Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-23 Pokaź dziś

06:00

Ocalić dom: Gospodarstwo z koszmarów Godziny emisji

Rodziny, które decydują się żyć z dala od cywilizacji, muszą się bardzo szybko uczyć. W celu ocalenia swoich domostw, proszą o pomoc ekspertów w sztuce przetrwania.

07:00

Traktory na start, odc. 1 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Morze złota: Jeszcze towarzystwo czy już tłum? Godziny emisji

Sean nadal poszukuje głazu, którym rok wcześniej oznaczył obfitującą w złoto lokalizację. Potrzebując nowego planu, Emily prosi Seana o możliwość sprawdzenia terenu w Bluff.

09:00

Złomowisko PL, odc. 4 Godziny emisji

Rozwalenie ściany, rozbrojenie bomby czy transport samolotu na złomowisko - to zadania dla polskich przedsiębiorców, którzy zarabiają duże pieniądze, zajmując się handlem złomem.

10:00

Złomowisko PL 2, odc. 1 Godziny emisji

Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dla których praca na złomowisku jest przyjemnością. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

11:00

Złomowisko PL 2, odc. 2 Godziny emisji

Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na co dzień zajmują się zbieraniem, handlem i przeróbką złomu. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

12:00

Złomowisko PL 2, odc. 3 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

13:00

Złomowisko PL 3, odc. 9 Godziny emisji

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 4 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

16:00

Złomowisko PL 2, odc. 5 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

17:00

Premiera Na podbój Alaski: Brutalna rzeczywistość Godziny emisji

Danny piłuje kłody na swoją chatę, ale nie ma jak przetransportować ich na miejsce budowy. Jim jest bliski katastrofy — okazuje się, że zapomniał o bardzo ważnej rzeczy.

18:00

Złomowisko PL 5, odc. 2 Godziny emisji

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

19:00

Złomowisko PL 5, odc. 3 Godziny emisji

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

21:00

Niechciani w Gas Monkey: Sześciocyfrowe marzenie Godziny emisji

Tym razem mechanicy pracują nad samochodem, o którym marzy każdy miłośnik klasyki: Chevroletem Bel Air z serii Tri Five. W warsztacie pojawia się Elliot Sadler, kierowca wyścigowy.

22:00

Warsztat-reaktywacja: Scotty's Automotive Godziny emisji

Richard Rawlings chce pomóc borykającemu się z trudnościami warsztatowi Scotty's Automotive w Teksasie. Właściciel musi uporać się ze swoją manią zbieractwa, aby wyjść na prostą.

23:00

Treblinka: Hitlerowski obóz zagłady Godziny emisji

Archeolog sądowy dr Caroline Sturdy prowadzi śledztwo w sprawie próby tuszowania tragicznych zdarzeń z czasów II wojny światowej. Chce przedstawić pełen opis obozu Treblinka II.

00:00

Hitler - wojna o ropę Godziny emisji

W 1939 r., sześć tygodni po wybuchu wojny, Niemcom zostało już niewiele zapasów paliwa. Hitler, by wygrać wojnę, namierzył nowe źródło ropy: Azerbejdżańską Republikę Radziecką.

01:00

Barack Obama w dziczy z Bearem Gryllsem Godziny emisji

Barack Obama w dziczy? Prezydent USA wraz z Bearem Gryllsem wyruszają na wyjątkową wyprawę w głąb Alaski, aby przyjrzeć się skutkom zmian klimatycznych na Ziemi.

02:00

Tajemnice pól śmierci: Dzień sądu ostatecznego Godziny emisji

Detektywi skupiają się na wątkach związanych ze śledztwem w sprawie zabójstwa Eugenie Boisfontaine. Czy Rodie złamie obietnicę, którą złożył matce Eugenie?

02:48

Wielki połów: Gorączka połowów Godziny emisji

Szczyt sezonu połowów łososia, więc atmosfera robi się gorąca. W rejonie Naknek kapitan Taran z kutra Thunder podejmuje decyzję o wypłynięciu na bardzo niebezpieczne wody.

03:36

Nie do uwierzenia!: Wioska karłów Godziny emisji

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

04:24

Porzucone konstrukcje: Miasta - widma Godziny emisji

W programie przyjrzymy się opustoszałym obszarom miejskim, takim jak japońska wyspa Hashima oraz Prypeć na Ukrainie, gdzie czas zatrzymał się po katastrofie w Czarnobylu.

05:12

Królowie asfaltu: Najlepsi z najlepszych Godziny emisji

Panowie wyruszają do Dolnej Bawarii na coroczny festiwal ciężarówek odbywający się we Frontenhausen. Tymczasem Marten szykuje się do załadunku.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info