Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-19 Pokaż dziś

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 3

Krzykacz nie przestaje zaskakiwać. Tym razem w poszukiwaniu klientów wspomógł się stroną internetową. Czy teraz pozostanie mu tylko oczekiwanie na telefony od tysięcy chętnych?

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Fani czterech kółek: VW T2 wersja dostawcza

Mike poluje na klasyczny model kampera, ale zbyt wygórowane ceny sprawiają, że w końcu kupuje mniej popularny model. Czy Edd urzeczywistni ambitne plany kolegi?

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Złota krew

Parker zabiera się za wielkie porządki. Tony próbuje wyciągnąć bęben ze swojej 75-letniej pogłębiarki. Ekipa Hoffmanów dostaje informacje o śmierci byłego górnika.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Wiosenne rytuały

Kłótnia pomiędzy Stanem i Joeyem zamienia się w rytuał przejścia. Awantura wisi w powietrzu, kiedy okazuje się, że Bob nie wypełnia swoich obowiązków wobec Charliego.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Wypadek w jaskini

Gdy Neil organizuje pierwszą wycieczkę po kopalni Motherlode, pojawiają się problemy, które mogą zniszczyć dzieło jego życia. Jeremy i Gary wyruszają na polowanie na niedźwiedzie.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy, odc. 13

Lojalność Tickle'a zostaje poddana ciężkiej próbie, kiedy musi zaryzykować wszystko, co posiada, by pozostać wiernym partnerowi Timowi. Josh i Bill po raz ostatni jadą do lasu.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Borneo

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Edd Stafford próbuje samotnie przetrwać 10 dni w dżungli na Borneo.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Linia rodu

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Dom na wakacje

Otto postanawia oddać swojego „stukniętego jaka" przyjacielowi, ale prezent nie pozwala się złapać. Atz sprowadza do domu stado krów należące do znajomego.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Górnicy PL, odc. 1

Pierwsza seria dokumentalna o pracy górników. Ekstremalne warunki, maksymalna wilgotność, nieznośna temperatura, litry potu i ciągłe zagrożenie. Witamy w piekle.

Godziny emisji Górnicy PL

16:00

Auto - reaktywacja: Furgonetka G10, 1976

Richard i Aaron znajdują porzuconą przy drodze furgonetkę G10 z 1976 roku i od razu zabierają się do pracy. Czy uda się przywrócić maszynie dawny blask i dodatkowo na niej zarobić?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Mandy na pokładzie

Poważne awarie na kutrze Time Bandit zmuszają kapitana Andy'ego do podjęcia poważnej decyzji. Tymczasem Mandy poznaje uroki bycia żółtodziobem.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Wyspa skarbów

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 5

Ekipa Boss Stalu bierze w ciemno duże zlecenie z nadzieją na spory zarobek. Czy wśród sterty śmieci znajdą złom? Z kolei Stalowy znajduje niezłe cacko na terenie starej cegielni.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Fani czterech kółek: Toyota Supra

Mike ma nadzieję, że dzięki powszechnej tęsknocie za latami 80. sprzeda z zyskiem Toyotę Suprę z 1982. Czy Ant wprowadzi to auto w nowe stulecie z zachowaniem jego oryginalności?

Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Premiera Auto - reaktywacja: Aż się prosiłeś

Mechanicy spieszą się, aby ukończyć pierwszą dużą pracę bez pomocy Aarona. Richard zajmuje się Mustangiem Shelby z 1965 r. — samochód ma uszkodzony silnik. Czy zdążą na czas?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Ninja Warrior, odc. 3

Tomasz Zimoch oraz radiowy showman, Krzysztof Jankowski „Jankes", skomentują zmagania 250 uczestników na morderczym torze przeszkód. Kto zostanie brytyjskim Ninja Warrior?

Godziny emisji Ninja Warrior

00:00

Fani czterech kółek: Range Rover Mk3

Za okazyjną sumę 5000 funtów Mike'owi udaje się kupić zdezelowanego range rovera Mk3. Ma zamiar go przemalować, oddać w ręce Edda, a potem sprzedać z podwójnym zyskiem.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Legendarny Pontiac Firebird, część 2

Mechanicy robią wszystko, aby skończyć w terminie najnowszy projekt. Każdy dzień spóźnienia to dla Richarda kara w wysokości 10 000 dolarów.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Jezioro w dżungli

Gary i Bill wyruszają w głąb gęstej meksykańskiej dżungli. Jadowite zwierzęta i trujące rośliny sprawiają, że wyprawa szybko zamienia się w tropikalny koszmar.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Na cienkim lodzie

Seldenowie wyruszają na czterodniową wyprawę by zastawić pułapki na niebezpiecznym obszarze. Haimo konkuruje z watahą wilków o zapasy mięsa łosia.

Godziny emisji Alaska

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 4

Po ulewnych deszczach, które zniszczyły obozowisko, przyszłość grupy stoi pod znakiem zapytania. Aran decyduje się zostać, ale czy to wystarczy, aby pozostali nie zmienili zdania?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 5

Steve Grahame nieźle się natrudzi, zanim dostarczy ładunek na bezludną wyspę. Yogi wyląduje na poboczu, a dwaj spece od betonu zjadą z trasy i napytają sobie biedy.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 1

Brandon i Lori jadą na aukcję w Mission Hills, gdzie mają się spotkać z aukcjonerem Seanem. Tym razem postanawiają zaryzykować wszystkie ciężko zarobione pieniądze.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 6

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info