Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-04 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Nowa dziewczyna w mieście Godziny emisji

Ekipa z Los Angeles próbuje zaznaczyć swoją obecność. Nowa dziewczyna irytuje Scotta, który chce jej pokazać, że ładna buzia nie wystarczy, aby zrobić karierę w Phoenix.

06:30

Domy na aukcji: Toksyczny dom Godziny emisji

Scott i Christina prowadzą zaciętą walkę. Ona za wszelką cenę chce zdobyć kolejną nieruchomość. On robi wszystko, aby pokrzyżować jej plany.

07:00

Retroreanimacja: Pojazdy bojowe, odc. 1 Godziny emisji

Do warsztatu trafia samochód pancerny "Kubuś". Zbudowany podczas Powstania Warszawskiego, brał udział w walkach w Śródmieściu. Czy Artur i Kuba poradzą sobie z cennym zabytkiem?

08:00

Polscy Truckersi 2, odc. 1 Godziny emisji

Polscy Truckersi wracają! Poznaj nowych bohaterów, którzy niejednokrotnie Cię zaskoczą. Zobacz, jak siostry bliźniaczki radzą sobie w świecie mężczyzn.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Świeża krew Godziny emisji

Trwa sezon zastawiania pułapek na zwierzęta. Rekorodowo małe opady śniegu sprawiają, że nie jest łatwo upolować zwierzynę. Charlie i Bob wyruszają tropem niedźwiedzia.

10:00

Na krańcu Alaski: Odwilż Godziny emisji

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Złomowisko PL 4, odc. 4 Godziny emisji

Stalowy kupuje 15 samochodów. Czy to kaprys, czy kolejny świetny biznes właściciela Piotro-Stalu? Poznajcie ekipę Olmetu, największego gracza na Śląsku.

12:00

Kosmiczna mapa skarbów: Związki z Kolumbem Godziny emisji

Darrell Miklos eksploruje wrak galeonu Atocha, który Gordon Cooper namierzył 50 lat temu. Z kolei w Hiszpanii przeszukuje archiwum w poszukiwaniu pradawnego manifestu ładunkowego.

13:00

Klan z Alaski: Zaskoczeni Godziny emisji

Wolność za cenę życia z dala od cywilizacji - oto czego pragną Brownowie. Rodzina przyspiesza budowę chaty. Do rozpoczęcia zimy pozostało niewiele czasu...

14:00

Ekstremalna Alaska: Bum! Boże Narodzenie! Godziny emisji

W nieprzyjaznej i bezwzględnej dziczy na Alasce rodzina Kilcherów z patriarchą Atzem na czele musi stawić czoła wyzwaniom, które niesie wyjątkowo ciepła zima.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 2 Godziny emisji

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

16:00

Auto - reaktywacja: Podwójny kłopot Godziny emisji

Richard i Aaron zawzięcie szukają drugiego Forda Galaxie z 1964 roku, aby wystawić go na aukcji. Pierwszy okazał się w dużo gorszym stanie, niż się spodziewali.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Pusty tron Godziny emisji

Szyper Phil Harris zostaje samolotem przewieziony do szpitala w Anchorage. Jego syn Josh zastanawia się, czy jechać z ojcem, czy dokończyć połowy krabów.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3 Godziny emisji

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

19:00

Gorączka złota: Przeprowadzka potwora Godziny emisji

Todd natrafia na poważne trudności, kiedy próbuje przenieść swoją wypłukiwarkę o wadze 50 ton. Pogłębiarka Tony'ego wreszcie wydobywa złoto. Zgryźliwy Parker obraża swoją ekipę.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

22:00

Warsztat-reaktywacja, odc. 6 Godziny emisji

Richard Rawlings rusza do New Caney w Teksasie, aby uratować upadający warsztat samochodowy. Ma tydzień na zmianę wizerunku firmy i przygotowanie jej właściciela na nowe wyzwania.

23:00

Jazdy Karolaka, odc. 1 Godziny emisji

Tomasz Karolak to wielki fan motoryzacji. Ma obsesję na punkcie polskiej inżynierii i historii przemysłu motoryzacyjnego. W programie spotka entuzjastów takich samych jak on.

00:00

Fani czterech kółek: Ford Popular Godziny emisji

Mike chce zdobyć ulubione auto ojca. Ford Popular to model, którego egzemplarze różniły się od siebie jakością wykonania. Czy Mike trafi na taki, który przyniesie zysk?

01:00

Auto - reaktywacja: Wielki, czerwony Cadillac, część 1 Godziny emisji

Podczas remontu czerwonego cadillaka kabrioletu z 1967 r. Aaron i Richard kierują się maksymą, że większe jest lepsze. Chcą przyciągnąć uwagę kupców z grubym portfelem.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Nova, część 1 Godziny emisji

Tom Smith i Jordan Butler to mechanicy zwolnieni przez Richarda Rawlingsa. Teraz razem z Thomasem Weeksem otwierają swój warsztat hot rodów.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Rozkwit i upadek rubinowego imperium Godziny emisji

Topnieją lody na Grenlandii i odważni łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania złota. Jakie inne metale i minerały kryją się w dziewiczych skałach tej nadal niezbadanej wyspy?

03:36

Rzeczne potwory: Koszmar w raju Godziny emisji

Ekstremalny wędkarz Jeremy Wade wyrusza na Bahamy, żeby rozwikłać zagadkę zniknięć pływaków wciągniętych do podwodnych studni rozrzuconych wokół rajskiej wyspy.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 7 Godziny emisji

Edward Stobart junior po raz pierwszy siada za kierownicą ciężarówki, przygotowując się do egzaminu na prawo jazdy dla kierowców przewożących ciężkie ładunki.

05:12

Walka o bagaż: Kobiece szczęście Godziny emisji

Na wyprzedaży w rezydencji w St Paul pod aukcyjny młotek trafiają najprzeróżniejsze rzeczy, od części samochodowych i rzadkiej lalki, po kostium hokejowej maskotki.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 7 Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info