Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-11-08 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Stare pieniądze

Niektórym nie podobają się oryginalne elementy wystroju starej rezydencji. Jednak John twierdzi, że to dodatkowa wartość. Scott ścina się z Edem o nieruchomość w Mesa.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Pluskwy

Doug podejrzewa, że niska stawka licytacyjna za ładny dom to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Ed ma odmienne zdanie, twierdzi, że to zapowiedź pomyślnej transakcji.

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielki sztorm - część 1

Potężny sztorm zagraża całej flocie, wielkie fale uszkadzają kuter Cape Caution. Świeżo upieczony szyper Jake z trudem przedziera się przez wzburzone wody.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Gorączka złota: Bez dźwigu ani rusz

Po najgorszym tygodniu w historii, na Parkera spada kolejne nieszczęście. Fortuna sprzyja zaś Tony'emu.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Sprawdzian odwagi

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom. Muszą dbać również o to, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Ostatnie dni zimy

Ostatnie dni zimy przynoszą zmiany, waży się przyszłość miasta. Jason stara się dotrzeć do rozbitego samolotu, nim rozmarzną przeprawy przez rzeki.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Kopalnia bimbru

Josh i Bill robią wykop pod nową destylarnię, pomimo ryzyka osunięcia się ośmiu ton gliny. Tickle próbuje zwabić Tima na nowe miejsce. Czy Tim będzie zainteresowany?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Wenezuela

Ed Stafford samotnie przebywa w lesie deszczowym w Wenezueli. Nie ma przy sobie wody, jedzenia, ani nawet noża. Jak przetrwa 10 dni w tak trudnych warunkach?

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Awaria na wodzie

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: O własnych siłach

Rodzina Kilcherów od pokoleń prowadzi gospodarstwo na Alasce, co dzień walcząc z żywiołami, przyrodą i własnymi słabościami.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 3

Chęć zarobku na starej maszynie rolniczej kończy się pożarem wywołanym przez Krzykacza i Edka. Kasia odnajduje na placu sprawny wózek inwalidzki i chce go oddać do domu opieki.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Ferrari, część 2, REO 1917

Spece z warsztatu kończą remont Ferrari F-40. Chcą je wystawić na sprzedaż. Niestety koszty rosną. Trzeba wymienić złamaną wycieraczkę o wartości 8000 dolarów. Czy to się opłaci?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Haczyk

Sezon połowu krabów jest już prawie na półmetku i kapitanowie muszą walczyć z humorami rybaków na pokładzie. Najmłodsi dostają wybór: albo przestają się dąsać, albo odchodzą.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi 2, odc. 7

Zmienne warunki w górach i ciągle zmieniające się terminy dostaw, powodują, że z relaksująca podróż Kucharz i Miśka staje się walka o czas. Sytuacja staje się nerwowa...

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 10

Zlomuj.pl może odebrać od Straży Pożarnej w Jaworznie stary wóz strażacki. Naprawą ma się zająć Bobek. Ale transport wozu do bazy okazuje się sporym wyzwaniem. Czy dadzą radę?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Złomowisko PL 5, odc. 11

Sławek, szef Holdmaru uruchomił nową bazę autokasacji, na której instaluje zakupiony sprzęt. Pracowników czeka szkolenie. Jak Panowie odnajdą się na nowym miejscu pracy?

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Premiera Operacja: lot 2, odc. 5

Zobacz crash testy nowych foteli lotniczych. Maciek i Kamil zdają egzamin, czy spełnią marzenia i zostaną pilotami?

Godziny emisji Operacja

23:00

Gorączka złota: Zamiecie i strzały

Ekipa Todda Hoffmana znajduje się pod ostrzałem groźnego napastnika. Grupa musi porzucić poszukiwania złota i jak najszybciej uciec z kopalnii. Policja bada sprawę.

Godziny emisji Gorączka złota

00:00

Fani czterech kółek: AMC Pacer - Kalifornia

Mike z pomocą Edda próbuje przywrócić dawny blask hatchbackowi z lat 70. Czy ograniczony budżet i szalone pomysły pozwolą mechanikom skończyć ten projekt?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Długie spadanie

Mistrz ucieczek Jonathan Goodwin stawia czoła siłom ciążenia. Zawiesza się na wysokości dziewięciu metrów nad ziemią, ryzykując groźny w skutkach upadek.

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Lodowa pułapka

Tym razem mistrz ucieczek Jonathan Goodwin stawia czoła ekstremalnie niskim temperaturom. Do góry nogami zanurza się w zbiorniku pełnym wody, a potem odwiedza chłodnię.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Co z Klumpem?

Oferta Thomasa zaskakuje Klumpa. Thomas popełnia małe szaleństwo: wprowadza do warsztatu dwa kolejne pojazdy. Na dodatek pojawiają się problemy z budową El Camino.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Ślady krwi

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. Przed nimi wiele niebezpieczeństw. Czy poradzą sobie ze skomplikowanymi zagadkami?

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

W dziczy z Bearem Gryllsem: Channing Tatum

Supergwiazda Hollywood Channing Tatum i Bear Grylls wyruszają na pełną przygód wyprawę w dzikie zakątki gór Sierra Nevada.

Godziny emisji W dziczy z Bearem Gryllsem

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 8

Tim transportuje biomasę do elektrowni w Szkocji. David, szef floty, jedzie do Szwecji, aby ocenić nową generację oszczędnych ciągników firmy Volvo.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 3

Johnowi udaje się pokonać Robbiego i zdobywa skrzynię pełną kosmetyków do efektów specjalnych. Robbie i Kathleen biorą udział w licytacji zagubionej torby golfowej.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 6

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info