Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-11-14 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Nieproszeni lokatorzy

Mimo burzowo-deszczowej aury kupujący nie rezygnują z wzięcia udziału w aukcji. Zaczynają od nieruchomości, gdzie Scott robi wszystko, by zagrać Edowi na nerwach.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Nadchodzi zmiana

Dzisiejsza pierwsza nieruchomość budzi zainteresowanie dwóch rywali Scotta i Eda. Tymczasem Doug musi uporać się z nowym uczestnikiem. Czy uda mu się go pokonać?

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Świeża krew, stare rany

Zaczyna się nowy sezon na kraby — kontyngent obejmuje ogromną ilość skorupiaków, więc wszyscy ruszają na morze. Każdy rybak, aby przeżyć, musi polegać na swoich kolegach.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Gorączka złota: Rekordowe wydobycie

Nadszedł dzień, który będzie długo zapamiętany przez Tony'ego. Parker walczy o swoje przetrwanie. U Todda w końcu następuje przełom w wydobyciu złota.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Krew na ich rękach

Już od pokoleń mieszkańcy osady Tanana na Alasce muszą nie tylko stawiać czoła niskim temperaturom i grasującym wilkom, ale cały czas martwić się, by ich spiżarnie były pełne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Atak niedźwiedzia

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Groźna burza

Jeff i Jim Tom ryzykują życie podczas rozwożenia towaru w czasie burzy. Tickle potyka się i naraża wszystkich na niebezpieczeństwo. Czy tym razem zostanie przyłapany?

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Pustynia Sonora, Arizona

Ed próbuje przeżyć na pustyni Sonora w Arizonie. Nie ma przy sobie nic: ani wody, ani jedzenia, ani nawet noża. Jak poradzi sobie przez 10 dni w tych trudnych warunkach?

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Powrót stada wilków

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: O jednego człowieka za mało

Rodzina Kilcherów od pokoleń prowadzi gospodarstwo na Alasce, co dzień walcząc z żywiołami przyrodniczymi i własnymi słabościami.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 3, odc. 5

Ekipa Boss Stalu bierze w ciemno duże zlecenie z nadzieją na spory zarobek. Czy wśród sterty śmieci znajdą złom? Z kolei Stalowy znajduje niezłe cacko na terenie starej cegielni.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Nomad dla Dale'a Earnhardta Jr

Mechanicy z Gas Monkey remontują Chevroleta Nomada z 1956 roku dla gwiazdy wyścigów NASCAR, Dale'a Earnhardta juniora. Mechanicy znajdują też sposób na ochłodę w upale Teksasu.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nie chcę umierać

Jeden z niedoświadczonych rybaków traci przytomność i załoga kutra Wizard wzywa na pomoc helikopter straży przybrzeżnej. Reszta kutrów ucieka przed huraganem do portu.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 1

W pięknych i dzikich Bieszczadach Arek i Augustyn muszą rozwiązać problemy w kamieniołomach. Magda i jej córka Jagoda próbują zapanować nad półdzikim koniem.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Polscy Truckersi, odc. 2

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 6

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Premiera Technologia przetrwania: Rozbitek na bezludnej wyspie

Andy trafia na bezludną wyspę na Pacyfiku. Nadchodzi tropikalny sztorm i rozbitek musi jak najszybciej uruchomić sprzęt elektroniczny, by nie zginąć z głodu i znaleźć schronienie.

Godziny emisji Technologia przetrwania

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 11

Sławek, szef Holdmaru uruchomił nową bazę autokasacji, na której instaluje zakupiony sprzęt. Pracowników czeka szkolenie. Jak Panowie odnajdą się na nowym miejscu pracy?

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: USA - najlepsze z najlepszych

Mike Brewer i Edd China kończą swoją podróż po Ameryce i na pożegnanie zapraszają na program, w którym przypomną najciekawsze chwile tej niezwykłej wyprawy.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Ryzyko w genach: Ludzka katapulta

Mistrz ucieczek Jonathan Goodwin sprawdza sam na sobie, jak działają różne wyrzutnie. Wystrzela się 20 metrów w powietrze z ogromnych rozmiarów procy.

Godziny emisji Ryzyko w genach

01:30

Ryzyko w genach: Ptasi móżdżek

Jonathan Goodwin postanawia sprawdzić, czy poradzi sobie w towarzystwie agresywnych ptaków. Spędza czas z głodnymi indykami i wprasza się do zagrody pełnej humorzastych strusi.

Godziny emisji Ryzyko w genach

02:00

Motoholik, Jimmy de Ville: FSO Syrena

Znakomity inżynier i konstruktor Jimmy de Ville pojawia się w Warszawie, gdzie szuka legendarnego silnika 842, o mocy 39 koni mechanicznych, który napędzał legendarną Syrenę FSO.

Godziny emisji Motoholik, Jimmy de Ville

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Złoto jaguarów

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. W tym celu muszą rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek i pokonać wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

W dziczy z Bearem Gryllsem: Drew Brees

Bear Grylls przedziera się przez dżunglę Camino de Cruces w Panamie, w towarzystwie gwiazdy amerykańskiego futbolu Drewa Breesa. Razem przeczesują jaskinie i walczą z krokodylem.

Godziny emisji W dziczy z Bearem Gryllsem

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 4

Charakterystyczne ciężarówki w zielono-czerwonych barwach powracaj! Przed nami kolejna seria programu o życiu i pracy brytyjskich kierowców pracujących dla Eddie Stobart Group.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Zgubione - sprzedane, odc. 7

John i Kathleen biją się o maszynę do drukowania t-shirtów, która pewnie i tak jest zepsuta. Pudełko pełne znaczków pocztowych wprawia Robbiego w nostalgiczny nastrój.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 10

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info