Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-10-29 Pokaż dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Biszkopciki

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link ma przepis, dzięki któremu przyrządzi pyszne i lekkie biszkopciki. Sody do pieczenia lepiej nie dodawać za wiele. Link ma przepis i metody, dzięki którym przyrządzi pyszne i lekkie biszkopciki. Sody do pieczenia lepiej nie dodawać za wiele, w przeciwnym razie bułeczki nie urosną, dojdzie zaś do wybuchu w kuchni!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:15

Kuchmistrzostwo: Placek z kurczakiem

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem. Wie też, że na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie! Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem: dowód na to, że nie wszystkie placki są słodkie. Uczy się też pewnego triku: na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:30

Sportowe laboratorium: Snowboard

program o zdrowiu Czas: 10min.

Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Młody snowboardzista William próbuje opanować skok z obrotem o 360 stopni. Dr Heather wyjaśnia, że kluczem jest moment siły. Na pomoc Willowi wysyła na stok Coulton, prawdziwego zawodowca.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

06:45

Sportowe laboratorium: Hokej na sledgach

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na siedząco. Wraz z zawodowcem Jordanem dowiadują się sporo o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona. Bracia Cooper i Cole uwielbiają hokeja na sankach. Wraz z zawodowcem Jordanem opowiadają Nykeemowi, gospodarzowi programu, o tej świetnej dyscyplinie. Przy okazji dowiadują się tego i owego o trzeciej zasadzie dynamiki Newtona.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

07:00

Obłędne zwierzaki: Domek dla jeża

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Jak zrobić domek dla jeża? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak zrobić domek dla jeża? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

07:20

Co wy wiecie o zabawkach?: Sprężynka slinky

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Jak pewien mechanik amerykańskiej marynarki wojennej zmienił branżę zabawkarską? Dlaczego slinky schodzi po schodach? Jak opuściła Ziemię? Co spotkało mechanika amerykańskiej marynarki wojennej, który zrewolucjonizował branżę zabawkarską? Dlaczego sprężynka slinky schodzi po schodach? Jak wyleciała w kosmos? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

07:30

Marvi Hammer: Zanzibar i Panama

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku o niezwykle długowiecznych migdałowcach: almendro. Ponadto: słonie indyjskie. W dzisiejszym odcinku o niezwykle długowiecznych migdałowcach: almendro. Ponadto: słonie indyjskie.

Godziny emisji Marvi Hammer

08:00

Wymyśl to!: Antystresowe okulary

program technologiczny Czas: 21min.

Richard boi się przemawiać publicznie. Wymyślił więc okulary, które pomogą każdemu mówcy zwalczyć tremę. Richard boi się przemawiać publicznie. Ma więc wymyślić okulary, które pomogą każdemu zwalczyć tremę. Przetestują je dorośli mówcy.

Godziny emisji Wymyśl to!

08:30

Przedziwna nauka: Chłodzenie

program historyczny Czas: 24min.

Chłodzenie to coś więcej niż luksus. W dzisiejszych czasach nie można się bez niego obejść. Zbadajmy dzieje rozwoju maszyn chłodniczych. Chłodzenie to coś więcej niż luksus. Dziś nie można się bez niego obejść, zwłaszcza przy transporcie i magazynowaniu świeżych produktów spożywczych, zanim trafią do naszych sklepów. Wyobrażacie sobie życie bez nich? Zbadajmy dzieje rozwoju maszyn chłodniczych.

Godziny emisji Przedziwna nauka

09:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Jang Yeong-sil – dzieje i zasady pomiaru czasu

program historyczny Czas: 24min.

Baron zaprasza eksperta ze średniowiecznej Korei. To Jang Yeong-sil, twórca urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu. Baron zaprasza na scenę eksperta od czasu: to Jang Yeong-sil, gość ze średniowiecznej Korei. Gdy gwardziści koreańskiego króla zaspali i nie zadzwonili na pełną godzinę, monarcha zlecił Jangowi skonstruowanie urządzenia, które automatycznie odmierza upływ czasu.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

09:30

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

10:00

W zwierciadle nauki: Piramidy

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu i fakt, że owoce na dole nie pękają. Hamza zobaczył w sklepie piramidę z pomarańczy. Zastanowiła go wyjątkowa solidność tego kształtu. W tym odcinku będziemy siłować się na rękę z krokodylem, poznamy architekta-samozwańca i sprawdzimy, jak silne są czirliderki.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

10:30

Mily Pytalska: Czego nie mówić

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Kiedy Juliette nie nosi sukienki, którą dostała od Mily na urodziny, Mily zastanawia się, czy powinna ją o to zapytać. Mily dała Juliette na urodziny sukienkę. Juliette zapewnia , że włoży ją następnego dnia, jednak łamie obietnicę i Mily zastanawia się, czy sukienka jej się nie podoba. Może o to zapytać, czy to byłoby niegrzeczne?

