Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-12-24 Pokaż dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Lasagna

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link zaprasza na warzywną lasagnę: trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta. Palce lizać! Dziś serwujemy warzywną lasagnę. Wystarczą zwykłe składniki, kuchenka i trochę czasu. I oto trzy warstwy makaronu, smażonych warzyw, sosu pomidorowego, sera ricotta – palce lizać!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:15

Kuchmistrzostwo: Tarta cytrynowa z bezą

program o zdrowiu Czas: 11min.

Zwieńczeniem tarty cytrynowej jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek. Dziś w karcie tarta cytrynowa z bezą, słodko-gorzki majstersztyk. Jego zwieńczeniem jest puszysta, leciutka polewa. Link doradzi, jak uzyskać obfitą pianę z białek i wytłumaczy ten proces naukowo.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:30

Sportowe laboratorium: Lacrosse

program o zdrowiu Czas: 10min.

Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, uczy się od Kelsey, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę strzału. Nykeem i Lindyn, młoda nadzieja lacrosse'a, próbują poprawić celność strzałów. Dr Heather posyła na pomoc Kelsey, zawodowo uprawiającego tę dyscyplinę. Dowiemy się, jak moment siły i rotacja wpływają na siłę uderzenia.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

06:45

Sportowe laboratorium: Futbol amerykański

program o zdrowiu Czas: 10min.

John chce idealnie podkręcić piłkę. Dr Heather wysyła na pomoc futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. John to dwunastoletni rozgrywający, który chce rzucić idealnie podkręconą piłkę. Dr Heather wysyła mu na pomoc zawodowego futbolistę Johna Williamsa, który doradzi, jak zmniejszyć opór powietrza. Tymczasem Nykeem z pewnymi oporami rozpoczyna ciężki trening.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

07:00

Artzooka: Tropikalna maska

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi tropialną maskę, ośmiornicę z plasteliny i mówiącą torbę na lunch! Jeremie robi tropialną maskę ze śniadaniowych resztek, pływającą ośmiornicę z plasteliny oraz mówiącą torbę na lunch!

Godziny emisji Artzooka

07:30

Wymyśl to!: Grawitacyjne rolki

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletnia Zoe chce wynaleźć maszynę, która zatrzyma energię produkowaną podczas zjazdu ze wzgórza i wykorzysta ją podczas podjazdu. Dziesięcioletnia Zoe uwielbia jazdę na rolkach, ale nie znosi wysokich wzgórz. Chce więc wynaleźć maszynę, która zatrzyma energię produkowaną podczas zjazdu i wykorzysta ją podczas podjazdu. Wynalazek może znacznie ułatwić jazdę po pagórkowatym terenie.

Godziny emisji Wymyśl to!

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Marie Skłodowska-Curie – Niewidzialne promienie

program historyczny Czas: 24min.

Maria Skłodowska-Curie wkracza na scenę i opowiada o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów. Maria Skłodowska-Curie jest gwiazdą odcinka poświęconego naukowcom płci żeńskiej. Opowie o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów i kuchni. Wspaniały przykład poświęcenia w imię nauki i walki o równouprawnienie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

08:30

W zwierciadle nauki: Szkielety, łupiny, bryły

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza dowiaduje się, że każdy typ konstrukcji ma wyjątkowe własności i zastosowanie. Wiedzieliście, że kajak da się zrobić z betonu?! Hamza dowiaduje się, że konstrukcje dzielą się na trzy typy: szkielety, łupiny i jednolite bryły. Każda ma wyjątkowe własności, przez co nadaje się do różnych celów. Wiedzieliście, że kajak da się zrobić z betonu?!

Godziny emisji W zwierciadle nauki

09:00

Nauka na maksa: Auto na wodę

program technologiczny Czas: 21min.

Samochodzik na wodę zostanie powiększony do wersji 500 litrowej. Phil śmiga po tafli i za pomocą wody pod ciśnieniem wycina wzór w dyni! Energia wodna! Domowej roboty samochodzik na wodę awansuje na wersę 500 litrową. Ponadto: Phil śmiga po tafli i pokazuje, jak za pomocą wody pod ciśnieniem w 15 sekund wyciąć wzór w dyni!

