Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-25 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Tajemnicze miasto Godziny emisji

Pilot Jaime i jego dziewczyna Dusty szukają domu w odległym od cywilizacji mieście Seldovia, ale mają dość ograniczony budżet.

06:30

Dom na Alasce: Dom na drzewie Godziny emisji

Nowożeńcy Jeremy i Danielle chcą kupić swój pierwszy dom w Homer na Alasce, ale nie mają zbyt wiele pieniędzy. Na co pozwoli im ich budżet?

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Supertajfun - część 1 Godziny emisji

Zbliża się tajfun Nuri. Kapitanowie stają przed trudnymi wyborami. Northwestern rusza w środek sztormu, podczas gdy kapitan Cape Caution decyduje się wrócić na ląd.

08:00

Gorączka złota: Przeklęty skrót Godziny emisji

Dave i Todd kłócą się, jak prowadzić poszukiwania w zamarzniętej ziemi. Córka Tony'ego Monica pakuje się w poważne kłopoty. Seria problemów odbiera Parkerowi wszelkie nadzieje.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Najdłuższy dzień Godziny emisji

Spotkanie z mieszkańcami wioski Tanana na Alasce, położonej 95 km od koła podbiegunowego. To Ameryka, której nie znamy, gdzie mężczyźni zastawiają sidła i polują, aby przeżyć.

10:00

Na krańcu Alaski: Cena nie gra roli Godziny emisji

Ukryte w samym sercu dzikiej Alaski leży miasto McCarthy. Mieszkają tam ludzie, którzy wybrali życie z dala od cywilizacji i co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

11:00

Bimbrownicy: Początek sezonu Godziny emisji

Tim i Tickle szukają odpowiedniego miejsca na produkcję whisky. Bimbrownictwo to intratny, ale nielegalny biznes. Czy tym razem uda się odwrócić uwagę wścibskiego policjanta?

12:00

Survival we dwoje: Wykroczenie Godziny emisji

W Maroku Mitchell i Jhoanna muszą przetrwać potężny opad gradu. W Norwegii Justin i Jenny właśnie przeżyli trzydniową burzę. Maxa i Linn czeka niezwykle szczodra niespodzianka.

13:00

Klan z Alaski: Wielkie ryzyko Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Trudna droga do domu Godziny emisji

Pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów. Sami też bywają dla siebie bezwzględni, jednak mimo to dalej pracują wspólnie jako rodzina, dbając o dziedzictwo swojej osady.

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 3 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Corvett Stingray Godziny emisji

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy uda się mechanikom przywrócić maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Stalowe kule i lód Godziny emisji

Na Kodiaku skrzynki na kraby przypominają wielkie stalowe kule. Rybak z Seabrooke'a o mały włos nie traci życia.

18:00

Operacja: lot, odc. 6 Godziny emisji

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

19:00

Gorączka złota: Zamrożona kasa Godziny emisji

Parker zmuszony jest zmienić bieg strumienia i przeszukuje odsłonięty piasek. Tony ma problemy z łyżkami od zepsutej pogłębiarki. Todd chce zamówić kolejną wielką wypłukiwarkę.

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 8 Godziny emisji

Marek i Edek lądują w Szkocji i niemal od razu dostają zlecenie. Ale ile warty jest tak naprawdę szkocki złom? Ekipa Olmetu walczy z deszczem przy demontażu wyciągu narciarskiego.

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 9 Godziny emisji

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

22:00

Premiera Operacja: lot, odc. 3 Godziny emisji

Wymagający pasażerowie, nietypowe bagaże, za mało miejsc w samolocie, goniące terminy. Branża lotnicza jest stresująca. Poznaj bohaterów, którzy mimo wszystko kochają swoją pracę.

23:00

Gorączka złota: zapowiedź sezonu Godziny emisji

Gorączka złota - odcinek specjalny! Todd Hoffman, Parker Schnabel i Tony Beets opowiedzą o najciekawszych wydarzeniach oraz odpowiedzą na pytania widzów przez telefon i Facebook'a.

00:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105 Godziny emisji

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

01:00

Auto - reaktywacja: Jak pantera Godziny emisji

Richard zapala się do planu Aarona: chcą zbudować pierwszy w historii samochód De Tomaso Pantera z 1972 r. z turbodoładowanym silnikiem Ford EcoBoost V6.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Chevrolet Corvette, 1957, część 2 Godziny emisji

Po tygodniach opóźnień ekipa wreszcie kończy Chevroleta Corvette z 1957 roku. Richard ma wątpliwości na temat food trucka, a Soup Bone pakuje się w tarapaty.

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Związki z Kolumbem Godziny emisji

Darrell Miklos eksploruje wrak galeonu Atocha, który Gordon Cooper namierzył 50 lat temu. Z kolei w Hiszpanii przeszukuje archiwum w poszukiwaniu pradawnego manifestu ładunkowego.

03:36

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 5 Godziny emisji

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

04:00

Wędkarskie wyprawy Jakuba Vagnera, odc. 6 Godziny emisji

Poszukiwacz przygód i zapalony wędkarz Jakub Vágner wyrusza w najdalsze zakątki świata, aby łowić niezwykłe ryby. Podczas wypraw czeka na niego wiele niebezpieczeństw.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 6 Godziny emisji

Mark wypróbowuje nową, ekologiczną naczepę — szybko okazuje się, że większa ładowność to dodatkowe wyzwanie. Kierowcy przygotowują się do wyjątkowego wydarzenia.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 7 Godziny emisji

John i Kathleen biją się o maszynę do drukowania t-shirtów, która pewnie i tak jest zepsuta. Pudełko pełne znaczków pocztowych wprawia Robbiego w nostalgiczny nastrój.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Śnieg, sport i dziwny płyn Godziny emisji

Podczas porządków Kraig z ekipą natrafiają na zamrażarkę pełną przedziwnego płynu i kolekcję rzadkich pamiątek.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info