Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-10 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Domy z drewna Godziny emisji

Przedsiębiorcza para, James i Erin, mieszka w Anchorage już od 10 lat. Teraz kiedy ich syn Owen jest już starszy, myślą, aby przeprowadzić się do Talkeetna.

06:30

Dom na Alasce: Bez terenówki ani rusz Godziny emisji

Eric i Amanda wzięli niedawno ślub i teraz chcą kupić swój pierwszy dom w Talkeetna na Alasce. Młodzi ludzie liczą się z każdym groszem i poszukiwanie domu jest trudnym zadaniem.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Powrót kutra Cornelia Marie Godziny emisji

Sezon na kraby rozpoczyna się powrotem słynnego kutra Cornelia Marie. Po trzech latach zmagań Joshowi Harrisowi udało się odkupić łódź, którą pływał jego ojciec.

08:00

Gorączka złota: Wskrzeszenie Godziny emisji

Po 150 dniach Todd ma tylko kilka diamentów i ani kawałka złota. Czy czeka go eksmisja? Parker przygotowuje swoje maszyny do nowego sezonu, który ma mu przynieść ogromne zyski.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Bez litości Godziny emisji

Zbliża się koniec zimy i zaczyna brakować jedzenia. Mieszkańcy próbują za wszelką cenę uzupełnić zapasy. Stan gubi się i ryzykuje życie w czasie niebezpiecznej zamieci.

10:00

Na krańcu Alaski: Powstanie w McCarthy Godziny emisji

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Złomowisko PL 4, odc. 8 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

12:00

W kręgu przetrwania: Zdani na siebie Godziny emisji

Sześć osób ma za zadanie przetrwać samotnie w sześciu trudnych terenach w Ameryce Południowej. Niektórzy trafią na pustynię, inni na moczary albo do dżungli. Czy sobie poradzą?

13:00

Klan z Alaski: Powrót do dziczy Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Czy nadejdzie zima? Godziny emisji

Kilcherowie mieszkają na farmie w dziczy na Alasce. Muszą polować, hodować zwierzęta i zajmować się zbieractwem, aby zapewnić rodzinie niezbędne do przeżycia jedzenie.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

16:00

Auto - reaktywacja: Zardzewiały Rambler Godziny emisji

Mechanicy z Gas Monkey przywracają dawny blask zardzewiałemu Ramblerowi z 1959 roku. Nowy Willis Coupe Gasser Richarda może być wart nawet 200 tysięcy dolarów.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Bez końca Godziny emisji

Na kutrze Northwestern atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Sfrustrowany Edgar Hansen postanawia stawić czoła Sigowi. Josh Harris wraca na łódź Cornelia Marie.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 1 Godziny emisji

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

19:00

Gorączka złota: Marzenia o El Dorado Godziny emisji

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 8 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 7 Godziny emisji

Zmienne warunki w górach i ciągle zmieniające się terminy dostaw, powodują, że z relaksująca podróż Kucharz i Miśka staje się walka o czas. Sytuacja staje się nerwowa...

22:00

Premiera Rywalizujący geniusze, odc. 6 Godziny emisji

Historie mężczyzn i kobiet, których wpływ na obecną rzeczywistość jest nieoceniony. Ci geniusze odmienili świat dzięki swoim wielkim odkryciom oraz niesamowitej pomysłowości.

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

00:00

Fani czterech kółek: Cadillac Coupe De Ville Godziny emisji

Mike trafia na cadillaca coupe z lekko zardzewiałą karoserią. Niestety jego wnętrze, to już zupełnie inna bajka... Czy Edd zamieni to brzydkie kaczątko w łabędzia?

01:00

Auto - reaktywacja: Ford , Powrót do Pike's Peak, część 1 Godziny emisji

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Zardzewiały chevrolet camaro, 1967, część 1 Godziny emisji

Thomas przyprowadza do warsztatu chevroleta camaro i reszta mechaników z zapałem zabiera się do pracy. Scot i Austin mają wątpliwości, czy ten projekt przyniesie im zysk.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Spotkanie z bestią Godziny emisji

Topnieją lody na Grenlandii i odważni łowcy fortuny wyruszają na poszukiwania złota. Jakie inne metale i minerały kryją się w dziewiczych skałach tej nadal niezbadanej wyspy?

03:36

Premiera Rzeczne potwory, odc. 6 Godziny emisji

Zapalony wędkarz i biolog Jeremy Wade wyrusza na poszukiwania legendarnych słodkowodnych krwiożerców.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Paul jedzie „Teletubisiem" - 25-tonową ciężarówką wyposażoną w 27-metrowy telebim, na charytatywną imprezę w Irlandii. Syn szefa, zdaje egzamin na prawo jazdy na ciężarówkę.

05:12

Walka o bagaż: Maska hollywoodzkiej gwiazdy Godziny emisji

Na policyjnej aukcji w Stockton w Kalifornii ekipa handlarzy natrafia na odlew maski jednej z najsłynniejszych hollywoodzkich gwiazd. Kto zostanie właścicielem tego skarbu?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 11 Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info