Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-19 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Alaskie jeziora Godziny emisji

Glennallen na Alasce to kraina dziesiątek pięknych i dzikich jezior. Tam właśnie chcą zamieszkać Eric i Cynthia, którzy wyprowadzają się ze swojego zatłoczonego pensjonatu.

06:30

Dom na Alasce: Raj z lotu ptaka Godziny emisji

Nie ma na Ziemi innego takiego miejsca jak Alaska. Tamtejsze agencje nieruchomości także są niepowtarzalne. W programie zobaczymy domy w sceneriach zapierających dech w piersiach.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Sabotaż Godziny emisji

Sabotażysta chce popsuć szyki rybakom z kutra Cape Caution. Kapitanowie z kutra Cornelia Marie, Josh Harris i Casey McManus, próbują odzyskać kontrolę nad swoją załogą.

08:00

Gorączka złota: Złoty chłopak Godziny emisji

Parker kłóci się ze swoją ekipą o prowadzenie prac pod osłoną nocy. Tony niszczy stalową ramę swojej pogłębiarki. Todd, Jack i Thurber zabierają się do pierwszego wypłukiwania.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Fala powodziowa Godziny emisji

Wody powodziowe osiągają niebezpieczny poziom i zaczynają zagrażać wiosce. Rzeką spływa wartościowe drewno. Joey próbuje wygrać walkę z żywiołem, który okazuje się silniejszy.

10:00

Na krańcu Alaski: Powrót do kopalni Godziny emisji

Oddalone od cywilizacji i ukryte w sercu alaskańskiej dziczy miasto McCarthy to miejsce schronienia dla tych, którzy chcą, aby świat o nich zapomniał.

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

12:00

W kręgu przetrwania, odc. 8 Godziny emisji

Sześć osób ma za zadanie przetrwać samotnie w sześciu trudnych terenach w Ameryce Południowej. Niektórzy trafią na pustynię, inni na moczary albo do dżungli. Czy sobie poradzą?

13:00

Klan z Alaski: Podzielona wataha Godziny emisji

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Zaginiony odcinek Godziny emisji

Nie emitowany dotąd odcinek opowiada o tym, jak Atz Lee omal nie zginął, kiedy w tajemnicy przed Jane planował uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej.

15:00

Złomowisko PL, odc. 4 Godziny emisji

Rozwalenie ściany, rozbrojenie bomby czy transport samolotu na złomowisko - to zadania dla polskich przedsiębiorców, którzy zarabiają duże pieniądze, zajmując się handlem złomem.

16:00

Auto - reaktywacja: Bardzo daleko Godziny emisji

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy uda się mechanikom przywrócić maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Koniec sezonu Godziny emisji

Sezon kończy się silnym sztormem. Załoga Time Bandit płata figla rybakom z kutra Northwestern. Z pracy rezygnuje jeden z najbardziej doświadczonych rybaków.

18:00

Operacja: lot, odc. 2 Godziny emisji

Podczas pierwszego lotu do Tokio na pokładzie samolotu pojawia się problem. Czy nowa stewardessa Sonia zażegna kryzys? Kierowniczka Dorota przemierza lotnisko na swoim segwayu.

19:00

Gorączka złota: Góra za milion dolarów Godziny emisji

Todd i Dave próbują rozpocząć prace na nowej działce. Niestety, ich dwie spycharki utknęły w błocie. Ekipa Parkera walczy ze skutą lodem ziemią i całkowicie niszczy koparkę.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 4 Godziny emisji

Ekipa Stalowego musi uprzątnąć podwórko ze złomu i wraków samochodów. Przed Orłami spore wyzwanie. Manewrowanie niejeżdzącymi samochodami to spora logistyka.

21:00

Premiera Morze złota: Chwila prawdy Godziny emisji

Ekipa Shawna cieszy się najlepszym sezonem w historii rodziny Pomrenke. W Las Vegas trwają poszukiwania nowych inwestorów. Dla Kellych trudny sezon okazuje się bardzo dochodowy.

22:00

Premiera Klan z Alaski, odc. 30 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej głuszy mieszkają Brownowie: rodzina, która postanowiła żyć z dala od cywilizacji. Rodzice i siedmioro dzieci muszą polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

23:00

Stacja Alaska: Martwa strefa Godziny emisji

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800-kilometrów odcinka kolei na Alasce.

00:00

Fani czterech kółek: Samochód amfibia Godziny emisji

Mike postanawia zaszaleć, inwestując w auto i łódź w jednym. Napotyka jednak na kilka podstawowych problemów, które mogą całkowicie pożreć jego zysk.

01:00

Auto - reaktywacja: Przyjemność z jazdy Godziny emisji

Budowa porsche ze złomowiska, które zmierzy się z należącym do Richarda Porsche 911 Turbo S z 2015 roku, nie przebiega zgodnie z planem. Aaron ma problem z zestawem części.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Plymouth Satellite, 1969, część 2 Godziny emisji

Mechanicy kończą już prace nad Plymouthem Satellite z 1969 roku, ale niektórym puszczają nerwy. Tom i Thomas wdają się w zaciętą awanturę.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Uwięzieni na Cloud Island Godziny emisji

Górnicy z Sixty-Degree Resources odkrywają, że zostali uwięzieni na niebezpiecznej wyspie otoczonej lodem. Na dodatek połowa ich sprzętu została zniszczona.

03:36

Rzeczne potwory, odc. 1 Godziny emisji

Jeremy Wade poznaje mieszkańców Essequibo, największej rzeki w Gujanie. Uzbrojony w wędkę szuka potworów, które znalazł na rycinach w starych gazetach.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Przyczepa do przewozu koni dostarcza specjalną przesyłkę na tor wyścigowy w Newmarket: konie czystej krwi należące do szefa. Paul, początkujący kierowca, przechodzi chrzest bojowy.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 3 Godziny emisji

Johnowi udaje się pokonać Robbiego i zdobywa skrzynię pełną kosmetyków do efektów specjalnych. Robbie i Kathleen biorą udział w licytacji zagubionej torby golfowej.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Kapelusze, sprzęt komputerowy i sprzęt do walki z zombie Godziny emisji

Tony odkupuje sprzęt do walki z zombie. Kraig nie może sobie darować, że nie wziął jego roboty, ale wkrótce trafia mu się, okazja, aby się zrewanżować.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info