Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

Dom na Alasce: Wielkie koła i wielkie interesy

Ron i Lacey mają dużą ciężarówkę, ale mało pieniędzy na swój nowy dom. Chcą zrezygnować z miejsca na samochód, aby zamieszkać tuż nad brzegiem jeziora niedaleko Big Lake.

Godziny emisji Dom na Alasce

06:30

Dom na Alasce: Pionierzy

Mechanik samochodowy Kolin i jego dziewczyna Alissa szukają domu z bezpośrednim dostępem do leśnych szlaków Alaski. Czy uda się im urzeczywistnić marzenia?

Godziny emisji Dom na Alasce

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Syn marnotrawny

Możliwość złowienia krabów wartych 15 milionów dolarów sprawia, że wszyscy wypływają w morze. Załogi jednostek Time Bandit i Wizard muszą odłożyć na bok trwającą lata rywalizację.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Syberyjska ruletka: Rosyjska ruletka

Amerykański drwal Sean Vann postanawia postawić wszystko na jedną szalę i wykorzystać okazję swego życia. Zakłada własną firmę wyrębu drewna w pokrytych śniegiem lasach Syberii.

Godziny emisji Syberyjska ruletka

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Granice wytrzymałości

Rządowy zakaz polowań zmusza mieszkańców Tanany do ekstremalnych działań. Wioskę odwiedza gubernator i przekazuje wiadomość, która raz na zawsze zmieni życie w osadzie.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Gorączka złota: zapowiedź sezonu

Gorączka złota - odcinek specjalny! Todd Hoffman, Parker Schnabel i Tony Beets opowiedzą o najciekawszych wydarzeniach oraz odpowiedzą na pytania widzów przez telefon i Facebook'a.

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Uwaga, intruz!

Nadchodzi zima. Mark i Digger wchodzą w konflikt z prawem a Josh i Chuck popadają w długi po włamaniu. Ponadto, Chico i Sondra muszą zmierzyć się z nowymi problemami.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Złomowisko PL 4, odc. 4

Stalowy kupuje 15 samochodów. Czy to kaprys, czy kolejny świetny biznes właściciela Piotro-Stalu? Poznajcie ekipę Olmetu, największego gracza na Śląsku.

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Klan z Alaski: Podziel i podbijaj!

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Woda dla bydła

Upalne lato zagraża zdrowiu bydła Kilcherów. Otto, Charlotte i August muszą podjąć desperackie kroki, aby ratować swój żywy inwentarz.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Ford Bronco, część 1

W rękach mechaników samochód Ford Bronco z 1976 roku zamienia się we wspaniałego hot roda, ale rdza sprawia, że remont kosztuje więcej, niż zakładał budżet.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Lekarstwo na huragan

Silny arktyczny huragan sieje spustoszenie na pokładach kutrów i załogi z trudem walczą o przetrwanie. Kapitanowie muszą podjąć ważną decyzję.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Operacja: lot 2, odc. 2

Poważny problem na lotnisku. Dziecko ma nieważny paszport. Co zrobią rodzice? Czy wybiorą się na wakacje sami? Poznajcie stewarda, który marzy by zostać pilotem.

Godziny emisji Operacja

19:00

Polscy Truckersi, odc. 4

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 6

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera 10 dni, by przeżyć: Bułgaria: Rodopy

Ed jest sam w Rodopach. Musi poradzić sobie w niezwykle trudnych warunkach, w wysokich górach, unikając zagrożenia ze strony niedźwiedzi i, co najważniejsze dotrzeć do cywilizacji.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

22:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 6

Bear Grylls wraca na wyspę, aby spotkać się z uczestnikami programu. Co sprawdziło się lepiej i pomogło w sztuce przetrwania: mądrość związana z wiekiem czy energia młodości?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

23:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Camaro

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. W Kalifornii Mike natrafia na częściowo wyremontowanego Chevroleta Camaro.

Godziny emisji Fani czterech kółek

00:00

Fani czterech kółek: Jaguar XJC

Jaguar XJC to dwudrzwiowa wersja czterodrzwiowego sedana XJ6 zaprojektowanego przez Williama Lyonsa. Mike jest pewien, że ten legendarny samochód znajdzie grono nabywców.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Zakręcony do granic

Kolejna próba mistrza ucieczek Jonathana Goodwina. Jak uwolni się z wirującej, zamkniętej beczki i zdoła zsiąść z obracającego się krzesła?

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Niebezpieczne pułapki

Mistrz ucieczek Jonathan Goodwin testuje umiejętności i wystawia swoją wytrzymałość na ciężką próbę. Dziś musi pokonać szereg niebezpiecznych i skomplikowanych pułapek.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Pontiac GTO i Ford z 1941 roku, część 2

Mechanicy chcą dać Thomasowi nauczkę i niszczą pontiaka czołgiem. Thomas kupuje food trucka, a Ford z 1941 roku zamienia się w dynamicznego hot roda!

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Widziane z kosmosu

Łowca skarbów Darrell Miklos zanurkuje w wodach Zatoki Meksykańskiej, by odnaleźć wraki statków, które w 1963 widział z kosmosu astronauta Gordon Cooper. Czy zrealizuje zadanie?

Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

03:36

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 1

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera

04:00

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 2

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 4

Umiejętności Neila zostają wystawione na próbę w czasie kierowania pociągiem drogowym o długości prawie 19 metrów. Ashley ma dostarczyć specjalną przyczepę dla Scout Association.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 5

Johnowi wydaje się, że natrafił na skrzynię pełną cennych skarbów, a kończy z garstką drobnych pieniędzy. Robbie i Kathleen decydują się na pudło pełne hotelowych kluczy.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Cenne rupiecie

Ekipa Kraiga nurkuje w garażu pełnym dziwnych śmieci, wśród których udaje się im znaleźć cenną figurkę bohatera akcji, trochę starej elektroniki i dziwaczną rzeźbę z połowy wieku.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info