Logo Da Vinci Learning Program TV Da Vinci Learning - ramówka, emisje

2017-12-31 Pokaż dziś

06:00

Kuchmistrzostwo: Chleb

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link chce dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników chleba. Eksperyment udaje się aż za dobrze. Chleb równie fajnie robić, co zjadać. Link i Gastro Bob chcą dowieść, że drożdże mają dość siły, aby unieść resztę składników. Udaje im się do tego stopnia, że Bob zawisa w powietrzu!

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:15

Kuchmistrzostwo: Jajka faszerowane

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa, że ugotowane przez niego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa. Jajka faszerowane zostały ugotowane na twardo, a żółtka zmieszano z majonezem i przyprawami. Link odkrywa, że jego jajko ma wokół żółtka zieloną obwódkę: oto kulinarna zagadka dla detektywa.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:30

Sportowe laboratorium: Ujeżdżanie

program o zdrowiu Czas: 10min.

Nykeem spotyka Tai-Lee i jej konia Geralda, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika, o której opowie dr Heather. Nykeem spotyka się z Tai-Lee i jej koniem Geraldem, aby odkryć naukowe podstawy ujeżdżania. Kluczowa jest biomechanika. Dr Heather opowie o niej na przykładzie jazdy Olivii i jej klaczy Zeezee.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

06:45

Sportowe laboratorium: Tenis stołowy

program o zdrowiu Czas: 10min.

Bliźnięta uczą się jeszcze lepiej grać w pingponga od zawodowca. Dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni. Bliźnięta Antong i Anda chc grać jeszcze lepiej w pingponga. Uczy je zawodowiec, czyli nasz gość Jimmy. Nykeem i dzieciaki prężą muskuły, gdy dr Heather tłumaczy im, na czym polega pamięć mięśni.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

07:00

Artzooka: Komiks o superbohaterze

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi komiks, uczy tworzenia efektów dźwiękowych i odwrozowywania obrazków. Jeremie robi ze zdjęć komiks o superbohaterze, uczy jak skopiować wzór z koszulki na deskorolkę oraz tworzy efekty dźwiękowe z przedmiotów codziennego użytku.

Godziny emisji Artzooka

07:30

Wymyśl to!: Inteligentny toster

program technologiczny Czas: 22min.

Dziesięcioletni Matthew buduje przezroczysty toster. Z pomocą komputera będzie się dało wypalać na grzankach różne obrazki. Dziesięcioletni Matthew miał dość przypalonych grzanek. Postanowił więc zbudować przezroczysty toster, umożliwiający obserwowanie pieczenia. Z pomocą komputera będzie można też wypalać na tostach różne obrazki.

Godziny emisji Wymyśl to!

08:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Dmitrij Mendelejew – początek wszechrzeczy i tablica okresowa pierwiastków

program historyczny Czas: 24min.

Baron chce się wzbogacić i próbuje sam uzyskać złoto. Mendelejew przypomina mu, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób powstaje materia. Baron chce się wzbogacić, próbuje więc uzyskać złoto na podstawie alchemicznej formuły: miesza substancje wybuchowe ze stopem metali. Dmitrij Mendelejew przypomina mu jednak, że tylko chemia tłumaczy, w jaki sposób różne pierwiastki łączą się i tworzą świat wokół nas.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

08:30

W zwierciadle nauki: Moc dziesiątki

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza zajmuje się systemem metrycznym, aby dowiedzieć się, jak zmierzyć rzeczy niewidoczne gołym okiem. Czy rozgryzie kod metryczny? Hamza zajmuje się systemem metrycznym, aby dowiedzieć się, jak zmierzyć rzeczy niewidoczne gołym okiem. Spotyka olimpiskiego herosa, rzuca wyzwanie polegające na ciskaniu frisbee i poleca śledczym budowę własnego Układu Słonecznego. Czy Hamza rozgryzie kod metryczny?

Godziny emisji W zwierciadle nauki

09:00

Nauka na maksa: Elastyczność i energia

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty. Phil zaczyna od katapulty z patyka po lodzie. Następnie dzięki wiedzy o elastyczności konstruuje machinę, która miota dynie! Ponadto: wypasiony statek o napędzie kołowym i rekonstrukcja średniowiecznej katapulty.

