Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-12-16 Pokaż dziś

06:00

Budowlana ekipa ratunkowa: Skrzydełko czy udko?

Charlie pomaga strażakowi z Nowego Jorku Walterowi Lewisowi ratować restaurację. Podczas remontu w kuchni zostanie zamontowany nowy sprzęt i powstanie nowa sala dla gości.

Godziny emisji Budowlana ekipa ratunkowa

07:00

Traktory na start, odc. 1

Zapraszamy do pełnego zaciętej rywalizacji świata ogromnych traktorów. Trzy drużyny walczą w zawodach tractor pullingu w Niemczech. Która z nich na szansę na tytuł mistrza?

Godziny emisji Traktory na start

08:00

Gorączka złota: Cios

Toddowi bardzo dużo brakuje do osiągnięcia zamierzonego celu i staje on przed wyjątkowo trudnym ultimatum. Parker musi przenieść Sluficera ale brakuje mu rąk do pracy.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Gorączka złota: Koniec gry

Czy to koniec ekipy Todda? Parker chce desperacko uruchomić swoją maszynę bez zabezpieczeń. Tony popełnia kosztowny błąd przy pomiarach.

Godziny emisji Gorączka złota

10:00

Gorączka złota: Opuszczeni

Po rozpadzie zespołu, Hoffman próbuje szukać złota za pomocą garstki pozostałych pracowników. Tony Beets odkrywa niespodziewaną właściwość swojej pogłębiarki...

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Gorączka złota: Linia życia

Pracownicy z ekipy Todda są u kresu wytrzymałości, jednak pojawia się światełko w tunelu. Rick Ness próbuje uruchomić wydobycie złota w drugiej lokalizacji Parkera. Czy mu się uda?

Godziny emisji Gorączka złota

12:00

Gorączka złota: Parker kontra Nick

Rick w nowym miejscu radzi sobie lepiej niz Parker. Poważna awaria pogłębiarki Tony'ego może zepsuć mu cały sezon. U Todda i jego pracowników na nowo pojawia się nadzieja.

Godziny emisji Gorączka złota

13:00

Górnicy PL

Ciemność, wilgoć i upał, to warunki pracy górnika. Zjeżdżamy głęboko pod ziemię, aby odsłonić tajemnice ich niebezpiecznej pracy. Każdy dzień w kopalni to wyzwanie.

Godziny emisji Górnicy PL

14:00

Złomowisko PL 5, odc. 15

Pruszkowscy złomiarze wyruszają na zlecenie do warszawskiego ZOO. Do wycięcia jest niski płotek. Łatwe zadanie utrudnia brak odpowiednich narzędzi. Jak Panowie sobie poradzą?

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Operacja: lot, odc. 4

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

Godziny emisji Operacja

16:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 3

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

17:00

Na podbój Alaski: Nadchodzi zima

Robi się coraz zimniej. Ekipa Danny'ego musi obrobić 25 drewnianych bali, zanim zapadną ciemności. Ludzie Grega znajdują się na plaży, gdzie zagrażają im głodne niedźwiedzie.

Godziny emisji Na podbój Alaski

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 5

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Klan z Alaski: Pożegnanie z cywilizacją

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 16

Ekipa z Radostowic wybiera się w daleką podróż. Cel to oddalone o ponad 600 km od bazy Giżycko, gdzie Rafał zakupił kuter w okazyjnej cenie. Czy ta transakcja jest opłacalna?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

23:00

Premiera Miliony Escobara: Don

Byli agenci CIA, Doug Laux i Ben Smith, rozpoczynają poszukiwania ukrytych milionów Pablo Escobara. Pierwszy trop prowadzi ich do bardzo niebezpiecznej dzielnicy Medellín.

Godziny emisji Miliony Escobara

00:00

Kodeks gangstera: Grypserzy

W Polsce Lou udaje się przeniknąć do półświatka grypserów. Spotyka się z kilkoma przywódcami gangu. Jeden z nich jest świadkiem koronnym pod stałą ochroną policji.

Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Gorączka złomu: Moje życie, mój złom

Andy zbudował imperium na złomowaniu starych samochodów. Choć firma przeżywa boom, obawia się, że może stracić nad nią panowanie. Na dodatek ma poważny kłopot z autem wyścigowym.

Godziny emisji Gorączka złomu

02:00

Dorwać komandosa: Korea Południowa

W miejskiej dżungli Joel stawia czoła oddziałowi policji SWAT z Korei Płudniowej. Próbuje uciec z gęsto zaludnionej i pokrytej plątaniną dróg wyspy JeJu.

Godziny emisji Dorwać komandosa

02:48

Wojownicy oceanu: Dobrzy i źli

W Antarktyce statek organizacji Sea Shepherd ściera się z jednostką kłusowników. W Tanzanii dzięki udanej infiltracji ekipa znajduje handlarza nielegalnym towarem na wielką skalę.

Godziny emisji Wojownicy oceanu

03:36

Nie do uwierzenia!: Calineczka, mężczyzna-drzewo, człowiek z dodatkowym ciałem

Miniaturowej wielkości pięciolatek zadziwia środowisko medyczne. Czy lekarzom uda się wreszcie wyleczyć człowieka-drzewo z Indonezji?

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

04:24

Czy jest z nami inżynier?, odc. 6

W Luizjanie Justin poddaje wnikliwej analizie gigantycznych rozmiarów dziury w drogach. Następnie w Londynie zagląda za kulisy wielkiego projektu komunikacyjnego Crossrail.

Godziny emisji Czy jest z nami inżynier

05:12

Królowie asfaltu: Największa rura wydechowa

Kierowca ciężarówki Mike i jego kolega Daniel przewożą przez Szwecję spory ładunek chemikaliów. Z kolei Dieter ma za zadanie dostarczyć towar na Majorkę.

Godziny emisji Królowie asfaltu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info