Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Niedokończony interes Godziny emisji

Ekipy walczą o luksusową czterosypialniową willę w Gilbert oraz dom w stylu ranczo z lat 50. Czy rywalizacja między Dougiem i Scottem spowoduje wzrost cen dla wszystkich?

06:30

Domy na aukcji: Od zera do milionera Godziny emisji

Gdy na rynku pojawia się niezwykła rezydencja, jej cena na licytacji momentalnie rośnie. Kto zdobędzie do niej klucze? Ed chce zaczepić się na rynku wynajmu.

07:00

Kraksa TV, odc. 11 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

07:30

Kraksa TV, odc. 12 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

08:00

Biznes na kółkach, odc. 3 Godziny emisji

Po raz pierwszy Vijay sam sprawuje kontrolę nad pracą food trucka „Mumbai". Niespodziewana awaria utrudnia mu zadanie. Czy mimo to, uda się nie zawieźć swojego wspólnika Damiana?

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Po cienkim lodzie Godziny emisji

Rozpoczyna się sezon polowań na dzikie gęsi. Coraz wyższe temperatury sprawiają, że rzeki wzbierają, a ich pokonanie zaczyna być wyjątkowo niebezpieczne.

10:00

Superpociągi: USA: wagony Schnabel Godziny emisji

Zespół najwyższej klasy fachowców transportuje największe i najbardziej skomplikowane wagony towarowe na świecie z elektrowni atomowej Vogtle do portu w Savannah.

11:00

Bimbrownicy: Warzenie pełne kłopotów Godziny emisji

Lato zbliża się do końca i bimbrownicy pracują na zdwojonych obrotach, aby zwiększyć swoje zyski. Tim Smith pokonuje Atlantyk i próbuje zdominować międzynarodowy rynek bimbru.

12:00

Złomowisko PL, odc. 1 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: 40 dni - poświęcenie Godziny emisji

Już tylko 15 dni zostało do końca 40-dniowych zmagań. Dziesiątka odwodnionych i wygłodzonych surwiwalistów spotyka się na brzegiem niebezpiecznego Piranha Lake.

14:00

Ekstremalna Alaska: Wiosenny przysmak Godziny emisji

Atz Lee i Jane wspinają się po nadmorskich skałach w poszukiwaniu ośmiornicy. Jane musi ratować się przed przypływem. Otto walczy o życie nowo narodzonego cielaka.

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 3 Godziny emisji

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

16:00

Auto - reaktywacja: Dom dla El Camino Godziny emisji

Aaron zakłada się z Richardem, że ukończy składać El Camino z 1980 tydzień przed terminem, ale okazuje się, że nagłe problemy mogą mu to uniemożliwić.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Eksperyment na morzu Godziny emisji

To już trzeci tydzień sezonu połowów krabów. W ramach eksperymentu szyprowie Sig i Phil zamieniają się młodymi rybakami.

18:00

Klan z Alaski: Sukces albo klęska Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 4 Godziny emisji

Niebezpieczne, oblodzone drogi Skandynawii nie sprzyjają Michałowi i Maćkowi. Truckersi walczą z czasem i śniegiem, by zdążyć na prom i dowieźć załadunek. Czy ryzykują zbyt wiele?

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

22:00

Warsztat-reaktywacja: Scotty's Automotive Godziny emisji

Richard Rawlings chce pomóc borykającemu się z trudnościami warsztatowi Scotty's Automotive w Teksasie. Właściciel musi uporać się ze swoją manią zbieractwa, aby wyjść na prostą.

23:00

Operacja: lot, odc. 5 Godziny emisji

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

00:00

Fani czterech kółek: BWM Isetta Godziny emisji

Mike natrafia na trójkołowy samochód Isetta. Choć jazda tym pojazdem to sama przyjemność, to naprawa przyprawia mechanika o ból głowy. Czy Edd i Mike zarobią na tym aucie?

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Brazylia Godziny emisji

Antropolog Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Oryginalny przemytnik bimbru Godziny emisji

Dalsze wzloty i upadki niechcianej ekipy mechaników, próbujących przemienić swój warsztat w maszynkę do robienia pieniędzy. Czy przedsięwzięcie okaże się sukcesem?

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Dawid i Goliat Godziny emisji

Każdego lata, kiedy topnieją lody, Grenlandia odsłania bogate złoża minerałów. Odważni poszukiwacze fortuny stawiają wszystko na jedną szalę. Czy takie wyprawy kończą się sukcesem?

03:36

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa Godziny emisji

Jakub Vagner wyrusza tropem drapieżników. Chce schwytać potężnego goliata tygrysiego, który zasiedla jedną z najniebezpieczniejszych rzek na świecie.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 4 Godziny emisji

Przed nami zawody, na które trzeba dostarczyć stado koni do gry w polo. Dodatkowo, jeden z kierowców wyrusza trudną drogą z ładunkiem truskawek z odległego gospodarstwa.

05:12

Walka o bagaż: Kowbojskie skarby Godziny emisji

Podczas kowbojskiej aukcji w Kalifornii handlarze pojedynkują się o przedmioty należące do legendarnego Buffalo Billa i cyrkowców z trupy Barnum&Bailey.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Lekcja anatomii w piwnicy Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą porządkują piwnicę, w której dokonują przedziwnego odkrycia. Znajdują tam ludzką czaszkę, futerał gangstera i tajemniczy średniowieczny róg.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info