Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Miecze z szalonej kuźni: Wszechmocny Zeus Godziny emisji

Mike robi broń o ogromnych rozmiarach. Pierwsza to miecz o kształtach błyskawicy, a druga to indyjska broń miotana. Projekty Erika mogą pochłonąć cały budżet.

07:00

Traktory na start, odc. 4 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Gorączka złota: Górnicy kontra bobry Godziny emisji

Parker przenosi 600-metrowego Slucifera w nowe miejsce z myślą o zakończeniu sezonu z zyskiem prawie 5 milionów dolarów. W międzyczasie, woda daje się we znaki Hoffmanom.

09:00

Gorączka złota: Z życia potwora Godziny emisji

Parker prowadzi prace na bogatym złożu złota. Ekipie Hoffmanów psują się dwie ciężarówki. Tony odkrywa poważny problem z napięciem elektrycznym.

10:00

Gorączka złota: Rzeki złota Godziny emisji

Parker zmienia bieg strumienia, aby rozpocząć poszukiwania złota. Ekipa Tony'ego przeżywa ogromny kryzys. Jack zostaje oskarżony o próbę sabotażu maszyn.

11:00

Gorączka złota: Zamarznięte złoto Godziny emisji

Mróz w Klondike zamraża wypłukiwarkę Hoffmanów. Tony podejmuje próbę uruchomienia swojej pogłębiarki, ale odkrywa, że stracił część liny od łyżki.

12:00

Gorączka złota: Setki uncji Godziny emisji

Ekipa Hoffmanów podejmuje desperacką próbę osiągnięcia wyznaczonych w tym sezonie celów. Tymczasem kupiona za wielkie pieniądze pogłębiarka Tony'ego zaczepia o wrak statku.

13:00

Gorączka złota: Miliony w złocie Godziny emisji

Parker musi poradzić sobie z buntem ekipy. Hoffmanowie kupują największą spycharkę w całym Klondike. Tony podejmuje ostatnią próbę poszukiwań złota.

14:00

Kosmiczna mapa skarbów: Widziane z kosmosu Godziny emisji

Łowca skarbów Darrell Miklos zanurkuje w wodach Zatoki Meksykańskiej, by odnaleźć wraki statków, które w 1963 widział z kosmosu astronauta Gordon Cooper. Czy zrealizuje zadanie?

15:00

Zagadki Ziemi: Czy odnaleźliśmy lot 370? Godziny emisji

Śledczy odnajdują nowe dowody w sprawie samolotu malezyjskich linii lotniczych, który zniknął w 2014 roku. Ponadto, kosmonauta spostrzega coś zaskakującego na Saharze.

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 3 Godziny emisji

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

17:00

Premiera Piekielne drogi, odc. 7 Godziny emisji

Ekipy porządkowe wyposażone w pługi starają się by autostrady były przejezdne w trakcie zamieci. Zespół próbuje też wygrzebać z torfowiska dwie ponad 30-tonowe koparki.

18:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Szkolenie szypra Harrisa Godziny emisji

Spotkania z załogami kutrów rybackich Northwestern, Seabrooke, Time Bandit, Wizard, Kodiak i Ramblin' Rose, które znowu wypływają na niebezpieczne i lodowate wody Morza Beringa.

19:00

Gorączka złota: Górnicy kontra bobry Godziny emisji

Parker przenosi 600-metrowego Slucifera w nowe miejsce z myślą o zakończeniu sezonu z zyskiem prawie 5 milionów dolarów. W międzyczasie, woda daje się we znaki Hoffmanom.

20:00

Ekstremalna Alaska: Trzęsienie ziemi u Kilcherów Godziny emisji

Rodzina Kilcherów od pokoleń prowadzi gospodarstwo na Alasce, co dzień walcząc z żywiołami, przyrodą i własnymi słabościami.

21:00

Łowcy okazji, odc. 21 Godziny emisji

Allen spóźnia się na aukcję i Ton musi sobie sam poradzić z niezwykle obrotną kobietą. W ręce łowców okazji trafi miotacz ognia i ręcznie rzeźbiony łuk z zestawem strzał.

21:30

Łowcy okazji, odc. 22 Godziny emisji

W rodzinnej miejscowości Tona, w Antelope Valley w Kalifornii, łowcy okazji stawiają czoła ostrej konkurencji. Tanio kupują dwa kontenery, ale czy znajdą w nich coś ciekawego?

22:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet i Oldsmobile Godziny emisji

W ręce Richarda i Aarona wpadają dwa samochody: Chevrolet Bel Air z 1955 roku i Oldsmobile Coupe Rocket 88 z 1950 roku, które przez ostatnie 50 lat stały w garażu.

23:00

Fani czterech kółek: Jag XK8 Godziny emisji

Tym razem Mike szuka starych brytyjskich samochodów. Kupuje Jaguara XK8 w dość żałosnym stanie. Czy Edowi uda się wyremontować auto w ramach ustalonego budżetu?

00:00

Traktory na start, odc. 1 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

01:00

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Mechanicy przystępują do trudnej renowacji starego chevroleta pickupa. Nawet jego dumny właściciel nazywa go „kupą złomu". W kolejce na remont czeka też gastrobus.

02:00

Oszukać system, odc. 5 Godziny emisji

Dziewiętnastego dnia poszukiwań, piątka zbiegów jest nadal na wolności choć Ayo mógł w Londynie trafić w ślepy zaułek. Anna i Elizabeth powracają do swojego hrabstwa.

02:48

Zaplątani w survival: Góry Chugach, Alaska Godziny emisji

Dwóch zupełnie różnych ekspertów survivalu zostaje związanych w pasie stalowym, 2-metrowym kablem. Muszą spędzić 21 dni w jednym z najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

03:36

Nie do uwierzenia!: Guz na twarzy bogini Godziny emisji

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

04:24

Stacja Australia, odc. 2 Godziny emisji

Kolej na australijskiej prowincji funkcjonuje znakomicie. W tym programie poznamy oddanych i zaangażowanych kolejarzy, dzięki którym wszystko działa tak, jak trzeba.

05:12

Mega ładunki, odc. 8 Godziny emisji

Armia specjalistów zajmuje się transportem specjalnych ładunkow na cały świat. Niektóre z nich są ogromne, inne - bardzo cenne. Każdy trzeba dostarczyć w całości i na czas.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info