Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-17 Pokaź dziś

06:00

Królowie łazienek: Nowoczesna łazienka i mobilna toaleta Godziny emisji

Małżeństwo toczy walkę, aby zamienić marmurową łazienkę w kosmiczną kryjówkę dla niego i relaksujące spa dla niej. Jak zakończy się to starcie?

07:00

Klan z Alaski: Walka albo ucieczka Godziny emisji

Wykorzystując to, co daje nam natura, Brownowie stworzyli system, który ułatwi im transport drewna potrzebnego do budowy domu w alaskańskiej dziczy.

08:00

Rzeka diamentów: Podróż powrotna Godziny emisji

Poszukiwacze zmagają się z gwałtowną powodzią, ratują zardzewiałe maszyny i walczą z nałogiem narkotykowym jednego z kolegów. W końcu natrafiają na cenny diament!

09:00

W dziczy z Bearem Gryllsem: Courteney Cox Godziny emisji

Courteney Cox, gwiazda serialu „Przyjaciele", wyrusza z Bearem Gryllsem w góry Irlandii, aby przeżyć przygodę życia. Czy nie okaże się to dla niej zbyt trudne?

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

11:00

Ciężarówką po antypodach, odc. 3 Godziny emisji

Kurt Shephard gubi się na australijskich bezdrożach podczas transportu chaty. Johnny Dowell w tumanach kurzu przewozi ogromny ładunek stali.

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Tim ściga się z Craigiem — kto pierwszy dostarczy do Walii ładunek trocin? Matt ma dojechać ciężarówką do centrum Londynu, na wystawę zdjęć samochodów firmy Stobart Group.

13:00

Bimbrownicy: Cień przeszłości Godziny emisji

Z cienia wyłaniają się bimbrownicy, niegdyś związani z Popcornem Suttonem. Tim przekona się, że nie wystarczy zerwać z nielegalnym biznesem, żeby trzymać się z dala od kłopotów.

14:00

Klan z Alaski: Wiara i rodzina Godziny emisji

Kiedy Ami przechodzi badania medyczne, przesiedleni Brownowie przeżywają wyjątkowo trudne chwile. Noah wyrusza na pustkowie, aby bronić ich domu.

15:00

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 5 Godziny emisji

Naval uczy bohaterów łowienia krewetek, szukania jaj i wspinania się na palmy. Pomiędzy bohaterami pojawiąją się spory o podział zadań. Czy znajdzie się lider, który pogodzi grupę?

15:30

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 6 Godziny emisji

Tęsknota okazuje się wielkim wyzwaniem. Jeden z uczestników w nagrodę za zaagażowanie otrzymuje wideo pozdrowienia od najbliższych. Uświadomienie rozłąki staje się bolesne.

16:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

17:00

Polscy Truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

18:00

Walki robotów, odc. 1 Godziny emisji

Izak i Nervarien komentują drugą serię Walk robotów. Najlepsze na świecie maszyny rywalizują w śmiertelnie niebezpiecznym ringu.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Noc strachu Godziny emisji

Czy przeniesienie zwłok jest prostym zadaniem? Czy można poczuć zapach strachu? Pogromcy mitów szukają prawdy w przedziwnych mitach i opowieściach.

20:00

Kraksa TV, odc. 1 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

20:30

Kraksa TV, odc. 2 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2 Godziny emisji

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

22:00

Ekstremalna Alaska: Helikopter na ratunek Godziny emisji

Kilcherowie sprowadzają helikopter do pomocy przy niezwykle istotnym zadaniu. Atz Lee sam pracuje przy budowie domu, pozostając w nieustannie napiętych relacjach z Jane.

23:00

Klan z Alaski: Wiara i rodzina Godziny emisji

Kiedy Ami przechodzi badania medyczne, przesiedleni Brownowie przeżywają wyjątkowo trudne chwile. Noah wyrusza na pustkowie, aby bronić ich domu.

00:00

Fani czterech kółek: Jaguar XJC Godziny emisji

Jaguar XJC to dwudrzwiowa wersja czterodrzwiowego sedana XJ6 zaprojektowanego przez Williama Lyonsa. Mike jest pewien, że ten legendarny samochód znajdzie grono nabywców.

01:00

Bimbrownicy: Życie w destylarni Godziny emisji

Josh i Bill nie mają już ani destylarni, ani bimbrowni, ani żadnego alkoholu. Tymczasem Mark, Jeff i Lance rozpoczynają realizację ambitnych planów w swojej nowej bimbrowni.

02:00

Ocalić dom: Kochanie, spaliłem nasz dom Godziny emisji

Rodziny, które decydują się żyć z dala od cywilizacji, muszą się bardzo szybko uczyć. W celu ocalenia swoich domostw, proszą o pomoc ekspertów w sztuce przetrwania.

02:48

Anatomia wojny: Operacja Pustynna burza Godziny emisji

W 1991 roku międzynarodowa koalicja wyzwoliła Kuwejt i zmusiła do rozejmu irackiego dyktatora, Saddama Husajna. Przyjrzyjmy się, jak przebiegała ta militarna operacja.

03:36

Życie na tafli lodu: Wielkie wesele na jeziorze Godziny emisji

Wiosna topi lód na Wielkim Jeziorze Niewolniczym i mieszkańcy jeziora muszą się przyzwyczaić, że ich domy stoją na wodzie. Stephen i Allyce w końcu biorą ślub.

04:24

Premiera Cuda inżynierii: Najdłuższy tunel na świecie Godziny emisji

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

05:12

Zdecyduj i przeżyj, odc. 7 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Czy można wywołać lawinę własnym głosem? Czy można wydostać się z wiru wodnego?

05:36

Zdecyduj i przeżyj, odc. 8 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji. Czy można żyć bez żołądka lub wątroby? Co wywołuje większy wstrząs: węgorz elektryczny czy paralizator?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info