Godziny emisji Nauka na maksa

09:30

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

10:00

Przedziwna nauka: Guma

program historyczny Czas: 24min.

Zbadajmy dzieje przemysłu gumowego oraz następny niezwykły przełom w tej branży. Czy wiecie, że musiało minąć kilkadziesiąt lat, zanim opracowano metodę, dzięki której guma nie topi się w wysokich temperaturach i nie sztywnieje w niskich? Zbadajmy dzieje rozwoju przemysłu gumowego oraz następny niezwykły przełom w tej branży.

Godziny emisji Przedziwna nauka

10:30

Migawki: Nosisz je w sobie

program o sztuce Czas: 22min.

Wykorzystując zabawne rekwizyty i kostiumy, fotografowie nauczą się sztuki robienia stylizowanych selfie. Kto wygra rywalizację? #zwycięstwo W tym odcinku nasi fotografowie nauczą się tworzyć niezapomniane sesje. Wykorzystując zabawne rekwizyty i kostiumy, nauczą się sztuki robienia stylizowanych selfie, ale tylko jedno zdjęcie trafi do naszej galerii.

Godziny emisji Migawki

11:00

Artzooka: Piłkarzyki

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie crobi piłkarzyki z pudełka i spinaczy do bielizny, pudełko na pamiątki i pokazuje jak działa blue box. Jeremie robi piłkarzyki z pudełka i spinaczy do bielizny, pudełko na pamiątki i pokazuje jak działa blue box.

Godziny emisji Artzooka

11:30

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Ratowanie Ziemi

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym tygodniu poznajemy ludzi, którzy pomagają Ziemi z całych sił, na przykład uwalniając żółwie morskie czy oczyszczając rafy koralowe. W tym tygodniu poznajemy ludzi, którzy pomagają naszej planecie z całych sił. Towarzyszymy ekipie, która wypuszcza dziesiątki żółwi morskich na swobodę i dołączamy do jednego z rejsów Trilogy – organizowanych w celu oczyszczania raf koralowych.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

12:00

Historia sztuki: Zwycięstwo modernizmu: sztuka w XX wieku

program o sztuce Czas: 22min.

W XX w. uznanie zdobywały różne nurty sztuki współczesnej. Absurd pierwszej wojny światowej doprowadził do powstania dadaizmu i surrealizmu. W XX wieku nurty sztuki współczesnej kolejno zyskiwały uznanie. Każdemu przyświecały inne idee. Pierwsza wojna światowa odcisnęła swoje piętno także na artystach. Absurd wojny doprowadził do powstania dadaizmu i surrealizmu.

Godziny emisji Historia sztuki

12:30

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Modne geny i Elektro-Kent

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Żeby wygrać pokaz mody, Nicky klonuje idealną modelkę – siebie. Kent znajduje wynalazek – skafander, który zmienia go w „superbohatera”. Nicky rywalizuje z Sheilą w pokazie mody w stylu „Project Runway”. Potrzebuje idealnej modelki, więc klonuje siebie. Kent odkrywa jeden z sekretnych wynalazków pana Edisona – mechaniczny skafander. Steampunkowe urządzenie przemienia go w niezdarnego superbohatera.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

13:00

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 1

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem. Rodzinny teleturniej sprawdzający wiedzę ogólną konkurujących ze sobą trzech zespołów, w skład których wchodzą rodzic z dzieckiem.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

13:30

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Najlepsze z "Co, jak, gdzie? Dowiedz się!"

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Harrison przygotowuje się do szkolnego festiwalu naukowców i przypomina najlepsze fragmenty ostatniej serii "Co, jak, gdzie? Dowiedz się!" Harrison przygotowuje się do szkolnego festiwalu naukowców i przypomina najlepsze fragmenty ostatniej serii "Co, jak, gdzie? Dowiedz się!". Wyjątkowy odcinek, który jeszcze raz odkryje przed Wami fascynujące tajemnice Słońca, roślin, zębów i śmieci!

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

14:00

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Albert Einstein – światło, przestrzeń i czas

program historyczny Czas: 24min.

