Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Dom na Alasce: Miasto na kresach

Roland i Tiffany z liczną rodziną źle znoszą duże tempo życia w Anchorage, największym mieście Alaski. Czy uda im się znaleźć dom na odludziu, w którym będą mogli zamieszkać?

Godziny emisji Dom na Alasce

06:30

Dom na Alasce: Miliony z powietrza

Wes i Angela, właściciele firmy oferującej loty taksówkami powietrznymi, szukają na Alasce domu z marzeń. Mogą dolecieć wszędzie, ale czy zdołają porozumieć się co do lokalizacji?

Godziny emisji Dom na Alasce

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Jak brat z bratem

Zaczyna się sezon na kraby: do złowienia są skorupiaki z gatunku Chionoecetes bairdi warte 12 milionów funtów. Dzień przed rozpoczęciem połowów jedna z łodzi zostaje skradziona.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Plan ucieczki

Alaskański sen Morse'a przemienia się w koszmar gdy burza niszczy zapasy jedzenia jakie zgromadził. Stan Zuray buduje schronienie na niepewnym terenie.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: W sercu dziczy

Głęboko w alaskiej dziczy leży jedno z najniebezpieczniejszych miast Ameryki. McCarthy to schronienie dla osób, które chcą, aby świat o nich zapomniał.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Z hukiem

Josh i Chuck przygotowują swoją bimbrownię na zimę. Mark i Digger niszczą swoją destylarkę, a Mark i Mike dostarczają towar, ryzykując kłopoty ze stróżami prawa.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Złomowisko PL 4, odc. 3

Stalowy rozwija biznes. Jego Orły muszą nauczyć się rozbiórki samochodów. Z pomocą nadejdzie niespodziewany nauczyciel.

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Klan z Alaski: Rozkwit Browntown

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Operacja: lot 2, odc. 2

Poważny problem na lotnisku. Dziecko ma nieważny paszport. Co zrobią rodzice? Czy wybiorą się na wakacje sami? Poznajcie stewarda, który marzy by zostać pilotem.

Godziny emisji Operacja

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 1

Złom to ich pasja i źródło utrzymania. Czas poznać ludzi, dla których praca na złomowisku jest przyjemnością. To dzięki nim nasze miasta są czyste, a odpadki zyskują nowe życie.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Zgnieciony mustang

Richard wymienia swojego chevroleta impalę z 1958 na forda mustanga z 1967 roku. Potem zabiera się za remont olśniewającego pontiaca formula 400 z 1972 r.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielkie zmiany

Nowy sezon przynosi wielkie zmiany na kutrach. Edgar w końcu żegna się z załogą Northwestern. Za sterami Cornelia Marie staje nowy kapitan.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Kraksa TV, odc. 9

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

21:30

Premiera Kraksa TV, odc. 10

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

22:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

23:00

Aukcja w ciemno, odc. 4

Podczas kolejnej, pełnej emocji aukcji Brandon i Lori odkrywają, jaka jest wartość wypchanych zwierząt. W jednym z kontenerów natrafiają na zdechłą krowę.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

23:30

Aukcja w ciemno, odc. 5

Aukcja to miejsce, gdzie można zbić fortunę, ale także ją stracić. W Culver City Brandon zdobywa skrzynie pełne sprzętu szpiegowskiego. Może powinien zmienić nazwisko na Bond?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

00:00

Fani czterech kółek: Ford Thunderbird

Ford Thunderbird był pierwszym na świecie luksusowym samochodem sportowym i świetnie się sprzedawał. Mike szuka modelu z 1957 roku, który może przynieść mu spore pieniądze.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Próba ognia

Mistrz ucieczki Jonathan Goodwin przykuwa się łańcuchami i kajdankami do stosu, który za chwilę się zapali. Czy uda mu się uwolnić na czas?

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Samochód na głowie

Jonathan Goodwin bierze udział w kilku eksperymentach, podczas których może zostać zmiażdżony, m.in. stawia sobie na głowie samochód.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Pontiac GTO i Ford z 1941 roku, część 1

Tom i Thomas kupują Pontiaca GTO z 1971 roku, ale nie zdają sobie sprawy, że to maszyna nie warta remontu. W warsztacie pojawia się ciężki sprzęt.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Grenlandia - wyspa skarbów: Dawid i Goliat

Każdego lata, kiedy topnieją lody, Grenlandia odsłania bogate złoża minerałów. Odważni poszukiwacze fortuny stawiają wszystko na jedną szalę. Czy takie wyprawy kończą się sukcesem?

Godziny emisji Grenlandia - wyspa skarbów

03:36

Rzeczne potwory, odc. 2

Jeremy Wade nadal przeszukuje rzeki i jeziora Ameryki Południowej. Musi poradzić sobie z wielkim czarnym kajmanem i zaprzyjaźnia się z ogromną anakondą.

Godziny emisji Rzeczne potwory

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 3

Ed Stobart, syn szefa, poznaje najmniej przyjemne aspekty życia kierowcy. Ekipa na lotnisku London-Southend staje w weekend przed trudnym egzaminem. Fiona przewozi 26 ton lodu.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 4

Lou ma nadzieję, że uda mu się wygrać licytację i zdobyć ściągacz linowy. John walczy o rurę wydechową do motocykla. Robbie zakochuje się w posągu w antycznym stylu.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Gorączka pchlich targów

Kraig z ekipą pomaga nałogowym maniakom pchlich targów uporządkować ich przedziwną kolekcję. Jak cenne okaże się pierwsze wydanie książki z autografem legendarnego komika?

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info