Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-11 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Młodość na Alasce Godziny emisji

Kane i Laci mieszkają teraz w apartamencie nad swoją siłownią w Fairbanks, ale marzą o życiu w alaskiej dziczy, z dala od miejskiego zgiełku i cywilizacyjnych udogodnień.

06:30

Dom na Alasce: Wspinaczkowy biznes Godziny emisji

Cole i Amanda włożyli wiele pracy w swój świetnie prosperujący biznes wspinaczkowy. Teraz szukają na Alasce domu, za który są w stanie zapłacić nawet do trzech milionów dolarów.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Szkolenie szypra Harrisa Godziny emisji

Spotkania z załogami kutrów rybackich Northwestern, Seabrooke, Time Bandit, Wizard, Kodiak i Ramblin' Rose, które znowu wypływają na niebezpieczne i lodowate wody Morza Beringa.

08:00

Gorączka złota: W krainie fantazji Godziny emisji

Właściciel działki Todda wprowadza zmiany w górniczym planie. Tymczasem Parkera odwiedza dziadek i poddaje pomysł, który ekipa uważa za czystą fantazję.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wojna o terytorium Godziny emisji

Mieszkańcy wsi szacują zniszczenia po jednej z najgorszych burz w historii. Znika syn Charlie'ego, a on sam musi bronić swoich potrzasków przez Moore'ami.

10:00

Na krańcu Alaski: Bój na śmierć i życie Godziny emisji

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Złomowisko PL 4, odc. 9 Godziny emisji

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

12:00

W kręgu przetrwania: Czas na zmianę Godziny emisji

Sześć osób ma za zadanie przetrwać samotnie w sześciu trudnych terenach w Ameryce Południowej. Niektórzy trafią na pustynię, inni na moczary albo do dżungli. Czy sobie poradzą?

13:00

Klan z Alaski: Witamy w osadzie Brownów Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Wielkie zmiany Godziny emisji

Rodzina Kilcherów musi pogodzić się z zagrożeniami, które są wynikiem zmian klimatu. Kolejna, wyjątkowo ciepła zima sprawia, że życie w osadzie ulega ciągłym przeobrażeniom.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Impala Godziny emisji

Richard i Aaron wraz z ekipą natrafiają na Chevroleta Impala z 1964 roku, który przez ostatnie 10 lat stał na śmietnisku. Uwagę Richarda przyciąga ciężarówka Bruco Fire z 1951 r.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nerwy na morzu Godziny emisji

Atmosfera na kutrach na Morzu Beringa robi się coraz bardziej napięta. Puste skrzynki na kraby sprawiają, że rybacy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 2 Godziny emisji

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

19:00

Gorączka złota: Ogromny tunel Godziny emisji

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

22:00

Premiera Operacja: lot, odc. 1 Godziny emisji

Airbus A380 linii Emirates na lotnisku w Warszawie. Jak wygląda obsługa takiego giganta? W odcinku zobaczymy też kłopoty z pasażerami oraz lifting samolotu.

23:00

Jazdy Karolaka, odc. 2 Godziny emisji

Tomasz Karolak to wielki fan motoryzacji. Ma obsesję na punkcie polskiej inżynierii i historii przemysłu motoryzacyjnego. W programie spotka entuzjastów takich samych jak on.

00:00

Fani czterech kółek: Ford Fiesta XR2 Godziny emisji

Mike kupuje auto swoich marzeń z lat 80. XX wieku. Żeby jednak zapewnić sobie zysk, na jego remont może wydać tylko 1000 funtów.

01:00

Auto - reaktywacja: Ford , Powrót do Pike's Peak, część 2 Godziny emisji

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Zardzewiały chevrolet camaro, 1967, część 2 Godziny emisji

Po odejściu Scota i Austina mechanicy z Fired Up ściągają przyjaciół i rodzinę, aby pomogli im podczas remontu chevroleta camaro z 1967 roku.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Adaptacja albo śmierć Godziny emisji

Po bliskim spotkaniu ze śmiercią na Islandii górników czeka kolejny cios. Poznają gorzką prawdę o złożu rubinu o wartości 13 milionów dolarów, na którym pracują od półtora roku.

03:36

Premiera Rzeczne potwory: Niewidzialni zabójcy Godziny emisji

Jeremy'ego czeka potwornie niebezpieczna misja. Wraca nad Amazonkę, poszukując ofiar niewidocznych drapieżców, dla których domem może się okazać jego własny organizm.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 4 Godziny emisji

Paul Russell, specjalista od planowania ruchu, zamienia pracę przy biurku na życie kierowcy ciężarówki. Tim Fox wyrusza do zakładu utylizacyjnego po ładunek trocin.

05:12

Walka o bagaż: Kowbojskie skarby Godziny emisji

Podczas kowbojskiej aukcji w Kalifornii handlarze pojedynkują się o przedmioty należące do legendarnego Buffalo Billa i cyrkowców z trupy Barnum&Bailey.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 12 Godziny emisji

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info