Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-07 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalny off-road: Las deszczowy Godziny emisji

Ekspert sztuki przetrwania Gary Humphrey i mechanik Bill Wu przedzierają się samochodem przez gęsty, deszczowy las. Towarzyszą im ulewne deszcze, błoto i powodzie.

07:00

Traktory na start, odc. 3 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Morze złota: Najciemniej jest przed świtem Godziny emisji

Shawn wyrusza do St. Mary, aby znaleźć wielką barkę. Kris radzi sobie z buntowniczym Bradem: sam wykonuje jego pracę. Emily i jej ekipa pod koniec sezonu znajdują złoto.

09:00

Gorączka złota: Bunt Godziny emisji

Górnicy z ekipy Dakota Boys wciąż liczą na wielkie pieniądze, ale już wkrótce czeka ich niemiła niespodzianka. Parker ma problemy z ekipą i szuka pomocy u swojego dziadka.

10:00

Gorączka złota: Płatne w całości Godziny emisji

Podczas poszukiwań złota na nowej działce Todd dokonuje niezwykłego odkrycia. Tymczasem Parker robi wszystko, aby powstrzymać Todda przed przejęciem jego spycharki.

11:00

Gorączka złota: Konfrontacja z dżunglą Godziny emisji

Todd przestaje szukać złota i przerzuca się na diamenty. Tymczasem na Alasce najgorsza od dwudziestu lat burza z piorunami odcina Dustina w górach.

12:00

Gorączka złota: Zatoka nadziei Godziny emisji

Dakota Boys szukają szczęścia na nowej działce. Parker dostaje swoją drugą szansę w górnictwie. Siada za sterami jednej z największych płuczek w całym Klondike.

13:00

Gorączka złota: Tropikalna burza Godziny emisji

Tropikalna burza zatapia stanowisko Hoffmanów i Dave musi zanurkować w głąb szybu. Tymczasem Dakota Boys robią najlepszy interes w tym sezonie.

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

15:00

Biznes na kółkach, odc. 4 Godziny emisji

Food trucki od kuchni! Biznes na kółkach podbija Polskę. Czy to się naprawdę opłaca? Czy każdy może otworzyć jeżdzącą restauracje?

16:00

Biznes na kółkach, odc. 1 Godziny emisji

Food trucki od kuchni! Biznes na kółkach podbija Polskę. Czy to się naprawdę opłaca? Czy każdy może otworzyć jeżdzącą restauracje?

17:00

Premiera Na podbój Alaski: Bez odwrotu Godziny emisji

Zima wystawia pionierów na ciężką próbę. Śnieżna zadymka zmusza Tiffany do podjęcia trudnej decyzji. Danny przerywa budowę — musi zapolować, aby uzupełnić zapasy żywności.

18:00

Superpociągi: Australia: przez cały kontynent Godziny emisji

Dostarczanie towarów przez całą Australię do Perth nie jest łatwym zadaniem. Załogi pociągów towarowych przemierzają niebezpieczne pustynie, łącząc odległe rejony ogromnego kraju.

19:00

Klan z Alaski: Rodzina przede wszystkim Godziny emisji

Ami czeka na decyzję lekarzy. Dzieci wyruszają na Alaskę, aby spotkać się z Mattem. Dochodzi do wypadku: następuje przypadkowy wybuch, w którym Matt zostaje ranny.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

21:00

Niechciani w Gas Monkey: Błotnisty odwet na Jeepie Willys Godziny emisji

John Klump powraca z Jeepem Willys pomalowanym na nieodpowiedni kolor. Thomas i Tom kupują GTI z 1964 i przekonują Klumpa do swojego pomysłu na modernizacją tego samochodu.

22:00

Warsztat-reaktywacja, odc. 6 Godziny emisji

Richard Rawlings rusza do New Caney w Teksasie, aby uratować upadający warsztat samochodowy. Ma tydzień na zmianę wizerunku firmy i przygotowanie jej właściciela na nowe wyzwania.

23:00

Fani czterech kółek: Cadillac Coupe De Ville Godziny emisji

Mike trafia na cadillaca coupe z lekko zardzewiałą karoserią. Niestety jego wnętrze, to już zupełnie inna bajka... Czy Edd zamieni to brzydkie kaczątko w łabędzia?

00:00

Gorączka złomu: Wyzwanie Godziny emisji

Andy nie lubi odrzucać ofert, nawet jeśli praca wydaje się niewykonalna. Tym razem stały klient ma dla niego naprawdę duże wyzwanie z wyśrubowanym terminem.

01:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

02:00

Kodeks gangstera: Commandos Godziny emisji

W Manili na Filipinach były gangster Lou Ferrante spotyka się z członkami najbardziej bezwzględnego gangu więziennego - Commandos i przekonuje się, kto rządzi na ulicach miasta.

02:48

Wielki połów: Wojna w zatoce Godziny emisji

Urząd Alaska Fish and Game oficjalnie otwiera sezon połowów w Bristol Bay. Do zatoki przypłynęły ogromne ławice łososia. Irlandczyk Tom Walsh psuje szyki partnerowi Vince'owi.

03:36

Nie do uwierzenia!: Mój groźny guz na twarzy Godziny emisji

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

04:24

Porzucone konstrukcje: Mosty Godziny emisji

W programie zobaczymy wspaniałe choć zapomniane mosty. Konstrukcja Goat Canyon Trestle została naruszona podczas huraganu a wiadukt Kinzua został zniszczony w trakcie tornada.

05:12

Królowie asfaltu: Jak to bywa w życiu Godziny emisji

Punktualnie o piątej rano Monika zapala silnik swojej ciężarówki. Warunki nie są sprzyjające. Pada obfity śnieg, a na dodatek ma grypę. Czeka ją bardzo trudny dzień.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info