Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-08 Pokaź dziś

06:00

Biznes na kółkach, odc. 2 Godziny emisji

Zmarnowane jedzenie i pusta kasa to wystarczające motywy do złości dla Patryka. Zlot food trucków w Tarnowskich Górach świeci pustkami. Czy "Fit&Fat" uda się uratować sytuację?

07:00

Klan z Alaski: Powrót do dziczy Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

08:00

Rzeka diamentów, odc. 1 Godziny emisji

Przedsiębiorca i łowca przygód Peter Jago wraz z ekipą jedzie do Lesotho, gdzie zapuszcza się w doliny rzek w poszukiwaniu aluwialnych złóż diamentów i kamieni szlachetnych.

09:00

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 3 Godziny emisji

Obie grupy uczestników mieszkają teraz obok siebie. Kilka tygodni po przybyciu na wyspę poważnym problemem jest brak żywności. Do głosu dochodzą emocje, wszyscy robią się nerwowi.

10:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

11:00

Ciężarówką po antypodach, odc. 6 Godziny emisji

Wyruszamy w trasę z największymi twardzielami w całej Australii. To kierowcy wielkich ciężarówek, którzy po niebezpiecznych drogach transportują wielkie ładunki.

12:00

Brytyjscy truckersi, odc. 5 Godziny emisji

Dział zajmujący się transportem kolejowym ma przewieźć 24-tonową replikę samolotu na lotnisko London-Southend. Jimmy ma trudny kurs: dowozi towary do różnych miejsc w Manchesterze.

13:00

Bimbrownicy: Płynne aktywa Godziny emisji

Tickle ma ręce pełne roboty, kiedy na bieżąco musi kontrolować, co się dzieje z jego alkoholem. Bill i Josh budują podziemny bunkier, aby ukryć tam swój bimber.

14:00

Klan z Alaski: Rodzina przede wszystkim Godziny emisji

Ami czeka na decyzję lekarzy. Dzieci wyruszają na Alaskę, aby spotkać się z Mattem. Dochodzi do wypadku: następuje przypadkowy wybuch, w którym Matt zostaje ranny.

15:00

Parker na złotym szlaku: Walcząc z zimnem Godziny emisji

Parker i jego ekipa pokonali dopiero 50 mil z liczącej 600 mil trasy — a woda zaczyna już zamarzać. Zapasy żywności kurczą się, poszukiwacze złota muszą polować, aby mieć co jeść.

16:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

17:00

Polscy Truckersi, odc. 6 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

18:00

Walki robotów, odc. 4 Godziny emisji

Izak i Nervarien przedstawiają 1/16 turnieju. Najpotężniejsze roboty toczą dramatyczne bitwy w śmiercionośnej klatce.

19:00

Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Zemsta mitów Godziny emisji

Pogromcy mitów poddają wnikliwej analizie mity z filmów "Wojny gwiezdne". Czy Luke z pomocą przytroczonej do pasa linki z hakiem mógł dokonać razem z Leią karkołomnego skoku?

20:00

Kraksa TV, odc. 5 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

20:30

Kraksa TV, odc. 6 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5 Godziny emisji

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

22:00

Ekstremalna Alaska: Nadchodzi zima Godziny emisji

Na południu Alaski zaczynają się mrozy. Kilcherowie muszą wziąć się do pracy. Otto i Eivin przeszukują wybrzeża zatoki Kachemak, a Charlotte i Jane stają oko w oko z drapieżnikiem.

23:00

Klan z Alaski: Rodzina przede wszystkim Godziny emisji

Ami czeka na decyzję lekarzy. Dzieci wyruszają na Alaskę, aby spotkać się z Mattem. Dochodzi do wypadku: następuje przypadkowy wybuch, w którym Matt zostaje ranny.

00:00

Fani czterech kółek: BMW Z1 Godziny emisji

Mike szuka dwumiejscowego roadstera BMW Z1, który zachwycał kiedyś swoją budową. To szybkie i zwrotne auto może przynieść spore zyski, kiedy trafi w ręce Edda.

01:00

Bimbrownicy: Nowatorski destylator Godziny emisji

Mark i Digger uzyskują zaskakującą ilość brandy za sprawą destylatora według nowatorskiego projektu. Teraz już tylko pozostaje im przekazanie bimbru w ręce klientów.

02:00

Na podbój Alaski: Pierwsze kroki Godziny emisji

Czworo współczesnych pionierów rusza w alaskańską głuszę, aby zbudować tam sobie domy. Danny chce samodzielnie postawić całą chatę. Tiffany walczy z wczesnym śniegiem.

02:48

Hitler: Anioły i demony, odc. 2 Godziny emisji

W tym odcinku dowiemy się, jak Hitler infiltrował niemiecki Kościół, aby wykorzystać Biblię — a nawet osobę Jezusa — do swoich celów.

03:36

Premiera Życie na tafli lodu: Sami w dziczy Godziny emisji

Stephan i Allyce mają teraz większy dom, ale za dodatkowe metry płacą kompletną izolacją na polarnym pustkowiu. Tymczasem niedoświadczony turysta gubi się w odległej dziczy.

04:24

Premiera Cuda inżynierii: Mistrzowski stadion piłkarki Godziny emisji

Przyjrzyjmy się niewiarygodnym cudom inżynierii, od wielkich kontenerowców po ogromne odrzutowce. Specjaliści zdradzą w programie tajniki powstawania tych niezwykłych konstrukcji.

05:12

Triki ludzkiej psychiki: Mistrzowie oszustwa Godziny emisji

Jak reagujemy, kiedy widzimy coś, czego tam nie ma? Jakie mogą być skutki wczuwania się w problemy obcych i atakowania władzy?

05:36

Triki ludzkiej psychiki: Kosmate myśli Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, co się dzieje, kiedy zostaniemy zmuszeni do słuchania intymnej rozmowy małżeństwa o kiełbaskach oraz kiedy zobaczymy, jak ktoś chodzi po powierzchni wody.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info