Baron zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. Ale czym jest światło? Wyjaśni to Albert Einstein, który przyleciał na chmurze fotonów. Baron Münchhausen zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. A co jest istotą światła? Albert Einstein przylatuje na chmurze fotonów i opowiada o tym, jak wątpliwości pewnego ucznia doprowadziły do odkrycia jednego z najbardziej niebywałych zjawisk we wszechświecie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

14:30

Wymyśl to!: Szkolny pociąg

program technologiczny Czas: 22min.

Ośmioletni Dylan wynalazł elektryczny pociąg na pedały, który zawiezie uczniów do szkoły. Ośmioletni Dylan wynalazł elektryczny pociąg na pedały, który zawiezie uczniów do szkoły. Gdy pojazd podjedzie pod wasz dom, po prostu podepniecie do niego swój „wagonik”, Będziecie na miejscu pierwsi – pociąg osiąga prędkość do 15 km/h!

Godziny emisji Wymyśl to!

15:00

Co wy wiecie o zabawkach?: Hula-hoop

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Kto wymyślił pierwsze hula-hoop? Co wyszłoby z naprawdę długiego kręcenia? Dlaczego hula-hoop kręci cały świat, z wyjątkiem Japonii? Kto wymyślił pierwsze hula-hoop? Grobowce faraonów, antyczne wazy czy australijskie dzieci? Co wyszłoby z naprawdę długiego kręcenia obręczą? Dlaczego hula-hoop kręci cały świat, z wyjątkiem Japonii? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

15:10

Co wy wiecie o zabawkach?: Gumowa piłeczka

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Co to jest „super piłeczka”? Co pewien chemik robił po godzinach? Jaki to ma związek z wyścigiem kosmicznym? Co to właściwie jest „super piłeczka”? Co pewien chemik robił w laboratorium po godzinach? Jaki to ma związek z wyścigiem kosmicznym? Kto wymyślił materiał o nazwie Zectron? Znamy odpowiedzi na te i inne pytania!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

15:20

GEOlino: Indie – włosy dla bóstw

program kulturoznawczy Czas: 13min.

10-letni Balaji i jego matka poświęcą swoje włosy w świątyni, prosząc boga Murugana o pobłogosławienie ich nowego domu. 10-letni Balaji i jego matka poświęcą swoje włosy w świątyni, prosząc boga Murugana o pobłogosławienie ich nowego domu. Co roku w Palani miliony ludzi ścina włosy, które są następnie sprzedawane przez świątynię.

Godziny emisji GEOlino

15:40

GEOlino: W trasie z moskiewską szkołą cyrkową

program kulturoznawczy Czas: 12min.

Słynna moskiewska szkoła cyrkowa ożywia rosyjską prowincję – jest tu i taniec na linie, i kobieta-wąż. A wszystko dzięki ciężkiej pracy. Młodzi artyści ze słynnej moskiewskiej szkoły cyrkowej ożywiają rosyjską prowincję. Elena jest mistrzynią utrzymywania równowagi, zaś Alessa to kobieta-wąż. Zawód cyrkowca wymaga ciężkiej pracy.

Godziny emisji GEOlino

16:00

Historia sztuki: Świadomość i odrodzenie: włoski Renesans, XIV-XVI wiek

program o sztuce Czas: 22min.

Dante zapowiadał nową epokę, Petrarka chciał zerwać ze średniowieczem, Boccaccio krytykował Watykan. Tak zaczął się renesans w sztuce. Florencja to kolebka Odrodzenia, wydała wielu geniuszy literatury i sztuki. Dante zwiastował nadejście nowej epoki, Petrarka chciał zerwać ze średniowieczem, Boccaccio krytykował Watykan. Humanizm dał sygnał, od którego zaczął się renesans w sztuce.

Godziny emisji Historia sztuki

16:30

Nauka na maksa: Tarcie

program technologiczny Czas: 21min.

Phil zaczyna od dysku wyposażonego w balon. Ponadto: czy dzięki sile tarcia da się wspinać po ścianie, a nawet latać? Phil zaczyna od dysku wyposażonego w balon. Następnie próbuje zbudować wersję, na którą dałoby się wsiąść. A właściwie czemu by nie zrobić dwóch i się pościgać? Ponadto: czy dzięki sile tarcia da się wspinać po ścianie, a nawet latać?

