Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-09-24 Pokaź dziś

06:00

Królowie łazienek: Łazienkowe gadżety i toaleta mobilna Godziny emisji

Projektantka wnętrz zgadza się, aby jej mąż zaprojektował łazienkę. Organizacja charytatywna zamawia przenośną toaletę w kształcie krytego wozu.

07:00

Klan z Alaski: Dzikie życie Godziny emisji

Niezwykła rodzina Brownów wspomina najważniejsze wydarzenia minionego roku. Poznaj sekrety życia na łonie natury w odległej dziczy.

08:00

Rzeka diamentów: Gorączka wielkich kamieni Godziny emisji

Szczęście nieśmiało zaczyna się uśmiechać do poszukiwaczy, którzy regularnie natrafiają na małe diamenty. Ale gdzie się podziały duże kamienie szlachetne?

09:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 1 Godziny emisji

Starsi i młodsi uczestnicy rywalizują na dwóch odległych tropikalnych wyspach. Starsza grupa zaczyna od rozbicia obozu i rozpalenia ognia; młodsza gubi się w dżungli.

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

11:00

Ciężarówką po antypodach, odc. 4 Godziny emisji

Kurt walczy z silnym wiatrem, który stanowi poważne zagrożenie dla jego ogromnego ładunku. Johnny jest na Tanami Track, gdzie stawia czoła codziennym problemom kierowcy.

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Paul testuje nową ciężarówkę na jednej z najniebezpieczniejszych dróg w Wielkiej Brytanii. Ian ma dotrzeć do opery w Covent Garden, ale nawigacja satelitarna wskazuje mu złą drogę.

13:00

Bimbrownicy: Supernowoczesna bimbrownia Godziny emisji

Tickle ustala miejsce ukrytych zapasów. Destylarnia Marka i Diggera zostaje poddana modernizacji i zamienia się w nowoczesne laboratorium.

14:00

Klan z Alaski: Długa droga Godziny emisji

Poważna diagnoza wstrząsa Brownami. Rodzina zmuszona jest podjąć decyzję, która może zmienić ich życiową wędrówkę. Matt próbuje się przystosować po ponownym spotkaniu z Noah.

15:00

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 7 Godziny emisji

Głód coraz bardziej doskwiera uczestnikom. W grupie rośnie napięcie. Niespodziewany prezent w skrzyni może podzielić zespół. Czy wykażą się jednością?

15:30

Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury, odc. 8 Godziny emisji

12 dni na tropikalnej plaży dało się we znaki. Na koniec Ekspedycji czeka uczestników najtrudniejsze zadanie. Czy sprawdzą się jako zespół? Kto odkryje w sobie drugą naturę?

16:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

17:00

Polscy Truckersi, odc. 4 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

18:00

Walki robotów, odc. 2 Godziny emisji

Izak i Nervarien relacjonują dalszy etap rundy kwalifikacyjnej. Roboty toczą bezlitosną walkę o fazę pucharową turnieju.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Torpeda w okopach Godziny emisji

Czy okopy rzeczywiście zmniejszały siłę fali uderzeniowej i ratowały życie żołnierzy? Jamie i Adam analizują mit z czasów I wojny światowej.

20:00

Kraksa TV, odc. 1 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

20:30

Kraksa TV, odc. 2 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3 Godziny emisji

Atmosfera wśród drwali z Bukowca robi się coraz bardziej napięta. Jeden z nich postanawia spróbować swoich sił w innym zawodzie. Czy mu się uda, czy wróci skruszony?

22:00

Ekstremalna Alaska: Domowe Święta Godziny emisji

Te Święta Bożego Narodzenia będą dla Kilcherów niezapomniane! Dzięki swojej pomysłowości, wszyscy własnoręcznie tworzą podarunki, które płyną prosto z serca.

23:00

Klan z Alaski: Długa droga Godziny emisji

Poważna diagnoza wstrząsa Brownami. Rodzina zmuszona jest podjąć decyzję, która może zmienić ich życiową wędrówkę. Matt próbuje się przystosować po ponownym spotkaniu z Noah.

00:00

Fani czterech kółek: Audi TT Godziny emisji

Pod koniec 450-kilometrowej wyprawy do Kornwalii Mike'owi udaje się znaleźć niezwykle tanie Audi TT Quattro. Czy Edd naprawi skrzynię biegów i sprzeda samochód z zyskiem?

01:00

Bimbrownicy: Bez względu na pogodę Godziny emisji

Josh i Bill spieszą się, aby skończyć budowę destylarni i rozpocząć produkcję alkoholu. Tymczasem groźny wypadek zmusza Tima do przemyślenia planów na przyszłość.

02:00

Ocalić dom: Gospodarstwo z koszmarów Godziny emisji

Rodziny, które decydują się żyć z dala od cywilizacji, muszą się bardzo szybko uczyć. W celu ocalenia swoich domostw, proszą o pomoc ekspertów w sztuce przetrwania.

02:48

Naziści na tropie Graala Godziny emisji

Kulisy jednego z najmroczniejszych projektów Trzeciej Rzeszy - poszukiwań zaginionej aryjskiej cywilizacji, której naziści wierzyli, że są potomkami.

03:36

Życie na tafli lodu: Wiosenne rytuały Godziny emisji

Wiosna przynosi coraz więcej słonecznego światła, które doprowadza mieszkańców jeziora do szaleństwa. Jak poradzą sobie z nadmiarem słonecznej energii?

04:24

Premiera Cuda inżynierii: Rakietą NASA na Marsa Godziny emisji

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Inżynierowie zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

05:12

Zdecyduj i przeżyj, odc. 9 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Jak groźne są wodne wiry? Co robić, jeśli przysypie nas lawina?

05:36

Zdecyduj i przeżyj, odc. 10 Godziny emisji

Hipotetyczna analiza ekstremalnych sytuacji, w których człowiek staje oko w oko ze śmiercią. Czy podczas burzy lepiej schować się w domku kempingowym czy chacie z drewnianych bali?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info