Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-10-31 Pokaź dziś

06:00

Domy na aukcji: Za zamkniętymi drzwiami Godziny emisji

Opuszczona nieruchomość w Phoenix wygląda na źródło szybkiego zysku. Po zaciętej walce dom trafia w ręce Douga. Ed i Steve nie mogą sobie poradzić z termitami.

06:30

Domy na aukcji: Apartament po pożarze Godziny emisji

Scott jest pewny, że uda mu się wylicytować apartament w Glendale. Czy zauważył, że nieruchomość jest zniszczona przez pożar? Doug interesuje się wyjątkowo luksusowym domem.

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ciężar odpowiedzialności Godziny emisji

Załogi kutrów Northwestern, Cornelia Marie, Cape Caution i Wizard walczą z wielkimi falami, potężnymi sztormami i niepewnością jutra.

08:00

Gorączka złota: Wielkie porządki Godziny emisji

Ekipie Hoffmanów udaje się pokonać braki wody. Tony w końcu transportuje pogłębiarkę w nowe miejsce. Niecodzienne porządki Parkera przechodzą do historii.

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Ryzykowne przedsięwzięcie Stana Godziny emisji

Stan musi przywrócić do życia liczący 70 lat traktor, jeśli chce urzeczywistnić swoje górnicze plany. Charlie i Joey biorą udział w jednym z najtrudniejszych polowań w życiu.

10:00

Na krańcu Alaski: Wypadek w jaskini Godziny emisji

Gdy Neil organizuje pierwszą wycieczkę po kopalni Motherlode, pojawiają się problemy, które mogą zniszczyć dzieło jego życia. Jeremy i Gary wyruszają na polowanie na niedźwiedzie.

11:00

Bimbrownicy: Braterstwo wyjętych spod prawa Godziny emisji

Okoliczności zmuszają Tima i Tickle'a do nielegalnego handlu w ciągu dnia. Wszyscy z przerażeniem czekają na nadejście huraganu. Czy tym razem matka natura ich oszczędzi?

12:00

Premiera Survival we dwoje: Mężczyzna plus kobieta: seks w dziczy Godziny emisji

Kobieta i mężczyzna muszą przetrwać w dziczy. Stawiając czoła bezwzględnej naturze, nie tylko pokonują codzienne problemy, ale korzystają z różnych ziemskich przyjemności.

13:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj Godziny emisji

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

14:00

Ekstremalna Alaska: Nowe początki Godziny emisji

Pogoda i okoliczności nie oszczędzają Kilcherów. Co więcej sami też bywają dla siebie bezwzględni. Jednak dalej pracują mając na uwadze więzi rodzinne, dbają o własne dziedzictwo.

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 5 Godziny emisji

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

16:00

Auto - reaktywacja: Pokaz klipów Godziny emisji

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy uda się mechanikom przywrócić maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Koszmar na horyzoncie Godziny emisji

Sezon na kraby zbliża się ku końcowi. Szyprowie kutrów Seabrooke i Cornelia Marie wracają do portu poważnie ranni. Kapitan Wizarda fizycznie napada na niewinną ofiarę.

18:00

Polscy Truckersi, odc. 3 Godziny emisji

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

19:00

Premiera Gorączka złota: Cud na górze: część 2 Godziny emisji

Zaczyna się nowy sezon. Parker ma kłopoty, Rick przynosi dobre wieści, a Todd wypożycza wartą milion dolarów maszynę do płukania złota.

20:00

Złomowisko PL, odc. 3 Godziny emisji

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

21:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 2 Godziny emisji

Burze śnieżne i poprzewracane ciężarówki to tylko niektóre z niebezpieczeństw, z którymi mierzą się pracownicy drogowej ekipy ratunkowej odpowiedzialnej za przejezdność autostrad.

22:00

Premiera Rywalizujący geniusze, odc. 7 Godziny emisji

Historie mężczyzn i kobiet, których wpływ na obecną rzeczywistość jest nieoceniony. Ci geniusze odmienili świat dzięki swoim wielkim odkryciom oraz niesamowitej pomysłowości.

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 9 Godziny emisji

Kazika z Deschu czeka wyzwanie -pociąć grube elementy stalowe nową maszyną, której nie zna. Marek i Edek samodzielnie szukają zleceń. Jak sobie poradzą bez znajomości angielskiego?

00:00

Fani czterech kółek: Lincoln Continental Godziny emisji

Mike znajduje model samochodu Lincoln Continental, który w latach 60. wiódł prym w kategorii luksusowych sedanów. Gusta się jednak zmieniły i Edd wpada na oryginalny pomysł.

01:00

Auto - reaktywacja: Camaro na poprawę nastroju Godziny emisji

Po kilku bardzo trudnych remontach Richard chce zrobić przyjemność Aaronowi i kolegom z warsztatu. Kupuje camaro z 1967 r. na podwoziu K5. Czy to poprawi wszystkim humory?

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Galaxie Quest: Barrett Jackson Godziny emisji

Czterej mechanicy, którzy niegdyś pracowali z Richardem Rawlinsem w warsztacie Gas Monkey, łączą siły, aby stworzyć własny zakład.

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Ukryte pod ziemią Godziny emisji

Łowcy skarbów poszukują wskazówek, które pomogą im dotrzeć do skarbów ukrytych na Wyspie Węży w Brazylii. Napięcia i spory w ekipie mogą zniweczyć całą eksperdycję.

03:36

Dorwać tuńczyka: Ryba gigant Godziny emisji

Zaczyna się drugi tydzień połowów tuńczyka. Niektórym rybakom udało się już złowić drogocenne ryby. Inni wciąż mają nadzieję, że uda im się wrócić ze zdobyczą.

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 2 Godziny emisji

Tim ściga się z Craigiem — kto pierwszy dostarczy do Walii ładunek trocin? Matt ma dojechać ciężarówką do centrum Londynu, na wystawę zdjęć samochodów firmy Stobart Group.

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 11 Godziny emisji

Zupełnie niespodziewane znalezisko sprawia, że John musi szybko działać. Robbie i Kathleen decydują się postawić na skrzynię o solidnym wyglądzie. Lou znajduje starą szafę grającą.

05:36

Garaż rzeczy znalezionych: Garaż pełen stali Godziny emisji

Kraig odkrywa artefakty z historii amerykańskiego hutnictwa i jest przekonany, że przyniosą mu one spore pieniądze. Tony dokonuje spustoszenia, za które Kraig musi zapłacić.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info