Godziny emisji Nauka na maksa

17:00

Artzooka: Kocia śnieżna kula

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi zwariowaną śnieżną kulę i flipbooka oraz uczy rysowania cieni. Jeremie robi ze słoika śnieżną kulę z głową kota, tworzy flipbooka i uczy rysowania cieni, które dodają obrazom głębi.

Godziny emisji Artzooka

17:30

Naukowe dowody: Soczewki

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Jefferson z Chile chce oglądać gwiazdy, zamierza zbudować własny teleskop. Czy mu się uda? Jefferson z Chile chce oglądać gwiazdy, zamierza zbudować własny teleskop. Eksperymentuje więc z soczewkami, a ze smartfona robi projektor. Czy mu się uda?

Godziny emisji Naukowe dowody

17:45

Naukowe dowody: Napięcie powierzchniowe

program popularnonaukowy Czas: 13min.

Holenderka Maureen przechadza się polami tulipanów i często widzi krople wody na ich liściach. Dowie się, skąd się tam biorą. Dwunastoletnia Maureen mieszka na farmie tulipanów w Holandii. Przechadzając się polami, często widzi krople wody na liściach tych kwiatów. Dowie się dziś, czym jest napięcie powierzchniowe.

Godziny emisji Naukowe dowody

18:00

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Potworna zagadka i Jak rośliny po deszczu

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Za pomocą nauki zespół ustala, czy Grzmot to rzeczywiście potwór. JD opracowuje nawóz, który zaczyna zamieniać go w roślinę. JD i Kent obawiają się grasującego poza laboratorium straszliwego Grzmota. Za pomocą nauki dzieciaki muszą ustalić, czy to rzeczywiście potwór. JD opracował nawóz, który powoli przemienia go w roślinę, więc zespół ściąga go do laboratorium i próbuje wyleczyć.

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

18:30

Migawki: Ujęcie w ruchu

program o sztuce Czas: 22min.

Fotografowie będą robić fotki skaczącym na trampolinie znajomym. Czy uchwycą siłę, prędkość i technikę na jednym ujęciu? W tym zabawnym odcinku fotografowie będą robić fotki skaczącym na trampolinie znajomym. Czy uchwycą siłę, prędkość i technikę na jednym ujęciu, czy polecą na łeb, na szyję?

Godziny emisji Migawki

19:00

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Skóra

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Harrison bada to, co utrzymuje nas w całości: skórę. Odkrywa, czym są strupy i siniaki. Tworzy też łuski ryby-potwora. Harrison bada to, co utrzymuje nas w całości: skórę. Z pomocą charakteryzatora odkrywa, czym są strupy i siniaki, a nawet dowiaduje się, jak stworzyć fajowe łuski ryby-potwora.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

19:30

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Owady

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Na Uniwersytecie Penn State Philippe poznaje zwierzęta zapylające i dołącza do zespołu badającego przenoszenie chorób przez komary. W tym odcinku odkrywamy niezwykły świat owadów. Na Uniwersytecie Penn State Philippe przygląda się złożonym społecznościom mrówek, poznaje zwierzęta zapylające i dołącza do zespołu badającego przenoszenie chorób przez komary.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

20:00

Gatunki zagrożone: Waran z Komodo

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen i Mark lecą do Indonezji, aby obejrzeć niebezpieczne warany z Komodo. Dołączają do akcji chwytania i obrączkowania tych zwierząt. Stephen i Mark lecą do Indonezji, aby obejrzeć warany z Komodo. Płyną na wyspę o tej nazwie, by obejrzeć niebezpieczne gady. Poznają strażnika przyrody, którego ugryzły warany, dołączają do akcji chwytania i obrączkowania tych zwierząt.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

21:20

Wielcy marzyciele: Cudowny świat Ciołkowskiego

program historyczny Czas: 43min.

Film dokumentalny poświęcony Konstantinowi Ciołkowskiemu, „jego” Układowi Słonecznemu, własnościom Księżyca i innych ważkich odkryciach. Film poświęcony życiu i dziełu Konstantina Ciołkowskiego. Opowiada o „jego” Układzie Słonecznym, fizycznych własnościach Księżyca, stanie nieważkości, pomyśle „windy kosmicznej” oraz innych marzeniach, które w większości przeistoczyły się w wielkie odkrycia.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

22:20

Historia matematyki.: Język wszechświata.