Godziny emisji Mily Pytalska

10:45

Mily Pytalska: Chęć i potrzeba

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily chce dostać nową grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad różnicą pomiędzy zachciankami a potrzebami. Mily bardzo chce dostać najnowszą grę wideo, ale mama odmawia. Chodząc po mieście, Mily zastanawia się nad tym, czym się różnią zachcianki, od potrzeb.

Godziny emisji Mily Pytalska

11:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Dzieci i rodzice

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison dowie się, dlaczego niemowlęta piją tyle mleka, czemu trzeba im tak często zmieniać pieluchy i czy rodzice lubią się rządzić. Każdy z nas do przetrwania potrzebuje rodziny. Harrison dowie się, dlaczego niemowlęta piją tyle mleka i czemu trzeba im tak często zmieniać pieluchy. Sprawdzimy też, dlaczego dorośli się rządzą, a dzieci są milutkie.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

11:30

Ekspres naukowców: Długie kończyny

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Dlaczego młode zwierzęta mają długie nogi? Odpowiedź na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku. Dlaczego młode zwierzęta mają długie nogi? Odpowiedź na to i inne pytania w dzisiejszym odcinku.

Godziny emisji Ekspres naukowców

12:00

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

Godziny emisji Nauka na maksa

12:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Bekające bobasy i Odpłata za plecak

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Eliksir młodości Kenta zmienia wszystkich w ryczące bobasy. Zaś Antymaterzyści ukradli plecak JD i odkryli przenośną ALVĘ. Eliksir młodości Kenta zmienia wszystkich w ryczące bobasy. Kiedy działanie specyfiku mija, są dorosłymi uwięzionymi w ciałach niemowląt. Antymaterzyści ukradli plecak JD i odkryli przenośną ALVĘ. Czy znajdą też Sekretne Laboratorium?

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

13:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2

program popularnonaukowy Czas: 30min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

13:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Łamanie rzeczy

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Harrison planuje złamać gołymi rękami specjalną deskę do karate. Najpierw zbada, dlaczego i jak rzeczy się łamią. Harrison planuje złamać gołymi rękami specjalną deskę do karate, ale najpierw z pomocą ekspertów – od inżyniera materiałowego po mistrza karate – postara się zrozumieć, dlaczego i jak rzeczy się łamią.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

14:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Albert Einstein – światło, przestrzeń i czas

program historyczny Czas: 24min.

Baron zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. Ale czym jest światło? Wyjaśni to Albert Einstein, który przyleciał na chmurze fotonów. Baron Münchhausen zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. A co jest istotą światła? Albert Einstein przylatuje na chmurze fotonów i opowiada o tym, jak wątpliwości pewnego ucznia doprowadziły do odkrycia jednego z najbardziej niebywałych zjawisk we wszechświecie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

14:30

Gra z głową : Pamięć mięśniowa

program kulturoznawczy Czas: 24min.

Mózg kieruje wszystkimi organami ciała. Dzięki temu może ono szybko i w sposób skoordynowany zareagować na zmieniające się warunki. Mózg kieruje wszystkimi organami naszego ciała. Wysyła impulsy do mięśni i wydziela związki chemiczne, zwane hormonami. Dzięki temu centralnemu zarządzaniu nasz organizm może szybko i w sposób skoordynowany zareagować na zmieniające się warunki.

Godziny emisji Gra z głową

15:00

Domowa nauka: Ciśnienie

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym odcinku Steve Spangler użyje ciśnienia, aby spowodować implozję dwustulitrowej stalowej beczki. Steve Spangler przedstawia eksperymenty, które można powtórzyć w domu, aby pokazać potęgę ciśnienia powietrza. Na koniec podczas imponującej demonstracji Steve spowoduje implozję dwustulitrowej stalowej beczki.

Godziny emisji Domowa nauka

15:30

Migawki: Ujęcie w ruchu

program o sztuce Czas: 22min.

Fotografowie będą robić fotki skaczącym na trampolinie znajomym. Czy uchwycą siłę, prędkość i technikę na jednym ujęciu? W tym zabawnym odcinku fotografowie będą robić fotki skaczącym na trampolinie znajomym. Czy uchwycą siłę, prędkość i technikę na jednym ujęciu, czy polecą na łeb, na szyję?

Godziny emisji Migawki

16:00

Artzooka: Portretowy misz-masz

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi portret kuzynki ze zdjęć jej przyjadiół, uczy jak wykonać stopę z masy papierowej oraz ozdabia sznurowadła. Jeremie robi portret kuzynki ze zdjęć jej przyjadiół, uczy jak wykonać z masy papierowej stopę wychodzącą ze ściany oraz ozdabia sznurowadła.

