Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Wielkie koła i wielkie interesy Godziny emisji

Ron i Lacey mają dużą ciężarówkę, ale mało pieniędzy na swój nowy dom. Chcą zrezygnować z miejsca na samochód, aby zamieszkać tuż nad brzegiem jeziora niedaleko Big Lake.

06:30

Dom na Alasce: Pionierzy Godziny emisji

Mechanik samochodowy Kolin i jego dziewczyna Alissa szukają domu z bezpośrednim dostępem do leśnych szlaków Alaski. Czy uda się im urzeczywistnić marzenia?

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Syn marnotrawny Godziny emisji

Możliwość złowienia krabów wartych 15 milionów dolarów sprawia, że wszyscy wypływają w morze. Załogi jednostek Time Bandit i Wizard muszą odłożyć na bok trwającą lata rywalizację.

08:00

Gorączka złota: Statek wikingów Godziny emisji

Todd musi sprzedać swoje złoto, aby sfinansować zakup sprzętu górniczego. Parker zmienia miejsce swojej wypłukiwarki. Tony do swojej pogłębiarki dociera drogą powietrzną.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Granice wytrzymałości Godziny emisji

Rządowy zakaz polowań zmusza mieszkańców Tanany do ekstremalnych działań. Wioskę odwiedza gubernator i przekazuje wiadomość, która raz na zawsze zmieni życie w osadzie.

10:00

Gorączka złota: zapowiedź sezonu Godziny emisji

Gorączka złota - odcinek specjalny! Todd Hoffman, Parker Schnabel i Tony Beets opowiedzą o najciekawszych wydarzeniach oraz odpowiedzą na pytania widzów przez telefon i Facebook'a.

11:00

Bimbrownicy: Uwaga, intruz! Godziny emisji

Nadchodzi zima. Mark i Digger wchodzą w konflikt z prawem a Josh i Chuck popadają w długi po włamaniu. Ponadto, Chico i Sondra muszą zmierzyć się z nowymi problemami.

12:00

Survival we dwoje: Na gorsze... Godziny emisji

Jenny i Justin walczą, aby zapewnić sobie pierwszy posiłek w tygodniu. Mitchell i Jhoanna uciekają przed pożarem lasu. Max i Linn próbują przetrwać tam, gdzie inni nie dali rady.

13:00

Klan z Alaski: Podziel i podbijaj! Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Woda dla bydła Godziny emisji

Upalne lato zagraża zdrowiu bydła Kilcherów. Otto, Charlotte i August muszą podjąć desperackie kroki, aby ratować swój żywy inwentarz.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

16:00

Auto - reaktywacja: Ford Bronco, część 1 Godziny emisji

W rękach mechaników samochód Ford Bronco z 1976 roku zamienia się we wspaniałego hot roda, ale rdza sprawia, że remont kosztuje więcej, niż zakładał budżet.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Lekarstwo na huragan Godziny emisji

Silny arktyczny huragan sieje spustoszenie na pokładach kutrów i załogi z trudem walczą o przetrwanie. Kapitanowie muszą podjąć ważną decyzję.

18:00

Operacja: lot, odc. 4 Godziny emisji

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

19:00

Gorączka złota: Złota sensacja Godziny emisji

Parker porzuca Boundary Cut i wyrusza na poszukiwania wielkiej ilości złota. Gene wykorzystuje swoją pogłębiarkę do granic możliwości. Todd dostaje sensacyjną wiadomość.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 6 Godziny emisji

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

21:00

Premiera 10 dni, by przeżyć: Bułgaria: Rodopy Godziny emisji

Ed jest sam w Rodopach. Musi poradzić sobie w niezwykle trudnych warunkach, w wysokich górach, unikając zagrożenia ze strony niedźwiedzi i, co najważniejsze dotrzeć do cywilizacji.

22:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 6 Godziny emisji

Bear Grylls wraca na wyspę, aby spotkać się z uczestnikami programu. Co sprawdziło się lepiej i pomogło w sztuce przetrwania: mądrość związana z wiekiem czy energia młodości?

23:00

Fani czterech kółek, odc. 1 Godziny emisji

Sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead wyszukują i remontują klasyczne samochody, które następnie sprzedają w swoim sklepie w Los Angeles.

00:00

Fani czterech kółek: Jaguar XJC Godziny emisji

Jaguar XJC to dwudrzwiowa wersja czterodrzwiowego sedana XJ6 zaprojektowanego przez Williama Lyonsa. Mike jest pewien, że ten legendarny samochód znajdzie grono nabywców.

01:00

Auto - reaktywacja: Mistrz pickupów Godziny emisji

Richard i Aaron próbują wyremontować sfatygowanego Chevroleta 3100 z 1949 r. tak, aby mógł wziąć udział w pokazach w Teksasie. Czasu jest coraz mniej, a problemów coraz więcej.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Pontiac GTO i Ford z 1941 roku, część 2 Godziny emisji

Mechanicy chcą dać Thomasowi nauczkę i niszczą pontiaka czołgiem. Thomas kupuje food trucka, a Ford z 1941 roku zamienia się w dynamicznego hot roda!

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Widziane z kosmosu Godziny emisji

Łowca skarbów Darrell Miklos zanurkuje w wodach Zatoki Meksykańskiej, by odnaleźć wraki statków, które w 1963 widział z kosmosu astronauta Gordon Cooper. Czy zrealizuje zadanie?

03:36

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 1 Godziny emisji

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

04:00

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 2 Godziny emisji

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 4 Godziny emisji

Umiejętności Neila zostają wystawione na próbę w czasie kierowania pociągiem drogowym o długości prawie 19 metrów. Ashley ma dostarczyć specjalną przyczepę dla Scout Association.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 5 Godziny emisji

Johnowi wydaje się, że natrafił na skrzynię pełną cennych skarbów, a kończy z garstką drobnych pieniędzy. Robbie i Kathleen decydują się na pudło pełne hotelowych kluczy.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Cenne rupiecie Godziny emisji

Ekipa Kraiga nurkuje w garażu pełnym dziwnych śmieci, wśród których udaje się im znaleźć cenną figurkę bohatera akcji, trochę starej elektroniki i dziwaczną rzeźbę z połowy wieku.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info