Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-05-28 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Mongolia Godziny emisji

W odległych zakątkach mongolskiej dziczy Jakub Vagner wyrusza na poszukiwania jednej z najwspanialszych ryb, którą widzieli tylko nieliczni - ogromnego tajmienia.

07:00

Traktory na start, odc. 3 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Auto - reaktywacja: NHRA i Pink Caddy z 1955 roku, odc. 1 Godziny emisji

Richard zabiera się za remont Volkswagena Caddy z 1955 roku. Radość szybko się kończy, kiedy okazuje się, że mechanicy mają poważne problemy z dotrzymaniem terminów.

09:00

W dziczy z Bearem Gryllsem: Ed Helms Godziny emisji

Aktor i satyryk Ed Helms staje przed największym wyzwaniem życia. Na szczytach gór w Kolorado, w towarzystwie Beara Gryllsa, postanawia rozprawić się ze swoim lękiem wysokości.

10:00

Złomowisko PL, odc. 1 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

11:00

Polscy Truckersi 2, odc. 4 Godziny emisji

Niebezpieczne, oblodzone drogi Skandynawii nie sprzyjają Michałowi i Maćkowi. Truckersi walczą z czasem i śniegiem, by zdążyć na prom i dowieźć załadunek. Czy ryzykują zbyt wiele?

12:00

Premiera Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Podczas przewozu biomasy, Tim jest zmuszony prowadzić ciężarówkę w trakcie ogromnej wichury. Dwudziestu młodych ludzi walczy o odbycie praktyk w firmie Eddiego Stobarta.

13:00

Bimbrownicy: Bez względu na pogodę Godziny emisji

Josh i Bill spieszą się, aby skończyć budowę destylarni i rozpocząć produkcję alkoholu. Tymczasem groźny wypadek zmusza Tima do przemyślenia planów na przyszłość.

14:00

Gorączka złota: Pogłębiarka kontra przesiewarka Godziny emisji

Todd nareszcie trafia na obiecującą ziemię, jednak jest ona kosztowna. Parker ma problemy z osiągnięciem zamierzonego celu. Przesiewarka Big Red sprawia kłopoty.

15:00

Przetrwać nad Jukonem, odc. 4 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej dziczy, w malutkim miasteczku Tanana, mężczyźni i kobiety ciężko pracują, polują i łowią ryby by ich rodziny mogły przetrwać w nieprzyjaznych warunkach.

16:00

Zagadki Ziemi: Zaginione złote miasto Godziny emisji

Sześć zapierających dech w piersiach widoków i sześć niezgłębionych tajemnic. W programie o przedziwnych kręgach na pustyni Namib i zaginionym mieście w amazońskiej dżungli.

17:00

Premiera Porzucone konstrukcje: Drogi donikąd Godziny emisji

Jak sypiące się wzgórze w Peak District oraz kalifornijskie wydmy spowodowały zamknięcie dwóch dróg? I dlaczego droga używana przez francuski ruch oporu została zamknieta w 2003?

18:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Camaro Godziny emisji

W Kalifornii Mike natrafia na wyremontowanego do połowy Chevroleta Camaro, który w dalszym ciągu wymaga ciężkiej pracy. Czy ten projekt zakończy się sukcesem?

19:00

Auto - reaktywacja: Ford Galaxie, część 2 , Nash-Healey Godziny emisji

Aaron chwilowo zaginął w akcji, więc naprawą forda galaxie zajmuje się reszta ekipy. Tymczasem Richard próbuje sprzedać Dennisowi rzadki model samochodu marki Nash Healey.

20:00

Piekielne drogi, odc. 5 Godziny emisji

Pożar ciężarówki przewożącej gumę prowadzi do chaosu a sprzątanie autostrady długo potrwa. Pewien kierowca ma spore problemy z widocznością ze względu na gęstą mgłę.

21:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2 Godziny emisji

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

22:00

Gorączka złota: Pogłębiarka kontra przesiewarka Godziny emisji

Todd nareszcie trafia na obiecującą ziemię, jednak jest ona kosztowna. Parker ma problemy z osiągnięciem zamierzonego celu. Przesiewarka Big Red sprawia kłopoty.

23:00

Przetrwać nad Jukonem, odc. 4 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej dziczy, w malutkim miasteczku Tanana, mężczyźni i kobiety ciężko pracują, polują i łowią ryby by ich rodziny mogły przetrwać w nieprzyjaznych warunkach.

00:00

Fani czterech kółek: Lamborghini Urraco Godziny emisji

Mike marzy o Lamborghini Uracco. W tym celu wyrusza do Polski. Niestety cena auta rośnie w związku z 50. rocznicą powstania marki. Czy Mike upoluje okazję?

01:00

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

02:00

Złoto rzeki krokodyli, odc. 7 Godziny emisji

Wyprawa Farleya trafia na bogate złoże, ale okazuje się, że w rzece czeka na nich wielki krokodyl-ludojad. Czy znajdą cenny kruszec na pobliskich wyspach?

02:48

Supertransporty, odc. 2 Godziny emisji

Wracamy do Bristolu, gdzie działa rodzinna firma transportowa Kings Heavy Haulage. Sully, Kev, Broomey i reszta ekipy stają przed kolejnymi, niezwykłymi wyzwaniami.

03:36

Sydney - morski patrol, odc. 1 Godziny emisji

Program ukazujący funkcjonowanie najbardziej ruchliwego centrum transportowego na świecie i miejsca wielu ciekawych wydarzeń: zatoki Port Jackson.

04:24

Maszyny do zadań specjalnych, odc. 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak działa największy na świecie pojazd przystosowany do transportu 400-tonowych transformatorów elektrycznych. Tym razem maszyna musi pokonać pasmo gór w RPA.

05:12

Co było dalej?, odc. 1 Godziny emisji

Spadochroniarz przeżywa w powietrzu chwile grozy, kiedy jego spadochron nie chce się otworzyć. Połykaczka ognia pakuje się w poważne tarapaty.

05:36

Co było dalej?, odc. 2 Godziny emisji

Jedna z rodzin przekonuje się na własnej skórze, co najgorszego może się przydarzyć podczas zamawiania nowego basenu. Jeleń staje twarzą w twarz z autobusem.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info