Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-09 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Modernizacja chaty Godziny emisji

Todd i Kristy z Talkeetna na Alasce mieszkają w chacie bez wody i elektryczności już od 10 lat. Jednak kiedy ich dwóch synów zaczyna dorastać, muszą pomyśleć o modernizacji domu.

06:30

Dom na Alasce: Rakiety śnieżne zamiast japonek Godziny emisji

Michael i Miranda z Florydy właśnie przeprowadzili się na Alaskę. Ich życie w tym 49. stanie USA będzie zupełnie inne niż to, które zostawili w krainie wiecznego słońca.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Zaginiony na morzu Godziny emisji

Kariera zawodowa jednego z kapitanów wisi na włosku, z kolei drugi decyduje się na terapię odwykową. Problemy na lądzie są jednak o wiele mniejsze niż te na Morzu Beringa.

08:00

Gorączka złota: Śmierć marzeń Godziny emisji

Parker zatrudnia kolejnego górnika z ekipy Hoffmanów, a Todd działa w coraz większej desperacji. W końcu dwie ekipy natrafiają na żyłę złota, a trzecia musi zakończyć ten sezon.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: W samym środku zimy Godziny emisji

Jest środek zimy i Stan od ponad tygodnia prowadzi bezowocne polowania. Zamrażarka Charliego też jest pusta, ale kryzys w miasteczku jest ważniejszy od poszukiwań jedzenia.

10:00

Na krańcu Alaski: Żyła złota Godziny emisji

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Złomowisko PL 4, odc. 7 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

12:00

Kosmiczna mapa skarbów: Skarb Kolumba Godziny emisji

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona "Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

13:00

Klan z Alaski: Pożegnanie z cywilizacją Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Przygotowania do zimy Godziny emisji

Kilcherowie mieszkają na farmie w dziczy na Alasce. Muszą polować, hodować zwierzęta i zajmować się zbieractwem, aby zapewnić rodzinie niezbędne do przeżycia jedzenie.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Fleemaster '48 Godziny emisji

Richard i Aaron przywracają dawny blask Chevroletowi Fleemaster z 1948 roku. Na aukcji w Oklahomie nie brakuje chętnych, którzy chcą kupić ten rzadki już dziś model.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Walhalla Godziny emisji

Kapitan Phil przegrywa walkę o życie. Tymczasem załogi kutrów zmagają się z silnym sztormem. Kiedy dociera do nich wiadomość o śmierci przyjaciela, postanawiają oddać mu hołd.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6 Godziny emisji

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

19:00

Gorączka złota: Wyspa skarbów Godziny emisji

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 7 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

21:00

Nagi instynkt przetrwania: Za dużo pajęczaków Godziny emisji

Nauczyciel jogi i rzemieślniczka produkująca noże trafiają do bezlitosnego świata kolumbijskiej dżungli. Pająki i kleszcze będą trudnym sprawdzianem dla ich odwagi i wytrzymałości.

22:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 4 Godziny emisji

Po ulewnych deszczach, które zniszczyły obozowisko, przyszłość grupy stoi pod znakiem zapytania. Aran decyduje się zostać, ale czy to wystarczy, aby pozostali nie zmienili zdania?

23:00

Fani czterech kółek: Cadillac V8 z 1916 r. Godziny emisji

Mike i Edd, doświadczeni sprzedawcy samochodów, podróżują po Stanach Zjednoczonych, wyszukując zniszczone, klasyczne samochody, które potem restaurują, aby odsprzedać je z zyskiem.

00:00

Fani czterech kółek: Lotus Elise Godziny emisji

Mike ostrzy zęby na lotusa elise. Ale jak zwiększyć wartość auta, które już jest rewelacyjne? Czy Edd zrobi z niego prawdziwego demona prędkości?

01:00

Auto - reaktywacja: Podrasowany Ford GT, część 2 Godziny emisji

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet C-10 pikap, 1969, część 2 Godziny emisji

Jordan i Tom prowadzą poszukiwania kabiny do zniszczonego chevroleta pikapa z 1969 roku. Thomas próbuje sprzedać samochód oldsmobile z 1959 roku.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Demony wyspy Godziny emisji

To ostatni tydzień sezonu. Choć Grenlandia już mocno dała się we znaki górnikom, wyspa wciąż przypomina, jak potrafi być niebezpieczna. Czy górnikom udało się zdobyć fortunę?

03:36

Rzeczne potwory: Śmierć w odmętach Godziny emisji

Na północy Australii głębiny pochłonęły sześciu mężczyzn. Zapalony wędkarz Jeremy Wade zabiera się za rozwiązanie najtrudniejszej zagadki w karierze.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Podczas przewozu biomasy, Tim jest zmuszony prowadzić ciężarówkę w trakcie ogromnej wichury. Dwudziestu młodych ludzi walczy o odbycie praktyk w firmie Eddiego Stobarta.

05:12

Walka o bagaż: Noże z Kalifornii Godziny emisji

Łowcy fortuny spieszą się na rządową aukcję w Sacramento w Kalifornii. Mark Meyer zbyt wysoko licytuje pudełko noży i rujnuje plany finansowe Martina.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 10 Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info