Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-25 Pokaż dziś

06:00

Dom na Alasce: Tajemnicze miasto

Pilot Jaime i jego dziewczyna Dusty szukają domu w odległym od cywilizacji mieście Seldovia, ale mają dość ograniczony budżet.

Godziny emisji Dom na Alasce

06:30

Dom na Alasce: Dom na drzewie

Nowożeńcy Jeremy i Danielle chcą kupić swój pierwszy dom w Homer na Alasce, ale nie mają zbyt wiele pieniędzy. Na co pozwoli im ich budżet?

Godziny emisji Dom na Alasce

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Supertajfun - część 1

Zbliża się tajfun Nuri. Kapitanowie stają przed trudnymi wyborami. Northwestern rusza w środek sztormu, podczas gdy kapitan Cape Caution decyduje się wrócić na ląd.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Syberyjska ruletka: Wojna domowa

Mija pierwszy tydzień w lesie. Sean i jego ekipa drwali robią wszystko, aby zwiększyć produkcję drewna. Brak sprzętu stawia pod znakiem zapytania dalszą pracę jednego z drwali.

Godziny emisji Syberyjska ruletka

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Najdłuższy dzień

Spotkanie z mieszkańcami wioski Tanana na Alasce, położonej 95 km od koła podbiegunowego. To Ameryka, której nie znamy, gdzie mężczyźni zastawiają sidła i polują, aby przeżyć.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Cena nie gra roli

Ukryte w samym sercu dzikiej Alaski leży miasto McCarthy. Mieszkają tam ludzie, którzy wybrali życie z dala od cywilizacji i co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Początek sezonu

Tim i Tickle szukają odpowiedniego miejsca na produkcję whisky. Bimbrownictwo to intratny, ale nielegalny biznes. Czy tym razem uda się odwrócić uwagę wścibskiego policjanta?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Złomowisko PL 4, odc. 6

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

13:00

Klan z Alaski: Wielkie ryzyko

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Trudna droga do domu

Pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów. Sami też bywają dla siebie bezwzględni, jednak mimo to dalej pracują wspólnie jako rodzina, dbając o dziedzictwo swojej osady.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 3

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Corvett Stingray

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy uda się mechanikom przywrócić maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Stalowe kule i lód

Na Kodiaku skrzynki na kraby przypominają wielkie stalowe kule. Rybak z Seabrooke'a o mały włos nie traci życia.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi, odc. 6

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 8

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 9

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Premiera Operacja: lot 2, odc. 3

Wymagający pasażerowie, nietypowe bagaże, za mało miejsc w samolocie, goniące terminy. Branża lotnicza jest stresująca. Poznaj bohaterów, którzy mimo wszystko kochają swoją pracę.

Godziny emisji Operacja

23:00

Gorączka złota: zapowiedź sezonu

Gorączka złota - odcinek specjalny! Todd Hoffman, Parker Schnabel i Tony Beets opowiedzą o najciekawszych wydarzeniach oraz odpowiedzą na pytania widzów przez telefon i Facebook'a.

Godziny emisji Gorączka złota

00:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Długie spadanie

Mistrz ucieczek Jonathan Goodwin stawia czoła siłom ciążenia. Zawiesza się na wysokości dziewięciu metrów nad ziemią, ryzykując groźny w skutkach upadek.

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Lodowa pułapka

Tym razem mistrz ucieczek Jonathan Goodwin stawia czoła ekstremalnie niskim temperaturom. Do góry nogami zanurza się w zbiorniku pełnym wody, a potem odwiedza chłodnię.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Corvette, 1957, część 2

Po tygodniach opóźnień ekipa wreszcie kończy Chevroleta Corvette z 1957 roku. Richard ma wątpliwości na temat food trucka, a Soup Bone pakuje się w tarapaty.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Związki z Kolumbem

Darrell Miklos eksploruje wrak galeonu Atocha, który Gordon Cooper namierzył 50 lat temu. Z kolei w Hiszpanii przeszukuje archiwum w poszukiwaniu pradawnego manifestu ładunkowego.

Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

03:36

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 5

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera

04:00

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 6

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 6

Mark wypróbowuje nową, ekologiczną naczepę — szybko okazuje się, że większa ładowność to dodatkowe wyzwanie. Kierowcy przygotowują się do wyjątkowego wydarzenia.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 7

John i Kathleen biją się o maszynę do drukowania t-shirtów, która pewnie i tak jest zepsuta. Pudełko pełne znaczków pocztowych wprawia Robbiego w nostalgiczny nastrój.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Śnieg, sport i dziwny płyn

Podczas porządków Kraig z ekipą natrafiają na zamrażarkę pełną przedziwnego płynu i kolekcję rzadkich pamiątek.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info