Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-19 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Gorące starcie Godziny emisji

Stary dom w Phoenix przyciąga uwagę Johna i Douga. Kto wygra tę licytację? Scott próbuje kupić pozabijany deskami parterowy dom i traci wszystkie pieniądze.

06:30

Domy na aukcji: Dom z długiem Godziny emisji

Piękny dom w dolinie staje się powodem kłótni Scotta i Douga. Kto zdecyduje się wylicytować nieruchomość z poważnym długiem? Kto podejmie tak duże ryzyko?

07:00

Kraksa TV, odc. 9 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

07:30

Kraksa TV, odc. 10 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

08:00

Biznes na kółkach, odc. 2 Godziny emisji

Zmarnowane jedzenie i pusta kasa to wystarczające motywy do złości dla Patryka. Zlot food trucków w Tarnowskich Górach świeci pustkami. Czy "Fit&Fat" uda się uratować sytuację?

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wszystko na jedną kartę Godziny emisji

Charlie i Bob wyruszają na polowanie na bobry, zanim jeszcze stopnieją lody na rzece. Stan i Joe muszą zmierzyć się z większym problemem - ogromnym niedźwiedziem.

10:00

Superpociągi: Australia: przez cały kontynent Godziny emisji

Dostarczanie towarów przez całą Australię do Perth nie jest łatwym zadaniem. Załogi pociągów towarowych przemierzają niebezpieczne pustynie, łącząc odległe rejony ogromnego kraju.

11:00

Bimbrownicy: Na własną rękę Godziny emisji

Josh i Bill budowali swoją konstrukcję przez kilka miesięcy, a teraz jej istnienie jest zagrożone. Operacja Patti i Davida także może się nie udać. W Kentucky robi się gorąco...

12:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5 Godziny emisji

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: 40 dni - marsz śmierci Godziny emisji

Dziesiątce surwiwalistów udaje się przetrwać pierwszych 21 dni. Teraz wkraczają na nowe i pełne niebezpieczeństw tereny. Braki jedzenia stają się przyczyną zaciekłych konfrontacji.

14:00

Ekstremalna Alaska: Nadejście wiosny Godziny emisji

Atz z rodziną wyrusza na polowanie na baribale. Jane nie brakuje pewności siebie, ale Atz senior daje sobie spokój. Otto próbuje ratować dwa przedwcześnie urodzone cielaki.

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 2 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Odkryje absolutnie nowatorskie i alternatywne poszukiwanie złomu. Zaczyna "wędkować" w rzece szukając drogocennego materiału na wagę złota.

16:00

Auto - reaktywacja: W mgnieniu oka Godziny emisji

Aaron musi szybko naprawić El Camino z 1980. Przy tej okazji, zakłada się z Richardem, że wyrobi się w trzy, a nie cztery tygodnie. Czy uda się wygrać zakład i z powodzeniem wykonać zadanie?

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężki los nowicjusza Godziny emisji

Na pokładzie kutrów Kodiak i Wizard nowi rybacy odkrywają, na czym polega praca poławiacza krabów. Szyper Sig z Northwestern nie umie dojść do porozumienia z własnym bratem.

18:00

Klan z Alaski: Skaliste morze Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 3 Godziny emisji

Zmiana przepisów, korek na granicy i funkcjonariusze oferujący płatną pomoc. Helka i Snajper nigdy się jednak nie poddają, aby dowieźć towar na czas.

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 7 Godziny emisji

Czy samochód wart 1000 złotych, może wziąć udział w rajdzie? Oczywiście, że tak! Wyścig wraków to świetna okazja do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Jak się przygotować?

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 3 Godziny emisji

Zmiana przepisów, korek na granicy i funkcjonariusze oferujący płatną pomoc. Helka i Snajper nigdy się jednak nie poddają, aby dowieźć towar na czas.

22:00

Premiera Zagadki Ziemi: Klątwa Merlina Godziny emisji

Układ kamieni w północnej Francji może mieć związek z mitem o Merlinie. Czy zdjęcia satelitarne pomogą wyjaśnić tę starożytną zagadkę?

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

00:00

Fani czterech kółek: Triumph TR6 Godziny emisji

Mike znajduje samochód sportowy z lat 70., którego nie zdążyła jeszcze zjeść rdza. Edd musi wymienić w nim silnik. Czy uda się sprzedać auto z zyskiem?

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Indonezja Godziny emisji

Antropolog Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Targi z Trejo Godziny emisji

Ekipa próbuje sprzedać Forda Econoline sławnemu Danny'emu Trejo, ale czy Thomas dobije targu? Tom postanawia stanąć w szranki ze sławnym latynoskim zapaśnikiem.

02:48

Gra o skarb: Ryzyko za milion dolarów Godziny emisji

Don ze swoją ekipą przemierza niebezpieczną afrykańską sawannę w nadziei odnalezienia plemienia, do którego należy legendarny kamień Nemunyak o wartości miliona dolarów.

03:36

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Mongolia Godziny emisji

W odległych zakątkach mongolskiej dziczy Jakub Vagner wyrusza na poszukiwania jednej z najwspanialszych ryb, którą widzieli tylko nieliczni - ogromnego tajmienia.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Kierowcy mają dostarczyć części zamienne na wyścigi samochodowe w Finlandii — niestety, w jednej z ciężarówek psują się hamulce.

05:12

Walka o bagaż: Maska hollywoodzkiej gwiazdy Godziny emisji

Na policyjnej aukcji w Stockton w Kalifornii ekipa handlarzy natrafia na odlew maski jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd. Kto zostanie właścicielem tego skarbu?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Śnieg, sport i dziwny płyn Godziny emisji

Podczas porządków Kraig z ekipą natrafiają na zamrażarkę pełną przedziwnego płynu i kolekcję rzadkich pamiątek.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info