Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-31 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Za zamkniętymi drzwiami

Opuszczona nieruchomość w Phoenix wygląda na źródło szybkiego zysku. Po zaciętej walce dom trafia w ręce Douga. Ed i Steve nie mogą sobie poradzić z termitami.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Apartament po pożarze

Scott jest pewny, że uda mu się wylicytować apartament w Glendale. Czy zauważył, że nieruchomość jest zniszczona przez pożar? Doug interesuje się wyjątkowo luksusowym domem.

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężar odpowiedzialności

Załogi kutrów Northwestern, Cornelia Marie, Cape Caution i Wizard walczą z wielkimi falami, potężnymi sztormami i niepewnością jutra.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Gorączka złota: Cud na górze: część 2

Zaczyna się nowy sezon. Parker ma kłopoty, Rick przynosi dobre wieści, a Todd wypożycza wartą milion dolarów maszynę do płukania złota.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Ryzykowne przedsięwzięcie Stana

Stan musi przywrócić do życia liczący 70 lat traktor, jeśli chce urzeczywistnić swoje górnicze plany. Charlie i Joey biorą udział w jednym z najtrudniejszych polowań w życiu.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Wypadek w jaskini

Gdy Neil organizuje pierwszą wycieczkę po kopalni Motherlode, pojawiają się problemy, które mogą zniszczyć dzieło jego życia. Jeremy i Gary wyruszają na polowanie na niedźwiedzie.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Braterstwo wyjętych spod prawa

Okoliczności zmuszają Tima i Tickle'a do nielegalnego handlu w ciągu dnia. Wszyscy z przerażeniem czekają na nadejście huraganu. Czy tym razem matka natura ich oszczędzi?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Norwegia

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Nowe początki

Pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów. Co więcej sami też bywają dla siebie bezwzględni. Jednak dalej pracują mając na uwadze więzi rodzinne, dbają o własne dziedzictwo.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 5

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Pokaz klipów

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy uda się mechanikom przywrócić maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Koszmar na horyzoncie

Sezon na kraby zbliża się ku końcowi. Szyprowie kutrów Seabrooke i Cornelia Marie wracają do portu poważnie ranni. Kapitan Wizarda fizycznie napada na niewinną ofiarę.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 2

Kłótnie i emocje to świat Helki i Snajpera. Wybuchowa para zmaga się z wyzwaniami w Grecji. Poznaj też Cezarego, który wszystkich zaskakuje i zdumiewa. Jaka jest jego tajemnica?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

20:00

Złomowisko PL, odc. 3

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi, odc. 1

Kierowca ciężarówki to jeden z najtrudniejszych zawodów. To nie tylko profesja, to styl życia. Zapraszamy na spotkania z kierowcami, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach.

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Premiera Rywalizujący geniusze, odc. 7

Historie mężczyzn i kobiet, których wpływ na obecną rzeczywistość jest nieoceniony. Ci geniusze odmienili świat dzięki swoim wielkim odkryciom oraz niesamowitej pomysłowości.

Godziny emisji Rywalizujący geniusze

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 9

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Lincoln Continental

Mike znajduje model samochodu Lincoln Continental, który w latach 60. wiódł prym w kategorii luksusowych sedanów. Gusta się jednak zmieniły i Edd wpada na oryginalny pomysł.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Ludzka katapulta

Mistrz ucieczek Jonathan Goodwin sprawdza sam na sobie, jak działają różne wyrzutnie. Wystrzela się 20 metrów w powietrze z ogromnych rozmiarów procy.

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Ptasi móżdżek

Jonathan Goodwin postanawia sprawdzić, czy poradzi sobie w towarzystwie agresywnych ptaków. Spędza czas z głodnymi indykami i wprasza się do zagrody pełnej humorzastych strusi.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Galaxie Quest: Barrett Jackson

Czterej mechanicy, którzy niegdyś pracowali z Richardem Rawlinsem w warsztacie Gas Monkey, łączą siły, aby stworzyć własny zakład.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Ukryte pod ziemią

Łowcy skarbów poszukują wskazówek, które pomogą im dotrzeć do skarbów ukrytych na Wyspie Węży w Brazylii. Napięcia i spory w ekipie mogą zniweczyć całą eksperdycję.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

Dorwać tuńczyka: Ryba gigant

Zaczyna się drugi tydzień połowów tuńczyka. Niektórym rybakom udało się już złowić drogocenne ryby. Inni wciąż mają nadzieję, że uda im się wrócić ze zdobyczą.

Godziny emisji Dorwać tuńczyka

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2

Tim ściga się z Craigiem — kto pierwszy dostarczy do Walii ładunek trocin? Matt ma dojechać ciężarówką do centrum Londynu, na wystawę zdjęć samochodów firmy Stobart Group.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 11

Zupełnie niespodziewane znalezisko sprawia, że John musi szybko działać. Robbie i Kathleen decydują się postawić na skrzynię o solidnym wyglądzie. Lou znajduje starą szafę grającą.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Garaż pełen stali

Kraig odkrywa artefakty z historii amerykańskiego hutnictwa i jest przekonany, że przyniosą mu one spore pieniądze. Tony dokonuje spustoszenia, za które Kraig musi zapłacić.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info