Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Miasto na kresach Godziny emisji

Roland i Tiffany z liczną rodziną źle znoszą duże tempo życia w Anchorage, największym mieście Alaski. Czy uda im się znaleźć dom na odludziu, w którym będą mogli zamieszkać?

06:30

Dom na Alasce: Miliony z powietrza Godziny emisji

Wes i Angela, właściciele firmy oferującej loty taksówkami powietrznymi, szukają na Alasce domu z marzeń. Mogą dolecieć wszędzie, ale czy zdołają porozumieć się co do lokalizacji?

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Jak brat z bratem Godziny emisji

Zaczyna się sezon na kraby: do złowienia są skorupiaki z gatunku Chionoecetes bairdi warte 12 milionów funtów. Dzień przed rozpoczęciem połowów jedna z łodzi zostaje skradziona.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Czas zmian Godziny emisji

Pat musi dokonać trudnych finansowych wyborów, kiedy okazuje się, że jego niepełnosprawna żona wraca do domu. Tymczasem Bob postanawia opuścić wioskę.

10:00

Na krańcu Alaski: W sercu dziczy Godziny emisji

Głęboko w alaskiej dziczy leży jedno z najniebezpieczniejszych miast Ameryki. McCarthy to schronienie dla osób, które chcą, aby świat o nich zapomniał.

11:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

12:00

Survival we dwoje: Od dzisiaj Godziny emisji

W górach Maroka huragan niweczy plany pary surwiwalowców. W Norwegii podstawowe umiejętności przetrwania zostają poddane próbie. W meksykańskiej dżungli szaleją deszcze i robale.

13:00

Klan z Alaski: Rozkwit Browntown Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Dawne czasy i stare tradycje Godziny emisji

Choć pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów, a oni sami też bywają dla siebie bezwzględni, to dalej pracują wspólnie jako rodzina, dbając o dziedzictwo swej osady.

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 1 Godziny emisji

Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dla których praca na złomowisku jest przyjemnością. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

16:00

Auto - reaktywacja: Zgnieciony mustang Godziny emisji

Richard wymienia swojego chevroleta impalę z 1958 na forda mustanga z 1967 roku. Potem zabiera się za remont olśniewającego pontiaca formula 400 z 1972 r.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielkie zmiany Godziny emisji

Nowy sezon przynosi wielkie zmiany na kutrach. Edgar w końcu żegna się z załogą Northwestern. Za sterami Cornelia Marie staje nowy kapitan.

18:00

Operacja: lot, odc. 3 Godziny emisji

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

19:00

Gorączka złota: Łeb w łeb Godziny emisji

Parker stawia wszystko na jedną szalę, aby przebić rywala. Todd otwiera nowe, niebezpieczne przejście. Monica i Kevin mają problemy z obsługą pogłębiarki.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 5 Godziny emisji

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę.

21:00

Premiera Kraksa TV, odc. 9 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

21:30

Premiera Kraksa TV, odc. 10 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:00

Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

23:00

Aukcja w ciemno, odc. 4 Godziny emisji

Podczas kolejnej, pełnej emocji aukcji Brandon i Lori odkrywają, jaka jest wartość wypchanych zwierząt. W jednym z kontenerów natrafiają na zdechłą krowę.

23:30

Aukcja w ciemno, odc. 5 Godziny emisji

Aukcja to miejsce, gdzie można zbić fortunę, ale także ją stracić. W Culver City Brandon zdobywa skrzynie pełne sprzętu szpiegowskiego. Może powinien zmienić nazwisko na Bond?

00:00

Fani czterech kółek: Ford Thunderbird Godziny emisji

Ford Thunderbird był pierwszym na świecie luksusowym samochodem sportowym i świetnie się sprzedawał. Mike szuka modelu z 1957 roku, który może przynieść mu spore pieniądze.

01:00

Auto - reaktywacja: Niemcy kontra USA Godziny emisji

Aaron z ekipą chcą, by ich „porsche ze złomowiska" wystartowało w wyścigu z nowym, wartym 200 tys. dolarów porsche należącym do Richarda. Richard znajduje cztery fordy mustangi.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Pontiac GTO i Ford z 1941 roku, część 1 Godziny emisji

Tom i Thomas kupują Pontiaca GTO z 1971 roku, ale nie zdają sobie sprawy, że to maszyna nie warta remontu. W warsztacie pojawia się ciężki sprzęt.

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Dawid i Goliat Godziny emisji

Każdego lata, kiedy topnieją lody, Grenlandia odsłania bogate złoża minerałów. Odważni poszukiwacze fortuny stawiają wszystko na jedną szalę. Czy takie wyprawy kończą się sukcesem?

03:36

Rzeczne potwory, odc. 2 Godziny emisji

Jeremy Wade nadal przeszukuje rzeki i jeziora Ameryki Południowej. Musi poradzić sobie z wielkim czarnym kajmanem i zaprzyjaźnia się z ogromną anakondą.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Ed Stobart, syn szefa, poznaje najmniej przyjemne aspekty życia kierowcy. Ekipa na lotnisku London-Southend staje w weekend przed trudnym egzaminem. Fiona przewozi 26 ton lodu.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 4 Godziny emisji

Lou ma nadzieję, że uda mu się wygrać licytację i zdobyć ściągacz linowy. John walczy o rurę wydechową do motocykla. Robbie zakochuje się w posągu w antycznym stylu.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Gorączka pchlich targów Godziny emisji

Kraig z ekipą pomaga nałogowym maniakom pchlich targów uporządkować ich przedziwną kolekcję. Jak cenne okaże się pierwsze wydanie książki z autografem legendarnego komika?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info