Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2017-12-20 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Ukryte skarby

Kupujący biorą udział w licytacji wiejskiej nieruchomości dla koni. Kto wygra aukcję? Scott i Ed walczą między sobą o skromną nieruchomość w podupadłym regionie.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:30

Domy na aukcji: Dochodzenie

Przepiękna nieruchomość z East Valley wciąga Douga i Eda w zaciętą licytację. John postanawia zaufać intuicji, z kolei Scott prowadzi swoje śledztwo. Kto zarobi największą kasę?

Godziny emisji Domy na aukcji

07:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 5

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

08:00

Gorączka złota: Bunt ekipy

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Tragiczna wiosna

Myśliwy George Roberts ginie w dzikich zakątkach Alaski i mieszkańcy Tanana organizują zakrojone na ogromną skalę poszukiwania. Czy ta operacja zakończy się szczęśliwie?

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Atak niedźwiedzia

Daleko, w samym sercu dzikiej Alaski, leży miasto McCarthy. Mieszka tam 42 odważnych ludzi, którzy na co dzień dzielnie stawiają czoła matce naturze.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Wojna bimbrowników

Tickle potajemnie jedzie do Kentucky, aby sprawdzić, czym zajmuje się Chico. Josh i Bill wspólnie wyruszają na festiwal muzyczny, aby upłynnić trochę swojego bimbru.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Dziesięć przykazań sztuki przetrwania

Dziesięć praktycznych porad Eda Stafforda, który samotnie spędził 10 dni w ośmiu niebezpiecznych i nieprzyjaznych człowiekowi zakątkach świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Wychowani w dziczy

Spotkanie z rodziną Brownów, która żyje w alaskańskiej dziczy z dala od cywilizacji. Aby przetrwać w surowych warunkach, wszyscy muszą się nawzajem wspierać.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Myśliwskie dylematy Eve

Zapraszamy na spotkanie z mieszkańcami osady, nieopodal Homer na Alasce. Rodzina Kilcherów mieszka i prowadzi tam gospodarstwo już od czterech pokoleń.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Ponaddźwiękowy chevrolet camaro, część 2

Fan motoryzacji Richard Rawlings i mechanik Aaron Kaufmann jeżdżą po całym kraju w poszukiwaniu rzadkich modeli podrasowanych samochodów. Po remoncie wystawiają auta na aukcję.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Statek z żelaza, ludzie ze stali

Do końca sezonu zostały jedynie trzy tygodnie. Załogi kutrów przygotowują się do ostatnich połowów. Kto tym razem może uznać ten sezon za udany?

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 1

W pięknych i dzikich Bieszczadach Arek i Augustyn muszą rozwiązać problemy w kamieniołomach. Magda i jej córka Jagoda próbują zapanować nad półdzikim koniem.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Pogłębiarka kontra przesiewarka

Todd nareszcie trafia na obiecującą ziemię, jednak jest ona kosztowna. Parker ma problemy z osiągnięciem zamierzonego celu. Przesiewarka Big Red sprawia kłopoty.

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 16

Ekipa z Radostowic wybiera się w daleką podróż. Cel to oddalone o ponad 600 km od bazy Giżycko, gdzie Rafał zakupił kuter w okazyjnej cenie. Czy ta transakcja jest opłacalna?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 4, odc. 1

Królowie złomu powracają! Stalowy ulegnie kontuzji, Marek i Edek pójdą na... siłownię, poznamy też nowych bohaterów ze złomowiska w Radostowicach.

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Premiera Kosmiczny biznes, odc. 1

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

Godziny emisji Kosmiczny biznes

23:00

Gorączka złota: Cios

Toddowi bardzo dużo brakuje do osiągnięcia zamierzonego celu i staje on przed wyjątkowo trudnym ultimatum. Parker musi przenieść Sluficera ale brakuje mu rąk do pracy.

Godziny emisji Gorączka złota

00:00

Fani czterech kółek: AM General Humvee z 1992 r.

Mike szuka wojskowego pojazdu terenowego — Humvee. Wspólnie z Eddem tworzą nietypowy samochód campingowy z napędem na cztery koła, który dotrze nawet w najtrudniejszy teren.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ford Galaxie, część 1, Konkurs bikini

Pora na wyprawę do Roswell, gdzie czeka Ford Galaxie z 1967 roku. Następnie Rich i Aaron pojadą do Denver, aby sędziować na konkursie Miss Bikini. Czy Aaron wróci?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Obsesja 4 kółek: Baron migdałowy

Rick, Chuck i ekipa mechaników stają przed najtrudniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Plantator migdałów chce wyremontować Forda Coupe z 1936 roku.

Godziny emisji Obsesja 4 kółek

02:48

Wyprawa po skarb Inków: Złoto jaguarów

Grupa poszukiwaczy skarbów wyrusza na wielką wyprawę, aby odnaleźć ukryte złoto Inków. W tym celu muszą rozwiązać wiele skomplikowanych zagadek i pokonać wiele niebezpieczeństw.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 2

W obozie zaczyna brakować wody, dlatego uczestnicy dzielą się na dwie grupy. Kiedy jedna z nich wyrusza, by odnaleźć zaginionych towarzyszy, trafiają nie niemiłą niespodziankę.

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Brytyjscy truckersi, odc. 7

Charakterystyczne ciężarówki w zielono-czerwonych barwach powracaj! Przed nami kolejna seria programu o życiu i pracy brytyjskich kierowców pracujących dla Eddie Stobart Group.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

05:12

Brytyjskie aukcje w ciemno: Birmingham

W czasie aukcji w Birmingham licytujący zostają doprowadzeni do wściekłości. Linda zachowuje kamienną twarz mimo drwin Dana. Nat i John rzucają się sobie do gardeł.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 10

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info