Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-13 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Górskie domy Godziny emisji

Kevin i Katelynn zjechali już całą Alaskę, ale zawsze wracają nad Eagle River niedaleko Anchorage. To miejsce urzekło ich swoim sielskim urokiem.

06:30

Dom na Alasce: Miasto w tundrze Godziny emisji

Eric i Kendra z Arizony przeprowadzają się z pustyni w pobliżu Phoenix do tundry w Delta Junction na Alasce. Czy uda się im znaleźć miejsce, które nazwą swoim nowym domem?

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Blond ambicja Godziny emisji

Spotkania z załogami kutrów rybackich Northwestern, Seabrooke, Time Bandit, Wizard, Kodiak i Ramblin' Rose, które znowu wypływają na niebezpieczne i lodowate wody Morza Beringa.

08:00

Gorączka złota: Człowiek na linie Godziny emisji

Jack niszczy płukarkę i zmusza Dave'a do znalezienia nowej metody oczyszczania przeszukiwanej ziemi. Dustin bierze udział w niebezpiecznej operacji.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Niebezpieczna przeprawa Godziny emisji

Fala silnego mrozu atakuje osadę. James musi ratować swój biznes i przy okazji chce dać nauczkę synowi. Moore'owie szukają pomocy poza osadą, ale czeka ich szokująca niespodzianka.

10:00

Na krańcu Alaski: W krainie głodu Godziny emisji

Ekstremalna pogoda nie sprzyja mieszkańcom, którzy wyruszają w skutą mrozem dzicz, by upolować grubą zwierzynę. Właściciel ziemski decyduje się udostępnić swoje prywatne tereny.

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 2 Godziny emisji

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

12:00

W kręgu przetrwania: Igrzyska głodowe Godziny emisji

W trakcie trzeciej fazy, ogromny głód prowadzi do agresywnych technik polowań wśród uczestników. Josha czekają pewne utrudnienia podczas poszukiwań wody pitnej.

13:00

Klan z Alaski: Wielkie plany, wielkie przygotowania Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Ogiery i cielaki Godziny emisji

Atz i Atz Lee podejmują próbę oswojenia dzikich ogierów. Podczas wiosennego spędu bydła Otto i reszta muszą zapewnić bezpieczeństwo cielakom.

15:00

Złomowisko PL, odc. 1 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

16:00

Auto - reaktywacja: Ford 1932 Godziny emisji

Dla fana motoryzacji Richarda Rawlingsa i mechanika Aarona Kaufmana stare auta to prawdziwe skarby. Żeby je znaleźć podróżują po Teksasie, przeszukując stodoły, garaże i szroty.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Granica wytrzymałości Godziny emisji

Sztorm wisi w powietrzu. Jeden z rybaków z kutra Kodiak zostaje poważnie ranny podczas awarii dźwigu a rybak z Seabrooke psychicznie nie wytrzymuje napięcia.

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4 Godziny emisji

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

19:00

Gorączka złota: 21. urodziny Parkera Godziny emisji

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 1 Godziny emisji

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

21:00

Premiera Kraksa TV, odc. 7 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:30

Premiera Kraksa TV, odc. 8 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

23:00

Aukcja w ciemno, odc. 2 Godziny emisji

Brandon i Lori muszą dokonać trudnego wyboru. Wziąć udział w wyprzedaży rekwizytów filmowych, czy w aukcji na drugim końcu miasta?

23:30

Aukcja w ciemno, odc. 3 Godziny emisji

Brandon i Lori to para zaprawionych w bojach handlarzy. Podczas aukcji w Kalifornii będą mieli okazję się przekonać, jaką wartość mają wymiociny.

00:00

Fani czterech kółek: Mazda RX7 Godziny emisji

Mike znajduje mazdę coupe, która wydaje się być w całkiem niezłym stanie. Edd będzie ją remontować. Czy stanie na wysokości zadania?

01:00

Auto - reaktywacja: Za kierownicą Dodge'a Darta z 1967 roku, część 2 Godziny emisji

Ekipa mechaników GMG remontuje i przywraca dawny blask zardzewiałym gruchotom stojącym w garażach. Odnowione samochody trafiają na aukcję. Czy zyski zrekompensują włożoną pracę?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Plymouth barracuda cuda, 1971 , Pożegnanie z Richardem Godziny emisji

W warsztacie pojawiają się Scot i Austin i oferują swoją pomoc. Sami są w trakcie realizacji dwóch wielkich projektów.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Śmierć z nieba Godziny emisji

Górnicy podzieleni na dwie grupy. Wyruszają na podbój niebezpiecznej Grenlandii. Prawie bez snu, niestrudzeni poszukiwacze udają się na rekonesans do złowrogiej doliny.

03:36

Premiera Rzeczne potwory: Tajemnice zabójcy Godziny emisji

Jeremy Wade wspomina swoje najbardziej zaskakujące wędkarskie wyprawy. Wciela się też w detektywa, by odkryć prawdę kryjącą się za japońską legendą o słodkowodnym zabójcy dzieci.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 6 Godziny emisji

Fiona Soltysiak zmagając się z nową, miejską naczepą, stara się dostarczyć towary do Bolton. Eddie Murphy wyrusza do portu w Felixstowe w hrabstwie Suffolk.

05:12

Walka o bagaż, odc. 10 Godziny emisji

W tym odcinku zobaczymy aukcję w Denver i rywalizację o dywanik w paski. Do kupienia są także zamknięte bagaże — ale czy okażą się warte starań?

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Maczety i suknie Godziny emisji

Kraig wraz z ekipą porządkową oczyszczają garaż pełen rupieci. Znajdują tam wszystko, od maczet po balowe suknie. Tajemnicza, srebrna aktówka może okazać się cennym znaleziskiem.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info