zostawia ich w fascynującym świecie Antoniego Gaudìego.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

17:45

Mati, Dada i sztuka: Rafael

program o sztuce Czas: 7min.

Talia, muza Rafaela ucieka z jego Parnasu. Mati i Dada muszą sprowadzić ją z powrotem. Talia, muza Rafaela ucieka z jego Parnasu. Mati i Dada muszą sprowadzić ją z powrotem.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

18:00

Mati, Dada i sztuka: Jan Vermeer

program o sztuce Czas: 7min.

Chwila, czy Dada ma brata bliźniaka? Klona? W tym odcinku wraz z Mati poznaje „portrety lustrzane” Vermeera. Chwila, czy Dada ma brata bliźniaka? Klona? Sklonowanego bliźniaka? W tym odcinku wraz z Mati poznaje dokładnie „portrety lustrzane” Vermeera.

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

18:15

Mati, Dada i sztuka: Man Ray

program o sztuce Czas: 7min.

Robienie zdjęć bez aparatu jest niemożliwe, prawda? Mati i Dada dowiedzą się, jak robić je sposobem Man Raya. Robienie zdjęć bez aparatu jest niemożliwe, prawda? Nie w świecie Man Raya. Mati i Dada dowiedzą się wszystkiego na temat jego „rayografii” i pseudosolaryzacji. Uśmiech proszę!

Godziny emisji Mati, Dada i sztuka

18:30

Gra z głową : Umysł ponad materią

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Nasze mózgi odbierają bodźce emocjonalne. Emocje zaś to połączenie myśli, uczuć i działania. Określają nasz stan i dyktują zachowanie. Co wpływa na nasz proces decyzyjny? Nasze mózgi odbierają bodźce emocjonalne. Emocje zaś to połączenie myśli, uczuć i działania. Określają nasz stan i dyktują zachowanie.

Godziny emisji Gra z głową

19:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

19:30

SciQ: Kto chciałby mieć własnego robota?

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Robot-kolejka górska, robot-pies i robot tak ludzki, że chciałby poprowadzić nasz program. Poznamy dziś wielu mechanicznych przyjaciół. Robot-kolejka górska, robot-pies i robot tak ludzki, że chciałby poprowadzić nasz program. Poznamy dziś wielu mechanicznych przyjaciół i dowiemy się, jak ich skonstruować.

Godziny emisji SciQ

20:00

Szyfr: Liczby

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Marcus du Sautoy odkrywa przed nami kod liczbowy, który jest fundamentem świata naturalnego: zarówno Ziemi, jak i reszty kosmosu. Marcus du Sautoy odkrywa przed nami kod liczbowy, który jest fundamentem świata naturalnego. W całej przyrodzie pojawiają się szyfry, tworzące świat matematyki – ten zaś ustanawia reguły, które rządzą wszystkimi zjawiskami zarówno na Ziemi, jak i w kosmosie.

Godziny emisji Szyfr

21:25

Cuda codzienności: Poza domem

program technologiczny Czas: 58min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

Godziny emisji Cuda codzienności

22:45

Tajemnice materii: Coś wisiało w powietrzu

program popularnonaukowy Czas: 54min.

Niezwykły duet naukowców odkrył tlen, obalając podstawy ówczesnej wiedzy chemicznej i dając sygnał do poszukiwania nowych pierwiastków. Oto jeden z dziwaczniejszych duetów w dziejach nauki – brytyjski duchowny Joseph Priestley i francuski poborca podatkowy Antoine Lavoisier. Odkryli razem nowy gaz: tlen. Obalili podstawy ówczesnej wiedzy chemicznej i dali sygnał do poszukiwania nowych pierwiastków.

Godziny emisji Tajemnice materii

23:55

Historia matematyki.: Przekroczyć nieskończoność.

program popularnonaukowy Czas: 58min.

W ostatnim odcinku analizujemy problemy, które bada matematyka w XXI wieku i opowiadamy historie matematyków, którzy starają się je rozwiązać. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak...

Godziny emisji Historia matematyki.

01:00

Cuda codzienności: W domu

program technologiczny Czas: 57min.

Oto chwile, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Przyglądamy się chwilom, w których za sprawą wypadkowej materiałów, zapotrzebowania oraz innowacji powstawał dom idealny, spełnienie marzeń o wygodzie. Opowiadamy o tym, jak powstały cegły, ale też zawartość domowych szaf, np. elastyczna odzież.

Godziny emisji Cuda codzienności

02:00

Oto cywilizacja: O bogowie!

program o sztuce Czas: 48min.

Pierwszy odcinek dotyczy religii i tego, jak chrześcijaństwo, islam i pogańska kultura starożytnej Grecji wzajemnie oddziaływały na siebie. Pierwszy odcinek omawia, co zawdzięczamy religii. To historia, w której splatają się dzieje trzech wielkich cywilizacji – chrześcijaństwa, islamu i pogańskiej kultury starożytnej Grecji. Oddziaływały one na siebie wzajemnie i do dziś wpływają na kształt świata.

Godziny emisji Oto cywilizacja

03:00

W pogoni za długowiecznością: Styl życia a długowieczność

program o zdrowiu Czas: 22min.

Główne przyczyny zgonów to rak, choroby serca, zapalenie płuc i udary. Specjaliści doradzą, jak ich uniknąć. W tym odcinku przyglądamy się głównym przyczynom zgonów, którymi są rak, choroby serca, zapalenie płuc i udary. Specjaliści doradzą, jak ich uniknąć. Użyteczne porady dotyczące stylu życia pomogą nam pokonać te zagrożenia.

Godziny emisji W pogoni za długowiecznością

03:30

e²: Transport: Portland: Wyczucie miasta

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Portland to miasto, które może pochwalić się jedną z najlepiej rozwiniętych sieci komunikacji zbiorowej. Portland to miasto, które może pochwalić się jedną z najlepiej rozwiniętych sieci komunikacji zbiorowej i pozycją globalnego lidera jeśli chodzi o zrównoważony rozwój. Od przeszło czterdziestu lat inżynierowie projektują miasto z myślą o jego przyszłości.

Godziny emisji e²: Transport

04:00

Szyfr: Liczby

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Marcus du Sautoy odkrywa przed nami kod liczbowy, który jest fundamentem świata naturalnego: zarówno Ziemi, jak i reszty kosmosu. Marcus du Sautoy odkrywa przed nami kod liczbowy, który jest fundamentem świata naturalnego. W całej przyrodzie pojawiają się szyfry, tworzące świat matematyki – ten zaś ustanawia reguły, które rządzą wszystkimi zjawiskami zarówno na Ziemi, jak i w kosmosie.

Godziny emisji Szyfr

05:00

Cuda codzienności: Poza domem

program technologiczny Czas: 58min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

Godziny emisji Cuda codzienności

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info