Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Militarny ranking: Statki powietrzne Godziny emisji

Niemal nieznane nagrania i rozmowy z ekspertami: autorzy programu starają się wskazać samolot, który wywarł największy wpływ na historię lotnictwa - od P-51 Mustang do Harriera.

07:00

Militaria na warsztat, odc. 1 Godziny emisji

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

08:00

Auto - reaktywacja: Lowrider Oldsmobile Cutlass, część 2 Godziny emisji

Richard jedzie do Houston, aby sprawdzić, jak na wyścigach NHRA daje sobie radę dragster z warsztatu Gas Monkey. Tymczasem mechanicy zmagają się z napiętymi terminami.

09:00

Wyprawa po cztery kółka: Bliski Wschód Godziny emisji

Mike jedzie na Bliski Wschód, aby sfinalizować swoją ostatnią transakcję, ale chevrolet camaro wciąż czeka na transport za oceanem. Czy Mike zrealizuje marzenia o supersamochodzie?

10:00

Złomowisko PL, odc. 2 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

11:00

Ciężarówką po antypodach, odc. 9 Godziny emisji

Najtwardsi australijscy kierowcy ciężarówek ruszają w drogę, aby pokazać nam, jak wygląda ich praca. Zobaczymy największe ładunki, najtrudniejsze drogi i największe odległości.

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 5 Godziny emisji

16 kierowców rusza w drogę liczącą niemal 2 tys. kilometrów: mają dostarczyć samochód kempingowy na Grand Prix Hiszpanii Formuły 1. Tim wiezie przez cały kraj 20 ton makulatury.

13:00

Bimbrownicy: Kres pewnej epoki Godziny emisji

Czy bimbrownicy, ukryte w lasach destylarnie i zwykły bimber to już przeżytki minionych epok? Wręcz przeciwnie! To świetnie prosperujący, nielegalny biznes wart miliony dolarów.

14:00

Skarb diabelskiego kanionu, odc. 6 Godziny emisji

To ostatni moment by odnaleźć złoto przed zimą. Problem z pompą sprawia, że sukces Boyce'a wisi na włosku, natomiast Ben liczy, że odświeży swoje umiejętności przetrwania w lesie.

15:00

Zdecyduj i przeżyj, odc. 5 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Opinie naukowców i ekspertów, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą.

15:30

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 5 Godziny emisji

Naval uczy bohaterów łowienia krewetek, szukania jaj i wspinania się na palmy. Pomiędzy bohaterami pojawiąją się spory o podział zadań. Czy znajdzie się lider, który pogodzi grupę?

16:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: Co kryje prawda Godziny emisji

Siódemka pozostałych w programie uczestników zaczyna drugi tydzień w amazońskiej dżungli. Ich priorytetem jest obecnie zdobycie pożywienia.

17:00

Oszukać system, odc. 4 Godziny emisji

14 zwykłych Brytyjczyków próbuje zagrać rolę osób ściganych. Czy mając do dyspozycji tylko 450 funtów zdołają przez 28 dni uniknąć schwytania przez profesjonalnych detektywów?

18:00

Walki robotów, odc. 2 Godziny emisji

Tomasz Zimoch i Izak relacjonują drugi etap eliminacji turnieju. Trwa walka o ostanie miejsca w fazie pucharowej. Emocje sięgają zenitu.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Taśma na bezludnej wyspie Godziny emisji

Adam i Jamie trafiają na bezludną wyspę z rolką srebrnej taśmy klejącej. Czy z pomocą taśmy uda im się znaleźć jedzenie i wodę, zbudować schronienie i poszukać pomocy?

20:00

Na krańcu Alaski: Cena nie gra roli Godziny emisji

Ukryte w samym sercu dzikiej Alaski leży miasto McCarthy. Mieszkają tam ludzie, którzy wybrali życie z dala od cywilizacji i co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

21:00

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 5 Godziny emisji

Naval uczy bohaterów łowienia krewetek, szukania jaj i wspinania się na palmy. Pomiędzy bohaterami pojawiąją się spory o podział zadań. Czy znajdzie się lider, który pogodzi grupę?

21:30

Ekstremalna Alaska: O jednego człowieka za mało Godziny emisji

Rodzina Kilcherów od pokoleń prowadzi gospodarstwo na Alasce, co dzień walcząc z żywiołami przyrodniczymi i własnymi słabościami.

22:30

Przetrwać nad Jukonem: Nowa strategia Godziny emisji

Trwa zima. Chris i Jessi walczą o każdy posiłek — potrzebują nowej strategii przetrwania. Pat wkrótce dowie się, czy jego ryzyko się opłaciło.

23:30

Fani czterech kółek: Maserati 3200 GT Godziny emisji

Mike kupuje piękne włoskie superauto za niecałe 10 tysięcy funtów. Ale czy remont tej ekskluzywnej maszyny naprawdę się opłaca?

00:30

Militaria na warsztat, odc. 2 Godziny emisji

Mechanicy przystępują do trudnej renowacji starego chevroleta pickupa. Nawet jego dumny właściciel nazywa go „kupą złomu". W kolejce na remont czeka też gastrobus.

01:30

Alaska 40%: Kolcosił straszliwy Godziny emisji

Toby uważa, że destylarnia może wykorzystać podobne do imbiru korzenie kolcosiłu straszliwego do produkcji wódki smakowej. Wyrusza na poszukiwania tej niebezpiecznej rośliny.

02:00

Ocalić dom: W oblężeniu Godziny emisji

Josh i Kim hodują świnie w stanie Wirginia. Niestety, niszczą one ich gospodarstwo, same zaś padają ofiarami drapieżników. Raneyowie muszą przekonać ich do zmiany życiowych planów...

02:48

Hitler: Anioły i demony, odc. 3 Godziny emisji

W odcinku przyjrzymy się temu, w jaki sposób najwyżsi nazistowscy dostojnicy — także sam Hitler — sięgali po pomoc astrologów, mistyków i mediów.

03:36

Życie na tafli lodu: Niedźwiedzie i wnyki Godziny emisji

Spotkania z grupą kanadyjskich mistrzów przetrwania. Ci ludzie sami muszą upolować sobie pożywienie, zdobyć wodę i najpotrzebniejsze rzeczy oraz strzec swojego terytorium.

04:24

Cuda inżynierii: Shanghai Tower Godziny emisji

Shanghai Tower to drugi najwyższy na świecie budynek o wysokości 632 metrów. Ten cud współczesnej architektury jest dziełem inżynierów, którzy nie bali się przekraczać granic.

05:12

Co było dalej?, odc. 13 Godziny emisji

Tysiące ton lodu przesuwa się w kierunku miasta. Jak może skończyć się jazda na rowerze po lodzie i co się dzieje, kiedy zmieniamy koło w samochodzie z włączonym silnikiem?

05:36

Co było dalej?, odc. 14 Godziny emisji

Dwa samoloty ze spadochroniarzami na pokładzie zbliżają się do siebie na niebezpieczną odległość. Silny prąd morski wciąga nagle nurka. Samochodowe wyścigi mają wybuchowy przebieg.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info