Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaź dziś

06:00

Ocalić dom: Kochanie, spaliłem nasz dom Godziny emisji

Rodziny, które decydują się żyć z dala od cywilizacji, muszą się bardzo szybko uczyć. W celu ocalenia swoich domostw, proszą o pomoc ekspertów w sztuce przetrwania.

07:00

Traktory na start, odc. 1 Godziny emisji

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

08:00

Morze złota: Chwila prawdy Godziny emisji

Ekipa Shawna cieszy się najlepszym sezonem w historii rodziny Pomrenke. W Las Vegas trwają poszukiwania nowych inwestorów. Dla Kellych trudny sezon okazuje się bardzo dochodowy.

09:00

Gorączka złota: Dzień Sądu Ostatecznego Godziny emisji

Właściciel działki Todda pojawia się bez uprzedzenia, aby sporządzić bilans operacji ekipy Hoffmanów. Tymczasem Dustin wraca z gór w sam raz na czas końcowych porządków.

10:00

Gorączka złota: Nowa krew Godziny emisji

Tony Beets kupuje pogłębiarkę, która ma już 75 lat. Todd Hoffman może ogłosić się bankrutem. Nie ma pieniędzy, ekipy i żadnych planów na przyszłość.

12:00

Gorączka złota: Z popiołów Godziny emisji

Maszyna Todda grzęźnie w rzece. Tony o mały włos nie zmiażdży swojego syna przenośnikiem taśmowym. Parker szuka złota na bagnach.

13:00

Gorączka złota: Złoty chłopak Godziny emisji

Parker kłóci się ze swoją ekipą o prowadzenie prac pod osłoną nocy. Tony niszczy stalową ramę swojej pogłębiarki. Todd, Jack i Thurber zabierają się do pierwszego wypłukiwania.

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 7 Godziny emisji

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

15:00

Operacja: lot, odc. 2 Godziny emisji

Poważny problem na lotnisku. Dziecko ma nieważny paszport. Co zrobią rodzice? Czy wybiorą się na wakacje sami? Poznajcie stewarda, który marzy by zostać pilotem.

16:00

Biznes na kółkach, odc. 3 Godziny emisji

Po raz pierwszy Vijay sam sprawuje kontrolę nad pracą food trucka „Mumbai". Niespodziewana awaria utrudnia mu zadanie. Czy mimo to, uda się nie zawieźć swojego wspólnika Damiana?

17:00

Premiera Na podbój Alaski: Ostatnia szansa Godziny emisji

Zaczyna się zima. Pionierzy ścigają się z czasem, aby ukończyć swoje chaty. Jim może stracić swój dom, jeśli nie zdoła go dokończyć przed następnymi opadami śniegu.

18:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Piekielne dzwony Godziny emisji

Boże Narodzenie na morzu. Załoga kutra Time Bandit przeżywa trudne chwile, kiedy terroryzuje ją szalony marynarz. Tymczasem Jake Anderson czeka na narodziny dziecka.

19:00

Klan z Alaski, odc. 30 Godziny emisji

Głęboko w alaskańskiej głuszy mieszkają Brownowie: rodzina, która postanowiła żyć z dala od cywilizacji. Rodzice i siedmioro dzieci muszą polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

21:00

Premiera Niechciani w Gas Monkey: Nadzieje i wątpliwości Godziny emisji

Ford Sunliner z 1960 r. wraca z lakierni — Thomas ma poważne wątpliwości co do jego koloru i możliwości sprzedania pojazdu. Tom ma poważne plany w stosunku do warsztatu.

22:00

Kraksa TV, odc. 3 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

22:30

Kraksa TV, odc. 4 Godziny emisji

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

23:00

Fani czterech kółek: Największe przeboje - część 2. Godziny emisji

Mike i Edd, doświadczeni sprzedawcy samochodów, podróżują po Stanach Zjednoczonych, wyszukując zniszczone, klasyczne samochody, które potem restaurują, aby odsprzedać je z zyskiem.

00:00

Gorączka złomu: Pontiac bandit na złomowisku Godziny emisji

Andy Cohen znajduje na aukcji rdzewiejącego Trans Ama i w wyobraźni liczy już pieniądze, które na nim zarobi. Okazuje się jednak, że większość aut nie trafia na aukcje bez powodu.

01:00

Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

02:00

Kodeks gangstera: Camorra Godziny emisji

Lou jest w Neapolu, siedzibie Camorry, jednego z najstarszych i najbardziej wpływowych gangów świata. Niedawno w mieście znaleziono kilka ciał ofiar mafijnych pojedynków.

02:48

Wielki połów: Koniec sezonu Godziny emisji

W Bristol Bay załogi kutrów rybackich szykują się do zakończenia sezonu. Kapitanowie walczą o ostatnie ryby w tym roku. Czy uda się zrealizować wyznaczone cele?

03:36

Ciało obce: Tylko nie wyciągać! Godziny emisji

Kobieta wbija sobie w ciało metalowy szpikulec. Podczas wędkowania mężczyzna trafia harpunem w swojego przyjaciela. Starszy ogrodnik wkłada sobie w oko nożyce.

04:24

Porzucone konstrukcje: Poszukiwanie mocy Godziny emisji

W programie zapoznamy się z nieużywanymi konstrukcjami, które jeszcze do niedawna wytwarzały prąd, w tym elektrownii Kelenfold w Budapeszcie oraz Wardenclyffe Tower w Nowym Jorku.

05:12

Królowie asfaltu: Droga pełna niespodzianek Godziny emisji

Monika otrzymuje pilne zlecenie dostawy nowych trumien do jej rodzinnego miasta. Jednak wyprawa do Bawarii szybko zmienia się w burzliwą przygodę.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info