Godziny emisji Nauka na maksa

09:30

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 10

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

10:00

Przedziwna nauka: Światło

program historyczny Czas: 25min.

Zbadajmy dzieje rozwoju oświetlenia oraz współczesne innowacje, które mogą zmienić przyszłość! Wbrew powszechnej opinii Edison nie wynalazł żarówki sam – wkład w ten wynalazek miało wiele osób. Zbadajmy dzieje rozwoju oświetlenia oraz współczesne innowacje, które mogą zmienić przyszłość!

Godziny emisji Przedziwna nauka

10:30

Migawki: Czas zbliżeń

program o sztuce Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku uczestnicy będą robić zdjęcia kolorowych kwiatów i kolczastych kaktusów. Kto wykona najlepsze zbliżenie? W dzisiejszym odcinku uczestnicy pojadą na fotosafari, by robić zdjęcia kolorowych kwiatów, kolczastych kaktusów i kwitnących pąków. Kto wykona najlepsze zbliżenie i zgarnie wyróżnienie?

Godziny emisji Migawki

11:00

Artzooka: Ozdobne akwarium

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi akwarium z platikowego pojemnika i bibuły, świnkę z plastikowej torebki i taśmy oraz rysuje zorzę. Jeremie robi akwarium z plastikowego pojemnika i bibuły, świnkę z plastikowej torebki i taśmy oraz rysuje zorzę.

Godziny emisji Artzooka

11:30

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Drapieżne mity

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym odcinku udajemy się na Florydę, gdzie Philippe odwiedza laboratorium antytoksyn, w którym mieszkają setki jadowitych węży. W tym odcinku dołączamy do badaczy rekinów z Uniwersytetu w Miami, żeby poznać zwyczaje tych ryb. Potem udajemy się na Florydę, gdzie Philippe odwiedza laboratorium antytoksyn, w którym mieszkają setki jadowitych węży.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

12:00

Historia sztuki: Świat światła i barw: impresjonizm w XIX wieku

program o sztuce Czas: 22min.

Manet uchodzi za prekursora impresjonizmu, czyli nurtu, który skupiał się na oddaniu delikatnych zmian światła i barwy. Manet był natchnieniem dla przyszłych impresjonistów. Uznaje się go za prekursora i mentora artystów nurtu, który skupiał się na oddaniu delikatnych zmian światła i barwy.

Godziny emisji Historia sztuki

12:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Orzeł wylądował i Zanik pszczół

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieciaki budują rakietę, która pozwoli bezpiecznie sprowadzić na ziemię orle gniazdo. JD i Kent odkrywają, że w okolicy zniknęły pszczoły. Gdy robotnik znajduje opuszczone orle gniazdo na silniku wiatrowym, dzieciaki budują rakietę, żeby bezpiecznie sprowadzić ptaki na ziemię. JD i Kent odkrywają, że w okolicy brakuje wosku pszczelego. Wkrótce okazuje się, że z uli zniknęły wszystkie pszczoły.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

13:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 10

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

13:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Śmieci i Recycling

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison pokaże nam, jak zrobić użytek ze śmieci. Sprawdzimy, czy dżdżownice to dobre zwierzątka domowe i odkryjemy tajemnice wody z kranu. Śmieci są śmierdzące i obrzydliwe, ale dzięki Harrisonowi dowiemy się, że mogą być również bardzo pożyteczne! Odkryjemy, dlaczego dżdżownice to idealne zwierzątka domowe i sprawdzimy, czy woda, którą pijemy chwilę wcześniej była w muszli klozetowej!

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

14:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Galileusz – zwycięstwo rozumu nad zdrowym rozsądkiem

program historyczny Czas: 24min.

