Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-23 Pokaż dziś

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Fani czterech kółek: Triumph Stag

Mike za wszelką cenę próbuje znaleźć Triumpha Staga, którego jeszcze nie zjadła rdza. Edd będzie musiał obniżyć koszty naprawy, jeśli samochód ma przynieść zysk.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Podróż wikingów

Todd używa dynamitu, aby wysadzić w powietrze ogromne głazy i dostać się do złota. Peter, aby zdobyć swoje złoto, musi walczyć z powodzią. Barka Tony'ego płynie w górę rzeki Jukon.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Przetrwać nad Jukonem: Fala powodziowa

Wody powodziowe osiągają niebezpieczny poziom i zaczynają zagrażać wiosce. Rzeką spływa wartościowe drewno. Joey próbuje wygrać walkę z żywiołem, który okazuje się silniejszy.

Godziny emisji Przetrwać nad Jukonem

10:00

Na krańcu Alaski: Stary człowiek na szczycie góry

W McCarthy Neil planuje ponownie otworzyć kopalnię dla turystów — czy nic nie stanie mu na przeszkodzie? Jeremy realizuje nowe przedsięwzięcie, a dawnych rywali łączy dziwna więź.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Ameryka bimbrem płynąca

Sezon pędzenia bimbru w pełni. Popyt na alkohol jest ogromny i stróże prawa mają pełne ręce roboty. Tim rozważa podjęcie ważnej decyzji dotyczącej legalnego biznesu.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Australia

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford zostaje zrzucony na wybrzeżu w Australii Zachodniej. Czy przetrwa tam 10 dni?

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Skaliste morze

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Ekstremalne pory roku

Rytm życia rodziny Kilcherów wyznaczają pory roku. Ratują cielaki, które urodziły się późną zimą, a latem, kiedy słońce prawie nie zachodzi, walczą z plagą komarów.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 4

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Lowrider Oldsmobile Cutlass, część 2

Richard jedzie do Houston, aby sprawdzić, jak na wyścigach NHRA daje sobie radę dragster z warsztatu Gas Monkey. Tymczasem mechanicy zmagają się z napiętymi terminami.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata

Od 35 lat kuter rodziny Hansenów stawia czoła wysokim falom na Morzu Beringa i przedziera się przez pokryte krą wody u brzegów Alaski. Zapraszamy na pokład łodzi Northwestern.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 4

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: Ogromny tunel

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 7

Czy samochód wart 1000 złotych, może wziąć udział w rajdzie? Oczywiście, że tak! Wyścig wraków to świetna okazja do dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Jak się przygotować?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 7

Zmienne warunki w górach i ciągle zmieniające się terminy dostaw, powodują, że z relaksująca podróż Kucharz i Miśka staje się walka o czas. Sytuacja staje się nerwowa...

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

22:00

Supertransporty, odc. 4

Wracamy do Bristolu, gdzie działa rodzinna firma transportowa Kings Heavy Haulage. Sully, Kev, Broomey i reszta ekipy stają przed kolejnymi, niezwykłymi wyzwaniami.

Godziny emisji Supertransporty

23:00

Złomowisko PL 4, odc. 5

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Morris Minor Traveller

Mike kupuje Morrisa Minora za okazyjną cenę 2400 funtów i chce sprzedać go za 7000 funtów. Najpierw jednak Edd musi rozebrać samochód na części i złożyć go z powrotem.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ford Model A, część 1

Aaron i Richard zabierają się za remont starego forda model A z 1931 roku. Początkowo wygląda, że będzie to tylko zwykła naprawa, ale wkrótce ambicje biorą górę!

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Rekord wysokości

Bill i Gary przymierzają się do pobicia rekordu świata. Chcą wjechać Ruby - swoim samochodem - na szczyt Pico de Orizaba w Meksyku. Jak zakończy się ten śmiały wyczyn?

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Ogień i lód

Haimo i Edna ostatecznie żegnają się ze swoim starym domem. Natomiast Charlie wkłada dużo serca w budowę swojej pierwszej chaty, zastanawiając się nad swoją przyszłością w dziczy.

Godziny emisji Alaska

03:36

Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 6

Bear Grylls wraca na wyspę, aby spotkać się z uczestnikami programu. Co sprawdziło się lepiej i pomogło w sztuce przetrwania: mądrość związana z wiekiem czy energia młodości?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 7

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 3

Brandon i Lori jadą do Malibu, słynącego nie tylko z pięknej plaży, ale także bogatych mieszkańców. Jakie skarby znajdą na aukcji i czy tym razem wrócą do domu zadowoleni?

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 8

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info