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Marcus du Sautoy opowiada, jak fundamentalny wpływ na nasze życie ma matematyka, przedstawiając podstawy matematyki starożytnych kultur. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak często...

Godziny emisji Historia matematyki.

23:30

Granice światła: Granice Światła

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Wybitni naukowcy odkryją przed nami tajemnice widma spektroskopowego i zabiorą nas w podróż poza granice światła. Dzięki specjalistycznym urządzeniom zobaczymy to, czego ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec. Wybitni naukowcy odkryją przed nami tajemnice widma spektroskopowego i zabiorą nas w podróż poza granice widzialnego światła.

Godziny emisji Granice światła

00:30

Gatunki zagrożone: Aj-aj

program popularnonaukowy Czas: 58min.

Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja. To zwierzę, które podobno zwiastuje śmierć i dlatego jest tępione. Stephen i Mark lecą na Madagaskar w poszukiwaniu aj-aja, czyli palczaka madagaskarskiego. Prowadzące nocny tryb życia zwierzę jest tak szpetne, że podobno zwiastuje śmierć. Dlatego od lat jest prześladowane. Aj-aj ma jednak większy problem – wycinkę lasów pod uprawy.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

01:35

Wielcy marzyciele: Wolna energia Tesli

program historyczny Czas: 52min.

Film opowiada o pasjonującym życiu Nikoli Tesli oraz jego pionierskich pracach z zakresu badań nad elektrycznością. Film opowiada o wybitnym fizyku, Nikoli Tesli. Jest wyjątkowym spojrzeniem na jego pasjonujące życie oraz pionierskie prace z zakresu badań nad elektrycznością.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

02:35

Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata: Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

program popularnonaukowy Czas: 50min.

Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. To jeden z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Dziobak od ponad dwustu lat nieustannie fascynuje naukowców. W programie zobaczymy, jak te dziwne zwierzęta rozmnażają się i wychowują młode. Dziobak jest jednym z dwóch gatunków ssaków, który składa jaja. Drugim jest równie niezwykła kolczatka.

Godziny emisji Dziobak - najdziwniejsze zwierzę świata

03:30

Surowa nauka: Komunikacja

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku naukowcy „Surowej Nauki” mają za zadanie zbudować system komunikacji kosmicznej. Da Vinci Learning zaprasza: w tym odcinku naukowcy „Surowej Nauki” mają za zadanie zbudować system komunikacji kosmicznej.

Godziny emisji Surowa nauka

04:00

Gatunki zagrożone: Waran z Komodo

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Stephen i Mark lecą do Indonezji, aby obejrzeć niebezpieczne warany z Komodo. Dołączają do akcji chwytania i obrączkowania tych zwierząt. Stephen i Mark lecą do Indonezji, aby obejrzeć warany z Komodo. Płyną na wyspę o tej nazwie, by obejrzeć niebezpieczne gady. Poznają strażnika przyrody, którego ugryzły warany, dołączają do akcji chwytania i obrączkowania tych zwierząt.

Godziny emisji Gatunki zagrożone

05:00

Wielcy marzyciele: Cudowny świat Ciołkowskiego

program historyczny Czas: 43min.

Film dokumentalny poświęcony Konstantinowi Ciołkowskiemu, „jego” Układowi Słonecznemu, własnościom Księżyca i innych ważkich odkryciach. Film poświęcony życiu i dziełu Konstantina Ciołkowskiego. Opowiada o „jego” Układzie Słonecznym, fizycznych własnościach Księżyca, stanie nieważkości, pomyśle „windy kosmicznej” oraz innych marzeniach, które w większości przeistoczyły się w wielkie odkrycia.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

05:40

Futuris: Autonomiczne samochody

program popularnonaukowy Czas: 11min.

W tym odcinku przetestujemy najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody? W tym odcinku przetestujemy w ruchu ulicznym najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jazda po publicznych drogach z prędkościami dochodzącymi do 130 km/h pozwoli nam oszacować jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody.

Godziny emisji Futuris

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci Learning umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Da Vinci Learning. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Da Vinci Learning można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci Learning umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci Learning. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info