Galileusz opowiada o tym, jak doszedł do genialnego odkrycia, dotyczącego Ziemi i Słońca oraz o gnębiącej go Inkwizycji. Za namową Betty, Galileusz opowiada o o tym, jak doszedł do genialnego odkrycia, dotyczącego Ziemi i Słońca. Nagle mdleje na scenie, a my poznajemy lepiej jego dramatyczną epokę, w której Inkwizycja, w imię fałszywie rozumianego zdrowego rozsądku, walczyła z rozumem.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

14:30

Wymyśl to!: Auto-poduszkowiec

program technologiczny Czas: 21min.

Dziesięcioletni Calum wynalazł auto-poduszkowiec. Ekologiczny pojazd zasilają dwa wiatraczki. Dziesięcioletni Calum wynalazł auto-poduszkowiec, który unosi się prawie metr nad ziemią. Ekologiczny pojazd jest zasilany przez dwa wiatraczki, wznosi się zaś dzięki 12 dużym balonom z helem.

Godziny emisji Wymyśl to!

15:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Minipiłkarzyki i cymbergaj

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Jaka jest idealna wielkość stołu do gry w piłkarzyki? Co podczas hiszpańskiej wojny domowej robił w szpitalu poeta Alejandro Finistre? Jaka jest idealna wielkość stołu do gry w piłkarzyki? Co podczas hiszpańskiej wojny domowej robił w szpitalu poeta Alejandro Finistre? Za co odpowiada Międzynarodowa Federacja? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

15:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Koń na biegunach

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy na koniu uczyły się dzieci królów i cesarzy? Co łączy Dżyngis-chana, Aleksandra Wielkiego i Napoleona? Jak jazdy konnej uczyły się dzieci królów i cesarzy? Dlaczego koń na biegunach tak dobrze wpływa na rozwój motoryczny dziecka? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

15:20

GEOlino: Anioły Prędkości

program kulturoznawczy Czas: 13min.

Loco od lat „kieruje ruchem” na jednej z najniebezpieczniejszych ulic Kolumbii. 15-letni Felix marzy, żeby być jak Loco. We własnoręcznie zbudowanych wózkach pędzą kolumbijską „5”, jedną z najwyżej położonych i niebezpieczniejszych ulic w kraju, żeby udzielać pomocy drogowej. Od ponad 30 lat Loco i jego koledzy „kierują ruchem”. 15-letni Felix marzy, żeby być jak Loco.

Godziny emisji GEOlino

15:40

GEOlino: Marta i jej wydra

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Podczas misji, której celem jest ratowanie zwierząt, Marta przywiązuje się do małej wydry Viki. Czy Viki zdoła sama przetrwać w dziczy? Podczas misji, której celem jest ratowanie rannych i porzuconych zwierząt, Marta przywiązuje się do małej wydry Viki. Czy Viki, która ma wadę serca, zdoła sama przetrwać w dziczy? Marta postanawia przygotować małą wydrę do samodzielnego życia.

Godziny emisji GEOlino

16:00

Historia sztuki: Prekursorzy sztuki współczesnej: postimpresjonizm pod koniec XIX wieku

program o sztuce Czas: 22min.

Postimpresjoniści wykształcili osobne style, wyzwalając się z ograniczeń impresjonizmu. Przetarli w ten sposób szlaki sztuce współczesnej. Postimpresjoniści byli grupą wewnętrznie zróżnicowaną. Najwybitniejsi przedstawiciele tego nurtu wykształcili osobne style, wyzwalając się z ograniczeń impresjonizmu. Cézanne, van Gogh czy Gauguin przetarli szlaki sztuce współczesnej.

Godziny emisji Historia sztuki

16:30

Nauka na maksa: Błyskawica

program technologiczny Czas: 21min.

Phil produkuje błyskawice oraz ujarzmia ich moc, dzięki czemu klei do siebie różne rzeczy, unosi je i sprawia, że włosy stają dęba! Elektrostatyka! To ona kryje się za błyskawicami – tymi, które uderzają z nieba i tymi, które naukowcy uzyskują w laboratorium. Ponadto: Phil ujarzmia moc błyskawicy i klei do siebie różne rzeczy, unosi je i sprawia, że włosy stają dęba!