Godziny emisji Artzooka

16:30

Migawki: Bohaterowie komiksów

program o sztuce Czas: 22min.

Fotografowie zmienią znajomych w swych ulubionych superbohaterów. Czy ich ujęcia dorównają kadrom z kolorowych komiksów? W tym odcinku fotografowie zmienią znajomych w swych ulubionych superbohaterów. Czy ich ujęcia dorównają kadrom z kolorowych komiksów i zasłużą na miejsce w naszej galerii?

Godziny emisji Migawki

17:00

W zwierciadle nauki: Muzykalne walce

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza chce się koniecznie dowiedzieć, dlatego tyle instrumentów – flety, trąbki, organy - ma walcowaty kształt. Co jest z tym walcem? Hamza chce się koniecznie dowiedzieć, dlatego aż tyle instrumentów muzycznych ma walcowaty kształt. W tym celu zbudujemy instrumenty ze śmieci, zagramy na szklankach z wodą i poznany Bubbę Bacha, twórcę prykających trąbek.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

17:30

Artzooka: Drukowanie fotografii

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie drukuje fotografię, robi wskaźnik wiatru z torebki po chipsach oraz zwierzątka z wyciorów do fajek. Jeremie drukuje fotografię, robi wskaźnik wiatru z torebki po chipsach oraz zwierzątka z wyciorów do fajek.

Godziny emisji Artzooka

18:00

W zwierciadle nauki: Matma w muzyce

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dlaczego niektóre połączenia dźwięków są miłe dla ucha, a inne brzmią jak kocie pazury na tablicy? W tym odcinku zbadamy sprawę. Dlaczego niektóre połączenia dźwięków są miłe dla ucha, a inne brzmią jak kocie pazury na tablicy? Zbadamy sprawę, robiąc gitary z pudełek po butach, krojąc pizzę i rozmawiając z Otto Melodyjnym. Uwaga, ten odcinek będzie muzyką dla waszych uszu.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

18:30

Mily Pytalska: Młody, mały czy niski?

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily ma pójść ze znajomymi na rolki, ale orientuje się, że ma za mały kask. Jak to możliwe? Mily umówiła się ze znajomymi na rolki, ale nie może znaleźć kasku. Kiedy w końcu jej się udaje, okazuje się, że zrobił się za mały. Czyżby urosła? Jak to możliwe?

Godziny emisji Mily Pytalska

18:45

Mily Pytalska: Wolność!

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby wzięła prysznic. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy? Mily nagrywa film, w którym główną rolę gra Pop, ale mama chce, żeby zamiast tego wzięła prysznic. Przez zamieszanie nie może się skupić na pracy. Mily jest zła: dlaczego zawsze musi słuchać mamy?

Godziny emisji Mily Pytalska

19:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Samochody

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Harrison dowiaduje się, jak działają samochody, gdy uczestniczka wyścigów dla nastolatków przyjeżdża do jego domu mini-bolidem formuły 1. Harrison dowiaduje się, jak działają samochody, gdy uczestniczka wyścigów dla nastolatków przyjeżdża do jego domu mini-bolidem formuły 1.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

19:30

Domowa nauka: Bezwładność

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Zastawialiście się, jak wyciągnąć obrus spod talerzy na zastawionym stole? Gospodarz programu Steve Spangler pokaże, jak to zrobić. Zastawialiście się, jak wyciągnąć obrus spod talerzy na zastawionym stole? Gospodarz programu Steve Spangler pokaże, jak to zrobić i zademonstruje inne domowe eksperymenty, które dowodzą praw bezwładności. Na koniec zbudujemy poduszkowiec!

Godziny emisji Domowa nauka

20:00

Podniebni myśliwi - świat ważek: Podniebni myśliwi - świat ważek

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Zobacz niezwykły świat ważek, zanim ich naturalne środowisko przestanie istnieć. Poznaj ich nietypowy cykl życia i dowiedz się więcej. Zobacz niezwykły świat ważek, zanim ich naturalne środowisko przestanie istnieć. Dowiedz się, co czyni z nich zabójców doskonałych. Poznaj ich nietypowy cykl życia, miłosne akrobacje i sposób w jaki z larwy przepoczwarzają się w dorosłe owady.

Godziny emisji Podniebni myśliwi - świat ważek

21:10

e² Architektura Interwencyjna: e² Architektura Interwencyjna

program o sztuce Czas: 55min.

