Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-18 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Licytacja przez telefon Godziny emisji

Podczas licytacji luksusowego domu Doug traci połączenie telefoniczne. Czy podda się i zrezygnuje z tej nieruchomości? Scott walczy o dom w Deer Valley.

06:30

Domy na aukcji: Dom za milion dolarów Godziny emisji

John stawia wszystko na dom za milion dolarów. Ed i Steve odkrywają, że gniazda skorpionów nie są wcale największym problemem w zakupionej przez nich nieruchomości.

07:00

Kraksa TV, odc. 7 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

07:30

Kraksa TV, odc. 8 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

08:00

Biznes na kółkach, odc. 1 Godziny emisji

Food trucki od kuchni! Biznes na kółkach podbija Polskę. Czy to się naprawdę opłaca? Czy każdy może otworzyć jeżdzącą restauracje?

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wyścig po futro Godziny emisji

Futra są jedynym towarem, który w Tanana jest sprzedawany za pieniądze. Wyjątkowo sroga zima sprawia, że pułapki są puste. Jak w takiej sytuacji poradzą sobie myśliwi?

10:00

Superpociągi: Australia: pociąg z trzciną cukrową Godziny emisji

W australijskim stanie Queensland świeżo zebrana trzcina cukrowa transportowana jest do cukrowni siecią kolejową zbudowaną sto lat temu. Poznaj tajniki tej produkcji.

11:00

Bimbrownicy: Nowatorski destylator Godziny emisji

Mark i Digger uzyskują zaskakującą ilość brandy za sprawą destylatora według nowatorskiego projektu. Teraz już tylko pozostaje im przekazanie bimbru w ręce klientów.

12:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4 Godziny emisji

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: 40 dni - bogactwa dżungli Godziny emisji

Po prawie trzech tygodniach w buszu dwóch surwiwalistów rezygnuje z dalszych zmagań. Reszta wędruje przez sawannę i chwyta się desperackich metod, aby znaleźć trochę jedzenia.

14:00

Ekstremalna Alaska: Genialne pomysły ojca i syna Godziny emisji

Atz senior i jego synowie chcą zbudować most na rzece, zanim woda z wiosennych roztopów zaleje okolicę. Tymczasem Atz Lee i Jane konstruują nową wędzarnię.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

16:00

Auto - reaktywacja: Camaro na poprawę nastroju Godziny emisji

Po kilku bardzo trudnych remontach Richard chce zrobić przyjemność Aaronowi i kolegom z warsztatu. Kupuje camaro z 1967 r. na podwoziu K5. Czy to poprawi wszystkim humory?

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Powolne spalanie Godziny emisji

Rozpoczęciu sezonu towarzyszą wielkie oczekiwania i emocje. Na kutrze Cornelia Marie atmosfera staje się napięta, kiedy jeden z rybaków uprawia kłusownictwo.

18:00

Klan z Alaski: Wielkie ryzyko Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 2 Godziny emisji

Kłótnie i emocje to świat Helki i Snajpera. Wybuchowa para zmaga się z wyzwaniami w Grecji. Poznaj też Cezarego, który wszystkich zaskakuje i zdumiewa. Jaka jest jego tajemnica?

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 6 Godziny emisji

W Boss Stalu wybucha awantura pomiędzy Kasią i Dafikiem. Dziewczyna postanawia odejść z pracy. Krzysztof wie, że nie poradzi sobie bez niej. Jak zakończy się ten konflikt?

21:00

Premiera Nagi instynkt przetrwania: Elita: Ostateczna rozgrywka Godziny emisji

Po wstrząsającym rozstaniu pozostali uczestnicy biorą udział w dwudniowej, niezwykle trudnej wyprawie po wodę. W finale zagrażają im węgorze elektryczne, anakonda i kajmany.

22:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 1 Godziny emisji

Starsi i młodsi uczestnicy rywalizują na dwóch odległych tropikalnych wyspach. Starsza grupa zaczyna od rozbicia obozu i rozpalenia ognia; młodsza gubi się w dżungli.

23:00

Fani czterech kółek: Chevrolet pick-up Godziny emisji

W San Francisco Mike szuka klasycznego pikapa Chevrolet Stepside. Czy uda mu się znaleźć pozbawiony rdzy egzemplarz, który potem trafi w ręce Eda?

00:00

Fani czterech kółek: Nissan Skyline Godziny emisji

Mike jest w siódmym niebie, kiedy udaje mu się znaleźć samochód Nissan Skyline. Czy Eddowi uda się go zamienić w superszybką maszynę driftingową?

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Mozambik Godziny emisji

Antropolog, Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Dobre wiatry dla Forda Godziny emisji

Mechanicy ratują zardzewiałego pickupa — Forda Econoline z 1961 r. Tom szuka legendarnego meksykańskiego zapaśnika, Blue Demona juniora.

02:48

Gra o skarb: Turecka ruletka Godziny emisji

Don i jego ekipa zostają sprytnie oszukani podczas transakcji zakupu turkusu. Aby ratować tę pechową wyprawę, wyruszają w niebezpieczny rejon u podnóża gór w Turcji.

03:36

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Amazonia Godziny emisji

Jakub wyrusza na poszukiwania największej słodkowodnej ryby w Amazonii. Przeszukuje głębokie sadzawki i starorzecza, w których ta ryba uwielbia pływać.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Kierowca ma przewieźć delikatny ładunek ciastek z kremem — trzeba je dostarczyć w idealnym stanie. Tymczasem miłośnicy ciężarówek denerwują się pojawieniem się nowego pojazdu.

05:12

Walka o bagaż: Noże z Kalifornii Godziny emisji

Łowcy fortuny spieszą się na rządową aukcję w Sacramento w Kalifornii. Mark Meyer zbyt wysoko licytuje pudełko noży i rujnuje plany finansowe Martina.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Szlem Godziny emisji

Ekipa porządkowa Kraiga próbuje się przekopać przez mroczny, zawalony rupieciami garaż. Satanistyczne znalezisko wprowadza Kraiga w ponury nastrój.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info