Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-12-19 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Niedokończony interes

Ekipy walczą o luksusową czterosypialniową willę w Gilbert oraz dom w stylu ranczo z lat 50. Czy rywalizacja między Dougiem i Scottem spowoduje wzrost cen dla wszystkich?

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Od zera do milionera

Gdy na rynku pojawia się niezwykła rezydencja, jej cena na licytacji momentalnie rośnie. Kto zdobędzie do niej klucze? Ed chce zaczepić się na rynku wynajmu.

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 4

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

08:00

Gorączka złota: Kapitan Monica

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Po cienkim lodzie

Rozpoczyna się sezon polowań na dzikie gęsi. Coraz wyższe temperatury sprawiają, że rzeki wzbierają, a ich pokonanie zaczyna być wyjątkowo niebezpieczne.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Droga

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Awantury i spory

Tim zwraca się do Tickle'a o pomoc, aby ten sprawdził, kim jest jego nowy pomocnik, Chico. Josh i Bill angażują się w nowe, ryzykowne przedsięwzięcie, które pozwoli im przetrwać.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Pustynia Sonora, Arizona

Ed próbuje przeżyć na pustyni Sonora w Arizonie. Nie ma przy sobie nic: ani wody, ani jedzenia, ani nawet noża. Jak poradzi sobie przez 10 dni w tych trudnych warunkach?

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Nowy szlak - część 2

Poszukując nowego miejsca dla siebie, Brownowie natrafiają na nieznany im dotąd teren. Rodzina przysięga odbudować tam swoje, oparte na niezależności, życie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Wygódka Otto

Otto musi się przeprowadzić do budynku gospodarczego. Eivin zabiera Eve na pierwsze polowanie na jelenie na wyspę Afognak. Atz z synami gromadzi drewno na nowy projekt.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 6

Stalowy zakupił 2 stare wozy strażackie. Czy inwestycja okaże się sukcesem? Z kolei Marek i Edek udają się do lekarza przed wyjazdem do Szkocji. Diagnoza zaskoczy obu złomiarzy...

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Ponaddźwiękowy chevrolet camaro, część 1

Richard Rawlings i Aaron Kaufmann przeszukują garaże i stodoły w Teksasie i okolicznych stanach, a znalezione stare samochody remontują w warsztacie Gas Monkey Garage w Dallas.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Marzenia o własnej łodzi

Sezon połowu krabów jest już na półmetku. Kutry, które dotarły na północne łowiska, muszą zwijać swoje sieci, ponieważ lód polarny zaczyna pokrywać morskie wody.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Górnicy kontra bobry

Parker przenosi 600-metrowego Slucifera w nowe miejsce z myślą o zakończeniu sezonu z zyskiem prawie 5 milionów dolarów. W międzyczasie, woda daje się we znaki Hoffmanom.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 1

Czy myślisz, że wiesz już wszystko o złomowiskach w Polsce? Zapewniamy, że nie! Zobacz czym tym razem zaskoczą bohaterowie Złomowiska PL - kultowej serii na Discovery Channel.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 2

Kłótnie i emocje to świat Helki i Snajpera. Wybuchowa para zmaga się z wyzwaniami w Grecji. Poznaj też Cezarego, który wszystkich zaskakuje i zdumiewa. Jaka jest jego tajemnica?

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

22:00

Premiera Supertransporty, odc. 7

Matt, Arran i Paul wiozą po oblodzonych drogach ogromny dźwig dla fabryki turbin wiatrowych. Simon i Sam mają przewieźć koparkę do wyburzeń, ale zatrzymują ich roboty drogowe.

Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 5, odc. 16

Ekipa z Radostowic wybiera się w daleką podróż. Cel to oddalone o ponad 600 km od bazy Giżycko, gdzie Rafał zakupił kuter w okazyjnej cenie. Czy ta transakcja jest opłacalna?

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Sunbeam Alpine z 1963 r.

Mike i Edd powracają: tym razem biorą na warsztat Sunbeam Alpine z 1963 r. — klasyczny brytyjski samochód sportowy i pierwszy pojazd, którym na wielkim ekranie jeździł James Bond.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ferrari, część 2, REO 1917

Spece z warsztatu kończą remont Ferrari F-40. Chcą je wystawić na sprzedaż. Niestety koszty rosną. Trzeba wymienić złamaną wycieraczkę o wartości 8000 dolarów. Czy to się opłaci?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Obsesja 4 kółek: Zdatny do ruchu

Duet trafia na stare garbusy i Chevroleta El Camino z 1969 roku. Czy w zamian za naprawę Camaro Z28s Richard pozbędzie się swej kolekcji?

Godziny emisji Obsesja 4 kółek

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Śmiertelne niebezpieczeństwo

Kajman atakuje Meghan, ale potencjalnie groźny wypadek prowadzi do niezwykłego znaleziska: zakodowana wiadomość może doprowadzić poszukiwaczy bliżej złota.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 1

Bear Grylls zostawia 14 kobiet na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Przed nimi pierwsza noc w dżungli, podczas której będą zdane na łaskę groźnych stworzeń i nienasyconych moskitów.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 6

Charakterystyczne ciężarówki w zielono-czerwonych barwach powracaj! Przed nami kolejna seria programu o życiu i pracy brytyjskich kierowców pracujących dla Eddie Stobart Group.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 8

Podczas aukcji w Leeds licytanci dzielnie i zaciekle walczą o tajemniczą zawartość kontenerów. Dziś wśród najcenniejszych przedmiotów jest świńska skóra i zbroja.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 9

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info