Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaż dziś

06:00

Ekstremalny off-road: Pustynia

Gary i Bill stają przed najtrudniejszym zadaniem. Muszą zrobić wszystko, aby uciec z pustyni Atacama, gdzie w dzień piecze słońce, a w nocy temperatura spada do zera.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

07:00

Traktory na start, odc. 1

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

Godziny emisji Traktory na start

08:00

Morze złota: Chwila prawdy

Ekipa Shawna cieszy się najlepszym sezonem w historii rodziny Pomrenke. W Las Vegas trwają poszukiwania nowych inwestorów. Dla Kellych trudny sezon okazuje się bardzo dochodowy.

Godziny emisji Morze złota

09:00

Gorączka złota: Pogłębiarka kontra przesiewarka

Todd nareszcie trafia na obiecującą ziemię, jednak jest ona kosztowna. Parker ma problemy z osiągnięciem zamierzonego celu. Przesiewarka Big Red sprawia kłopoty.

Godziny emisji Gorączka złota

10:00

Gorączka złota: Podróż wikingów

Todd używa dynamitu, aby wysadzić w powietrze ogromne głazy i dostać się do złota. Peter, aby zdobyć swoje złoto, musi walczyć z powodzią. Barka Tony'ego płynie w górę rzeki Jukon.

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Gorączka złota: W białej gorączce

Wszystkie trzy ekipy ciężko pracują. W załodze Hoffmana dochodzi do bójki, padają wyzwiska, ktoś odchodzi. Parker trafia na największą żyłę złota w życiu.

Godziny emisji Gorączka złota

12:30

Gorączka złota: odcinek specjalny: Samorodki

Parker Schnabel i Rick Ness mierzą się z legendą swoich przodków, rozmawiają o najnowszych dokonaniach i najważniejszych wydarzeniach tego sezonu.

Godziny emisji Gorączka złota

13:00

Premiera Gorączka złota: zapowiedź sezonu

Gorączka złota - odcinek specjalny! Todd Hoffman, Parker Schnabel i Tony Beets opowiedzą o najciekawszych wydarzeniach oraz odpowiedzą na pytania widzów przez telefon i Facebook'a.

Godziny emisji Gorączka złota

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Operacja: lot 2, odc. 2

Poważny problem na lotnisku. Dziecko ma nieważny paszport. Co zrobią rodzice? Czy wybiorą się na wakacje sami? Poznajcie stewarda, który marzy by zostać pilotem.

Godziny emisji Operacja

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 3

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

17:00

Premiera Na podbój Alaski: Ostatnia szansa

Zaczyna się zima. Pionierzy ścigają się z czasem, aby ukończyć swoje chaty. Jim może stracić swój dom, jeśli nie zdoła go dokończyć przed następnymi opadami śniegu.

Godziny emisji Na podbój Alaski

18:00

Superpociągi: Francja: supertory

Francja jest od wielu lat pionierem w dziedzinie kolei dużych prędkości, jednak te superpociągi wymagają także supernowoczesnych torów.

Godziny emisji Superpociągi

19:00

Klan z Alaski, odc. 30

Głęboko w alaskańskiej głuszy mieszkają Brownowie: rodzina, która postanowiła żyć z dala od cywilizacji. Rodzice i siedmioro dzieci muszą polegać na sobie nawzajem, aby przetrwać.

Godziny emisji Klan z Alaski

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 3, odc. 1

Królowie złomu powracają! Marek i Edek poważnie zestresują właściciela mieszkania na Saskiej Kępie. Piotr Stalowy z ekipą swoich orłów poleci po... samolot.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

23:00

Operacja: lot 2, odc. 1

Airbus A380 linii Emirates na lotnisku w Warszawie. Jak wygląda obsługa takiego giganta? W odcinku zobaczymy też kłopoty z pasażerami oraz lifting samolotu.

Godziny emisji Operacja

00:00

Obcy wewnątrz nas: Moja córka jest szalona

Trzy kobiety pochodzące z różnych stron świata cierpią na tę samą dolegliwość. W ich ciele zamieszkał nieznany lekarzom i śmiertelnie niebezpieczny pasożyt.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

01:00

Rytualne zdobienie ciała: Hawaje

Antropolog, Lars Krutak, przedstawia widzom bogate dziedzictwo kulturowe, kryjące się w prastarej sztuce tatuażu. Poznamy plemienne obrzędy m.in. rytuały wojowników i kanibali.

Godziny emisji Rytualne zdobienie ciała

02:00

Kodeks gangstera: Camorra

Lou jest w Neapolu, siedzibie Camorry, jednego z najstarszych i najbardziej wpływowych gangów świata. Niedawno w mieście znaleziono kilka ciał ofiar mafijnych pojedynków.

Godziny emisji Kodeks gangstera

02:48

Wielki połów: Koniec sezonu

W Bristol Bay załogi kutrów rybackich szykują się do zakończenia sezonu. Kapitanowie walczą o ostatnie ryby w tym roku. Czy uda się zrealizować wyznaczone cele?

Godziny emisji Wielki połów

03:36

Ciało obce: Tylko nie wyciągać!

Kobieta wbija sobie w ciało metalowy szpikulec. Podczas wędkowania mężczyzna trafia harpunem w swojego przyjaciela. Starszy ogrodnik wkłada sobie w oko nożyce.

Godziny emisji Ciało obce

04:24

Porzucone konstrukcje: Poszukiwanie mocy

W programie zapoznamy się z nieużywanymi konstrukcjami, które jeszcze do niedawna wytwarzały prąd, w tym elektrownii Kelenfold w Budapeszcie oraz Wardenclyffe Tower w Nowym Jorku.

Godziny emisji Porzucone konstrukcje

05:12

Królowie asfaltu: Droga pełna niespodzianek

Monika otrzymuje pilne zlecenie dostawy nowych trumien do jej rodzinnego miasta. Jednak wyprawa do Bawarii szybko zmienia się w burzliwą przygodę.

Godziny emisji Królowie asfaltu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info