Logo Discovery Channel Program TV Discovery Channel - ramówka, emisje

2018-01-25 Pokaż dziś

06:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

07:00

Fani czterech kółek: Samochód Bonda

Kto powiedział, że trójkołowe samochody wyszły z mody? Mike wyrusza na poszukiwania legendarnego brytyjskiego pojazdu Bond Bug. Pomarańczowe auto nie ma drzwi i ma tylko 3 koła.

Godziny emisji Fani czterech kółek

08:00

Gorączka złota: Zakłady i wojny

Parker i Todd idą łeb w łeb: obaj wyznaczają sobie taką samą ilość złota, którą planuję wydobyć w tym sezonie. Tony uruchamia drugą starą dragę.

Godziny emisji Gorączka złota

10:00

Na krańcu Alaski: Poszukiwacze zamrożnego buldożera

Jeremy wraz z synami szukają na lodowym pustkowiu zaginionego buldożera. Mark chce pokazać swojej nowej dziewczynie piękno miasta McCarthy, jednak sytuacja robi się niebezpieczna.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

11:00

Bimbrownicy: Ukryta moc żyta

Bimbrownicy próbują jak najdłużej pracować bez prądu. Patti podejmuje działania, które mają chronić jej przedsięwzięcie. Jeff, Mark i Lance szukają nowego miejsca na swój interes.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Wenezuela

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje przeżyć 10 dni w lesie deszczowym w Wenezueli.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Klan z Alaski: Nigdy się nie poddawaj

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

14:00

Ekstremalna Alaska: Krok ku przyszłości

Atz Lee i Shane z trudem transportują dwutonowy most, który zapewni przeprawę przez lodowcowe rzeki. Otto i Charlotte próbują chronić swoje bydło.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 6

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Wielki, czerwony Cadillac, część 2

Ważny klient jest już w drodze do warsztatu, a tymczasem Richard i Aaron mają poważne problemy z silnikiem i tapicerką w cadillaku kabriolecie z 1967 roku.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Syn marnotrawny

Możliwość złowienia krabów wartych 15 milionów dolarów sprawia, że wszyscy wypływają w morze. Załogi jednostek Time Bandit i Wizard muszą odłożyć na bok trwającą lata rywalizację.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Gorączka złota: 21. urodziny Parkera

Poszukiwacze złota z Klondike rozpoczynają nowy sezon! Hoffmanowie próbują naprawić swoją reputację. Parker musi nadrobić stracony czas. Czy rodzina Beetsów znowu stanie na nogach?

Godziny emisji Gorączka złota

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Zaćmienie

Nad kopalnią złota w Kolorado widać rzadkie zaćmienie słońca. Toddowi udało się do tej pory wydobyć zaledwie 800 uncji złota, z kolei Rick ma dla Parkera złe wieści.

Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Premiera Górnicy PL, odc. 2

Kilometrowe korytarze, w których trudno się wyprostować. Dookoła pył i egipskie ciemności. Ciągłe zagrożenie śmiercią. Jeden błąd może kosztować życie wielu ludzi.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Premiera Stacja Kanada: Lawina

Potężne opady śniegu mogą doprowadzić do lawiny, która stanowiłaby ogromne zagrożenie dla pociągów transportujących towar o wartości 50 milionów dolarów.

Godziny emisji Stacja Kanada

00:00

Fani czterech kółek: Lamborghini Urraco

Mike marzy o Lamborghini Uracco. W tym celu wyrusza do Polski. Niestety cena auta rośnie w związku z 50. rocznicą powstania marki. Czy Mike upoluje okazję?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Ponaddźwiękowy chevrolet camaro, część 1

Richard Rawlings i Aaron Kaufmann przeszukują garaże i stodoły w Teksasie i okolicznych stanach, a znalezione stare samochody remontują w warsztacie Gas Monkey Garage w Dallas.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Ekstremalny off-road: Za kulisami

Najciekawsze fragmenty z wyprawy Billa i Gary'ego, którzy samochodem terenowym próbowali dotrzeć w najbardziej dzikie i niedostępne miejsca.

Godziny emisji Ekstremalny off-road

02:48

Alaska: ostatni przystanek: Kulisy polowania

Cztery rodziny wybrały życie w zupełnym odosobnieniu, zmaganie się z trudnymi, arktycznymi warunkami i dzikimi zwierzętami, na jednym z niewielu nieskażonych cywilizacją obszarów.

Godziny emisji Alaska

03:36

Bear Grylls - ucieczka z piekła: Dżungla

W gwatemalskiej dżungli Bear Grylls odtwarza historie, których doświadczyły trzy grupy ludzi. Zmierzy się z wyzwaniami, jakim musieli stawić czoła w obliczu śmierci.

Godziny emisji Bear Grylls - ucieczka z piekła

04:24

Ciężarówką po antypodach, odc. 9

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

05:12

Aukcja w ciemno, odc. 5

To najbardziej szalona aukcja roku. Napięcie sięga zenitu. Pod młotek trafia kilka metalowych przedmiotów. Szczególne zainteresowanie budzi szklana skrzynia.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:36

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 10

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info