Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-06 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Niespodzianka w piwnicy Godziny emisji

Jest już nowa lista na aukcję w Phoenix. Scott Menaged poluje na swoją setną nieruchomość na wynajem. Ale pierwszego dnia waha się, czy licytować.

06:30

Domy na aukcji: Lou dobija targu Godziny emisji

Doug i Scott walczą do momentu, gdy nieoczekiwane zakłócenia zmieniają zasady gry. Tymczasem Lou nie rezygnuje. Ale czy da sobie radę?

07:00

Retroreanimacja: Pojazdy bojowe, odc. 3 Godziny emisji

Na renowację czeka motocykl DKW NZ 250, jedna z najbardziej kultowych konstrukcji motocykla. Był powszechnie wykorzystywany przez Wehrmacht, ale poruszali się nim też żołnierze AK.

08:00

Polscy Truckersi 2, odc. 3 Godziny emisji

Zmiana przepisów, korek na granicy i funkcjonariusze oferujący płatną pomoc. Helka i Snajper nigdy się jednak nie poddają, aby dowieźć towar na czas.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Węgorze i łosie Godziny emisji

Rodzina Moore'ów łowi węgorze. Stan i Joe wyruszają na polowanie na łosie. To ich ostatnia szansa, aby zdobyć więcej mięsa, zanim nastanie prawdziwa zima.

10:00

Na krańcu Alaski: Atak niedźwiedzia Godziny emisji

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Złomowisko PL 4, odc. 6 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

12:00

Kosmiczna mapa skarbów: Ruchomy cel Godziny emisji

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona "Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

13:00

Klan z Alaski: Dzikie życie Godziny emisji

Niezwykła rodzina Brownów wspomina najważniejsze wydarzenia minionego roku. Poznaj sekrety życia na łonie natury w odległej dziczy.

14:00

Ekstremalna Alaska: Koniec sezonu na niedźwiedzie Godziny emisji

Zbliża się sezon na niedźwiedzie. Jane i Atz Lee wyruszają na ostatnie w tym roku polowanie. Atz Senior i Bonnie natrafiają na baribala.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

16:00

Auto - reaktywacja: Ford Frankenstein Godziny emisji

W ręce samochodowych maniaków trafi ford F-100 z 1968 roku. Richard wspomina swoją młodość za kierownicą Pontiaka Firebird z 1977 roku i sprzedaje volkswagena Caddy z 1967 roku.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dzień spłaty Godziny emisji

Na kutrze Time Bandit Scott walczy z Mike'em o awans na kapitana. Tymczasem szyper Andy martwi się stanem pokładu łodzi.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5 Godziny emisji

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

19:00

Gorączka złota: Złota buda Jacka Godziny emisji

Frustracja Parkera jest tak głęboka, że sam musi zastanowić się nad własnym podejściem do pracy. W Eureka Creek Tony Beets zabiera się do naprawy starej, skrzypiącej pogłębiarki.

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 6 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

21:00

Premiera Kraksa TV, odc. 5 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:30

Premiera Kraksa TV, odc. 6 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

23:00

Aukcja w ciemno, odc. 13 Godziny emisji

Licytanci jadą do bunkra z czasów II wojny światowej ukrytego w dżungli na Hawajach. Biorą udział w aukcji, podczas której pod młotek trafi wiele najprzeróżniejszych przedmiotów.

23:30

Aukcja w ciemno, odc. 1 Godziny emisji

Spotkanie z małżeństwem Brandona i Lori Bernierów utrzymującym się ze sprzedaży rzeczy, które kupują na aukcjach w całej Ameryce. Tym razem Brandon musi zjednoczyć siły z Jesse'em.

00:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105 Godziny emisji

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

01:00

Auto - reaktywacja: Podrasowany Ford GT, część 1 Godziny emisji

Ekipa z Gas Monkey remontuje kolejne zardzewiałe graty. Czy uda im się odresaturować auta przed kolejną aukcją? Czy ten wysiłek im się opłaci?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet C-10 pikap, 1969, część 1 Godziny emisji

Thomas i Scot przywożą do warsztatu pierwszą swoją ciężarówkę. Odbiór od lakiernika kabiny i nadwozia do chevroleta nie przebiega zgodnie z planem.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Nie ma odwrotu Godziny emisji

Zbliża się grenlandzka zima. Josh i Eric mają nadzieję, że uda się im znaleźć złoto w Eqi, położonym na północ od koła biegunowego. Reszta ekipy wyrusza na poszukiwania rubinów.

03:36

Rzeczne potwory: Demon z głębin Godziny emisji

Jeremy Wade odkłada na półkę zagadki słodkowodnych akwenów, wybierając się na poszukiwania legendarnego węża morskiego.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 1 Godziny emisji

Zlecenie przetransportowania fragmentu słynnej londyńskiej atrakcji turystycznej przysparza kierowcy sporych problemów. Ponadto, firma organizuje swój pierwszy pokaz ciężarówek.

05:12

Walka o bagaż: Gra Mike Tyson's Punch Out Godziny emisji

Łowcy bagażowych skarbów jadą na aukcję w Jacksonville na Florydzie, gdzie pod młotek trafia kolekcja pamiątek po gwiazdach popkultury.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 9 Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info