Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-30 Pokaź dziś

06:00

Dom na Alasce: Cuchnący biznes Godziny emisji

W małej wiosce rybackiej Haines, Harry i Genny chcą zamieszkać jak najdalej od swojego śmierdzącego sąsiada - fabryki konserw rybnych Harry'ego.

06:30

Dom na Alasce: W lesie deszczowym Godziny emisji

W lasach iglastych koło Juneau na Alasce Bryan i Amy chcą zamienić swoją przyczepę na duży dom. Jednak wskutek ograniczonego budżetu muszą rozszerzyć teren swoich poszukiwań.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Zmarnowany talent Godziny emisji

Elliott Neese ma łódź wartą 1,5 miliona dolarów i licencję na złowienie większej liczby krabów niż pozostali kapitanowie — a jednak decyduje się pożegnać z zawodem.

08:00

Gorączka złota: Złota krew Godziny emisji

Parker zabiera się za wielkie porządki. Tony próbuje wyciągnąć bęben ze swojej 75-letniej pogłębiarki. Ekipa Hoffmanów dostaje informacje o śmierci byłego górnika.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Nowa krew Godziny emisji

Stary przyjaciel niespodziewanie pojawia się z wizytą u Stana i proponuje mu wspólne przedsięwzięcie. Charlie zabiera swojego syna Boba na wielkie polowanie.

10:00

Na krańcu Alaski: Odwilż i ład Godziny emisji

Plany otwarcia kopalni Motherlode dla turystów nabierają rozpędu. Ostatnie dni zimy okazują się wielkim wyzwaniem, toteż mieszkańcy McCarthy muszą znowu działać razem.

11:00

Bimbrownicy: Wizyta policjanta Godziny emisji

Szeryf Jesse zamyka jedną bimbrownię. Nieproszony gość wprowadza sporo zamieszania w wytwórni Tima i Tickle'a. Czy Popcornowi uda się przewieźć "towar"?

12:00

Survival we dwoje: Aż do śmierci Godziny emisji

Kobieta i mężczyzna muszą przetrwać w dziczy. Stawiając czoła bezwzględnej naturze, nie tylko pokonują codzienne problemy, ale korzystają z różnych ziemskich przyjemności.

13:00

Klan z Alaski: Sukces albo klęska Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Powrót do normy Godziny emisji

Pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów. Co więcej sami też bywają dla siebie bezwzględni. Jednak dalej pracują mając na uwadze więzi rodzinne, dbają o własne dziedzictwo.

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 9 Godziny emisji

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

16:00

Auto - reaktywacja: Dziki ford i szybkie ferrari Godziny emisji

Ekipa Gas Monkey zamienia starego forda z 1938 roku w ekstrawaganckiego hot roda. Richard kupuje mercedesa od futbolisty Emmitta Smitha i czeka go miła niespodzianka.

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wyspa Godziny emisji

Załogi muszą dokonać przeładunku krabów na niezwykle niebezpiecznych wodach otaczających St Paul Island. Z kutra Seabrooke odchodzi kolejny nowy, niedoświadczony rybak.

18:00

Polscy Truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

19:00

Premiera Gorączka złota: Cud na górze: część 1 Godziny emisji

Parker musi nauczyć się żyć bez dziadka, który był jego mentorem. Dla ekipy Hoffmana nowy sezon oznacza poważne zmiany: Todd przenosi wszystkie działania do Oregonu.

20:00

Złomowisko PL, odc. 2 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

21:00

Premiera 10 dni, by przeżyć: Mongolia: Ałtaj Godziny emisji

Tym razem Ed trafia w góry Ałtaju. Walczy z morderczym wiatrem i mrozem, aby dotrzeć do osady koczowników na granicy Rosji.

22:00

Premiera Na krańcu Alaski: Poszukiwacze zamrożnego buldożera Godziny emisji

Jeremy wraz z synami szukają na lodowym pustkowiu zaginionego buldożera. Mark chce pokazać swojej nowej dziewczynie piękno miasta McCarthy, jednak sytuacja robi się niebezpieczna.

23:00

Fani czterech kółek, odc. 2 Godziny emisji

Sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead wyszukują i remontują klasyczne samochody, które następnie sprzedają w swoim sklepie w Los Angeles.

00:00

Fani czterech kółek: Stary samochód Godziny emisji

Mike i Edd odnawiają setny samochód. Do warsztatu wjeżdża Darracq Type L. Czy zdążą przed najtrudniejszą jazdą próbną - rajdem klasyków z Londynu do Brighton?

01:00

Auto - reaktywacja: Harley, Davidson i ja Godziny emisji

Richard kupuje Aaronowi motocykl Harley-Davidson WLA z 1945 r. Celem jest przywrócenie mu pierwotnego wyglądu, aby mógł wziąć udział w wyścigu starych motocykli w New Jersey.

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Strażnik Galaxie Godziny emisji

Czterech mechaników, którzy niegdyś pracowali z Richardem Rawlingsem w warsztacie Gas Monkey Garage, łączy siły, aby stworzyć własny warsztat i konstruować własne hot rody.

02:48

Kosmiczna mapa skarbów: Skarb Kolumba Godziny emisji

Łowca skarbów, Darrell Miklos, próbuje rozszyfrować mapę skarbów stworzoną przez jego idola z dzieciństwa - byłego astronautę Gordona "Gordo" Coopera. Czy Darrell odkryje fortunę?

03:36

Dorwać tuńczyka: Walka o tuńczyka Godziny emisji

Na północnym Atlantyku rozpoczyna się sezon połowów tuńczyka błękitnopłetwego. Sztuka może kosztować nawet 30 000 dolarów. Niestety, każdy rybak może złowić tylko jedną w sezonie.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 1 Godziny emisji

Mark wyrusza w trudną, liczącą 800 kilometrów trasę z ładunkiem 25 ton drewnianych bali. Na lotnisku London-Southend trwają testy nowej maszyny do usuwania lodu z samolotów.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 10 Godziny emisji

Torba o obiecującym wyglądzie zwraca uwagę Robbiego i Kathleen. Lou próbuje zarobić na tajemniczej skrzyni pełnej noży. Zastosowana przez Johna strategia kończy się niepowodzeniem.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Maczety i suknie Godziny emisji

Kraig z ekipą sprząta garaż pełen dziecięcych przedmiotów i zabawek. Czy w tym bałaganie znajdą coś cennego? Czy stare, samochodowe części okażą się wartościową zdobyczą?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info