Godziny emisji Nauka na maksa

17:00

Artzooka: Komiks o superbohaterze

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi komiks, uczy tworzenia efektów dźwiękowych i odwrozowywania obrazków. Jeremie robi ze zdjęć komiks o superbohaterze, uczy jak skopiować wzór z koszulki na deskorolkę oraz tworzy efekty dźwiękowe z przedmiotów codziennego użytku.

Godziny emisji Artzooka

17:30

Naukowe dowody: Sól

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Masajka Joy mieszka niedaleko słonego jeziora w Kenii. W tym odcinku zrobi z soli naszyjnik i pyszne lody kokosowe. Masajka Joy mieszka niedaleko słonego jeziora w Kenii. W tym odcinku dowie się, jak fajna potrafi być sól: zrobi z niej naszyjnik i pyszne lody kokosowe.

Godziny emisji Naukowe dowody

17:45

Naukowe dowody: Fale

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Surferka Chayenne w tym odcinku dowie się, czym właściwie są fale. Czy dzięki tej wiedzy stworzy najpiękniejszą falę na Ziemi? Chayenne uwielbia surfować, ale wie, jak groźne bywają fale. W tym odcinku dowie się, czym właściwie są. Czy dzięki tej wiedzy stworzy najpiękniejszą falę na Ziemi?

Godziny emisji Naukowe dowody

18:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Skamieniałości i Złoty interes

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieci uczą się o skamielinach, a nawet cofają się do prehistorycznych czasów! Angie gubi bransoletkę mamy i buduje wykrywacz metali. Po tym jak Kent znajduje ślad dinozaura, dzieciaki z Sekretnego Laboratorium uczą się o skamieniałościach i DNA, a nawet cofają się do prehistorycznych czasów. Gdy Angie gubi złotą, cenną bransoletkę mamy, nasi bohaterowie konstruują własny wykrywacz metali.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

18:30

Migawki: Nosisz je w sobie

program o sztuce Czas: 22min.

Wykorzystując zabawne rekwizyty i kostiumy, fotografowie nauczą się sztuki robienia stylizowanych selfie. Kto wygra rywalizację? #zwycięstwo W tym odcinku nasi fotografowie nauczą się tworzyć niezapomniane sesje. Wykorzystując zabawne rekwizyty i kostiumy, nauczą się sztuki robienia stylizowanych selfie, ale tylko jedno zdjęcie trafi do naszej galerii.

Godziny emisji Migawki

19:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Zmysły: wzrok

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Dlaczego kocie oczy świecą w ciemności? Czemu nie widzimy niektórych rzeczy? Harrison odkryje przed nami niezwykłe fakty dotyczące wzroku. Jak pracuje nasz wzrok? Dlaczego kocie oczy świecą w ciemności? Czemu nie widzimy niektórych rzeczy? Harrison odkryje przed nami niezwykłe fakty dotyczące wzroku i dowiedzie, że widzieć więcej nie zawsze znaczy widzieć dobrze.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

19:30

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Ratowanie Ziemi

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym tygodniu poznajemy ludzi, którzy pomagają Ziemi z całych sił, na przykład uwalniając żółwie morskie czy oczyszczając rafy koralowe. W tym tygodniu poznajemy ludzi, którzy pomagają naszej planecie z całych sił. Towarzyszymy ekipie, która wypuszcza dziesiątki żółwi morskich na swobodę i dołączamy do jednego z rejsów Trilogy – organizowanych w celu oczyszczania raf koralowych.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

20:00

Gatunki zagrożone: Aj-aj

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja. To zwierzę, które podobno zwiastuje śmierć i dlatego jest tępione. Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja, czyli palczaka madagaskarskiego. Prowadzące nocny tryb życia zwierzę jest tak szpetne, że podobno zwiastuje śmierć. Dlatego od lat jest prześladowane. Aj-aj ma jednak większy problem – wycinkę lasów pod uprawy.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

21:10

Wielcy marzyciele: Wolna energia Tesli

program historyczny Czas: 52min.

Film opowiada o pasjonującym życiu Nikoli Tesli oraz jego pionierskich pracach z zakresu badań nad elektrycznością. Film opowiada o wybitnym fizyku, Nikoli Tesli. Jest wyjątkowym spojrzeniem na jego pasjonujące życie oraz pionierskie prace z zakresu badań nad elektrycznością.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

22:20

Tajemnice materii: W głąb atomu

program popularnonaukowy Czas: 55min.

Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej. Trwa walka o to, kto pierwszy pozna budowę atomu. Harry Moseley stosuje w tym celu wynalezione niedawno promieniowanie rentgenowskie. Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej.

Godziny emisji Tajemnice materii

23:40

Porządek i chaos: Porządek i chaos: Informacja

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Professor Jim Al-Khalili dowodzi, że informacje na temat rzeczywistości są wpisane w samą jej strukturę. Profesor Jim Al-Khalili przedstawia dzieje informacji, od zapisów na glinianych tabliczkach po dane mknące z jednego końca planety na drugi z prędkością światła. Dowodzi też, że informacje na temat rzeczywistości są wpisane w samą jej strukturę.

Godziny emisji Porządek i chaos

00:45

Gatunki zagrożone: Nosorożec biały północny

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen i Mark dowiedzieli się, że nosorożec biały północny prawie wyginął. Chcą dopilnować, aby nosorożec czarny nie podzielił jego losu. Stephen i Mark dowiadują się na granicy Konga, że niezwykle rzadki nosorożec biały północny niemal na pewno wyginął na wolności. Nie wjeżdżają do kraju, angażują się za to w walką o uratowanie innego zagrożonego gatunku, nosorożca czarnego.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

01:45

Wielcy marzyciele: Leonardo. W poszukiwaniu prawdy

program historyczny Czas: 53min.

Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez Renesans, epokę Leonarda Da Vinci, do źródeł nauki i sztuki. Leonardo Da Vinci naszkicował pierwszy prototyp helikoptera, namalował najbardziej tajemnicze dzieło sztuki w dziejach świata i badał ludzką anatomię. Ta filmowa biografia poprowadzi widza przez epokę Renesansu, do źródeł nauki i sztuki.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

02:40

Potwory z Głębin: Potwory z Głębin

program popularnonaukowy Czas: 51min.

Cieśninę Lembeh zamieszkują tysiące stworzeń. Parze nurków po raz pierwszy w historii udało się sfilmować wiele niezwykłych zwierząt. Cieśninę Lembeh zamieszkują tysiące stworzeń. Para nurków spędziła kilkanaście miesięcy pod wodą filmując, po raz pierwszy w historii, wiele niezwykłych zwierząt. Mikroskopijne krewetki i śmiertelnie niebezpieczne ośmiorniczki debiutują na ekranie.

Godziny emisji Potwory z Głębin

03:35

Surowa nauka: Surowa nauka

program popularnonaukowy Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” podczas symulowanego lotu kosmicznego badacze muszą znaleźć i oczyścić wodę. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku „Surowej Nauki” (Rough Science) zespół naukowców ma sprostać wyzwaniom lotu kosmicznego. Naukowcy muszą przede wszystkim zbudować pojazd, który umożliwi im badanie obcych planet. Jednym z najważniejszych zadań jest jednak znalezienie wody. Do tego zespół musi wykorzystać całą swoją wiedzę geologiczną i botaniczną.

Godziny emisji Surowa nauka

04:05

Gatunki zagrożone: Aj-aj

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja. To zwierzę, które podobno zwiastuje śmierć i dlatego jest tępione. Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja, czyli palczaka madagaskarskiego. Prowadzące nocny tryb życia zwierzę jest tak szpetne, że podobno zwiastuje śmierć. Dlatego od lat jest prześladowane. Aj-aj ma jednak większy problem – wycinkę lasów pod uprawy.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

05:05

Wielcy marzyciele: Wolna energia Tesli

program historyczny Czas: 52min.

Film opowiada o pasjonującym życiu Nikoli Tesli oraz jego pionierskich pracach z zakresu badań nad elektrycznością. Film opowiada o wybitnym fizyku, Nikoli Tesli. Jest wyjątkowym spojrzeniem na jego pasjonujące życie oraz pionierskie prace z zakresu badań nad elektrycznością.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info