Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Niedokończony interes

Ekipy walczą o luksusową czterosypialniową willę w Gilbert oraz dom w stylu ranczo z lat 50. Czy rywalizacja między Dougiem i Scottem spowoduje wzrost cen dla wszystkich?

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Od zera do milionera

Gdy na rynku pojawia się niezwykła rezydencja, jej cena na licytacji momentalnie rośnie. Kto zdobędzie do niej klucze? Ed chce zaczepić się na rynku wynajmu.

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Kraksa TV, odc. 11

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

07:30

Kraksa TV, odc. 12

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

08:00

Biznes na kółkach, odc. 3

Po raz pierwszy Vijay sam sprawuje kontrolę nad pracą food trucka „Mumbai". Niespodziewana awaria utrudnia mu zadanie. Czy mimo to, uda się nie zawieźć swojego wspólnika Damiana?

Godziny emisji Biznes na kółkach

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Po cienkim lodzie

Rozpoczyna się sezon polowań na dzikie gęsi. Coraz wyższe temperatury sprawiają, że rzeki wzbierają, a ich pokonanie zaczyna być wyjątkowo niebezpieczne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Superpociągi: USA: wagony Schnabel

Zespół najwyższej klasy fachowców transportuje największe i najbardziej skomplikowane wagony towarowe na świecie z elektrowni atomowej Vogtle do portu w Savannah.

Godziny emisji Superpociągi

11:00

Bimbrownicy: Warzenie pełne kłopotów

Lato zbliża się do końca i bimbrownicy pracują na zdwojonych obrotach, aby zwiększyć swoje zyski. Tim Smith pokonuje Atlantyk i próbuje zdominować międzynarodowy rynek bimbru.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Złomowisko PL, odc. 1

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: 40 dni - poświęcenie

Już tylko 15 dni zostało do końca 40-dniowych zmagań. Dziesiątka odwodnionych i wygłodzonych surwiwalistów spotyka się na brzegiem niebezpiecznego Piranha Lake.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Wiosenny przysmak

Atz Lee i Jane wspinają się po nadmorskich skałach w poszukiwaniu ośmiornicy. Jane musi ratować się przed przypływem. Otto walczy o życie nowo narodzonego cielaka.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 3

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Dom dla El Camino

Aaron zakłada się z Richardem, że ukończy składać El Camino z 1980 tydzień przed terminem, ale okazuje się, że nagłe problemy mogą mu to uniemożliwić.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Eksperyment na morzu

To już trzeci tydzień sezonu połowów krabów. W ramach eksperymentu szyprowie Sig i Phil zamieniają się młodymi rybakami.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Klan z Alaski: Sukces albo klęska

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 4

Niebezpieczne, oblodzone drogi Skandynawii nie sprzyjają Michałowi i Maćkowi. Truckersi walczą z czasem i śniegiem, by zdążyć na prom i dowieźć załadunek. Czy ryzykują zbyt wiele?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 3

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 4

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Warsztat-reaktywacja: Scotty's Automotive

Richard Rawlings chce pomóc borykającemu się z trudnościami warsztatowi Scotty's Automotive w Teksasie. Właściciel musi uporać się ze swoją manią zbieractwa, aby wyjść na prostą.

Godziny emisji Warsztat-reaktywacja

23:00

Operacja: lot, odc. 5

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

Godziny emisji Operacja

00:00

Fani czterech kółek: BWM Isetta

Mike natrafia na trójkołowy samochód Isetta. Choć jazda tym pojazdem to sama przyjemność, to naprawa przyprawia mechanika o ból głowy. Czy Edd i Mike zarobią na tym aucie?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Brazylia

Antropolog Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

Godziny emisji Rytualne zdobienie ciała

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Oryginalny przemytnik bimbru

Dalsze wzloty i upadki niechcianej ekipy mechaników, próbujących przemienić swój warsztat w maszynkę do robienia pieniędzy. Czy przedsięwzięcie okaże się sukcesem?

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Dawid i Goliat

Każdego lata, kiedy topnieją lody, Grenlandia odsłania bogate złoża minerałów. Odważni poszukiwacze fortuny stawiają wszystko na jedną szalę. Czy takie wyprawy kończą się sukcesem?

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa

Jakub Vagner wyrusza tropem drapieżników. Chce schwytać potężnego goliata tygrysiego, który zasiedla jedną z najniebezpieczniejszych rzek na świecie.

Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 4

Przed nami zawody, na które trzeba dostarczyć stado koni do gry w polo. Dodatkowo, jeden z kierowców wyrusza trudną drogą z ładunkiem truskawek z odległego gospodarstwa.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Walka o bagaż: Kowbojskie skarby

Podczas kowbojskiej aukcji w Kalifornii handlarze pojedynkują się o przedmioty należące do legendarnego Buffalo Billa i cyrkowców z trupy Barnum&Bailey.

Godziny emisji Walka o bagaż

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Lekcja anatomii w piwnicy

Kraig Bantle z ekipą porządkują piwnicę, w której dokonują przedziwnego odkrycia. Znajdują tam ludzką czaszkę, futerał gangstera i tajemniczy średniowieczny róg.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info