Architektura Interwencyjna to robocza nazwa projektów, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Architektura Interwencyjna to program o projektach, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Przyjrzymy się 5 przedsięwzięciom, w tym przystosowaniu terenów podmokłych, rewitalizacji zabytku i założeniu nietypowej szkoły.

Godziny emisji e² Architektura Interwencyjna

22:20

Historia kobiet: Rewolucja

program historyczny Czas: 58min.

Amanda przygląda się roli kobiet w rewolucjach, które przekształciły świat: od przewrotów politycznych po walkę o prawa reprodukcyjne. Amanda przygląda się roli kobiet w rewolucjach, które przekształciły współczesny świat. Od przewrotów politycznych po walkę o prawa reprodukcyjne. Od rewolucjonistek we Francji, przez zwolenniczki rewolucji bolszewickiej, po amerykańskie i afrykańskie aktywistki.

Godziny emisji Historia kobiet

23:45

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

Godziny emisji Niesamowity świat hormonów

00:55

Człowiek kontra Ziemia: Człowiek kontra Ziemia: lawina

program popularnonaukowy Czas: 44min.

Czy za pomocą nauki jesteśmy w stanie kontrolować lawiny? Jak powstaje ta niszczycielska siła? Co robić w sytuacji zagrożenia? Dzięki nowoczesnej technologii ludzkie osiedla budowane są coraz wyżej w górach, dlatego lawiny zagrażają już całym miasteczkom. Czy za pomocą nauki jesteśmy w stanie kontrolować lawiny? Jak powstaje ta niszczycielska siła? Co robić w sytuacji zagrożenia?

Godziny emisji Człowiek kontra Ziemia

01:45

Futuris: Przed nami zieleńsza droga

program popularnonaukowy Czas: 12min.

W tym odcinku poznamy technologie stosowane w samochodach elektrycznych oraz zespoły mające największy wpływ na ich rozwój. Elektryczne samochody są istotną częścią „zielonej rewolucji transportowej”. Który zespół odgrywa największą rolę w ich rozwoju? Jak możemy zadbać o bezpieczeństwo i niezawodność zarówno samych elektrycznych samochodów jak i ich stacji ładujących?

Godziny emisji Futuris

02:00

Szyfr: Kształty

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Szyfr, który decyduje o pozornie przypadkowych kształtach w przyrodzie. Czy skorzystali z niego też Pollock i twórcy filmów animowanych? Marcus odkrywa tajniki szyfru, który decyduje o, pozornie przypadkowym, kształcie gór, chmur i drzew. Być może ten sam kod pomógł odnieść sukces Jakcsonowi Pollockowi i stał za triumfami filmów animowanych.

Godziny emisji Szyfr

03:00

Surowa nauka: Słońce i morze

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vicnic Learning zaprasza na „Surową Naukę“ – w tym odcinku zespół naukowców ma w ciągu nocy zbadać ocean. W tym odcinku Da Vinci Learning z serii „Surowa nauka“ (Rough Science) zespół naukowców ma przebadać świat podwodny oceanu, wykorzystując do tego energię z otoczenia, w którym się znajdują. Jedyną pomocą, jaką mają do dyspozycji, to stara bateria samochodowa. Nie jest to jednak aż tak wielka pomoc, bowiem bateria potrzebuje najpierw wody destylacyjnej, zanim będzie można z niej...

Godziny emisji Surowa nauka

03:30

Tajemnice kolorów: Niebieski

program kulturoznawczy Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem i odcieniami koloru niebieskiego. W dzisiejszym odcinku serii Da Vinci Learning zajmiemy się znaczeniem i odcieniami koloru niebieskiego.

Godziny emisji Tajemnice kolorów

04:00

Podniebni myśliwi - świat ważek: Podniebni myśliwi - świat ważek

program popularnonaukowy Czas: 49min.

Zobacz niezwykły świat ważek, zanim ich naturalne środowisko przestanie istnieć. Poznaj ich nietypowy cykl życia i dowiedz się więcej. Zobacz niezwykły świat ważek, zanim ich naturalne środowisko przestanie istnieć. Dowiedz się, co czyni z nich zabójców doskonałych. Poznaj ich nietypowy cykl życia, miłosne akrobacje i sposób w jaki z larwy przepoczwarzają się w dorosłe owady.

Godziny emisji Podniebni myśliwi - świat ważek

05:00

e² Architektura Interwencyjna: e² Architektura Interwencyjna

program o sztuce Czas: 55min.

Architektura Interwencyjna to robocza nazwa projektów, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Architektura Interwencyjna to program o projektach, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Przyjrzymy się 5 przedsięwzięciom, w tym przystosowaniu terenów podmokłych, rewitalizacji zabytku i założeniu nietypowej szkoły.

Godziny emisji e² Architektura Interwencyjna

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info